Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
hodor7
- Posts: 1
- Joined: 30/04/2014 12:49
#3976 Re: Gdje u Zenici...?
treba mi wi fi internet na 1-2 mjeseca u podrucju crkvica kod bolnice ... postoje li neki provajderi koji povoljno nude prikljucke na kraci period?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3977 Re: Zeničani
je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3978 Re: Gdje u Zenici...?
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3979 Re: Zeničani
Da pitam i ovdje:
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
Hvala.
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
Hvala.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3980 Re: Zeničani
Ako se dobro sjećam, bilo je na piscu tamo u onoj velikoj kuci, preko puta one nove zgrade gdje kratina ima stom ordinacijuNorm wrote:Da pitam i ovdje:
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
Hvala.
- amisha
- Posts: 11
- Joined: 24/08/2011 11:39
#3981 Re: Zeničani
Terranova u TC Džananović.kakavdanakneiskustvu wrote:je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3982 Re: Zeničani
amisha wrote:Terranova u TC Džananović.kakavdanakneiskustvu wrote:je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
hvala
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3983 Re: Gdje u Zenici...?
Kod Streljane u Lukovom polju, Burić plastika i alatnica (061 146 919) Pokušaj kod njega...Norm wrote:Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
Kad ideš onom cestom kraj garnizona prema Streljani, poslije garaza odma lijevo skreni (Plastika i Alatnica Burić).
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3984 Re: Gdje u Zenici...?
Hvala...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
- muha_sa
- Posts: 140433
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3987 Re: Zeničani
fala ti bože pa nije tačka 
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#3988 Re: Zeničani
Jede li iko burek u Palmi 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3990 Re: Zeničani
muha_sa wrote:fala ti bože pa nije tačka
pratiš me,pratiš me,biće i tački,polako
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3991 Re: Zeničani
Sto pitasBadCopy wrote:Jede li iko burek u Palmi
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3992 Re: Zeničani
Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3993 Re: Zeničani
Sta se to sve otvara?Eborg wrote:Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.
P.S. Zna li se ista o motivima ubistva u Babinoj rijeci?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3994 Re: Zeničani
GGM, azil za pse, auto-put Drivuša-Vogošća, obnovljeni stadion "Bilino polje" sa reflektorima, obnovljeni stadion "Kamberovića polje" sa reflektorima, doček reprezentacije na Crkvičkom brdu u trening-centru itd.
Sve pred izbore...kao ono slučajno.
Sve pred izbore...kao ono slučajno.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3995 Re: Zeničani
Samo ce azil bit gotov do izboraEborg wrote:GGM, azil za pse, auto-put Drivuša-Vogošća, obnovljeni stadion "Bilino polje" sa reflektorima, obnovljeni stadion "Kamberovića polje" sa reflektorima, doček reprezentacije na Crkvičkom brdu u trening-centru itd.
Sve pred izbore...kao ono slučajno.
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
- W0LVERINE
- Posts: 173
- Joined: 21/12/2013 17:46
#3996 Re: Zeničani
Šta se desilo sa onim fan shopom u Ekranu,premjesten,zatvoren...? 
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#3997 Re: Zeničani
Prije 10 godina bio najbolji rekbu za kermu. Sad 1.20 kosta.bar kad sam ja bio zadnji putchannel10 wrote:Sto pitasBadCopy wrote:Jede li iko burek u Palmi?
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3998 Re: Zeničani
Vjeruj mi da ne zelis znati motiv .. Samo ces se sjebati i postaviti sebi milion pitanja .. Da pogadjas milion godina ne bi pogodio .. Jebem li mu majku defektnu radi cega ubi momka .. Pa gdje ide ovaj svijet_BataZiv_0809 wrote:Sta se to sve otvara?Eborg wrote:Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.![]()
P.S. Zna li se ista o motivima ubistva u Babinoj rijeci?
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#3999 Re: Zeničani
Ovaj motiv koji "selo" nosi od usta do usta je vjerovatno samo vrh ledenog brijega "idilicnih" komsijskih odnosa koji su vladali u toj zgradi.
To sto je malac napravio je za razgovor sa roditeljima (Po jednoj prici napisao ime ubice i 4s, a po drugoj crtao 4s i potpisao svoje ime u sto iskreno sumnjam), a ne za naoruzani dolazak na kucna vrata da bi se razjasnile neke stvari i pri tome ubiti 22-godisnjeg momka koji je na kucnom pragu branio svog mladjeg brata (Iako opet postoje price da su se tukli nesto ranije, pa je ovaj otisao po pistolj). A taj naoruzani dolazak pametnom covjeku govori sve sta treba znati o komsijskim odnosima u toj zgradi...
Mene vise brine ostatak svijesti koji kroz taj "selo motiv" trazi nekakvo opravdanje za ubistvo 22-godisnjeg mladica na kucnom pragu koji je branio svog mladjeg brata.
Kako god okrenes i iz kojeg god ugla pogledas razuman covjek ne moze naci opravdanje za ovo ubistvo...
To sto je malac napravio je za razgovor sa roditeljima (Po jednoj prici napisao ime ubice i 4s, a po drugoj crtao 4s i potpisao svoje ime u sto iskreno sumnjam), a ne za naoruzani dolazak na kucna vrata da bi se razjasnile neke stvari i pri tome ubiti 22-godisnjeg momka koji je na kucnom pragu branio svog mladjeg brata (Iako opet postoje price da su se tukli nesto ranije, pa je ovaj otisao po pistolj). A taj naoruzani dolazak pametnom covjeku govori sve sta treba znati o komsijskim odnosima u toj zgradi...
Mene vise brine ostatak svijesti koji kroz taj "selo motiv" trazi nekakvo opravdanje za ubistvo 22-godisnjeg mladica na kucnom pragu koji je branio svog mladjeg brata.
Kako god okrenes i iz kojeg god ugla pogledas razuman covjek ne moze naci opravdanje za ovo ubistvo...
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4000 Re: Zeničani
Nije ubicino ime nego ime brata ubijenog i 4 s .. Ubica nije u istoj zgradi nego u drugoj mozda 100 metara udaljenoj
