Ponavljam: ja nimalo ne krivim njega, više krivim one koji su trebali da razmišljaju o njegovom ugovoru. A u čitavom svijetu se zna da se igrači prodaju dok još ima vremena, tj.dok su vezani ugovorom za njega a ne kad istekne ugovor e daj onda da ga prodamo i uzmemo pare. Primjer Ribery (Bajern-Real). Zašto Real čeka narednu sezonu pa da dobije Ribery-ja. Ugovor mu ističe, on neće da produži novi sa Bayern-om i onda su velike šanse da ga privole da ih pojača. A za sad je to nemoguće jer je on čvrsto vezan za Bayern. Tako je isto i sa Cocalić-em, il se trebao prodavati pred početak sezone il se produžiti ugovor a ne ovako kako su igrali na kartu ljubavi prema Želji. Svi mi volimo Želju ali ovdje se zna ko je zakazao, a to nije CocaThree lions wrote:Ne govorimo o radu uprave i o samoj cinjenici da ce napustiti klub.salle_eh1986 wrote: Nebi bio ni prvi a na nesreću ni zadnji koji je tako otišao. Znači nije ni do fudbalera samo već do uprave kluba, ugovor je trebao biti produžen na početku sezone a ne sad kad ističe da se fol produžuje. Da sam ja se pitao rekao bih ugovor na 2 godine, hoćeš-dobro je, kapitenska traka i vođa ekipe; nećeš-nađi klub koji te želi kupiti ili čekaj da ti istekne ugovor pa da ideš a igrati nećeš VOZDRA
Rijec je o njegovoj "ljubavi" prema klubu koji ga je stvorio.
To je dobro rekao kolega @odvijac
Cocalicevo ponasanje je izdajnicko.odvijac wrote:fol klub mu je svetinja,a nece da nam izadje u susret..
Napusti klub, niko ti ne brani, ali daj da i Zeljo ima bar malo koristi od toga.
FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3976 Re: FK Zeljeznicar
-
Three lions
- Posts: 30
- Joined: 13/10/2009 21:39
#3977 Re: FK Zeljeznicar
salle_eh1986 wrote: Ponavljam: ja nimalo ne krivim njega, više krivim one koji su trebali da razmišljaju o njegovom ugovoru. A u čitavom svijetu se zna da se igrači prodaju dok još ima vremena, tj.dok su vezani ugovorom za njega a ne kad istekne ugovor e daj onda da ga prodamo i uzmemo pare. Primjer Ribery (Bajern-Real). Zašto Real čeka narednu sezonu pa da dobije Ribery-ja. Ugovor mu ističe, on neće da produži novi sa Bayern-om i onda su velike šanse da ga privole da ih pojača. A za sad je to nemoguće jer je on čvrsto vezan za Bayern. Tako je isto i sa Cocalić-em, il se trebao prodavati pred početak sezone il se produžiti ugovor a ne ovako kako su igrali na kartu ljubavi prema Želji. Svi mi volimo Želju ali ovdje se zna ko je zakazao, a to nije Coca
1.Niko nije rekao da ga Zeljo hoce prodati.Prije ovog saznanja, sam prizeljkivao da on bude dugogodisnji kapiten.
2.Riberyev odnos sa Bayernom je cisto poslovan.Evo, npr. mene bi iznenadilo da Fabregas ode iz Arsenala daba ili
neki drugi afirmisani igrac iz kluba koji ga je stvorio.
3.Uprava ne moze nista uraditi, ako on zeli napustiti klub. To nije sporno i ja mu ne zamjeram to sto on zeli napustiti
klub.Ima covjek ambicije.OK!Idi igraj u nekoj jacoj ligi.
Ja mu zamjeram zato sto ce napustiti klub na ovako kukavicki nacin, tj. otici ce, a da Zeljo ne dobije
nista. Zasto se onda kletes u dres i navijace? Cemu to? Reci fino da si placenik i niko ti nece zamjeriti kad napustis klub.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3978 Re: FK Zeljeznicar
Možemo mi nagađati sad sto godina. Niko nezna šta se ustvari tačno dešava. Možda on i ne želi napustiti klub ali ima svoje uslove a ovi to neće da ispoštuju i šta ti onda ostaje. Moraš ići htjeo to ne htjeo... Ja bi lično volio da igram za Želju i da imam solidne uslove ali kad bi se pojavio novi klub i ponudio mi bolje uslove prvo bi vidio sa Željom da li mogu da ponude iste ili bar slične, ako ne HALALOSUM, hvala na svemu i ćao...Znači ovde se vidi da se i njega klub tako lahko odriče a čini mi se da se tako odričemo i evrope za narednu sezonu što dovodi do pitanja onda po čemu se ova sezona razlikuje od predhodnih, tresla se gora rodio se miš... 
-
Three lions
- Posts: 30
- Joined: 13/10/2009 21:39
#3979 Re: FK Zeljeznicar
E vidis, i ja bih napustio klub, ako su uslovi bas prepredobri, ali bih trazio od svog novog poslodavca, koji je vecsalle_eh1986 wrote:Možemo mi nagađati sad sto godina. Niko nezna šta se ustvari tačno dešava. Možda on i ne želi napustiti klub ali ima svoje uslove a ovi to neće da ispoštuju i šta ti onda ostaje. Moraš ići htjeo to ne htjeo... Ja bi lično volio da igram za Želju i da imam solidne uslove ali kad bi se pojavio novi klub i ponudio mi bolje uslove prvo bi vidio sa Željom da li mogu da ponude iste ili bar slične, ako ne HALALOSUM, hvala na svemu i ćao...Znači ovde se vidi da se i njega klub tako lahko odriče a čini mi se da se tako odričemo i evrope za narednu sezonu što dovodi do pitanja onda po čemu se ova sezona razlikuje od predhodnih, tresla se gora rodio se miš...
voljan da mi ponudi te aman uslove, da da neku kintu i Zelji.
Razumijes?
Znaci u Modrici sa Kerlom?
Come on Zeljo!
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3980 Re: FK Zeljeznicar
Nikako da se nađemo na istim frekfencijama. I ja bi to isto al kad bi u klubu bili fer prema meni. Možda on misli da to nije tako pa zašto bi se zalagao za nekoga ko te odbacuje tako lahko ako tražiš koju stoju na platuThree lions wrote:E vidis, i ja bih napustio klub, ako su uslovi bas prepredobri, ali bih trazio od svog novog poslodavca, koji je vecsalle_eh1986 wrote:Možemo mi nagađati sad sto godina. Niko nezna šta se ustvari tačno dešava. Možda on i ne želi napustiti klub ali ima svoje uslove a ovi to neće da ispoštuju i šta ti onda ostaje. Moraš ići htjeo to ne htjeo... Ja bi lično volio da igram za Želju i da imam solidne uslove ali kad bi se pojavio novi klub i ponudio mi bolje uslove prvo bi vidio sa Željom da li mogu da ponude iste ili bar slične, ako ne HALALOSUM, hvala na svemu i ćao...Znači ovde se vidi da se i njega klub tako lahko odriče a čini mi se da se tako odričemo i evrope za narednu sezonu što dovodi do pitanja onda po čemu se ova sezona razlikuje od predhodnih, tresla se gora rodio se miš...
voljan da mi ponudi te aman uslove, da da neku kintu i Zelji.
Razumijes?
Znaci u Modrici sa Kerlom?
Come on Zeljo!
-
kontibih
- Posts: 50
- Joined: 04/08/2008 23:32
#3981 Re: FK Zeljeznicar
Nikome Cocalić nije dužan, ponajmanje Želji! Pa ljudi dragi taj momak, koliko ja znam igra u Želji već 3,5 godine! Apsolutno sam siguran da mu je ovo četvrta sezona igranja na visokom nivou, borbe za svaku loptu i nesebičnog zalaganja! Došlo je vrijeme za rastanak, ugovor ne želi potpisati jer je mišljenja da će lakše pronaći angažman što i jeste dobro rezonovanje u ovoj situaciji. Grijaće klupu jer Amar tako želi, a i to je također dobra odluka.
Znači po mnogima, da trebaš ginuti 3,5 godina, e onda trebaš još i čekati da Željo nešto zaradi.Nema gospodo ljubavi u profesionalizmu.Na kraju krajeva zar on sam nije rekao da je našao klub i da je Želji trebalo pripasti 60 000 eura. Konačno je neko odlučio da igrači ne idu za male pare i to je to. I sad ti moraš glumiti Joe Cola koji je još u W. Hamu bio do guše u lovi i pravit se englez.
Ovdje afere nema, već samo razgovora koji su dva pametna odrasla profesionalca obavila.Cocinu ljubav prema Želji nikad nećete uzeti.Dokazanu ljubav čak i prema reprezentaciji čiji je dres uvijek bez pogovora nosio.
Još samo ovo.Amar prije godinu dana još uvijek nije bio u klubu.A i da je bio, ponekad razgovori oko produženja saradnje traju malo duže što ne znači da se baš svi završe uspješno.
Znači po mnogima, da trebaš ginuti 3,5 godina, e onda trebaš još i čekati da Željo nešto zaradi.Nema gospodo ljubavi u profesionalizmu.Na kraju krajeva zar on sam nije rekao da je našao klub i da je Želji trebalo pripasti 60 000 eura. Konačno je neko odlučio da igrači ne idu za male pare i to je to. I sad ti moraš glumiti Joe Cola koji je još u W. Hamu bio do guše u lovi i pravit se englez.
Ovdje afere nema, već samo razgovora koji su dva pametna odrasla profesionalca obavila.Cocinu ljubav prema Želji nikad nećete uzeti.Dokazanu ljubav čak i prema reprezentaciji čiji je dres uvijek bez pogovora nosio.
Još samo ovo.Amar prije godinu dana još uvijek nije bio u klubu.A i da je bio, ponekad razgovori oko produženja saradnje traju malo duže što ne znači da se baš svi završe uspješno.
-
kontibih
- Posts: 50
- Joined: 04/08/2008 23:32
#3982 Re: FK Zeljeznicar
Three lions wrote:E vidis, i ja bih napustio klub, ako su uslovi bas prepredobri, ali bih trazio od svog novog poslodavca, koji je vecsalle_eh1986 wrote:Možemo mi nagađati sad sto godina. Niko nezna šta se ustvari tačno dešava. Možda on i ne želi napustiti klub ali ima svoje uslove a ovi to neće da ispoštuju i šta ti onda ostaje. Moraš ići htjeo to ne htjeo... Ja bi lično volio da igram za Želju i da imam solidne uslove ali kad bi se pojavio novi klub i ponudio mi bolje uslove prvo bi vidio sa Željom da li mogu da ponude iste ili bar slične, ako ne HALALOSUM, hvala na svemu i ćao...Znači ovde se vidi da se i njega klub tako lahko odriče a čini mi se da se tako odričemo i evrope za narednu sezonu što dovodi do pitanja onda po čemu se ova sezona razlikuje od predhodnih, tresla se gora rodio se miš...
voljan da mi ponudi te aman uslove, da da neku kintu i Zelji.
Razumijes?
Znaci u Modrici sa Kerlom?
Come on Zeljo!
Pa ne tražiš ti nego tvoj zastupnik.A šta da traži? Neku kintu za Želju? Pa ne sjede djeca u tim kancelarijama.Bez ugovora je, nisu dužni ni feninga, pa čak ni na kafu.
U zadnja 3 prelazna roka otišlo je 22 -24 igrača, neki nisu odigrali ni u snu koliko je Coca odigrao za Želju.Uzela se lova samo za 4-i igrača.Ali eto, spalimo Cocalića??????
-
osa20
- Posts: 4
- Joined: 16/10/2009 19:57
#3983 Re: FK Zeljeznicar
Ma Amar je kralj! Neka mu neda da igra....nek se drugi uigravaju...ima i proljetni dio! Sutra po 3 boda!! 
-
Rookie
- Posts: 1924
- Joined: 09/08/2006 13:38
- Location: Država ŽELJO
#3984 Re: FK Zeljeznicar
Htio je Coca da produži ugovor, ali sa nekom klauzulom o obeštećenju, što Amar nije htio ni da čuje. Zna da se kod Amara skoro nikad niko nije prod'o. Za Hasagića je svojevremeno odbio milion maraka. Za Mulalića je davno odbio ekstra ponudu iz Ukrajine i sad lik haman za hljeba nema. Ni Bekrića nije htio prodati sad pred sezonu, a ovaj polako ulazi u godine!
Možda je to i dobro za klub, da Amar uvede novu politiku u prodaji igrača, ali Cocalić jednostavno nije htio da se preko njegovih leđa provodi revolucije. Zna da nijedan klub neće za igrača iz BiH lige dati milion maraka!
Možda je to i dobro za klub, da Amar uvede novu politiku u prodaji igrača, ali Cocalić jednostavno nije htio da se preko njegovih leđa provodi revolucije. Zna da nijedan klub neće za igrača iz BiH lige dati milion maraka!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3985 Re: FK Zeljeznicar
Coca je dobio na potpis ugovor koji nikad niko u Zelji nije imao i klub ga je cekao vec nekih mjesec i po da potpise. Posto je ocito bilo da momak ne razmislja nista potpisati a svakom narednom utakmicom on sebi dize cijenu, to dizanje cijene sad moze ostvarivati na pomocnom terenu stadiona Grbavica. Sto se tice kluba mislim da su uradili sve u svojoj moci da momka zadrze ali on izgleda da ima neke druge planove. Sretno mu bilo a Amar je ovim potezom pokazao da je klub iznad svega.
Ovo je od jednog starijeg i upucenijeg clana sa themaniacs org foruma.
Ovo je od jednog starijeg i upucenijeg clana sa themaniacs org foruma.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3986 Re: FK Zeljeznicar
Kerla je na jednom derbiju na Kosevu svojom intervencije izbacio loptu sa gol linije i tako spasio cist gol...i to mislim da se ono momacki bacio za loptom...salle_eh1986 wrote: A što se tiče Kerle, jednom prošle sezone sam ga gledao i nije loše igrao, od tad se pitam šta je sa njim, lično sam ga očekivao u prvih 11 kad ono ništa. Valjda će se momak dokazati, ali kako mi kaže jedan jaran, inače neki njegov bliži rod da je on Pitar, tako da neznam da li može igrati baš srcem kao Coca
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3987 Re: FK Zeljeznicar
Veli onaj na radiju da je Mesanovic fulio 100% sansu u osmoj minuti sa nekih 3-4 m od gola ..
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3988 Re: FK Zeljeznicar
Necu da slutim, ali ovo standardno masenje prilika ce nam se obiti od glavuPlavih_11 wrote:Veli onaj na radiju da je Mesanovic fulio 100% sansu u osmoj minuti sa nekih 3-4 m od gola ..
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3989 Re: FK Zeljeznicar
Pu pu pu ..Petit_Beurre wrote:Necu da slutim, ali ovo standardno masenje prilika ce nam se obiti od glavuPlavih_11 wrote:Veli onaj na radiju da je Mesanovic fulio 100% sansu u osmoj minuti sa nekih 3-4 m od gola ..
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3990 Re: FK Zeljeznicar
Pomjerih se s mjesta 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3991 Re: FK Zeljeznicar
Za sada po dvije sanse na obje strane, izjedancena igra u prosjecnoj utakmici sa citavih 200 (DVIJE STOTINE) gledalaca .. 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3992 Re: FK Zeljeznicar
1:0 za Modricu.
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3993 Re: FK Zeljeznicar
Plavih_11 wrote:1:0 za Modricu.
-
Three lions
- Posts: 30
- Joined: 13/10/2009 21:39
#3994 Re: FK Zeljeznicar
Pu, koji smo mi baksuzi.......
Come on!
Come on!
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3995 Re: FK Zeljeznicar
Petit_Beurre wrote: Necu da slutim, ali ovo standardno masenje prilika ce nam se obiti od glavu
EDIT :
"
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Željo je izjednačio, ali već u narednoj minuti Modriča ponovo vodi. Bešlija je bio strijelac za goste, a već u narednom napadu Kujundžić ponovo dovodi Modriču u vodstvo."
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3996 Re: FK Zeljeznicar
Novi poraz na gostovanju. Sta je tu je, idemo dalje!
-
DZONPI
- Posts: 1146
- Joined: 03/05/2009 14:19
#3998 Re: FK Zeljeznicar
E jebiga sad.Lafo mi u evropu,a nemozemo Modrici bar bod uzet.Kup jedina sansa uz povoljno izvlacenje ako prodjemo Veleza.
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#4000 Re: FK Zeljeznicar
joj zuje kaze da smo napravili dobre rezultate sad bi mene ispred rtv-a cekalo 5000 gledalaca...


