SDP

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#39626 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Osim Komšića, Savjet SDP-a BiH za strategiju i razvoj društva i države čine: profesori Nediljko Bilić, Muhamed Budimlić, Slavko Dragičević, Salih Fočo, Senadin Lavić, Danijela Martinović, Jasmina Selimović, Željko Šain, Dželal Ibraković, Elvedin Grabovica, Lidija Korać, Hadžem Hajdarević, Jasmin Hošo, Igor Kamočaji, Ensar Karić, Vanja Kenjić, Saša Magazinović, Alen Marjanović, Damir Mašić, Eldin Mijoč, Semir Mušija, Kenan Rešo, Franjo Šarčević, Emir Zlatar i Aner Žuljević.
Jel iko ovdje u privredi marke zaradio?

Ali što SDP gomila "patriotske" kadrove: Fočo, Lavić, Hajdarević, Zlatar... :lol:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#39627 Re: SDP

Post by gidra »

ultima_palabra wrote:
Osim Komšića, Savjet SDP-a BiH za strategiju i razvoj društva i države čine: profesori Nediljko Bilić, Muhamed Budimlić, Slavko Dragičević, Salih Fočo, Senadin Lavić, Danijela Martinović, Jasmina Selimović, Željko Šain, Dželal Ibraković, Elvedin Grabovica, Lidija Korać, Hadžem Hajdarević, Jasmin Hošo, Igor Kamočaji, Ensar Karić, Vanja Kenjić, Saša Magazinović, Alen Marjanović, Damir Mašić, Eldin Mijoč, Semir Mušija, Kenan Rešo, Franjo Šarčević, Emir Zlatar i Aner Žuljević.
Jel iko ovdje u privredi marke zaradio?

Ali što SDP gomila "patriotske" kadrove: Fočo, Lavić, Hajdarević, Zlatar... :lol:
Sprema se lagano ubleha zvana ujedinjenje ljevice, pod vodstvo Lagumdžije koje će se desiti najkasnije do Općih izbora 2018. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39628 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#39629 Re: SDP

Post by putokaz1 »

mogućnost zajedničkih kandidata SDP i drugih stranaka na lokalnim izborima ,bar u većim gradovima???
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#39630 Re: SDP

Post by Prpa.ba »

Pored ovih "lijevo" i "desno" orijentiranih krda sjecikesa i superhikova, postavlja se pitanje da li je anarhija i stvarna vladavina mafije uistinu tako lose rjesenje za ovaj vukojebistan. :run:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#39631 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/nijedna- ... /150409062
Šta ono bi u oktobru, "novac od jumbo plakata moguće je bolje iskoristiti za pomoć poplavljenim područjima"? :oops:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39632 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Ko za 4 godine nasjedne na prevare ovih šupaka, zaslužio je medalju za glupost.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10264
Joined: 12/10/2014 01:12

#39633 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

gidra wrote: Sprema se lagano ubleha zvana ujedinjenje ljevice, pod vodstvo Lagumdžije koje će se desiti najkasnije do Općih izbora 2018. :D
Vraćaju se uglavnom oni koji su i bili. DF i SDU. Šta bi tu mogao biti plus? Djeluje nekada da SDA ima insajdere u SDP-u. SDP sigurno ima u SDA što su pokazali zadnji opštinski izbori u nekoliko opština.
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39634 Re: SDP

Post by Lokman »

Panika i paranoja u SDP-u zbog imenovanja Dragana Lukača za direktora FUP-a. Mislili su opljačkati milijarde i onda se povuči u hladovinu opozicije i trabunjati o "ujedinjnju ljevice". Svaki ukradeni dinar će im biti oduzet. Lagumdžijina frakcija u SDP-u mora odgovarati za kriminal i nepotizam. Bravo za ministra Čamparu. :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39635 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Lokman wrote:Panika i paranoja u SDP-u zbog imenovanja Dragana Lukača za direktora FUP-a. Mislili su opljačkati milijarde i onda se povuči u hladovinu opozicije i trabunjati o "ujedinjnju ljevice". Svaki ukradeni dinar će im biti oduzet. Lagumdžijina frakcija u SDP-u mora odgovarati za kriminal i nepotizam. Bravo za ministra Čamparu. :thumbup:
Lukač pošten čovjek? :shock:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39636 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Petak je dan zelenih boba :D
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39637 Re: SDP

Post by pedeset »

Lokman wrote:Panika i paranoja u SDP-u zbog imenovanja Dragana Lukača za direktora FUP-a. Mislili su opljačkati milijarde i onda se povuči u hladovinu opozicije i trabunjati o "ujedinjnju ljevice". Svaki ukradeni dinar će im biti oduzet. Lagumdžijina frakcija u SDP-u mora odgovarati za kriminal i nepotizam. Bravo za ministra Čamparu. :thumbup:

Doći će vrag po svoje, niko ništa nije ponio sa sobom na onaj svijet a Zlaja i kompanija su ojadili državu. Podrška Lukaču protiv lopova, reketaša, i svakoe vrste kriminala. Crveni kmeri na aparatima.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39638 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

pedeset wrote:Doći će vrag po svoje, niko ništa nije ponio sa sobom na onaj svijet a Zlaja i kompanija su ojadili državu. Podrška Lukaču protiv lopova, reketaša, i svakoe vrste kriminala. Crveni kmeri na aparatima.
Šta sam propustila? Šta je Lukač napravio? Tužio? Dokazao? :roll: Posnio krivičnu prijavu?
Jedino što znam da uvijek cvili za foteljom...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39639 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

čak i kada treba otici u penziju
Da neće moliti da ga se vrti u život prije odlaska na Vlakovo/Bare da ne bi stolicu izgubiio
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39640 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

VjecitiStudent wrote:Petak je dan zelenih boba :D
džuma tamo te bobe i daju
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#39641 Re: SDP

Post by oakville »

gidra wrote:
ultima_palabra wrote:
Osim Komšića, Savjet SDP-a BiH za strategiju i razvoj društva i države čine: profesori Nediljko Bilić, Muhamed Budimlić, Slavko Dragičević, Salih Fočo, Senadin Lavić, Danijela Martinović, Jasmina Selimović, Željko Šain, Dželal Ibraković, Elvedin Grabovica, Lidija Korać, Hadžem Hajdarević, Jasmin Hošo, Igor Kamočaji, Ensar Karić, Vanja Kenjić, Saša Magazinović, Alen Marjanović, Damir Mašić, Eldin Mijoč, Semir Mušija, Kenan Rešo, Franjo Šarčević, Emir Zlatar i Aner Žuljević.
Jel iko ovdje u privredi marke zaradio?

Ali što SDP gomila "patriotske" kadrove: Fočo, Lavić, Hajdarević, Zlatar... :lol:
Sprema se lagano ubleha zvana ujedinjenje ljevice, pod vodstvo Lagumdžije koje će se desiti najkasnije do Općih izbora 2018. :D

2018 s ovim sastavom će u najboljem slučaju moći renovirati Alijin mezar i očuvati ga svojim tijelima, ko što je i Alija očuvao "suverenu i nezavisnu" :D
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#39642 Re: SDP

Post by oakville »

Prpa.ba wrote:Pored ovih "lijevo" i "desno" orijentiranih krda sjecikesa i superhikova, postavlja se pitanje da li je anarhija i stvarna vladavina mafije uistinu tako lose rjesenje za ovaj vukojebistan. :run:
Najviše o bosni govori činjenica da organizirana dugovječna mafija ovdje nikad nije postojala. Kvalifikacija "organizirani kriminal" upotrebljena u bosni je uvreda za časno ime medjunarodnog zaista organiziranog kriminala :D
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39643 Re: SDP

Post by Lokman »

Image
Zašto je crvena kleptokratija toliko uznemirena povratom Lukača na mjesto direktora FUP-a? Lagumdžijini crveni termiti i mafijaški šef Bakir Alispahić imaju fobiju od Lukača. Spremaju se veliki antikorupcijski procesi koje zahtjeva EU. NVO-ovi već godinu dana vode intenzivnu kampanju protiv korupcije, pa se barata činjenicom da se za godinu dana ukrade 1 milijarda KM, dakle za četiri godine SDP i Bakir Alispahić ukrali su 4 milijarde maraka. Oni su nas uništili, upropastili i još to naplatili 4 milijarde KM. Sada SDA kreće u akciju da taj novac vrati narodu, odnosno da ga konfiskuje od crvenih termita i vrati ga u privredne tokove. Kada bi vratili novac koji su SDP-ovci pokrali ne bi nam trebao MMF a penzije bi povećali barem za 30%. To bi bio početak oporavka i blagostanja. Nikšiću i Lagumdžija vratite pokradeni novac, bolje nego da vas Lukač hapsi. :thumbup:
Članovi Predsjedništva su oštro osudili odluku Vlade Federacije FBIH o izboru Dragana Lukača za direktora Uprave policije FBiH, kojom je legalizirano pravno nasilje i omogućena uspostava stranačke policije koja će raditi po nalogu kriminaliziranih stranačkih elita. Zvaničnici SDP-a će iskoristiti sva sredstva kako bi policiju vratili u funkciju građana i borbe protiv kriminala, a ne montiranja procesa političkim suparnicima.
:lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39644 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Tog istog Lukača je Lagumdžija entablirao, jer se sjećam jako dobro, kad je u 60 minuta u najcrnje doba ove emisije (uvijek je bila crna, ali , eto, hajdemo reći u vrijeme najagresivnije agitacije za SDP) sjedio u studiju i plakao kako je on veliki profesionalac bez posla. Pobijedio SDP, Lukač dobio fotelju.... dalje sve znamo. Uradio: ništa. Profesionalac: ne vidim :roll:
Tako, ovo uporno insistrianje na tome kako, eto, oni drhte, jer je on kao pošten, nema nikakvog uporišta. Plod mašte...
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#39645 Re: SDP

Post by bdzs »

Lukač je najobičnija marioneta, koja će i u naredne četiri godine da papagajski obečava hvatanje "krupnih riba" :lol: .
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#39646 Re: SDP

Post by starisalko »

Lokman wrote:Image
Zašto je crvena kleptokratija toliko uznemirena povratom Lukača na mjesto direktora FUP-a? Lagumdžijini crveni termiti i mafijaški šef Bakir Alispahić imaju fobiju od Lukača. Spremaju se veliki antikorupcijski procesi koje zahtjeva EU. NVO-ovi već godinu dana vode intenzivnu kampanju protiv korupcije, pa se barata činjenicom da se za godinu dana ukrade 1 milijarda KM, dakle za četiri godine SDP i Bakir Alispahić ukrali su 4 milijarde maraka. Oni su nas uništili, upropastili i još to naplatili 4 milijarde KM. Sada SDA kreće u akciju da taj novac vrati narodu, odnosno da ga konfiskuje od crvenih termita i vrati ga u privredne tokove. Kada bi vratili novac koji su SDP-ovci pokrali ne bi nam trebao MMF a penzije bi povećali barem za 30%. To bi bio početak oporavka i blagostanja. Nikšiću i Lagumdžija vratite pokradeni novac, bolje nego da vas Lukač hapsi. :thumbup:
Članovi Predsjedništva su oštro osudili odluku Vlade Federacije FBIH o izboru Dragana Lukača za direktora Uprave policije FBiH, kojom je legalizirano pravno nasilje i omogućena uspostava stranačke policije koja će raditi po nalogu kriminaliziranih stranačkih elita. Zvaničnici SDP-a će iskoristiti sva sredstva kako bi policiju vratili u funkciju građana i borbe protiv kriminala, a ne montiranja procesa političkim suparnicima.
:lol:

Ti stvarno nisi dobar
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39647 Re: SDP

Post by pedeset »

Nije Fahro Gazi Husrev-beg bio lud kad je reko da pripremite četkice za zube. :fight:
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39648 Re: SDP

Post by Lokman »

pedeset wrote:Nije Fahro Gazi Husrev-beg bio lud kad je reko da pripremite četkice za zube. :fight:
https://www.youtube.com/watch?v=wXsXN_ziKxo

Kako je danas najavila ambasadorica Kormack, vrijeme je za krupne ribe, za crvene termite. Reportaža iz Zenice "Prokleta robija" autor: Zvonko Marić. :thumbup:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39649 Re: SDP

Post by johntra »

Daj nam malo tih boba iz Turske, molim te... :lol:
Čuj SDA i privredni tokovi u jednoj rečenici....oplakah.... :run:
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39650 Re: SDP

Post by skambrljo »

http://www.klix.ba/vijesti/regija/konku ... /150421096

Evo gledam ovo i odmah mi padoše napamet drugovi Lagumdžija i Damir Hadžić. Kako bi oni znali ovdje reketirati, ovaj hrvatski ministar im nije ni do koljena. Kad Damir Hadžić Nole uzme reket to bude spektakl, cijela čaršija bruji o tome. Svi znaju ko je dobio tender prije same objave a Nole i Zlaja dijele lovu pola pola, pravo drugarski. Možda nam se Zlaja i vrati ko će ga znati, svi se ućutali.
Post Reply