Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3976 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by N.N. »

Ganjaj Nike zoom modele. Do 150 KM mozes uzeti da vriste :D Sa snizenjem naravno :)
Sada za Bajram imas snizenja od 20 % u SV radnjama.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3977 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila :D
Ovo su patike za košarku. ;-)
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3978 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:
Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila :D
Nisi naveo, je li hoces sportsku ili casual varijantu. Ako si voljan dati puno para, nike air huarache su nesto najbolje za udobnost.
po pitanju udobnosti nista, AL BAS NISTA, ne moze pric boost djonu, vjeruj mi :)

ps. sport vision nema boost modela vrijednih spomena, za takve patike treba dat bar 300 markica
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3979 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

KB9 wrote:
konektovan wrote:
Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila :D
Nisi naveo, je li hoces sportsku ili casual varijantu. Ako si voljan dati puno para, nike air huarache su nesto najbolje za udobnost.
po pitanju udobnosti nista, AL BAS NISTA, ne moze pric boost djonu, vjeruj mi :)

ps. sport vision nema boost modela vrijednih spomena, za takve patike treba dat bar 300 markica
Ma sta ja znam, ima dosta obuce koja je udobna. Ove boost sto pauza postavi su košarkaški model, tesko da je udobnost na prvom mjestu. Onda, sve zavisi i od samog kalupa, mogu biti svemirske, ako mom stopalu ne odgovaraju. Meni licno najbolje leze modeli poput onih tvojih reebokica.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3981 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Ne vjerujem da su adidas boost udobnije od nike free djona. Mislim,znam sigurno...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3982 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

vjerovalo se ili ne to je cinjenica, citav svijet bukvalno to govori tj. da je adidas boost nesto najbolje ikad sto se tice udobnosti, nike ima neku vrstu djona isto koja je konkurencija ali se nevjerovatno brzo trosi i nestaje na patikama
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3983 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

boost je dobar, al meni je ipak asics gel top što se tiče udobnosti. jebe mi se ko šta govori, imam i jedne i druge, meni asics udobnije.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3984 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

Lunar od nike se moze mjerit sa boost, po udobnosti sigurno a i osjećaju.
Boost je bouncy previse i lakse zbog toga mozes izvrnut clanak.
Dok je lunar kao da gazis pjesak, pa je i stabilniji vise od boost materijala.
Lunar izvedbe nike za setnju da ih ne osjetis na nogama.
Jos kad pjena poprimi tvoj oblik stopala, pa propadaš doslovno :$
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3985 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Njanjavi wrote:Lunar od nike se moze mjerit sa boost, po udobnosti sigurno a i osjećaju.
Boost je bouncy previse i lakse zbog toga mozes izvrnut clanak.
Dok je lunar kao da gazis pjesak, pa je i stabilniji vise od boost materijala.
Lunar izvedbe nike za setnju da ih ne osjetis na nogama.
Jos kad pjena poprimi tvoj oblik stopala, pa propadaš doslovno :$
To je tehnologija koju koju je prvenstveno koristila Nasa za austronaute, pa su dali malo Nike kompaniji prava na korištenje. :mrgreen:

Meni, ako uporedim ovo sve sto se nudi na trzistu, za udobnost najbolji je skechers.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3986 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

Image

This one.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3987 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Jesu li ovo golferske :D
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3988 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

stevie wonder bi ljepše izabrao
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3989 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
:lol: :lol: :lol:
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3990 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3991 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Škobo Habu wrote:
rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.
treba se dobro napregnut da se dođe do prosjeka pajdo. ovo je ispod toga.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3992 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

rumenige_brajtner wrote:
Škobo Habu wrote:
rumenige_brajtner wrote:stevie wonder bi ljepše izabrao
Kad bi se čovjek ugled'o na prosječan ukus koji ovdje dominira - to bi bili jedni veliki Čevljanovići. Il' Puračić...isti qrac.
treba se dobro napregnut da se dođe do prosjeka pajdo. ovo je ispod toga.
U pravu si. Sad je tebi objašnjavati šta je customized Adidas L.A trainer, u limitiranoj seriji, malo je previše za tvoje sklonosti ka ukusu po pitanju bilo čega, a kamo li oko izbora patika.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3993 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

La trainer u izvornoj varijanti ok, ove subjektivno i nisu nešto, ali tvoj izbor..
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3994 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Škobo Habu wrote:
U pravu si. Sad je tebi objašnjavati šta je customized Adidas L.A trainer, u limitiranoj seriji, malo je previše za tvoje sklonosti ka ukusu po pitanju bilo čega, a kamo li oko izbora patika.
auu, sad kad si napisao "customized" odmah su se proljepšale, što odmah nisi rekao..? ma najbitnije je da su tebi ok, ko te gleda ba, ha ja.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3995 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

Škobo Habu wrote:Image

This one.
D&G-- su mi :thumbup:

Image
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3996 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Image
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#3997 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by kindlas »

beni-bu-man wrote:Image
+1
:lol: ono neko fakat nosi?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3998 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

kindlas wrote:
beni-bu-man wrote:Image
+1
:lol: ono neko fakat nosi?
nek nosi ko sta hoce, meni su ruzne
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3999 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

Image
Nike lunar terra arktos, za oko kuce i sume :D
60km na piku :)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4000 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Image

Sa 130 na 50. :sretan:
Post Reply