La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3976 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

Da hoće ovom Pikeu opalit' suspenziju od par tekmi. Najveće blebetalo među fudbalerima :mrgreen:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#3977 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SSemir »

da je sudjenje u spaniji fer i posteno, Leganes bi sad imao 22 boda :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3978 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu :roll:
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
Kakve veze ima je li bilo ikoga u 16ercu? Ima li to negdje u pravilima, koliko mora biti igraca u 16ercu da se svira penal?

Vidim niko ne pominje da je Bakambu bio u ofsajdu kod drugog gola Villareala.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3979 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Velkoski wrote:Da hoće ovom Pikeu opalit' suspenziju od par tekmi. Najveće blebetalo među fudbalerima :mrgreen:
+1 kako je naporan i odvratan nije normalno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3980 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

ultima_palabra wrote:
Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu :roll:
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
Kakve veze ima je li bilo ikoga u 16ercu? Ima li to negdje u pravilima, koliko mora biti igraca u 16ercu da se svira penal?

Vidim niko ne pominje da je Bakambu bio u ofsajdu kod drugog gola Villareala.
Igrao je i onaj rukom kod prvog gola Villarreala, tacnije asistirao rukom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3981 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ejs....ne kontate bit....ovdje se pisu i prate samo golovi Reala....i onda kad se bas i nema sta prigovoriti, izmislicemo :mrgreen:
To jesu li protivnici bili u ofsajdu kod svojih golova, igrali rukama, pravili faulove....to se ne pika :oops:
Hajd sta ima veze sto je covjek sutao - nije lopta isla prema golu :mrgreen:
Nije bilo nikog u blizini :lol: :lol:
Sta je ovo, gvos na travi?!
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3982 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Ah jadan Real, protivnici im zabijaju iz ofsajda, igraju rukama, avaj, we against the world. Sinocnji penal je na nivou onog jucerasnjeg za Dinamo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3983 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans :mrgreen:
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#3984 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by darius_maximus »

Melbourne_Australia wrote:Razlog zasto ja vise hamam i ne pisem ovde jer fakat likovi uglavnom veze nemaju o fudbalu a pisu li pisu...Kaze lik nije penal ako nije bilo namjere da igra rukom :lol: Znaci stojis na liniji gola i lopta te napuca u ruku a ti nisi imao namjeru da to uradis i nije penal :lol: Pravilo kaze svako igranje rukom u 16
metara je penal, do sudije je da procjeni situaciju...Veceras cist penal bio!!!
Hajd' ne bilo ti mrsko, kopiraj mi to pravilo ovdje.
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3985 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans :mrgreen:
To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3986 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans :mrgreen:
To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.
Da je bio poklon, pa hajde. Necu priznati na konto price nije isla lopta prema golu i nije bilo u blizini nikog od igraca Reala....wtf, gdje ta pravila pisu :-)
Nemojte se brukati :oops: :P
Znaci, penal je bezobrazluk, a dva neregularna gola protivnicke ekipe prije toga nisu?! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3987 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans :mrgreen:
To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.
Da je bio poklon, pa hajde. Necu priznati na konto price nije isla lopta prema golu i nije bilo u blizini nikog od igraca Reala....wtf, gdje ta pravila pisu :-)
Nemojte se brukati :oops: :P
Znaci, penal je bezobrazluk, a dva neregularna gola protivnicke ekipe prije toga nisu?! :lol: :lol: :lol:
Eno sad cak 2 gola neregularna? :shock:
Nista, nek uvedu pravilo da je svaki go koji Real primi neregularan a neka Penaldo puca odmah na pocetku penal pride, da se uspostavi kakav-takav balans.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3988 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Eno ti na temi Reala obje sporne situacije.
Najjace mi je kad neko nesto tvrdi na osnovu toga sto su Real, Bayern elitni klubovi i to tako mora biti, a niti je gledao niti ima blage veze sta se desilo.
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3989 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Nista nije sporno u onim situacijama, to su price davljenika da se pokusa saprati neoprano.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3990 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Al je penal sporan :mrgreen:
Joj, i ja sam budala sto raspravljam :run:
senturk
Posts: 801
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#3991 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by senturk »

Tomahawk se dovezao price da,svaka ruka mora bit penal, e pa ne mora, valjda je to do sudijskog uvjerenja, i jos niko nije napisao da su pravila ako nije napucana ili ako nema igraca prema kome je upucena lopta, al eto nekim slucajem,se Realu svira i to na nepovoljnom rezultatu, zanimljivo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3992 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Samo se Realu svira? Ma ja 8-)
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
senturk
Posts: 801
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#3993 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by senturk »

Tomahawk11 wrote:Samo se Realu svira? Ma ja 8-)
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
Ja se tebi obracam jer si napisao da je klasican penal a to mi vrijedja inteligenciju,rekao sam ti da utakmicu nisam gledao, govorim ti da Realu nije potrebna pomoc,a ako jest kakv su to oni klub ako su najveci na svijetu a treba im pomoc, ja nigdje nisam rekao da je nastimano.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#3994 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3995 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

senturk wrote:
Tomahawk11 wrote:Samo se Realu svira? Ma ja 8-)
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
Ja se tebi obracam jer si napisao da je klasican penal a to mi vrijedja inteligenciju,rekao sam ti da utakmicu nisam gledao, govorim ti da Realu nije potrebna pomoc,a ako jest kakv su to oni klub ako su najveci na svijetu a treba im pomoc, ja nigdje nisam rekao da je nastimano.
Da je svirao neku glupost, neku simulaciju za penal, pa hajde, ne bih pola rijeci rekao.
Gledali su Barca navijaci ;-)
Niko, ali bas niko se nije referisao ni na jednu situaciju kod golova Villareala. Sto?
Poenta je da su sudije u Primeri losi i to ne samo kad je u pitanju korist/steta Real Madrida, nego svih klubova.
Ali, ima i onih koji sve to guraju u kos zvani ''teorija zavjere''. Prica ispricana milion puta.
Trener Villareala se osvrnuo na penal, Pique isto tako (dezurna mahalusa), a niko ne rece....pa eto, u bar jednoj situaciji na istoj utakmici zakinut je Real.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3996 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.

Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3997 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.

Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#3998 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.

Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.
Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3999 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

kakotakonikako wrote:
Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.

Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.
Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4000 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Tomahawk11 wrote:
kakotakonikako wrote: Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
Pa sto onda obracas paznju ???????
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
Post Reply