1. Šta da se radi, samopouzdanje mi je ko TrebevićCPT wrote:1. optimisticno i egoisticnoPoint. wrote: 1. Jesam bolji.
2. Boli me kurac šta o meni misle kreteni.
3. Ne. Al ne treba ni glorifikovati migrante jer su eto muslimani. Radio sam sam migrantima, posebno sa ovima iz Afganistana i Sirije i ima svega, da ti ne govorim dalje.
20 i kusur godina živim vani i jednom sam imao malih problema zato što sam musliman. I to je bilo 1998 godine. Pusti ba tu šuplju islamofobi ovo ono. Većina tih migranata dolazi iz sredima koji su nama strani i čudni. Posebno u odnosu prema ženama. To je da te Bog sačuva.
2. sve dok ti zivot ne budi zavisio od drugih
3. izmedju fasista i migranta cu uvijek na strani migranata, kao sto bi svaki Slaveni, musliman, itd. trebao biti jer ce uvijek biti iduci na redu
4. to sto ti nisi imao problema ne znaci da nisu drugi (opet malo egoizma)
p.s.: otac Stevea Jobsa je migrant iz Sirije ali siguran sam da ti nije do koljena
2. Neće kreteni doći na vlast, bar ne oni o kojim pričamo
3. Konstatovati činjenicu da među migrantima ima teškog šljama ne mora značiti da si fašista.
4. U Swe većina Bošnjaka nije imala problema zbog vjere. Fino smo se integrisali i postali dio društva.
Ps. Good for him. Samo ne znam poentu ubacivanja njegovog imena.
