Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#3976 Re: Automobilizam - All about
Znaci neko samo zalijepio oznaku 8.0 ili sam stvarno od 3.0 ja vidio 8.0 Sad vise ni sam nisam siguran sta sam vidio. Nebitno...kraj price.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3977 Re: Automobilizam - All about
preludezalude wrote:Znaci neko samo zalijepio oznaku 8.0 ili sam stvarno od 3.0 ja vidio 8.0 Sad vise ni sam nisam siguran sta sam vidio. Nebitno...kraj price.
A kada ste gospodine prvi put primijetili, da vam se to desava?
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3978 Re: Automobilizam - All about
Jedan zanimljiv oglas.
Opis, k'o da je dijete pisalo.
REMONT TURBINA SVIH VRSTA http://www.ol ... 942/809186
Opis, k'o da je dijete pisalo.
REMONT TURBINA SVIH VRSTA http://www.ol ... 942/809186
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3979 Re: Automobilizam - All about
Sta je ovo, oci me zabolise od ovoliko nepismenosti na jednom mjestu. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3980 Re: Automobilizam - All about
Jovica je majstor za turbine a ne lektorOptimist wrote:Sta je ovo, oci me zabolise od ovoliko nepismenosti na jednom mjestu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3981 Re: Automobilizam - All about
Pošteno, ako se ništa ne pali i vuče samo udri po gasu


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3982 Re: Automobilizam - All about
bakire kako si sta ima?


-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3983 Re: Automobilizam - All about

Mali doprinos temi.
Alfeta sa djetelinom.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3984 Re: Automobilizam - All about
To kumebitanga_sa_otesa wrote:bakire kako si sta ima?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3985 Re: Automobilizam - All about
mart 2009
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3986 Re: Automobilizam - All about
Jedan od prvih u radionici
Imas li sliku mene kada je tek napravljena?
Posalji na pp
Imas li sliku mene kada je tek napravljena?
Posalji na pp
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3987 Re: Automobilizam - All about
bila ti je velika glava i tad
sad cu pronaci ...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3988 Re: Automobilizam - All about

Pazi kilometraze

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3989 Re: Automobilizam - All about
joj auta 
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#3990 Re: Automobilizam - All about
Kako ovo moćno zvuči. 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3991 Re: Automobilizam - All about
A rezervoar 105 litara. 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3992 Re: Automobilizam - All about
Bitango, aj mi reci bili se ova tri primjerka mogla picnuti.
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... 9-oldtimer
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... oupe-sport
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... 2-gls-1800

http://www.polovniautomobili.com/putnic ... 9-oldtimer
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... oupe-sport
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... 2-gls-1800
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3993 Re: Automobilizam - All about
Jebi jebi 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3994 Re: Automobilizam - All about
Ko ovo izgubi glavu sa m3?
-
Pirija
- Posts: 2138
- Joined: 07/08/2013 16:37
#3995 Re: Automobilizam - All about
Ne znam jel iko postavljao E25 na osnovi cijeg dizajna je nastao M1
Tzw BMW Turbo koncept iz 1972
http://postimg.org/image/o106xq7cr/
Ne mogu fino da postavim sliku sa tableta
Tzw BMW Turbo koncept iz 1972
http://postimg.org/image/o106xq7cr/
Ne mogu fino da postavim sliku sa tableta
-
Pirija
- Posts: 2138
- Joined: 07/08/2013 16:37
#3996 Re: Automobilizam - All about
Pise da su vozaca izvukli a sa suvozacem je bio problemBakir1 wrote:Ko ovo izgubi glavu sa m3?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3997 Re: Automobilizam - All about
Sada pise da je vozac nazalost nastradao
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3998 Re: Automobilizam - All about
Kada hoćeš da me eliminišeš samo postaviš sliku XM-a V6 iz prve serije.bitanga_sa_otesa wrote:Jebi jebi
Ili SM-a.
Pirija wrote:Ne znam jel iko postavljao E25 na osnovi cijeg dizajna je nastao M1
Tzw BMW Turbo koncept iz 1972
http://postimg.org/image/o106xq7cr/
Ne mogu fino da postavim sliku sa tableta
Vidi mu pokrivenih zadnjih točkova.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3999 Re: Automobilizam - All about
E'o jePirija wrote:Ne znam jel iko postavljao E25 na osnovi cijeg dizajna je nastao M1
Tzw BMW Turbo koncept iz 1972
http://postimg.org/image/o106xq7cr/
Ne mogu fino da postavim sliku sa tableta

- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#4000 Re: Automobilizam - All about
Sporni softver otkriven u G2
