Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39601 Re: Liverpool FC
Dobar je Balboa, vidi se da se radilo sa njim na nekim stvarima tokom reprezentativne pauze.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39603 Re: Liverpool FC
Pobjeda sa clean sheetom priti pliz 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39604 Re: Liverpool FC
Ochekujem remi, imam osjecaj da ce mali Abraham napraviti show
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39605 Re: Liverpool FC
Jedino imaju šanse ako Kante zaigra, on ih je u u Istanbulu držao.
U suprotnom, pobjeda Liverpoola.
U suprotnom, pobjeda Liverpoola.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39606 Re: Liverpool FC
Od jutros imam neki fin feeling 
Vakat je za 3 boda na Bridgeu
Vakat je za 3 boda na Bridgeu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39608 Re: Liverpool FC
Nije tema, ali da fantasy prokomentiram. Imao do ovog kola onu dvojicu iz Leicestera koji jučer golove dadoše. A Lundstram mi na klupi.
. Dobro, pogodio sam izbor kapitena KDB. Mane i Trent danas da rasture i to je to. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39609 Re: Liverpool FC
Meni je najgore što ne prilagodim nikako kapitena, planirao ovo kolo Silvi dat al ostane kod Salaha svaki put, zaboravim na to skroz 
Zato, zna se šta očekujem danas
Zato, zna se šta očekujem danas
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39610 Re: Liverpool FC
Svi su složni da bi pobjeda danas bila svojevrstan statement, kako Cityu tako ostatku lige. Tako da, danas bi pobjeda značila vjerujem više i od tri boda.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39611 Re: Liverpool FC
Smecari su nam tradicionalno nezgodni, ne moze ovo biti laka utakmica nikako.
3 boda, uz bilo koji rezultat i ja bih bio presretan.
3 boda, uz bilo koji rezultat i ja bih bio presretan.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39612 Re: Liverpool FC
28/10/2015 22:25
AmiĐa_Idriz wrote:
Joj Bogdana šta sve brani čovjek
a istrčavanja u rangu Nojera majke mi 
Eo jedan iz sehare, vazda sam imao oko
AmiĐa_Idriz wrote:
Joj Bogdana šta sve brani čovjek
Eo jedan iz sehare, vazda sam imao oko
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39615 Re: Liverpool FC
Chelseau se svi stigli oporaviti 
Mada, vratili su se na 433 što i nije baš dočekano sa oduševljenjem među navijačima, kažu bolje izgledaju sa 3 pozadi.
Mada, vratili su se na 433 što i nije baš dočekano sa oduševljenjem među navijačima, kažu bolje izgledaju sa 3 pozadi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39617 Re: Liverpool FC
Pa sigurno najbolje što možemo izvesti trenutno. Sredina mora biti na nivou, pogotovo Wijnaldum vs Kante, tu ako prelomimo otvaraju se vrata dobrog rezultata.
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#39618 Re: Liverpool FC
Max se može izvući remi,i to je pihvatljivo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39620 Re: Liverpool FC
One minute 32 seconds your winner for Gerrard song bingo today.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39622 Re: Liverpool FC
Fina utakmica za gledati. Alonso im se zagrijava, eto šanse.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#39625 Re: Liverpool FC
Golčina
