Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39726 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King_Kenny wrote:Zasluženo. Još zrno sumnje u njega postoji samo na ovoj temi. :mrgreen: kad nas uvjeri, postigao je sve u životu. Nama samo treba titula. :kiss:
Carabao Cup or Klopp out :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39727 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Reče Klopp dok je preuzimao da je postao član one organizacije Juana Mate gdje ide 1% od plata igrača i trenera u humanitarne svrhe, kaže "Google it"...i evo, pade ljudima site :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39728 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Next :arrow:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39729 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#39730 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Steta za VvD, ali 2 od 3, nije lose. Plus Marcelo u idealnih 11??? To mozda prije 2-3 godine, prosle ni blizu.
Nema veze, sljedecu godinu ce biti bar 3 nasa igraca u prvih 11 :) , pa neka opet osvoji Placko ili Bradonja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39731 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MK Dons :arrow:
Sheffield :arrow:

:mrgreen:
Mustang1
Posts: 29930
Joined: 29/12/2010 17:31

#39732 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote:Reče Klopp dok je preuzimao da je postao član one organizacije Juana Mate gdje ide 1% od plata igrača i trenera u humanitarne svrhe, kaže "Google it"...i evo, pade ljudima site :mrgreen:
Govor Cantone daje rezultate? :D Mislim indirektno, sada se sve vise ove nagrade koriste za neke ovakve stvari, u sportu slabo, Cantona ih je razdrmao :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28531
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39733 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma nidje veze da kepec dobije ispred fenomenalne Van Dijkove godine, nek' se napuse qrca ovi idioti iz smijesne organizacije.

Ispa'o iz LP, popusio ga na Copi, sta je treb'o VVD jos uradit, zguzit nekoga???
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39734 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Reče Klopp dok je preuzimao da je postao član one organizacije Juana Mate gdje ide 1% od plata igrača i trenera u humanitarne svrhe, kaže "Google it"...i evo, pade ljudima site :mrgreen:
Govor Cantone daje rezultate? :D Mislim indirektno, sada se sve vise ove nagrade koriste za neke ovakve stvari, u sportu slabo, Cantona ih je razdrmao :D
Ma dobro Cantona se nasrao onako, ovakve stvari ko Klopp što je uradio budu česte.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39735 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BREAKING: Liverpool are closing in on a club record kit deal with shirt manufacturers Nike, effective from the start of next season. [Chris Bascombe]
To je to, još jedno novo poglavlje. Raste se iz dana u dan :zoka:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#39736 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

King_Kenny wrote:
omar little wrote:dvajs godina blamiranja vas istraumiralo, ne umijete uzivat ni kad vam dobro ide. :D


Oooooo :kiss:

Pa, gdje si!?

Neki od nas i znaju. :mrgreen:
:kiss: e'o me, taman za novu sezonu. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39737 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Prva ekipa u historiji da osvoji prvih 6 utakmica sezone, dvije sezone zaredom.

Dzaba kada nema trofeja na kraju sezone.

Ove sezone ako ne osvoje...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#39738 Re: Liverpool FC

Post by MarlboroGold »

BHF_Manijak wrote:Ma nidje veze da kepec dobije ispred fenomenalne Van Dijkove godine, nek' se napuse qrca ovi idioti iz smijesne organizacije.

Ispa'o iz LP, popusio ga na Copi, sta je treb'o VVD jos uradit, zguzit nekoga???
Još jedan od dokaza koliko su odbrambeni igrači zapostavljeni, a i koliko se Messi forsira.
Messi je imao boljih sezona kad nije osvojio... ovo je fakat smiješno. Pa ovo je skoro pa u rangu onoga kad Ribery nije osvojio sa Bayernom.
Last edited by MarlboroGold on 24/09/2019 09:52, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39739 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

REZULTATI GLASANJA - 22.09.2019

6. kolo EPL-a

Chelsea - Liverpool 1:2

Alexander-Arnold
Firmino

_______________________________________________

IGRAČ UTAKMICE

1. Joel Matip - 19b

2. Andy Robertson - 14b
3. Fabinho - 11b
4. Trent Alexander-Arnold - 10b
5. Adrian - 8b
6. Roberto Firmino - 1b


UKUPNO

1. Joel Matip - 5b
2. Andy Robertson - 3b
3. Fabinho - 1b

_______________________________________________

ALBERTO MORENO UTAKMICE

1. Mohamed Salah - 5b

UKUPNO

1. Mohamed Salah - 1b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39740 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

UKUPNO STANJE NA TABELI

TOP:

1. Roberto Firmino - 22b

2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah / Joel Matip - 8b
4. Fabinho - 7b
5. Adrian / Andy Robertson - 4b
6. Virgil van Dijk / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
7. Jordan Henderson / Gini Wijnaldum - 1b


_______________________________________________

ALBERTO MORENO SEZONE :

1. Trent Alexander-Arnold / Mohamed Salah - 4b
2. Gini Wijnaldum / James Milner - 3b
3. Alex Oxlade-Chamberlain / Andy Robertson - 2b
4. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 1b
Mustang1
Posts: 29930
Joined: 29/12/2010 17:31

#39741 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jel i balon d'or biraju navijaci?
I jest Dijk naivan, dao glas Messiu, a Messi Maneu znao je da mi nije konkurencija :D I Ronaldu isto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39742 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote:Jel i balon d'or biraju navijaci?
I jest Dijk naivan, dao glas Messiu, a Messi Maneu znao je da mi nije konkurencija :D I Ronaldu isto.
Tu novinari odlučuju i selektori/kapiteni reprezentacija. Bile su i tu prošle godine neke ankete za navijače, znam da je Messi vodio ispred Luke pa su skinuli, pričalo se o tome ali mislim da tu dosta manje odlučuju navijači. Mada i sinoć je ono najmanje do navijača. Navijači su glasali za najboljih 11 što se i vidi :mrgreen:
Last edited by AmiĐa_Idriz on 24/09/2019 10:26, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39743 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

New Balance to The Athletic UK: “In line with our current contract, we have matched the offer made by Nike. As part of the renewal process, LFC has called into question elements of the agreement and as such we are asking the courts for clarity.” #LFC
#LFC spokesman said: “We can confirm that our kit supplier, New Balance, has commenced a legal dispute against the club. We will not be making any further comment during these legal proceedings.”
Pa i ako je izjednačena ponuda normalno da će izabrati prije Nike, milion opcija više pružaju pored tog samog fiksnog ugovora. Ne vidim kako će se nastaviti saradnja sa njima nakon ovog.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39744 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

“I have to start with a slightly embarrassing story.”

Jürgen Klopp did a @PlayersTribune

Let’s go.

https://www.theplayerstribune.com/en-us ... verpool-fc
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#39745 Re: Liverpool FC

Post by Better Man »

MarlboroGold wrote:
BHF_Manijak wrote:Ma nidje veze da kepec dobije ispred fenomenalne Van Dijkove godine, nek' se napuse qrca ovi idioti iz smijesne organizacije.

Ispa'o iz LP, popusio ga na Copi, sta je treb'o VVD jos uradit, zguzit nekoga???
Još jedan od dokaza koliko su odbrambeni igrači zapostavljeni, a i koliko se Messi forsira.
Messi je imao boljih sezona kad nije osvojio... ovo je fakat smiješno. Pa ovo je skoro pa u rangu onoga kad Ribery nije osvojio sa Bayernom.
Cirkus od nagrade. Messi ni pod tačkom razno nije zaslužio da dobije nagradu. Isto kad su Xavi i Iniesta harali u Barceloni i reprezentaciji i nisu mogli dobiti nagradu zbog Messia.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#39746 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

But who is this game for?

We all know damn well that this game is for dreamers.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39747 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Squad pic malo kasni, no tu smo :mrgreen:

Danas Pep na konferenciji za novinare.
drug_profi wrote:
But who is this game for?

We all know damn well that this game is for dreamers.
:wink:

Jak je onaj dio gdje opisuje sve ono nakon Barcelone.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#39748 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Stvarno se nekad iznenadim stilom kojim pisu tzv. "glupi fudbaleri".
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39749 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
drug_profi wrote:
But who is this game for?

We all know damn well that this game is for dreamers.
:wink:

Jak je onaj dio gdje opisuje sve ono nakon Barcelone.
gdje nije, ja se naježio :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39750 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Xherdan Shaqiri out for #LFC tomorrow with a calf injury.

The Swiss was certain to start against MK Dons but will now miss out due to the calf injury sustained in training.
:facepalm:
Post Reply