Prijedlog za dobrog krojaca, i provjerenog? Trebala bih neki kaput suziti, pa ne bih da mi to upropasti. Zahvaljujem
@radenska - imas pp
Moderator: anex
nisi dala dobar link za haljinusemlaca wrote:Može li i meni preporuka za krojača, taj na Grbavici bi bio super. Hvala.
Eh dame moje kupila sam haljinu
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3440352_10
sad može li novaj sako na nju
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3100158_63
ili ovaj
http://www.google.ba/imgres?q=military+ ... 29,r:3,s:0
ova dva imam nebi da kupujem treći ako se neki od ovih može iskoristiti. Hvala mnogo
semlaca wrote:Može li i meni preporuka za krojača, taj na Grbavici bi bio super. Hvala.
Eh dame moje kupila sam haljinu
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3440352_10
sad može li novaj sako na nju
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3100158_63
ili ovaj
http://www.google.ba/imgres?q=military+ ... 29,r:3,s:0
ova dva imam nebi da kupujem treći ako se neki od ovih može iskoristiti. Hvala mnogo
Ok, onda mi je necija drugo slika ostala u glavi.semlaca wrote:Ja sam crnokosa sa crvenim pramenovima ne znam još za tašnu i cipele to nije došlo na red, predložite
jah ako je bordo to bi bilo lijepo..ali ako je drecava crvena onda ne a ovu prilikuZelena Carapa wrote:Ok, onda mi je necija drugo slika ostala u glavi.semlaca wrote:Ja sam crnokosa sa crvenim pramenovima ne znam još za tašnu i cipele to nije došlo na red, predložiteHaljina ti je prelijepa i na tvoju liniju mislim da ti extra stoji, kakav ti je taj crveni sako? koja crvena?





joj sto je ovo lijepoZelena Carapa wrote:

ovo bi bilo najboljeboracha wrote:najbolje da ti obuces tu haljinu, isprobas sa tim sakoima koje imas, i uslikas se, ko onaj momak za razgovor za posao


A, mene, ja nisma vidjela ovu zadnju recenicu pa krenula da ti zakacima ovaj kao chanel folsemlaca wrote:Može li i meni preporuka za krojača, taj na Grbavici bi bio super. Hvala.
Eh dame moje kupila sam haljinu
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3440352_10
sad može li novaj sako na nju
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3100158_63
ili ovaj
http://www.google.ba/imgres?q=military+ ... 29,r:3,s:0
ova dva imam nebi da kupujem treći ako se neki od ovih može iskoristiti. Hvala mnogo

Ja sam malo visocija od tebe i dobro mi plaho stojeradenska wrote:gdje mogu kupiti farmerke po povoljnim cijenama da su ono kao na peglu ako razumijete a da nije previse nizak pojas, da mogu sjesti kako treba. Naravno, za mLogo visoke zene 181 cm.
I stoje li one uopce visokim zenama. Kakve stoje ustvari. Ja sam tek po nekim fotografijama skontala da mi neke farmerice koje sam prije nosila uopce nisu pristajale a ubila bih onog ko bi mi to rekao.