Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
hodor7
Posts: 1
Joined: 30/04/2014 12:49

#3976 Re: Gdje u Zenici...?

Post by hodor7 »

treba mi wi fi internet na 1-2 mjeseca u podrucju crkvica kod bolnice ... postoje li neki provajderi koji povoljno nude prikljucke na kraci period?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#3977 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3978 Re: Gdje u Zenici...?

Post by Norm »

Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3979 Re: Zeničani

Post by Norm »

Da pitam i ovdje:
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?

Hvala.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3980 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Norm wrote:Da pitam i ovdje:
Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?

Hvala.
Ako se dobro sjećam, bilo je na piscu tamo u onoj velikoj kuci, preko puta one nove zgrade gdje kratina ima stom ordinaciju
User avatar
amisha
Posts: 11
Joined: 24/08/2011 11:39

#3981 Re: Zeničani

Post by amisha »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
Terranova u TC Džananović.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#3982 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

amisha wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ima u zenici prodavnica pod nazivom balcanica doo?,navodno prodavnica odjeće?
Terranova u TC Džananović.


hvala
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3983 Re: Gdje u Zenici...?

Post by Distortion »

Norm wrote:Zna li ko od forumasa ima li i gdje dobar i precizan tokar da tokari manje stvari?
Kod Streljane u Lukovom polju, Burić plastika i alatnica (061 146 919) Pokušaj kod njega...

Kad ideš onom cestom kraj garnizona prema Streljani, poslije garaza odma lijevo skreni (Plastika i Alatnica Burić).
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3984 Re: Gdje u Zenici...?

Post by Norm »

Hvala...
User avatar
muha_sa
Posts: 140433
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3987 Re: Zeničani

Post by muha_sa »

fala ti bože pa nije tačka :lol:
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#3988 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

Jede li iko burek u Palmi :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#3990 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

muha_sa wrote:fala ti bože pa nije tačka :lol:


pratiš me,pratiš me,biće i tački,polako :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3991 Re: Zeničani

Post by channel10 »

BadCopy wrote:Jede li iko burek u Palmi :D
Sto pitas :D ?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3992 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3993 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Eborg wrote:Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.
Sta se to sve otvara? :D

P.S. Zna li se ista o motivima ubistva u Babinoj rijeci?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3994 Re: Zeničani

Post by Eborg »

GGM, azil za pse, auto-put Drivuša-Vogošća, obnovljeni stadion "Bilino polje" sa reflektorima, obnovljeni stadion "Kamberovića polje" sa reflektorima, doček reprezentacije na Crkvičkom brdu u trening-centru itd.

Sve pred izbore...kao ono slučajno. :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3995 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Eborg wrote:GGM, azil za pse, auto-put Drivuša-Vogošća, obnovljeni stadion "Bilino polje" sa reflektorima, obnovljeni stadion "Kamberovića polje" sa reflektorima, doček reprezentacije na Crkvičkom brdu u trening-centru itd.

Sve pred izbore...kao ono slučajno. :mrgreen:
Samo ce azil bit gotov do izbora :D

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
User avatar
W0LVERINE
Posts: 173
Joined: 21/12/2013 17:46

#3996 Re: Zeničani

Post by W0LVERINE »

Šta se desilo sa onim fan shopom u Ekranu,premjesten,zatvoren...? :mrgreen:
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#3997 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

channel10 wrote:
BadCopy wrote:Jede li iko burek u Palmi :D
Sto pitas :D ?
Prije 10 godina bio najbolji rekbu za kermu. Sad 1.20 kosta.bar kad sam ja bio zadnji put :D
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#3998 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

_BataZiv_0809 wrote:
Eborg wrote:Joj šta će nam se sve pootvarati pred izbore, past će Huso s nogu od presijecanja silnih vrpci, morat će mašinskim uljem da mu makazice podmazuju.
Sta se to sve otvara? :D

P.S. Zna li se ista o motivima ubistva u Babinoj rijeci?
Vjeruj mi da ne zelis znati motiv .. Samo ces se sjebati i postaviti sebi milion pitanja .. Da pogadjas milion godina ne bi pogodio .. Jebem li mu majku defektnu radi cega ubi momka .. Pa gdje ide ovaj svijet :(
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3999 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

Ovaj motiv koji "selo" nosi od usta do usta je vjerovatno samo vrh ledenog brijega "idilicnih" komsijskih odnosa koji su vladali u toj zgradi.

To sto je malac napravio je za razgovor sa roditeljima (Po jednoj prici napisao ime ubice i 4s, a po drugoj crtao 4s i potpisao svoje ime u sto iskreno sumnjam), a ne za naoruzani dolazak na kucna vrata da bi se razjasnile neke stvari i pri tome ubiti 22-godisnjeg momka koji je na kucnom pragu branio svog mladjeg brata (Iako opet postoje price da su se tukli nesto ranije, pa je ovaj otisao po pistolj). A taj naoruzani dolazak pametnom covjeku govori sve sta treba znati o komsijskim odnosima u toj zgradi...

Mene vise brine ostatak svijesti koji kroz taj "selo motiv" trazi nekakvo opravdanje za ubistvo 22-godisnjeg mladica na kucnom pragu koji je branio svog mladjeg brata.

Kako god okrenes i iz kojeg god ugla pogledas razuman covjek ne moze naci opravdanje za ovo ubistvo...
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4000 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Nije ubicino ime nego ime brata ubijenog i 4 s .. Ubica nije u istoj zgradi nego u drugoj mozda 100 metara udaljenoj
Post Reply