Sada za Bajram imas snizenja od 20 % u SV radnjama.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3976 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ganjaj Nike zoom modele. Do 150 KM mozes uzeti da vriste
Sa snizenjem naravno
Sada za Bajram imas snizenja od 20 % u SV radnjama.
Sada za Bajram imas snizenja od 20 % u SV radnjama.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3977 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovo su patike za košarku.Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3978 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
po pitanju udobnosti nista, AL BAS NISTA, ne moze pric boost djonu, vjeruj mikonektovan wrote:Nisi naveo, je li hoces sportsku ili casual varijantu. Ako si voljan dati puno para, nike air huarache su nesto najbolje za udobnost.Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila
ps. sport vision nema boost modela vrijednih spomena, za takve patike treba dat bar 300 markica
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3979 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma sta ja znam, ima dosta obuce koja je udobna. Ove boost sto pauza postavi su košarkaški model, tesko da je udobnost na prvom mjestu. Onda, sve zavisi i od samog kalupa, mogu biti svemirske, ako mom stopalu ne odgovaraju. Meni licno najbolje leze modeli poput onih tvojih reebokica.KB9 wrote:po pitanju udobnosti nista, AL BAS NISTA, ne moze pric boost djonu, vjeruj mikonektovan wrote:Nisi naveo, je li hoces sportsku ili casual varijantu. Ako si voljan dati puno para, nike air huarache su nesto najbolje za udobnost.Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila![]()
ps. sport vision nema boost modela vrijednih spomena, za takve patike treba dat bar 300 markica
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3981 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne vjerujem da su adidas boost udobnije od nike free djona. Mislim,znam sigurno...
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3982 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vjerovalo se ili ne to je cinjenica, citav svijet bukvalno to govori tj. da je adidas boost nesto najbolje ikad sto se tice udobnosti, nike ima neku vrstu djona isto koja je konkurencija ali se nevjerovatno brzo trosi i nestaje na patikama
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3983 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
boost je dobar, al meni je ipak asics gel top što se tiče udobnosti. jebe mi se ko šta govori, imam i jedne i druge, meni asics udobnije.
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#3984 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lunar od nike se moze mjerit sa boost, po udobnosti sigurno a i osjećaju.
Boost je bouncy previse i lakse zbog toga mozes izvrnut clanak.
Dok je lunar kao da gazis pjesak, pa je i stabilniji vise od boost materijala.
Lunar izvedbe nike za setnju da ih ne osjetis na nogama.
Jos kad pjena poprimi tvoj oblik stopala, pa propadaš doslovno :$
Boost je bouncy previse i lakse zbog toga mozes izvrnut clanak.
Dok je lunar kao da gazis pjesak, pa je i stabilniji vise od boost materijala.
Lunar izvedbe nike za setnju da ih ne osjetis na nogama.
Jos kad pjena poprimi tvoj oblik stopala, pa propadaš doslovno :$
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3985 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
To je tehnologija koju koju je prvenstveno koristila Nasa za austronaute, pa su dali malo Nike kompaniji prava na korištenje.Njanjavi wrote:Lunar od nike se moze mjerit sa boost, po udobnosti sigurno a i osjećaju.
Boost je bouncy previse i lakse zbog toga mozes izvrnut clanak.
Dok je lunar kao da gazis pjesak, pa je i stabilniji vise od boost materijala.
Lunar izvedbe nike za setnju da ih ne osjetis na nogama.
Jos kad pjena poprimi tvoj oblik stopala, pa propadaš doslovno :$
Meni, ako uporedim ovo sve sto se nudi na trzistu, za udobnost najbolji je skechers.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3987 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu li ovo golferske 
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3988 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
stevie wonder bi ljepše izabrao
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#3989 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3990 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3991 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
treba se dobro napregnut da se dođe do prosjeka pajdo. ovo je ispod toga.Škobo Habu wrote:Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3992 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
U pravu si. Sad je tebi objašnjavati šta je customized Adidas L.A trainer, u limitiranoj seriji, malo je previše za tvoje sklonosti ka ukusu po pitanju bilo čega, a kamo li oko izbora patika.rumenige_brajtner wrote:treba se dobro napregnut da se dođe do prosjeka pajdo. ovo je ispod toga.Škobo Habu wrote:Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3993 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
La trainer u izvornoj varijanti ok, ove subjektivno i nisu nešto, ali tvoj izbor..
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3994 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
auu, sad kad si napisao "customized" odmah su se proljepšale, što odmah nisi rekao..? ma najbitnije je da su tebi ok, ko te gleda ba, ha ja.Škobo Habu wrote:
U pravu si. Sad je tebi objašnjavati šta je customized Adidas L.A trainer, u limitiranoj seriji, malo je previše za tvoje sklonosti ka ukusu po pitanju bilo čega, a kamo li oko izbora patika.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3995 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
D&G-- su miŠkobo Habu wrote:
This one.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#3997 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+1beni-bu-man wrote:
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#3998 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nek nosi ko sta hoce, meni su ruznekindlas wrote:+1beni-bu-man wrote:
ono neko fakat nosi?
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4000 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Sa 130 na 50.



