Pa to je kao sad da ja napišem da je Jajalo rezervista u Sarajevu, a Osmanagić prvotimac.Senf wrote:
Pa pogledaj malo detaljnije pa ces vidjeti da Stankovic, Gulan, Markovic, Zivkovic, Ninkovic, Luka...u ovoj sezoni, su igraci sa ponajvise nastupa...ako su oni klupa, onda im vecinu ligaskih utakmica prvotimci griju klupe.
Pa onda pogledaj sastav Pratizana protiv Ruzemberoka, pa ces vidjeti da je vise prvotimaca igralo u ovoj utakmici .
Partizan se pojačao ove zime sa pet-šest igrača i uglavnom su svi predvidjeni za standardne igrače. Otuda nećeš primetiti da su neki od njih uopšte igrali jesenas.
U svakom slučaju, oni što su igrali juče protiv Slovaka su projektovani za prvi tim. Dakako, neki od ovih što su danas igrali su takodje u najužoj konkurenciji.

