Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#3976 Re: Gdje u Sa......

Post by tf2_spy »

jednom ja šio odijelo. materijal me došao jeftino, al su me ruke zaklale
Nokija
Posts: 1590
Joined: 20/05/2012 14:46

#3977 Re: Gdje u Sa......

Post by Nokija »

Da i ja nesto pitam, ako nije vec bilo.
Gdje idete na jogging a da nije Atletski klub kod stadiona Kosevo, Vilsonovo, Aleja na IlidzU, Dariva i Betanija?
Gdje idete u saunu, a da nije na Bjelasnici?
Fala :D
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#3978 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

Gdje mogu kupiti rezac za papir, ne onaj sto unistava papir nego bukvalno noz za rezanje papira? toga slabo ima po knjizarama a bas mi treba, help :roll:
ko zna, zna!
Posts: 11
Joined: 16/07/2012 19:14

#3979 Re: Gdje u Sa......

Post by ko zna, zna! »

Gdje naci svoje auto, nakon sto je ukradeno noc prije?
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#3980 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

ko zna, zna! wrote:Gdje naci svoje auto, nakon sto je ukradeno noc prije?
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Na otpadu :evil: :lol:
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#3981 Re: Gdje u Sa......

Post by rookfash »

ko zna, zna! wrote:Gdje naci svoje auto, nakon sto je ukradeno noc prije?
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
u PC, ako vec nije stigao do MNE

a sad ozbiljno, zrakni okolne parkinge s kojeg su ti ga digli, jedan moj jaran je svoje sutradan tako nasao (onesposobili zastitu dovoljno da ga preparkiraju, ne i da ga duze voze, to su vjerovatno planirali odraditi slijedecu noc). s druge strane drugom jaranu su ukrali auto i pravac trebevic (tu su onesposobili gps) odakle mu se gubi svaki trag.

p.s. zao mi je za auto. sretno u trazenju.
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#3982 Re: Gdje u Sa......

Post by Joker88 »

Gdje kupiti "cool" usb koji lijepo izgleda?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#3983 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

ko zna, zna! wrote:Gdje naci svoje auto, nakon sto je ukradeno noc prije?
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
ajoj :(
dobro ti rekose, trazi u er esu, i ocekuj neku poruku ili poziv da doneses toliko i toliko kesa tu i tu :D
u svakom slucaju, prijavi kradju, jer moj haver nije, cekajuci tu poruku, pa je dobio poziv od murije jer je njegovo auto pobjeglo s lica mjesta neke kradje :D
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#3984 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr.Penguin »

muhanata wrote:
Vas dvojica Image

Gdje ima kupiti arganovo ulje, osim makrovite?
https://www.facebook.com/pages/Biljna-a ... 5104670678
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3985 Re: Materijal za odjelo

Post by anonimnaosoba »

Nokija wrote: Ima jedna prodavnica, jos predratna, na pijaci Sirano, na desnoj strani. Ne znam vise kako se zove. Tu ima i krojac, predratni :D Oni imaju jako dobar izbor.
Uslužnost :mrgreen:
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3986 Re: Gdje u Sa......

Post by shambho »

Gdje pogledati rucne satove zenske?
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#3987 Re: Gdje u Sa......

Post by Hemera »

Gdje uzeti onu kao roletnu za auto?Ono da se stavi na zadnje staklo i može spuštati.
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#3988 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

Hemera wrote:Gdje uzeti onu kao roletnu za auto?Ono da se stavi na zadnje staklo i može spuštati.

Tamo gdje je zavod zdravstvenog osiguranja,pa kada ides prema turskoj banci i onim kaficima, imas djeciju radnju Brevi tamo imas roletne te.
shambho wrote:Gdje pogledati rucne satove zenske?
Ice watch se zovu,ima ih svugdje.
Anonimna Lutrija
Posts: 90
Joined: 22/07/2012 20:54

#3989 Re: Gdje u Sa kupiti muški prsluk - elegantni

Post by Anonimna Lutrija »

NEKA NEGO ODGOVORI BAREM JEDNOM :)

Potreban mi je elegantni muški prsluk tipa onih što idu uz odijela. Znate li gdje ima uzeti, a da nije prenapucana cijena?
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3990 Re: Gdje u Sa kupiti muški prsluk - elegantni

Post by shambho »

Anonimna Lutrija wrote:NEKA NEGO ODGOVORI BAREM JEDNOM :)

Potreban mi je elegantni muški prsluk tipa onih što idu uz odijela. Znate li gdje ima uzeti, a da nije prenapucana cijena?
Ako nije bezveze, ima u second handovima..

A ima u radnjama gdje prodaju odijela sigurno.. A sad ne znam gdje imaju jeftinije te radnje..
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3991 Re: Gdje u Sa kupiti muški prsluk - elegantni

Post by azurna_obala »

Anonimna Lutrija wrote:NEKA NEGO ODGOVORI BAREM JEDNOM :)

Potreban mi je elegantni muški prsluk tipa onih što idu uz odijela. Znate li gdje ima uzeti, a da nije prenapucana cijena?

Danas vidjela u Azelu na Grbavici...mislim da je bio oko 3 KM :D ..........ozbiljno, u onoj korpi do kabina.
User avatar
imam
Posts: 350
Joined: 06/09/2012 18:44

#3992 Re: Gdje u Sa kupiti muški prsluk - elegantni

Post by imam »

Anonimna Lutrija wrote:NEKA NEGO ODGOVORI BAREM JEDNOM :)

Potreban mi je elegantni muški prsluk tipa onih što idu uz odijela. Znate li gdje ima uzeti, a da nije prenapucana cijena?
ako nećeš skup, pijaca Otoka :D i Sirano
User avatar
matsuda
Posts: 499
Joined: 13/07/2011 18:55

#3993 Re: Gdje u Sa......

Post by matsuda »

Gdje je CIPS za Novo Sarajevo?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3994 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

matsuda wrote:Gdje je CIPS za Novo Sarajevo?
vec vise puta odgovoreno ali teme se zagube.

u posti u shoppingu grbavica.
User avatar
matsuda
Posts: 499
Joined: 13/07/2011 18:55

#3995 Re: Gdje u Sa......

Post by matsuda »

karanana wrote:
matsuda wrote:Gdje je CIPS za Novo Sarajevo?
vec vise puta odgovoreno ali teme se zagube.

u posti u shoppingu grbavica.

fala, živio :thumbup:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3996 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

Chustaa wrote:
shambho wrote:Gdje pogledati rucne satove zenske?
Ice watch se zovu,ima ih svugdje.
samo ne znam traži li on originale, kopija ima svuda :mrgreen:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#3997 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

anonimnaosoba wrote:
Chustaa wrote:
shambho wrote:Gdje pogledati rucne satove zenske?
Ice watch se zovu,ima ih svugdje.
samo ne znam traži li on originale, kopija ima svuda :mrgreen:
Ima na carsiji orginala ako ih trazi :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3998 Re: Gdje u Sa kupiti muški prsluk - elegantni

Post by Skyfox »

Anonimna Lutrija wrote:NEKA NEGO ODGOVORI BAREM JEDNOM :)

Potreban mi je elegantni muški prsluk tipa onih što idu uz odijela. Znate li gdje ima uzeti, a da nije prenapucana cijena?
U Alti sam lani kupio 3 (ne odjednom) :D
Lc waikiki, New Yorker i Coton obicno naletim na akciju, standardna cijena im je oko 40-60KM Ja sam ih kupovao u pola te cijene.

Sretno
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3999 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

Chustaa wrote: Ima na carsiji orginala ako ih trazi :mrgreen: :mrgreen:
i u Bezistanu :lol: ako ti fkt treba original, kad kreneš od UniCredita kod Tržnice prema Katedrali s lijeve strane, al' ih nema ispod 150 KM :wink:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4000 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

anonimnaosoba wrote:
Chustaa wrote: Ima na carsiji orginala ako ih trazi :mrgreen: :mrgreen:
i u Bezistanu :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply