pocelo je snizenja do 50 %, mango nikad ni ne mijenja cijene na straniciKiSSgirl wrote:Je li netko vidjeo jel danas pocelo to snizenje u Mangu? Gledam na njihovoj stranici, cijene su iste?
Sarajevo shopping
Moderator: anex
-
psycho19
- Posts: 16
- Joined: 15/06/2012 17:46
#3976 Re: Sarajevo shoping
- KiSSgirl
- Posts: 518
- Joined: 23/04/2011 04:05
- Location: nema me
#3977 Re: Sarajevo shoping
hvalaapsycho19 wrote:pocelo je snizenja do 50 %, mango nikad ni ne mijenja cijene na straniciKiSSgirl wrote:Je li netko vidjeo jel danas pocelo to snizenje u Mangu? Gledam na njihovoj stranici, cijene su iste?
- BadSanta
- Posts: 390
- Joined: 30/11/2011 22:43
- Location: Sarajevo
#3978 Re: Sarajevo shoping
Našla par lijepih stvari u New Yorkeru, ali i po ovako sniženim cijenama kad se sve zbroji preskupo.
Znate li možda hoće li NY imati veća sniženja ili je ovo sve?hvala
Znate li možda hoće li NY imati veća sniženja ili je ovo sve?hvala
-
MrsJ
- Posts: 419
- Joined: 28/03/2012 17:48
#3979 Re: Sarajevo shoping
Nasla sam ga u apoteci u Alti, ima i bijeli i zeleni i crveni.Zovem se Zelena wrote:Koliko novaca? Preporučilo mi je par osoba ovaj antiperspirant. I ako nađete javiteMrsJ wrote:Hvala zamzija.![]()
Koristila sam i bijeli ali mi nema nikakav miris, ovaj bar malo mirise.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#3980 Re: Sarajevo shoping
možda i hoće, ja sam prošle godine u februaru kupio zimsku jaknu koja je bila 100 KM za cvajuBadSanta wrote:Našla par lijepih stvari u New Yorkeru, ali i po ovako sniženim cijenama kad se sve zbroji preskupo.
Znate li možda hoće li NY imati veća sniženja ili je ovo sve?hvala
-
bob sap
- Posts: 332
- Joined: 16/08/2011 13:05
#3981 Re: Sarajevo shoping
Koliko je snizenje u NY ? da li je na svu robu ili samo ono sot nece niko 
-
delirium.sa
- Posts: 257
- Joined: 24/02/2012 13:25
#3982 Re: Sarajevo shoping
Koliko ja znam, snizenja idu negdje do februara 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3983 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko da li Mango radi nedjeljom?
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#3984 Re: Sarajevo shoping
MrsJ wrote:Nasla sam ga u apoteci u Alti, ima i bijeli i zeleni i crveni.Zovem se Zelena wrote:Koliko novaca? Preporučilo mi je par osoba ovaj antiperspirant. I ako nađete javiteMrsJ wrote:Hvala zamzija.![]()
Koristila sam i bijeli ali mi nema nikakav miris, ovaj bar malo mirise.
Hvala.
- adis.p
- Posts: 1067
- Joined: 19/01/2011 01:31
#3985 Re: Sarajevo shoping
Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godine
Kad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine?
Nadam se sto hitnijem odgovoru 
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#3986 Re: Sarajevo shoping
lajk wrote:Dobro je naletit na snizenjeanonimnaosoba wrote:al' nijedna nije The North Faceima GMS vrh jakni, slažemo se, al' su i preskupe
![]()
@ zilla
ako nema originala u Intersportu, nema nigdje, tamo sam vidio i Jack Wolfskin original, al' 520 KMja sam prosle god uzela bijelu BRUGI ,za 120 a bila negdje oko 200
....pogledat cu ovih dana kakvo je stanje pa napisem ovdje
danas bila IMA,ali su preko 200 km
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3987 Re: Sarajevo shoping
sniženja su već počela, a sve zavisi od radnje do radnjeadis.p wrote:Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godineKad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine?
Nadam se sto hitnijem odgovoru
- Gargi
- Posts: 185
- Joined: 17/08/2012 19:52
#3988 Re: Sarajevo shoping
Vidio sam u FIS-u u Rajlovcu na snizenju 71 KM. Mislim da moze posluziti.adis.p wrote:Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godineKad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine?
Nadam se sto hitnijem odgovoru
-
newera86
- Posts: 392
- Joined: 11/12/2012 00:18
- adis.p
- Posts: 1067
- Joined: 19/01/2011 01:31
#3990 Re: Sarajevo shoping
Znaci već je to sve na sniženju. Hvala puno 
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#3991 Re: Sarajevo shoping
@ lajk
eto dobro je pa ima
sreća pa meni ne treba, hvala Bogu, al' može @ zilli pomoći 
eto dobro je pa ima
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#3992 Re: Sarajevo shoping
bejbifinga wrote:samo jedna vjesalica sa snizenjem 70%, naprimjer tu su hlace 40 km i nema bas brojevarudy81 wrote:uglavnom ako ode neko ovih dana nek javi kakva je ponuda![]()
snizenje zvuci super ako je bas do 70%ostalo vecina po 30%, primjer hlace - 80 km.
ako je ono outlet ja sam deda mraz
- beautyfool
- Posts: 2107
- Joined: 04/09/2006 16:45
- Location: Dunjaluk
#3993 Re: Sarajevo shoping
Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ? 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#3994 Re: Sarajevo shoping
Radi Mercator od 12 do 19beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ?
- beautyfool
- Posts: 2107
- Joined: 04/09/2006 16:45
- Location: Dunjaluk
#3995 Re: Sarajevo shoping
HvalaP308 wrote:Radi Mercator od 12 do 19beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ?
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#3996 Re: Sarajevo shoping
nema na cemubeautyfool wrote:HvalaP308 wrote:Radi Mercator od 12 do 19beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ?
-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#3997 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko šta se desilo sa Cheeko prodavnicama u Sarajevu (torbe, majice i duksevi)? Bili su u Skenderiji i na Baščaršiji, ali nema ih više. 
- KiSSgirl
- Posts: 518
- Joined: 23/04/2011 04:05
- Location: nema me
#3999 Re: Sarajevo shoping
Gdje kupiti ženske šubare ali da su kvalitetne i lijepe?
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#4000 Re: Sarajevo shoping
zar su zatvorili u skenderiji?dorkcic wrote:Zna li neko šta se desilo sa Cheeko prodavnicama u Sarajevu (torbe, majice i duksevi)? Bili su u Skenderiji i na Baščaršiji, ali nema ih više.
radili su tu prije mjesec
