Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39576 Re: Liverpool FC
još jedan jak veznjak ekipi treba, i to mi je najviše žao što se baš niko nije doveo ljetos
najvažnije je da zadrže ubitačnu formu u Engleskoj i nastave s pobjedama
LP je sasvim drugo takmičenje
najvažnije je da zadrže ubitačnu formu u Engleskoj i nastave s pobjedama
LP je sasvim drugo takmičenje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39577 Re: Liverpool FC
Klopp recently mentioned that Shaq has been working on playing in a new position in training and in our last two matches against Newcastle and Napoli, we saw him come on for Gini and Hendo in the midfield.
Seemingly he is used as a 10. Possibly his training worked off, similar to Fabinho last year.
Last year Shaqiri only played RW, and we had to move to a 4231 to accomodate Shaqiri. Glad to see Klopp finally sees Shaqiri fit to play in a 433.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39579 Re: Liverpool FC
Ox rolaAmiĐa_Idriz wrote:Klopp recently mentioned that Shaq has been working on playing in a new position in training and in our last two matches against Newcastle and Napoli, we saw him come on for Gini and Hendo in the midfield.
Seemingly he is used as a 10. Possibly his training worked off, similar to Fabinho last year.
Last year Shaqiri only played RW, and we had to move to a 4231 to accomodate Shaqiri. Glad to see Klopp finally sees Shaqiri fit to play in a 433.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#39580 Re: Liverpool FC
sa obzirom da im je ovaj mali glavna karika u veznom redu i nosioc igre, tek sad bi trebala ovo biti rutinska pobjeda LiverpoolaCharuga wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/mason ... /190919029
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39581 Re: Liverpool FC
Odlasci na Stamford Bridge su za Liverpool bili košmarni uvijek, i u pre-Abramovich eri Chelsea, tako da teško je biti siguran u pobjedu Liverpoola tamo ma kakva situacija bila.
Iako, odavno već se nije tamo pobjedilo, još od prve Conteove sezone kad je Hendo poderao mrežu. Možda je vakat
Iako, odavno već se nije tamo pobjedilo, još od prve Conteove sezone kad je Hendo poderao mrežu. Možda je vakat
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39583 Re: Liverpool FC
Fuck Ramoszomri wrote:Ima li sta novo za Lorketa?
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39584 Re: Liverpool FC
Ima li neko da je detaljnije pratio Juventusa, cisto radi de Ligta, je li zajeb bio ili? Nisam iskreno nesto puno Juveta pratio...
Sta je sa van den Bergom, planiraju decku dati sansu ove sezone ikako ili ide standardna Kloppova da je zalog za buducnost?
E jest mi drago sto ga popisase i Lallana i Ox, satro "nova pojacanja"...

Sta je sa van den Bergom, planiraju decku dati sansu ove sezone ikako ili ide standardna Kloppova da je zalog za buducnost?
E jest mi drago sto ga popisase i Lallana i Ox, satro "nova pojacanja"...
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39585 Re: Liverpool FC
Lorke i dalje u svojoj prepoznatljivoj ubitačnoj formi - očekujem da će na kraju karijere izdati knjigu : " 5 lakih koraka da glumite profesionalnog golmana"
Lalan je dobar momčić, brz, okretan, biće nešto od njega na reizdanju Fifa 2007
OX kao i Keita, brdo bačenih para, zajedno su koštali oko 80 miliona funti, više se opravljaju po klinikama nego što igraju
jbg, teško je od blata praviti pojačanja
Lalan je dobar momčić, brz, okretan, biće nešto od njega na reizdanju Fifa 2007
OX kao i Keita, brdo bačenih para, zajedno su koštali oko 80 miliona funti, više se opravljaju po klinikama nego što igraju
jbg, teško je od blata praviti pojačanja
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39586 Re: Liverpool FC
'Ramos ne opravdava besvest'AmiĐa_Idriz wrote:Fuck Ramoszomri wrote:Ima li sta novo za Lorketa?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39587 Re: Liverpool FC
Keita opet trenira sa ekipom, Origi out ali on i Alisson su vrlo blizu. Nešto kontam moguće da povedu Brewstera, nema napadača za klupe nijednog.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39588 Re: Liverpool FC
Ma neće Sepp ove sezone biti u kombinacijama, mislim moguće ovako protiv Donsa u onom Liga Kupu i sl., mada generalno sumnjam.BHF_Manijak wrote:Ima li neko da je detaljnije pratio Juventusa, cisto radi de Ligta, je li zajeb bio ili? Nisam iskreno nesto puno Juveta pratio...
Sta je sa van den Bergom, planiraju decku dati sansu ove sezone ikako ili ide standardna Kloppova da je zalog za buducnost?
E jest mi drago sto ga popisase i Lallana i Ox, satro "nova pojacanja"...![]()
Ligt je ok iako je još u onom tranzicijskom periodu
A za Oxa sačekaj
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39589 Re: Liverpool FC
Chirivella je fascinatan lik, moram priznati. 100 godina je u klubu, za ove mlađe kategorije igra odlično a nikad ni blizu klupe prvog tima a kamol kakvih minuta 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39590 Re: Liverpool FC
Kad smo već kod tog:

Odavno jača ekipa za PL2 nije bila. Zanimljivo da je Kelleher tu, znači da će Lonergan na klupu na Bridgeu, a nema ni Brewstera što znači da ide i on za London.
PS
Varešanović mali je živ
Odavno jača ekipa za PL2 nije bila. Zanimljivo da je Kelleher tu, znači da će Lonergan na klupu na Bridgeu, a nema ni Brewstera što znači da ide i on za London.
PS
Varešanović mali je živ
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39591 Re: Liverpool FC
REZULTATI GLASANJA - 17.09.2019
1. kolo grupne faze LP
Napoli - Liverpool 2:0
_______________________________________________
IGRAČ UTAKMICE
1. Fabinho - 12b
2. Adrian - 9b
UKUPNO
1. Fabinho - 3b
2. Adrian - 2b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO UTAKMICE
1. James Milner - 9b
2. Andy Robertson - 7b
3. Trent Alexander-Arnold / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 2b
4. Gini Wijnaldum - 1b
UKUPNO
1. James Milner - 3b
2. Andy Robertson - 2b
3. Trent Alexander-Arnold / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 1b
1. kolo grupne faze LP
Napoli - Liverpool 2:0
_______________________________________________
IGRAČ UTAKMICE
1. Fabinho - 12b
2. Adrian - 9b
UKUPNO
1. Fabinho - 3b
2. Adrian - 2b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO UTAKMICE
1. James Milner - 9b
2. Andy Robertson - 7b
3. Trent Alexander-Arnold / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 2b
4. Gini Wijnaldum - 1b
UKUPNO
1. James Milner - 3b
2. Andy Robertson - 2b
3. Trent Alexander-Arnold / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 1b
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39592 Re: Liverpool FC
UKUPNO STANJE NA TABELI
TOP:
1. Roberto Firmino - 22b
2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah - 8b
4. Fabinho - 6b
5. Adrian - 4b
6. Virgil van Dijk / Joel Matip / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
7. Jordan Henderson / Andy Robertson / Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Trent Alexander-Arnold - 4b
2. Gini Wijnaldum / Mohamed Salah / James Milner - 3b
3. Alex Oxlade-Chamberlain / Andy Robertson - 2b
4. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 1b
TOP:
1. Roberto Firmino - 22b
2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah - 8b
4. Fabinho - 6b
5. Adrian - 4b
6. Virgil van Dijk / Joel Matip / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
7. Jordan Henderson / Andy Robertson / Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Trent Alexander-Arnold - 4b
2. Gini Wijnaldum / Mohamed Salah / James Milner - 3b
3. Alex Oxlade-Chamberlain / Andy Robertson - 2b
4. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian / Virgil van Dijk / Sadio Mane - 1b
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39593 Re: Liverpool FC
To City to
Nabusite ih 30:0 pa sljedecj nerijeseno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39595 Re: Liverpool FC
Sutra se može/mora započeti sa unapređenjem možda i jedine slabe tačke iz prošle sezone a to su gostovanja ostatku top 6. Pobjeda, poraz i tri remija su tanak bilans.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39596 Re: Liverpool FC
A ne znam kako da izgube bodove protiv ovakvog Chelzija
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39597 Re: Liverpool FC
Nije tako davno bio supercup protiv ovog Chelsea. Nije to bas bila setnja u parku ako se dobro sjecam.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39598 Re: Liverpool FC
Teške su nam tad noge bile, a nije da je i Klopp pomogao svojim vratolomijama u sastavu.
Čudan je Chelsea ove sezone, toplo hladno. Mada nama nikad Bridge nije odgovarao.
Čudan je Chelsea ove sezone, toplo hladno. Mada nama nikad Bridge nije odgovarao.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#39599 Re: Liverpool FC
Bilo kakva pobjeda je napredak u odnosu na prošlu sezonu. Samo tvrdo u odbrani i pustiti ih da se sami pobjeda greškama u veznom redu.
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39600 Re: Liverpool FC
Ne vidim kako Rocky nece primiti go 
