English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39551 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Kakvih 220 K, nije ti to tacno ima oko 120 K maximum, ali po meni je to opet očajan deal.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#39552 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

Pročitah na par mjesta 220k, možda lažu :mrgreen:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#39553 Re: English Premier League

Post by diablobih »

Ne lazu, nego je to sa svim bonusima. Startna 120k funti, ali sveukupno ce ih trogodisnji ugovor izaci 30+ miliona.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#39554 Re: English Premier League

Post by Jimmy McNulty »

Sedmična plata je oko 100.000 funti, a ukoliko Willian ispuni sve bonuse iz ugovora kao što su kvalificiranje u LP ili osvajanje titule plata bi mogla narasti do 220,000. U tu sumu se računa i novac koji je dobio na potpis ugovora.

Mislim svi igrači to dobiju prliikom transfera samo novinari Arsenalovim igračima to računaju u platu. Senzacionalizam i ništa drugo.

Edit: Arsenal je u periodu tranzicije. Opet. :D Samo ovaj put mislim da imamo mladog i energicnog trenera koji može iznijet taj teret.

Willian će dobro doći. Ima dosta utakmica tokom sezone, a sigurno da tokom 3 godine može poslužit kao dio rotacije.

Uvijek se sjetim kako je Wenger doveo Benayouna i sjajno ga iskoristio tokom sezone.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39555 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Benayoun je u Liverpoolu bio isto strašan, jedan od drazih igraca iz tog perioda, clutch igrac baš

Mada kad pogledas ovo za Williana i nije toliko lose kad znas da Chelsea onog panja Odoia plaća preko 150 k sedmično, a sigurno je lošiji od Williana, a tesko da ce ikad dostici njegov nivo
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#39556 Re: English Premier League

Post by Jimmy McNulty »

Benayoun strašno podcijenjen igrač. Prvi ja ga nikad nisam previše rejtao ali kako ga Wenger onda dovede i to kad je bio već u silaznoj putanji karijere shvatih da je igračina.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39557 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

A dobro, treba imati na umu da Willian dolazi bez obeštećenja, takvi igrači će uvijek dobiti visoku platu + nešto na ruke, pa dok podmažeš agenta...

Benayoun iz Liverpool-a je igrač kojeg bi svaki trener želio imati u ekipi.
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#39558 Re: English Premier League

Post by perscitus »

Mislim da je potpis Williana pametna stvar. Potpis bilo kojeg fudbalera, pogotovo nekoga sa preko 30 godina, uvijek ima dvije strane. Aktivnu, ono što pokazuje na terenu, i onu pasivnu, onu bitniju, kroz ličnost, karakter i iskustvo,u ovom slučaju godine su samo jeftina kompenzacija za unaprjeđenje grupe kao cjeline. Lampard je nebrojeno puta isticao Willianove zasluge na konto percepcije i inteligencije mladih, prvenstveno Pulišića, jer fudbal je širi i duži od pukog trčanja i driblanja. Tu su i braća po idiolektu i dijalektu, Luiz, znaju se od osme godine, Martinelli, Soares, Pablo Mari, sprat više Edu Gašpar, dovodi se i Bruno Mazzioti. Zbog Covida Arsenal se riješio većine skauta, jer finansijski ovisi više nego i jedan drugi klub u PL od prodaje ulaznica, ali je zadržao skaute u Južnoj Americi. Willian sedam godina igra ovu ligu, uklapa se u Artetinu viziju fudbala, iako igra na desnoj strani opet je sposoban ubacivati se sa lijeve strane u sredinu, a kako Arsenalu nedostaje kreativnosti na sredini Willian može igrati i desetku po potrebi, sa njim se otvara veliki broj mogućnosti. Tako, ako mene pitate, za parama i godinama ne treba žaliti jer Willian će biti pozitivan primjer kako u svlačionici, tako i na terenu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39559 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Kakav show program u Arsenalu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39560 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39562 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39563 Re: English Premier League

Post by zomri »

Kako se taj odrzava na najvisoj sceni je najveca misterija EPL od njenog osnivanja :D

Ps. Hajd bar je pokrio lijevu stranu :lol: onaj Dubravka mu je nasljednik po toj slabosti
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#39564 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Vidi Harta u Tottenhamu. :skoljka:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39565 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Ako nista bolji je od Adriana 5 puta
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39566 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Fascinantan vrat čovjek ima.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#39567 Re: English Premier League

Post by Raigor Stonehoof »

AmiĐa_Idriz wrote: 18/08/2020 14:53 Fascinantan vrat čovjek ima.
Joe Vrat :lol: nisam primjetio dok ti ne rece i ne pogledah ovu sliku
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39569 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#39570 Re: English Premier League

Post by sve_ovo_ja »

AmiĐa_Idriz wrote: 21/08/2020 12:39
Kaže komentar "Nadam se da je policija intervenisala, jer taj ne može ništa odbraniti" :D
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#39571 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Lajk :izet: Hajmo iza rešetaka.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39572 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39573 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Logovan wrote: 21/08/2020 14:13 Lajk :izet: Hajmo iza rešetaka.
Sta fali, nek pokaze malo zube :thumbup:

Ovako je Stivi Dzi cini mi se nekad 2009 poslije pobjede nad Newcastleom pretukao nekog u baru. :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39574 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#39575 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Gerro wrote: 21/08/2020 15:22
Logovan wrote: 21/08/2020 14:13 Lajk :izet: Hajmo iza rešetaka.
Sta fali, nek pokaze malo zube :thumbup:

Ovako je Stivi Dzi cini mi se nekad 2009 poslije pobjede nad Newcastleom pretukao nekog u baru. :lol:
Pokazuje tamo gdje ne treba.

Iza rešetaka pa neka igra sa ostalim zatvorenicima fudbala. :lol:
Post Reply