Treba pratiti kako DF abolira korumpirane kadrove SDP-a, već ih nazivaju sestrinskom strankom, ni riječi o konfiskaciji i povratu opljačkanog bogatstva. Dijametralno suprotna retorika u odnosu na predizborne laži i obećanja. Svi komunisti su isti, lažovi, pokvareni i pohlepni.skambrljo wrote:http://www.klix.ba/vijesti/regija/konku ... /150421096
Evo gledam ovo i odmah mi padoše napamet drugovi Lagumdžija i Damir Hadžić. Kako bi oni znali ovdje reketirati, ovaj hrvatski ministar im nije ni do koljena. Kad Damir Hadžić Nole uzme reket to bude spektakl, cijela čaršija bruji o tome. Svi znaju ko je dobio tender prije same objave a Nole i Zlaja dijele lovu pola pola, pravo drugarski. Možda nam se Zlaja i vrati ko će ga znati, svi se ućutali.
SDP
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#39651 Re: SDP
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39652 Re: SDP
bogme kod komunista si mogo visit za sljivu.
sad sto vise marnes,veci bizmismen.
sad sto vise marnes,veci bizmismen.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#39654 Re: SDP
#OstadeMiBratBezPoslafosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:
http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
-
etovidis
- Posts: 454
- Joined: 08/09/2007 16:52
#39655 Re: SDP
Barem deklarativno priča o cijeloj Bosni i Hercegovini, ali to će samo biti moguće s nekim drugim ljudima na čelu.fosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:
http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
Također, da je predsjednik SDP-a zastupnik u federalnom, a ne državnom parlamentu simbolički puno govori o toj stranci.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#39656 Re: SDP
Pravac Zenica V paviljon, pa zajedno sa Trhuljem podiži namjensku industriju u KPZ. Šifra Dragan Lukač.fosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:
http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#39657 Re: SDP
imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
- cadburry
- Posts: 1291
- Joined: 27/04/2013 13:40
- Location: Šeher
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#39659 Re: SDP
SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborimaputokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
ranjeni lav je najopasniji
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#39660 Re: SDP
Prvo idu unutarstranački izbori i izbori za predsjednika, pa onda pripreme za lokalne izbore...
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#39661 Re: SDP
Ovi su infantilniji od DF-a, hvale se crtanim filmovima. Slijedi dodatna fragmentacija SDP-a, njihovi prvaci su pokrali ogroman novac i sada im stranka i politički uticaj trebaju da bi izbjegli procesuiranje. Nadaju se stalnoj krizi vlasti da bi oni bili što bitniji i da glume konstruktivnu opoziciju. Tuzlanska opcija je mnogo zdravija u odnosu na Nikšića, koji osim što je kompromitovan, nije ni dovoljno obrazovan i sposoban da vodi SDP. Kakav god bio ishod izbora poražena strana će napustiti SDP i to znači novi raspad olupine.johntra wrote:Prvo idu unutarstranački izbori i izbori za predsjednika, pa onda pripreme za lokalne izbore...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#39662 Re: SDP
Ovi se hvale crtanim filmovima, a neko se hvali sa otvaranjem stotinu hiljada radnih mjesta... 
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#39663 Re: SDP
johntra wrote:Ovi se hvale crtanim filmovima, a neko se hvali sa otvaranjem stotinu hiljada radnih mjesta...
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#39664 Re: SDP
jasam to davno reko sadse samo ceka redovni komgres dase lagundzija vrati na mijesto presjednika i dase polahko pocne sa pred izbornom kampanjom za izbore 2016 godine jerse vid da ove strnke stosu osvoile vlast nemogu i neznaju vladat i vodit ovu drzavu kosto je zna vodit sdp i zato ce sdp sigurno da pobijedi na sljedecim izborima i zato sto imaju spreman plan za ekonomski opravak i napredak ove zemlje koi ce sirurno ostvarit samo him treba pobijeda na izborima a toce dobit garantDzematlija wrote:SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborimaputokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
ranjeni lav je najopasniji
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#39665 Re: SDP
Ili se zajebavaš ovakvim pisanjem ili si stvarno nepismen?hizo ramidovic wrote:jasam to davno reko sadse samo ceka redovni komgres dase lagundzija vrati na mijesto presjednika i dase polahko pocne sa pred izbornom kampanjom za izbore 2016 godine jerse vid da ove strnke stosu osvoile vlast nemogu i neznaju vladat i vodit ovu drzavu kosto je zna vodit sdp i zato ce sdp sigurno da pobijedi na sljedecim izborima i zato sto imaju spreman plan za ekonomski opravak i napredak ove zemlje koi ce sirurno ostvarit samo him treba pobijeda na izborima a toce dobit garantDzematlija wrote:SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborimaputokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
ranjeni lav je najopasniji
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#39666 Re: SDP
hizo
fascinantno, baš svaki put mu uspije

fascinantno, baš svaki put mu uspije
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#39667 Re: SDP
samo vi pišite šta hočete ali SDP dobiva izbore slijedeče godine živi bili pa vidjeli
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10262
- Joined: 12/10/2014 01:12
#39668 Re: SDP
Bi sigurno kada bi DF, SBB, SDA, HDZ itd. rekli da neće staviti svoje kandidate za načelnike i vijećnika, ali znaš da hoće. Pokazalo se već da dobiti 17% ne znači ništa za partiju ili državu osim onima koji su dobili fotelje i stolice.Dzematlija wrote:samo vi pišite šta hočete ali SDP dobiva izbore slijedeče godine živi bili pa vidjeli
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#39669 Re: SDP
SDP je imao dobrog premjera nermin je odlično radio svoj poso i nisu oni krivi što narod nije prepoznao ko je dobar da vodi državu!
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39670 Re: SDP
hizo ima 100%-tni prosjek.
Kapa dole majstore.
Kapa dole majstore.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#39671 Re: SDP
Federacija je u totalnom kolapsu, upropaštena i opljačkana od SDP-ove oligarhije koju danas zastupa Nermin Nikšić. Minimalni test britansko-njemačke inicijative jeste procesuiranje platformaškog kriminala i oduzimanje nelegalno stečenih nekretnina i milionskih depozita sakrivenih u Švicarskoj. Tokom platformaške vlasti samo su krali na tenderima i dizali kredite da bi održavali prividnu stabilnost a sve kako bi u miru pljačkali i iznosili ukradeni novac u inostranstvo.Dzematlija wrote:SDP je imao dobrog premjera nermin je odlično radio svoj poso i nisu oni krivi što narod nije prepoznao ko je dobar da vodi državu!
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#39672 Re: SDP
Tačno. Ipak, ništa što predhodni nisu radili. Samo što SDA misli (sa pravom) da će valdati decenijama, pa to ne radi tako brzo, halapljivo i panično kao SDP koji je znao da mu je ovo posljednja životna šansa za krađuLokman wrote:Federacija je u totalnom kolapsu, upropaštena i opljačkana od SDP-ove oligarhije koju danas zastupa Nermin Nikšić. Minimalni test britansko-njemačke inicijative jeste procesuiranje platformaškog kriminala i oduzimanje nelegalno stečenih nekretnina i milionskih depozita sakrivenih u Švicarskoj. Tokom platformaške vlasti samo su krali na tenderima i dizali kredite da bi održavali prividnu stabilnost a sve kako bi u miru pljačkali i iznosili ukradeni novac u inostranstvo.
- Teniser
- Posts: 205
- Joined: 30/10/2014 12:41
#39673 Re: SDP
Da,Zlatkova ekipa jeste odradila posao Država za čovjeka" međutim nisu ni slagali samo nisu rekli da je to za Njega.Ipak,ne mislim da treba dopustiti da se SDP ugasi kao SBIH,da nestane sa scene,ima dosta časnih i poštenih ljudi koji mogu ispraviti prošlost i krenuti naprijed.Ostaviti ovim tzv pučkim tj nacinalističkim strankama da i dalje budu jedinstveni daleko ćemo dogurati,otprilike negdje kao Kuba.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#39674 Re: SDP
Još jedna u nizu samoobmana. Svi ti pošteni i časni pojedinci u SDP-u su hinjski i karijeristički šutili dok su Lagumdžijini razbojnici divljali i pljačkali. Nema u SDP-u nikakve ni moralne ni intelektualne snage da bude alternativa nacionalističkim snagama. To je samoobmana u kojoj jednu zabludu mijenjaš drugom zabludom.Teniser wrote:Da,Zlatkova ekipa jeste odradila posao Država za čovjeka" međutim nisu ni slagali samo nisu rekli da je to za Njega.Ipak,ne mislim da treba dopustiti da se SDP ugasi kao SBIH,da nestane sa scene,ima dosta časnih i poštenih ljudi koji mogu ispraviti prošlost i krenuti naprijed.Ostaviti ovim tzv pučkim tj nacinalističkim strankama da i dalje budu jedinstveni daleko ćemo dogurati,otprilike negdje kao Kuba.
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#39675 Re: SDP
Zlatko i Damir će da vrate sdp na pobijedničke staze jerbo su oni uspiješno radili svoje poslove i dokazani su strućnjaci. Njima je narod dao veliko povjerenje i opet će bude li sreće pa da povedu ovu državu naprijed. Zlatko je za svojeg mandata bio na svakoj sijednici svjetskih čivijaša, nije to mala stvar. Sa svima je sjedio
Živjeo pobjednički SDP !
Živjeo pobjednički SDP !
