Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39701 Re: Liverpool FC
Uzimao je i Prosinecki sa repkom pa se opet pisalo da nista ne valja. I u pravu se bilo 
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39702 Re: Liverpool FC
Kako ne valja, kad su ga nadležni ostavili na klupi?zomri wrote:Uzimao je i Prosinecki sa repkom pa se opet pisalo da nista ne valja. I u pravu se bilo
Znači da valja
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39703 Re: Liverpool FC
Adriana je na početku malo mučila ta prilagodba, nije isto kad dođeš iz izbij nabij bunkera u ekipu gdje se očekuje konstantno napadanje i pobjede. Malo se zajebavao na početku ali vidi se napredak. Možda je suludo ovo što ću reći
ali ja iskreno ne osjetim puno nedostatak Alissona. Mislim, naravno da se osjeti samim prisustvom, u suštini si sigurniji sa njim ali osim one gluposti protiv Southamptona nema se njemu šta puno reći za golove koje je primio. Chelsea, Newcastle, sve su ono golčine koje ni Alisson ne bi odbranio. E ono već protiv Arsenala mislim da i bi jer Alisson ima vrhunski refleks i dosta brže pada na zemlju.
Dakle, nismo imali do sada ovako dobrog back upa. Ja sam zadovoljan sa njim.
Dakle, nismo imali do sada ovako dobrog back upa. Ja sam zadovoljan sa njim.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39704 Re: Liverpool FC
Nije fazon da li bi odbranio ili ne, nego sto covjek prima golove stalno, a Alisson ne prima. I odbrana se drugacije ponasa kada zna ko je iza ledja, nekad ce i malo vise rizikovati/zajebati u nekim potezima nego sto bi da znaju da je ovo odlican golman kakav je Alisson.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39705 Re: Liverpool FC
Za backupa je dobar nema šta, samo teško se nadati clean sheetu sa njim. Mislim da bi Alisson u EPL spasio najmanje 2 gola koja je ovaj primio.
Možda sam ja samo malo frustriran jer sam očekivao više na fantasyju
Možda sam ja samo malo frustriran jer sam očekivao više na fantasyju
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39706 Re: Liverpool FC
Ja mislim da bi primao i Alisson. Ono Kanteovo juče i Dumfriesovo se vala ne brani. Vidjelo se protiv Citya na Wembleyu upravo ono što @zomri napisa, tražiće se balans, igraće se dosta visočije nego prošle sezone i sl.
Naravno da je sve drugačije sa Alissonom, ali za ono što Adrian predstavlja sam i više nego zadovoljan.
Protiv Donsa Kelleher na golu. Fino, da vidimo kakav je na seniorskoj sceni. Pokazao se jako dobrim u mlađim kategorijama.
Naravno da je sve drugačije sa Alissonom, ali za ono što Adrian predstavlja sam i više nego zadovoljan.
Protiv Donsa Kelleher na golu. Fino, da vidimo kakav je na seniorskoj sceni. Pokazao se jako dobrim u mlađim kategorijama.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39707 Re: Liverpool FC
Evo budite iskreni ko nije juče drhtao nakon Kanteovog gola, ma cijeli onaj period kada su nas napadali poslije mislim 2-0, možda i ranije?
Ja priznajem da jesam, malo zbog Trenta a više zbog nedostatka Alissona. Kad je stasiti brazilac tu, znaš da će ući samo ono što mora ući. Adrian je dobar ali nije to taj level.
Ja priznajem da jesam, malo zbog Trenta a više zbog nedostatka Alissona. Kad je stasiti brazilac tu, znaš da će ući samo ono što mora ući. Adrian je dobar ali nije to taj level.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39708 Re: Liverpool FC
Bila bi meni prpa da je 20 Alissona na golu
Mada, ovako kad pregledaš, opet su se dobro izborili sa onim pritiskom, znalo se ko šta radi, čak jei Lallana odvojio nekoliko Plavaca.
A Adrian naravno nije taj level ali je pokazao da zna i on iznenaditi i odbraniti ono što možda već vidimo u mreži. Nisam full opušten, pogotovo kada mu vraćaju loptu pa ga stisnu protivnički napadači ali samo sveukupno zadovoljan. Recimo, sa Šeikom bi bila tarapana
Mada, ovako kad pregledaš, opet su se dobro izborili sa onim pritiskom, znalo se ko šta radi, čak jei Lallana odvojio nekoliko Plavaca.
A Adrian naravno nije taj level ali je pokazao da zna i on iznenaditi i odbraniti ono što možda već vidimo u mreži. Nisam full opušten, pogotovo kada mu vraćaju loptu pa ga stisnu protivnički napadači ali samo sveukupno zadovoljan. Recimo, sa Šeikom bi bila tarapana
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39709 Re: Liverpool FC
Večeras je onaj The Best od FIFA-e. Virgil za najboljeg, Alisson za golmana a Klopp za trenera.
I da, hladno su izgleda Marcela ubacili u najboljih 11 godine

I da, hladno su izgleda Marcela ubacili u najboljih 11 godine
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#39710 Re: Liverpool FC
dvajs godina blamiranja vas istraumiralo, ne umijete uzivat ni kad vam dobro ide. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39711 Re: Liverpool FC
Ma jasno da je bolji od Seika, pa i Hasagić bi bio u ovim godinama
Ali dajte, nije ni blizu Alissonu.
Becker uzima a i Virgil bi trebao ako publika ne glasa, onda će Messi ili Ronaldo.
Becker uzima a i Virgil bi trebao ako publika ne glasa, onda će Messi ili Ronaldo.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39712 Re: Liverpool FC
oo pa gdje si ti? nije te dugo bilo šekiomar little wrote:dvajs godina blamiranja vas istraumiralo, ne umijete uzivat ni kad vam dobro ide.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39713 Re: Liverpool FC
Nuto omarke, prvo sinoć missko sad i ona, forum je opet u ravnoteži, samo avatari da se pojave
zomri wrote: Becker uzima a i Virgil bi trebao ako publika ne glasa, onda će Messi ili Ronaldo.
Meh, biće ovo nagni tamo 'vamo. Mada otprilike ko uzme onu UEFA-inu uzme i ovu uz par izuzetaka (Ribery).Voting to decide the winner took place from 31 July to 19 August 2019 and was equally weighted between fans, journalists, national team coaches and captains.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#39714 Re: Liverpool FC
odmakla bila malo od djeriza trolaskog ovog. sad sezona pocela pa reko malo da procakulam s forumaskim drustvom.zomri wrote:oo pa gdje si ti? nije te dugo bilo šekiomar little wrote:dvajs godina blamiranja vas istraumiralo, ne umijete uzivat ni kad vam dobro ide.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39715 Re: Liverpool FC
Fekir pokidao križne ligamente koljena.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39716 Re: Liverpool FC
Biće zanimljivo vidjeti Kloppa u odijeluLiverpool and Nike have reportedly reached an agreement which will see the famous American company sponsor the club from the start of the 2020-2021 season. [Mirror]
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39717 Re: Liverpool FC
Ma ovo fifa tim je uvijek bilo takmicenje u popularnosti. Koliko godina je Dani Alves bio tu a nicim nije zasluzio. Tu kad jednom upadnes tesko ispadnes
Za najboljeg igraca u engleskoj je 10% cini mi se glas navijaca. U njemackoj je 40%. Tacno se vidi razlika koliko je realnije kad navijaci imaju sto manje glasa
Za najboljeg igraca u engleskoj je 10% cini mi se glas navijaca. U njemackoj je 40%. Tacno se vidi razlika koliko je realnije kad navijaci imaju sto manje glasa
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39718 Re: Liverpool FC
8G + 3A vs Arsenal
5G + 5A vs Man City
2G + 1A vs Spurs
1G + 2A vs Chelsea
1G + 1A vs United
3G + 2A vs Porto
2G + 3A vs Roma
3G + 1A vs Sevilla
1G vs PSG
Roberto Firmino. Big game player.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39719 Re: Liverpool FC
Evo i ja se ibretim.todd_smith wrote:Ljudi uzeli 15 utakmica zaredom, bez poraza u prvih 6 gdje su uzeli sve.,,i onda ti dodju ovdje selektori i treneri i kazu "ne znam slabo je ovo brine me situacija"
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39720 Re: Liverpool FC
omar little wrote:dvajs godina blamiranja vas istraumiralo, ne umijete uzivat ni kad vam dobro ide.
Oooooo
Pa, gdje si!?
Neki od nas i znaju.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39724 Re: Liverpool FC
Zasluženo. Još zrno sumnje u njega postoji samo na ovoj temi.
kad nas uvjeri, postigao je sve u životu. Nama samo treba titula. 
