sač
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#39627 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I tako je poceo ratzlo zlo wrote: ↑12/04/2020 16:49jel sa sirom?Tomahawk11 wrote: ↑12/04/2020 16:48rekbuvjesticanametli wrote: ↑12/04/2020 16:46 Jel ovo tikvenica![]()
![]()
svaka cast
![]()
![]()
predobra....imam i ja sad brasna ....leci ce pita ovih dana
![]()
Pita ti je mrak .....10 lajkova od mene![]()
![]()
![]()
![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39628 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sjoooo Monike, 'ta ona zna 'ta je sac
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39629 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.Probala sam hranu ------------sac i rerne/sporet na drva- ukusnija mi je hrana -sporet na drva...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39630 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a onda kažu da ja bogohulim 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39632 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Maline su ionako stoput bolje i kad im nije sezona, nego jagode.vjesticanametli wrote: ↑12/04/2020 13:30 @Zoya dosla pavlovicka al nisam nasla jagodejos dvidim kako smeka
![]()
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39633 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bogohulim- jel' ovu rijec samo vjernici koriste..
- huliti na boga..


- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39634 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Blasphemy...u medjuvremenu se prosirilo znacenje.
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39635 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kaze meni bolja polovina, kao danas joj je uskrs pa ako mogu da pomognem sa kuhanjem rucka. Mogu rekoh, nema problema. I onda ona provede cijelo jutro sa familijom na telefonu, a ja rucak napravih.
I da, sretan uskrs svima koji slave...


I da, sretan uskrs svima koji slave...


- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#39637 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Istina. Ja sam stavljala maline, borovnice i jagode unutra.pustopoljina wrote: ↑12/04/2020 18:01Maline su ionako stoput bolje i kad im nije sezona, nego jagode.vjesticanametli wrote: ↑12/04/2020 13:30 @Zoya dosla pavlovicka al nisam nasla jagodejos dvidim kako smeka
![]()
![]()
Super ovo izgleda, vještice
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39638 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39639 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..haj ga sad pitaj .. sta je kuvao..
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39641 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
valjaZoya wrote: ↑12/04/2020 20:14Istina. Ja sam stavljala maline, borovnice i jagode unutra.pustopoljina wrote: ↑12/04/2020 18:01Maline su ionako stoput bolje i kad im nije sezona, nego jagode.vjesticanametli wrote: ↑12/04/2020 13:30 @Zoya dosla pavlovicka al nisam nasla jagodejos dvidim kako smeka
![]()
![]()
Super ovo izgleda, vješticeValja li okus?
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#39642 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39646 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..zizi- odlicno.. 
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39648 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni stomak proradi od gledanja u tu tvoju salatu...... 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39650 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eh et mesni su svi dobili lajkove 




