SDP

User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39651 Re: SDP

Post by Lokman »

skambrljo wrote:http://www.klix.ba/vijesti/regija/konku ... /150421096

Evo gledam ovo i odmah mi padoše napamet drugovi Lagumdžija i Damir Hadžić. Kako bi oni znali ovdje reketirati, ovaj hrvatski ministar im nije ni do koljena. Kad Damir Hadžić Nole uzme reket to bude spektakl, cijela čaršija bruji o tome. Svi znaju ko je dobio tender prije same objave a Nole i Zlaja dijele lovu pola pola, pravo drugarski. Možda nam se Zlaja i vrati ko će ga znati, svi se ućutali.
Treba pratiti kako DF abolira korumpirane kadrove SDP-a, već ih nazivaju sestrinskom strankom, ni riječi o konfiskaciji i povratu opljačkanog bogatstva. Dijametralno suprotna retorika u odnosu na predizborne laži i obećanja. Svi komunisti su isti, lažovi, pokvareni i pohlepni.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39652 Re: SDP

Post by sumirprimus »

bogme kod komunista si mogo visit za sljivu.
sad sto vise marnes,veci bizmismen.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39653 Re: SDP

Post by fosna2014 »

Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:

http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39654 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

fosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:

http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
#OstadeMiBratBezPosla
etovidis
Posts: 454
Joined: 08/09/2007 16:52

#39655 Re: SDP

Post by etovidis »

fosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:

http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
Barem deklarativno priča o cijeloj Bosni i Hercegovini, ali to će samo biti moguće s nekim drugim ljudima na čelu.
Također, da je predsjednik SDP-a zastupnik u federalnom, a ne državnom parlamentu simbolički puno govori o toj stranci.
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39656 Re: SDP

Post by Lokman »

fosna2014 wrote:Nerko o dolazecim izborima unutar SDP-a:

http://www.vijesti.ba/intervjui/268822- ... J-BIH.html
Pravac Zenica V paviljon, pa zajedno sa Trhuljem podiži namjensku industriju u KPZ. Šifra Dragan Lukač. :thumbup:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#39657 Re: SDP

Post by putokaz1 »

imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#39658 Re: SDP

Post by cadburry »

Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#39659 Re: SDP

Post by Dzematlija »

putokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborima
ranjeni lav je najopasniji
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39660 Re: SDP

Post by johntra »

Prvo idu unutarstranački izbori i izbori za predsjednika, pa onda pripreme za lokalne izbore...

User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39661 Re: SDP

Post by Lokman »

johntra wrote:Prvo idu unutarstranački izbori i izbori za predsjednika, pa onda pripreme za lokalne izbore...

Ovi su infantilniji od DF-a, hvale se crtanim filmovima. Slijedi dodatna fragmentacija SDP-a, njihovi prvaci su pokrali ogroman novac i sada im stranka i politički uticaj trebaju da bi izbjegli procesuiranje. Nadaju se stalnoj krizi vlasti da bi oni bili što bitniji i da glume konstruktivnu opoziciju. Tuzlanska opcija je mnogo zdravija u odnosu na Nikšića, koji osim što je kompromitovan, nije ni dovoljno obrazovan i sposoban da vodi SDP. Kakav god bio ishod izbora poražena strana će napustiti SDP i to znači novi raspad olupine.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39662 Re: SDP

Post by johntra »

Ovi se hvale crtanim filmovima, a neko se hvali sa otvaranjem stotinu hiljada radnih mjesta... :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39663 Re: SDP

Post by fosna2014 »

johntra wrote:Ovi se hvale crtanim filmovima, a neko se hvali sa otvaranjem stotinu hiljada radnih mjesta... :D
:lol: Znaci Boze! :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#39664 Re: SDP

Post by hizo ramidovic »

Dzematlija wrote:
putokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborima
ranjeni lav je najopasniji
jasam to davno reko sadse samo ceka redovni komgres dase lagundzija vrati na mijesto presjednika i dase polahko pocne sa pred izbornom kampanjom za izbore 2016 godine jerse vid da ove strnke stosu osvoile vlast nemogu i neznaju vladat i vodit ovu drzavu kosto je zna vodit sdp i zato ce sdp sigurno da pobijedi na sljedecim izborima i zato sto imaju spreman plan za ekonomski opravak i napredak ove zemlje koi ce sirurno ostvarit samo him treba pobijeda na izborima a toce dobit garant
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#39665 Re: SDP

Post by Better Man »

hizo ramidovic wrote:
Dzematlija wrote:
putokaz1 wrote:imal šta nova u SPD u imal priprema za izbore 2016,kakav se rezultat očekuje,da li će se pobjedit bar u jednoj općini,postoji li stranka ova isad ili nada za bolje u istoj?
SDP će uvjerljivo pobjedit na slijedećim izborima
ranjeni lav je najopasniji
jasam to davno reko sadse samo ceka redovni komgres dase lagundzija vrati na mijesto presjednika i dase polahko pocne sa pred izbornom kampanjom za izbore 2016 godine jerse vid da ove strnke stosu osvoile vlast nemogu i neznaju vladat i vodit ovu drzavu kosto je zna vodit sdp i zato ce sdp sigurno da pobijedi na sljedecim izborima i zato sto imaju spreman plan za ekonomski opravak i napredak ove zemlje koi ce sirurno ostvarit samo him treba pobijeda na izborima a toce dobit garant
Ili se zajebavaš ovakvim pisanjem ili si stvarno nepismen?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#39666 Re: SDP

Post by de balzac »

hizo :D
fascinantno, baš svaki put mu uspije :lol: :lol:
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#39667 Re: SDP

Post by Dzematlija »

samo vi pišite šta hočete ali SDP dobiva izbore slijedeče godine živi bili pa vidjeli
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10262
Joined: 12/10/2014 01:12

#39668 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

Dzematlija wrote:samo vi pišite šta hočete ali SDP dobiva izbore slijedeče godine živi bili pa vidjeli
Bi sigurno kada bi DF, SBB, SDA, HDZ itd. rekli da neće staviti svoje kandidate za načelnike i vijećnika, ali znaš da hoće. Pokazalo se već da dobiti 17% ne znači ništa za partiju ili državu osim onima koji su dobili fotelje i stolice.
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#39669 Re: SDP

Post by Dzematlija »

SDP je imao dobrog premjera nermin je odlično radio svoj poso i nisu oni krivi što narod nije prepoznao ko je dobar da vodi državu!
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#39670 Re: SDP

Post by drug_profi »

hizo ima 100%-tni prosjek.
Kapa dole majstore.
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39671 Re: SDP

Post by Lokman »

Dzematlija wrote:SDP je imao dobrog premjera nermin je odlično radio svoj poso i nisu oni krivi što narod nije prepoznao ko je dobar da vodi državu!
Federacija je u totalnom kolapsu, upropaštena i opljačkana od SDP-ove oligarhije koju danas zastupa Nermin Nikšić. Minimalni test britansko-njemačke inicijative jeste procesuiranje platformaškog kriminala i oduzimanje nelegalno stečenih nekretnina i milionskih depozita sakrivenih u Švicarskoj. Tokom platformaške vlasti samo su krali na tenderima i dizali kredite da bi održavali prividnu stabilnost a sve kako bi u miru pljačkali i iznosili ukradeni novac u inostranstvo.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39672 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Lokman wrote:Federacija je u totalnom kolapsu, upropaštena i opljačkana od SDP-ove oligarhije koju danas zastupa Nermin Nikšić. Minimalni test britansko-njemačke inicijative jeste procesuiranje platformaškog kriminala i oduzimanje nelegalno stečenih nekretnina i milionskih depozita sakrivenih u Švicarskoj. Tokom platformaške vlasti samo su krali na tenderima i dizali kredite da bi održavali prividnu stabilnost a sve kako bi u miru pljačkali i iznosili ukradeni novac u inostranstvo.
Tačno. Ipak, ništa što predhodni nisu radili. Samo što SDA misli (sa pravom) da će valdati decenijama, pa to ne radi tako brzo, halapljivo i panično kao SDP koji je znao da mu je ovo posljednja životna šansa za krađu :wink:
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#39673 Re: SDP

Post by Teniser »

Da,Zlatkova ekipa jeste odradila posao Država za čovjeka" međutim nisu ni slagali samo nisu rekli da je to za Njega.Ipak,ne mislim da treba dopustiti da se SDP ugasi kao SBIH,da nestane sa scene,ima dosta časnih i poštenih ljudi koji mogu ispraviti prošlost i krenuti naprijed.Ostaviti ovim tzv pučkim tj nacinalističkim strankama da i dalje budu jedinstveni daleko ćemo dogurati,otprilike negdje kao Kuba.
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39674 Re: SDP

Post by Lokman »

Teniser wrote:Da,Zlatkova ekipa jeste odradila posao Država za čovjeka" međutim nisu ni slagali samo nisu rekli da je to za Njega.Ipak,ne mislim da treba dopustiti da se SDP ugasi kao SBIH,da nestane sa scene,ima dosta časnih i poštenih ljudi koji mogu ispraviti prošlost i krenuti naprijed.Ostaviti ovim tzv pučkim tj nacinalističkim strankama da i dalje budu jedinstveni daleko ćemo dogurati,otprilike negdje kao Kuba.
Još jedna u nizu samoobmana. Svi ti pošteni i časni pojedinci u SDP-u su hinjski i karijeristički šutili dok su Lagumdžijini razbojnici divljali i pljačkali. Nema u SDP-u nikakve ni moralne ni intelektualne snage da bude alternativa nacionalističkim snagama. To je samoobmana u kojoj jednu zabludu mijenjaš drugom zabludom.
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#39675 Re: SDP

Post by Dzematlija »

Zlatko i Damir će da vrate sdp na pobijedničke staze jerbo su oni uspiješno radili svoje poslove i dokazani su strućnjaci. Njima je narod dao veliko povjerenje i opet će bude li sreće pa da povedu ovu državu naprijed. Zlatko je za svojeg mandata bio na svakoj sijednici svjetskih čivijaša, nije to mala stvar. Sa svima je sjedio
Živjeo pobjednički SDP ! :bih:
Post Reply