Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
psycho19
Posts: 16
Joined: 15/06/2012 17:46

#3976 Re: Sarajevo shoping

Post by psycho19 »

KiSSgirl wrote:Je li netko vidjeo jel danas pocelo to snizenje u Mangu? Gledam na njihovoj stranici, cijene su iste?
pocelo je snizenja do 50 %, mango nikad ni ne mijenja cijene na stranici :D
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#3977 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

psycho19 wrote:
KiSSgirl wrote:Je li netko vidjeo jel danas pocelo to snizenje u Mangu? Gledam na njihovoj stranici, cijene su iste?
pocelo je snizenja do 50 %, mango nikad ni ne mijenja cijene na stranici :D
hvalaa :thumbup:
User avatar
BadSanta
Posts: 390
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#3978 Re: Sarajevo shoping

Post by BadSanta »

Našla par lijepih stvari u New Yorkeru, ali i po ovako sniženim cijenama kad se sve zbroji preskupo.
Znate li možda hoće li NY imati veća sniženja ili je ovo sve?hvala
MrsJ
Posts: 419
Joined: 28/03/2012 17:48

#3979 Re: Sarajevo shoping

Post by MrsJ »

Zovem se Zelena wrote:
MrsJ wrote:Hvala zamzija. :wink:
Koristila sam i bijeli ali mi nema nikakav miris, ovaj bar malo mirise.
Koliko novaca? Preporučilo mi je par osoba ovaj antiperspirant. I ako nađete javite :)
Nasla sam ga u apoteci u Alti, ima i bijeli i zeleni i crveni.
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3980 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

BadSanta wrote:Našla par lijepih stvari u New Yorkeru, ali i po ovako sniženim cijenama kad se sve zbroji preskupo.
Znate li možda hoće li NY imati veća sniženja ili je ovo sve?hvala
možda i hoće, ja sam prošle godine u februaru kupio zimsku jaknu koja je bila 100 KM za cvaju 8-)
bob sap
Posts: 332
Joined: 16/08/2011 13:05

#3981 Re: Sarajevo shoping

Post by bob sap »

Koliko je snizenje u NY ? da li je na svu robu ili samo ono sot nece niko :D
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#3982 Re: Sarajevo shoping

Post by delirium.sa »

Koliko ja znam, snizenja idu negdje do februara :P
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3983 Re: Sarajevo shoping

Post by azurna_obala »

Zna li neko da li Mango radi nedjeljom?
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#3984 Re: Sarajevo shoping

Post by Zovem se Zelena »

MrsJ wrote:
Zovem se Zelena wrote:
MrsJ wrote:Hvala zamzija. :wink:
Koristila sam i bijeli ali mi nema nikakav miris, ovaj bar malo mirise.
Koliko novaca? Preporučilo mi je par osoba ovaj antiperspirant. I ako nađete javite :)
Nasla sam ga u apoteci u Alti, ima i bijeli i zeleni i crveni.
:thumbup:
Hvala.
User avatar
adis.p
Posts: 1067
Joined: 19/01/2011 01:31

#3985 Re: Sarajevo shoping

Post by adis.p »

Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godine :mrgreen: Kad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine? ;-) Nadam se sto hitnijem odgovoru :D
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#3986 Re: Sarajevo shoping

Post by lajk »

lajk wrote:
anonimnaosoba wrote:al' nijedna nije The North Face :D ima GMS vrh jakni, slažemo se, al' su i preskupe :D

@ zilla
ako nema originala u Intersportu, nema nigdje, tamo sam vidio i Jack Wolfskin original, al' 520 KM :-D
Dobro je naletit na snizenje :lol: ja sam prosle god uzela bijelu BRUGI ,za 120 a bila negdje oko 200 :-D ....pogledat cu ovih dana kakvo je stanje pa napisem ovdje :)

danas bila IMA,ali su preko 200 km :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3987 Re: Sarajevo shoping

Post by azurna_obala »

adis.p wrote:Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godine :mrgreen: Kad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine? ;-) Nadam se sto hitnijem odgovoru :D
sniženja su već počela, a sve zavisi od radnje do radnje
User avatar
Gargi
Posts: 185
Joined: 17/08/2012 19:52

#3988 Re: Sarajevo shoping

Post by Gargi »

adis.p wrote:Ovih dana sam u Sarajevu i planiram uzet ski odijelo (jakna+donji dio), pa me interesuje da li ce biti jeftinija sutra, il iduce godine :mrgreen: Kad im inace idu ta snizenja? Prije il poslije nove godine? ;-) Nadam se sto hitnijem odgovoru :D
Vidio sam u FIS-u u Rajlovcu na snizenju 71 KM. Mislim da moze posluziti.
newera86
Posts: 392
Joined: 11/12/2012 00:18

#3989 Re: Sarajevo shoping

Post by newera86 »

:skoljka:
Last edited by newera86 on 08/01/2013 18:40, edited 1 time in total.
User avatar
adis.p
Posts: 1067
Joined: 19/01/2011 01:31

#3990 Re: Sarajevo shoping

Post by adis.p »

Znaci već je to sve na sniženju. Hvala puno :)
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3991 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

@ lajk
eto dobro je pa ima :D sreća pa meni ne treba, hvala Bogu, al' može @ zilli pomoći :)
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#3992 Re: Sarajevo shoping

Post by rudy81 »

bejbifinga wrote:
rudy81 wrote:uglavnom ako ode neko ovih dana nek javi kakva je ponuda :D
snizenje zvuci super ako je bas do 70%
samo jedna vjesalica sa snizenjem 70%, naprimjer tu su hlace 40 km i nema bas brojeva :-) ostalo vecina po 30%, primjer hlace - 80 km.
ako je ono outlet ja sam deda mraz :D

:-) odmah mi je bio sumnjivo to 70%
User avatar
beautyfool
Posts: 2107
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#3993 Re: Sarajevo shoping

Post by beautyfool »

Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ? :?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3994 Re: Sarajevo shoping

Post by P308 »

beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ? :?
Radi Mercator od 12 do 19 :)
User avatar
beautyfool
Posts: 2107
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#3995 Re: Sarajevo shoping

Post by beautyfool »

P308 wrote:
beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ? :?
Radi Mercator od 12 do 19 :)
Hvala
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3996 Re: Sarajevo shoping

Post by P308 »

beautyfool wrote:
P308 wrote:
beautyfool wrote:Jeli radi merkator sutra, ili neki drugi shopping centar ? :?
Radi Mercator od 12 do 19 :)
Hvala
nema na cemu :)
dorkcic
Posts: 776
Joined: 19/12/2008 20:26

#3997 Re: Sarajevo shoping

Post by dorkcic »

Zna li neko šta se desilo sa Cheeko prodavnicama u Sarajevu (torbe, majice i duksevi)? Bili su u Skenderiji i na Baščaršiji, ali nema ih više. :-?
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#3998 Re: Sarajevo shoping

Post by nera18 »

:D pratim
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#3999 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

Gdje kupiti ženske šubare ali da su kvalitetne i lijepe?
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#4000 Re: Sarajevo shoping

Post by Hemera »

dorkcic wrote:Zna li neko šta se desilo sa Cheeko prodavnicama u Sarajevu (torbe, majice i duksevi)? Bili su u Skenderiji i na Baščaršiji, ali nema ih više. :-?
zar su zatvorili u skenderiji?
radili su tu prije mjesec :-)
Post Reply