La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3976 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da hoće ovom Pikeu opalit' suspenziju od par tekmi. Najveće blebetalo među fudbalerima 
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#3977 Re: Spanska liga ( Primera División )
da je sudjenje u spaniji fer i posteno, Leganes bi sad imao 22 boda 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3978 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakve veze ima je li bilo ikoga u 16ercu? Ima li to negdje u pravilima, koliko mora biti igraca u 16ercu da se svira penal?Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu![]()
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
Vidim niko ne pominje da je Bakambu bio u ofsajdu kod drugog gola Villareala.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3979 Re: Spanska liga ( Primera División )
+1 kako je naporan i odvratan nije normalno.Velkoski wrote:Da hoće ovom Pikeu opalit' suspenziju od par tekmi. Najveće blebetalo među fudbalerima
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3980 Re: Spanska liga ( Primera División )
Igrao je i onaj rukom kod prvog gola Villarreala, tacnije asistirao rukom.ultima_palabra wrote:Kakve veze ima je li bilo ikoga u 16ercu? Ima li to negdje u pravilima, koliko mora biti igraca u 16ercu da se svira penal?Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu![]()
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
Vidim niko ne pominje da je Bakambu bio u ofsajdu kod drugog gola Villareala.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3981 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ejs....ne kontate bit....ovdje se pisu i prate samo golovi Reala....i onda kad se bas i nema sta prigovoriti, izmislicemo
To jesu li protivnici bili u ofsajdu kod svojih golova, igrali rukama, pravili faulove....to se ne pika
Hajd sta ima veze sto je covjek sutao - nije lopta isla prema golu
Nije bilo nikog u blizini
Sta je ovo, gvos na travi?!
To jesu li protivnici bili u ofsajdu kod svojih golova, igrali rukama, pravili faulove....to se ne pika
Hajd sta ima veze sto je covjek sutao - nije lopta isla prema golu
Nije bilo nikog u blizini
Sta je ovo, gvos na travi?!
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3982 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ah jadan Real, protivnici im zabijaju iz ofsajda, igraju rukama, avaj, we against the world. Sinocnji penal je na nivou onog jucerasnjeg za Dinamo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3983 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans 
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#3984 Re: Spanska liga ( Primera División )
Hajd' ne bilo ti mrsko, kopiraj mi to pravilo ovdje.Melbourne_Australia wrote:Razlog zasto ja vise hamam i ne pisem ovde jer fakat likovi uglavnom veze nemaju o fudbalu a pisu li pisu...Kaze lik nije penal ako nije bilo namjere da igra rukomZnaci stojis na liniji gola i lopta te napuca u ruku a ti nisi imao namjeru da to uradis i nije penal
Pravilo kaze svako igranje rukom u 16
metara je penal, do sudije je da procjeni situaciju...Veceras cist penal bio!!!
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3985 Re: Spanska liga ( Primera División )
To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3986 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da je bio poklon, pa hajde. Necu priznati na konto price nije isla lopta prema golu i nije bilo u blizini nikog od igraca Reala....wtf, gdje ta pravila pisuPoint. wrote:To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans
Nemojte se brukati
Znaci, penal je bezobrazluk, a dva neregularna gola protivnicke ekipe prije toga nisu?!
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3987 Re: Spanska liga ( Primera División )
Eno sad cak 2 gola neregularna?Tomahawk11 wrote:Da je bio poklon, pa hajde. Necu priznati na konto price nije isla lopta prema golu i nije bilo u blizini nikog od igraca Reala....wtf, gdje ta pravila pisuPoint. wrote:To ti je taj elitni bezobrazluk, citav fudbalski svijet se ibreti nepostojecem penalu, vi izvlacite nekakve ofsajde i nemate muda priznati sudijski poklon. Slicno je i sa Bajernom prosli vikend, kao sto igraci Herthe nisu ispucali loptu i to im je kao neki balans zasto je sudija produzio utakmicu do ponedjeljka da veliki bavarci zabiju go.Tomahawk11 wrote:Ne kmeci ba niko sto su dali gol iz ofsajda ili igrali rukom prije istog, samo uspostavljamo balans![]()
Nemojte se brukati![]()
![]()
Znaci, penal je bezobrazluk, a dva neregularna gola protivnicke ekipe prije toga nisu?!![]()
![]()
Nista, nek uvedu pravilo da je svaki go koji Real primi neregularan a neka Penaldo puca odmah na pocetku penal pride, da se uspostavi kakav-takav balans.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3988 Re: Spanska liga ( Primera División )
Eno ti na temi Reala obje sporne situacije.
Najjace mi je kad neko nesto tvrdi na osnovu toga sto su Real, Bayern elitni klubovi i to tako mora biti, a niti je gledao niti ima blage veze sta se desilo.
Najjace mi je kad neko nesto tvrdi na osnovu toga sto su Real, Bayern elitni klubovi i to tako mora biti, a niti je gledao niti ima blage veze sta se desilo.
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3989 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nista nije sporno u onim situacijama, to su price davljenika da se pokusa saprati neoprano.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3990 Re: Spanska liga ( Primera División )
Al je penal sporan
Joj, i ja sam budala sto raspravljam
Joj, i ja sam budala sto raspravljam
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#3991 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tomahawk se dovezao price da,svaka ruka mora bit penal, e pa ne mora, valjda je to do sudijskog uvjerenja, i jos niko nije napisao da su pravila ako nije napucana ili ako nema igraca prema kome je upucena lopta, al eto nekim slucajem,se Realu svira i to na nepovoljnom rezultatu, zanimljivo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3992 Re: Spanska liga ( Primera División )
Samo se Realu svira? Ma ja
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#3993 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ja se tebi obracam jer si napisao da je klasican penal a to mi vrijedja inteligenciju,rekao sam ti da utakmicu nisam gledao, govorim ti da Realu nije potrebna pomoc,a ako jest kakv su to oni klub ako su najveci na svijetu a treba im pomoc, ja nigdje nisam rekao da je nastimano.Tomahawk11 wrote:Samo se Realu svira? Ma ja![]()
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#3994 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3995 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da je svirao neku glupost, neku simulaciju za penal, pa hajde, ne bih pola rijeci rekao.senturk wrote:Ja se tebi obracam jer si napisao da je klasican penal a to mi vrijedja inteligenciju,rekao sam ti da utakmicu nisam gledao, govorim ti da Realu nije potrebna pomoc,a ako jest kakv su to oni klub ako su najveci na svijetu a treba im pomoc, ja nigdje nisam rekao da je nastimano.Tomahawk11 wrote:Samo se Realu svira? Ma ja![]()
Interesantno, svi se uhvatili tog penala, niko ne spominje sporne situacije kod golova Villareala.
Ah da, oni su manji klub, Real je kako ono Point rece....
Elem, nema svrhe polemisati.
Jeste, nastimano, kupio Perez, vozdra.
Gledali su Barca navijaci
Niko, ali bas niko se nije referisao ni na jednu situaciju kod golova Villareala. Sto?
Poenta je da su sudije u Primeri losi i to ne samo kad je u pitanju korist/steta Real Madrida, nego svih klubova.
Ali, ima i onih koji sve to guraju u kos zvani ''teorija zavjere''. Prica ispricana milion puta.
Trener Villareala se osvrnuo na penal, Pique isto tako (dezurna mahalusa), a niko ne rece....pa eto, u bar jednoj situaciji na istoj utakmici zakinut je Real.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3996 Re: Spanska liga ( Primera División )
Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3997 Re: Spanska liga ( Primera División )
A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#3998 Re: Spanska liga ( Primera División )
Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".Tomahawk11 wrote:A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3999 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.kakotakonikako wrote:Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".Tomahawk11 wrote:A iza njega, s lijeve strane je bio jedan igrac Reala....Ronaldo, cini mi se.ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4000 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa sto onda obracas paznju ???????Tomahawk11 wrote:Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.kakotakonikako wrote: Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
