Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Inace evo jednog primera koji pokazuje koliko je lik neznalica i kako menja stavove kako vetar duva. Ne tako skoro na temi o Ligi sampiona Gerro je napsiao sledece:
Gerro wrote: ↑23/08/2020 22:54
Dobrodosao evropski sampionu u Liverpool. Velik si Alcantara Thiago !
A ranije je u vise navrata za istog igraca pisao komentare tipa:
Pa Thiago najgori igrac Bayerna do sad ubjedljivo, bolje mu je da ne gleda
Dovede United Sancha a ti se Kloppe moj natezi oko polovnjaka Thiaga
Neverovatno kako je lik odjednom promenio misljenje o Thiagu nakon sto je on bio jedan od najboljih performera za Bayern u Ligi sampiona i elitni vezni igrac, ali to on naravno nije video ranije jer se ne razume u fudbal. Posle kad je vidio da ga svi hvale, dodje i kaze veliki si Thiago hahah koji debil i munafik.
Isto je predvidjao da ona prevara od ekipe Atletico Madrid osvaja ligu sampiona, i debelo fulio naravno. Ja eksperta i govana.
Kad sam ja rekao da dajem felacio Benzemi, ajde nadji taj post molim te
Ceo forum je bio u fazonu wtf kad si to pisao i smijao ti se, mada razumem zasto se ti kao ne secas jer je represija umski mehanizam za potiskivanje traume.
Ti si pisao za Barcu to sigurno, da mi nije mrsko nasao bih
Izvoli nadji citat, nemoj se vaditi da ti je mrsko.
i ne znam sta imas protiv Gejeva !
Nista zaista, ako hoces da se outujes kao gej, tvoje pravo.
saint_mirad wrote: ↑26/08/2020 23:58
Eki sad zajebancija kao bila ono Slab ti taj pokusaj kontrole stete.
Ma nije zayebancija, nadam se da ce Liverpool uspjeti ukrasti i Wernera nekako Chelseau
isto tako predvidjam da ce veliki miljenik navijača Liverpoola sa klix foruma Naby Keita uzeti toliko zeljeni balon d or i svima pokazati da je ustvari bolji igrac od Mirka Oremuša
ljudi koji svrsavaju na svaki potez one Gvinejske kokosi meni vade neke postove
saint_mirad wrote: ↑26/08/2020 23:50Neverovatno kako je lik odjednom promenio misljenje o Thiagu nakon sto je on bio jedan od najboljih performera za Bayern u Ligi sampiona i elitni vezni igrac, ali to on naravno nije video ranije jer se ne razume u fudbal. Posle kad je vidio da ga svi hvale, dodje i kaze veliki si Thiago hahah koji debil i munafik.
Isto je predvidjao da ona prevara od ekipe Atletico Madrid osvaja ligu sampiona, i debelo fulio naravno. Ja eksperta i govana.
Gerro wrote: ↑26/08/2020 23:54
Hahahah pa ti fkt nisi najinteligentiji, pa to za Thiaga je tolika ocita zayebancija, ne mogu da vjerujem da nisi skontao, ustvari mogu
Rekao sam Karni me Benzema, jer mu je ime Karim kontaš ? zayebancija ? a dobro ne kontaš očito
kakav Mr. Obvious dan te yebo
P.S. ćaća ti je debil
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» Gerro
» saint_mirad
Ovo k'o da je zyzzsar vec dobio opkladu, haman pola mjeseca ode
Sutra ce objaviti Thiaga Silvu, Kai ce biti objavljen do kraja sedmice. Nesto Leverkusen sere malko kao da dovedu zamjenu prije nego sto ode Kai. Kao eto neko glup, pa ih nece odmah jebati, kad citav svijet zna da imaju love od Havertza.
diablobih wrote: ↑27/08/2020 01:32
Ovo k'o da je zyzzsar vec dobio opkladu, haman pola mjeseca ode
Sutra ce objaviti Thiaga Silvu, Kai ce biti objavljen do kraja sedmice. Nesto Leverkusen sere malko kao da dovedu zamjenu prije nego sto ode Kai. Kao eto neko glup, pa ih nece odmah jebati, kad citav svijet zna da imaju love od Havertza.
da hah
sto li im nasi ne ponude Ruben Loftus-Cheeka il Barklija, svakako nece skoro nikako igrati sad kod nas
diablobih wrote: ↑27/08/2020 01:32
Ovo k'o da je zyzzsar vec dobio opkladu, haman pola mjeseca ode
Sutra ce objaviti Thiaga Silvu, Kai ce biti objavljen do kraja sedmice. Nesto Leverkusen sere malko kao da dovedu zamjenu prije nego sto ode Kai. Kao eto neko glup, pa ih nece odmah jebati, kad citav svijet zna da imaju love od Havertza.
da hah
sto li im nasi ne ponude Ruben Loftus-Cheeka il Barklija, svakako nece skoro nikako igrati sad kod nas
RLC ce igrati. Barkley se nesto spominjao u kontekstu west hama, kao on plus pare za Ricea. Na Rubena se bas racuna, to pokazuje i novi ugovor prosle sezone kada se znalo da nece igrati godinu dana.
Ne bih se složio s Rooneyem, ali da će Messi sam ispaliti City na vrh tablice i u finale Lige Prvaka - neće. Imaju problema u odbrani više nego u napadu. Dovedu li ga mislim da će imati još više utakmica u kojima unakaze manje ekipe ali ne puno manje utakmica gdje ih timovi ‘otrpe’ pola sata pa prevrnu na par kontri.
Bilo bi super vidjeti kako bi Messi izgledao u Premiershipu, naročito kad zagusti preko zime.
Šteta što nećemo gledati Messija hladnog novembarskog ponedjeljka protiv Stoke na Britannia Stadium gdje vjetar cijuče i pomjera uši par cenata pod kapom. Tu bi se vidjela prava snaga malog čarobnjaka iz Rosarija.
Mislim da je vrijeme da Messi dođe na otok i pokaže nam šta zna i šta može izvan sistema Barcelone. Tamo nema šta više da traži, a i barcelona se mora pomiriti s tim i naučiti na vijeme bez Messia.
Da ga engleski mesari izrešetaju, bolje mu je u Italiji. Fina zemlja za živjeti puna istorije, vrijeme super, fudbal više taktički, tu je i Cristiano da se opet nadmeću. Doduše, veći porez na primanja al haj ne možeš sve imati.