English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39551 Re: English Premier League
Kakvih 220 K, nije ti to tacno ima oko 120 K maximum, ali po meni je to opet očajan deal.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#39552 Re: English Premier League
Pročitah na par mjesta 220k, možda lažu 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#39553 Re: English Premier League
Ne lazu, nego je to sa svim bonusima. Startna 120k funti, ali sveukupno ce ih trogodisnji ugovor izaci 30+ miliona.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#39554 Re: English Premier League
Sedmična plata je oko 100.000 funti, a ukoliko Willian ispuni sve bonuse iz ugovora kao što su kvalificiranje u LP ili osvajanje titule plata bi mogla narasti do 220,000. U tu sumu se računa i novac koji je dobio na potpis ugovora.
Mislim svi igrači to dobiju prliikom transfera samo novinari Arsenalovim igračima to računaju u platu. Senzacionalizam i ništa drugo.
Edit: Arsenal je u periodu tranzicije. Opet.
Samo ovaj put mislim da imamo mladog i energicnog trenera koji može iznijet taj teret.
Willian će dobro doći. Ima dosta utakmica tokom sezone, a sigurno da tokom 3 godine može poslužit kao dio rotacije.
Uvijek se sjetim kako je Wenger doveo Benayouna i sjajno ga iskoristio tokom sezone.
Mislim svi igrači to dobiju prliikom transfera samo novinari Arsenalovim igračima to računaju u platu. Senzacionalizam i ništa drugo.
Edit: Arsenal je u periodu tranzicije. Opet.
Willian će dobro doći. Ima dosta utakmica tokom sezone, a sigurno da tokom 3 godine može poslužit kao dio rotacije.
Uvijek se sjetim kako je Wenger doveo Benayouna i sjajno ga iskoristio tokom sezone.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39555 Re: English Premier League
Benayoun je u Liverpoolu bio isto strašan, jedan od drazih igraca iz tog perioda, clutch igrac baš
Mada kad pogledas ovo za Williana i nije toliko lose kad znas da Chelsea onog panja Odoia plaća preko 150 k sedmično, a sigurno je lošiji od Williana, a tesko da ce ikad dostici njegov nivo
Mada kad pogledas ovo za Williana i nije toliko lose kad znas da Chelsea onog panja Odoia plaća preko 150 k sedmično, a sigurno je lošiji od Williana, a tesko da ce ikad dostici njegov nivo
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#39556 Re: English Premier League
Benayoun strašno podcijenjen igrač. Prvi ja ga nikad nisam previše rejtao ali kako ga Wenger onda dovede i to kad je bio već u silaznoj putanji karijere shvatih da je igračina.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39557 Re: English Premier League
A dobro, treba imati na umu da Willian dolazi bez obeštećenja, takvi igrači će uvijek dobiti visoku platu + nešto na ruke, pa dok podmažeš agenta...
Benayoun iz Liverpool-a je igrač kojeg bi svaki trener želio imati u ekipi.
Benayoun iz Liverpool-a je igrač kojeg bi svaki trener želio imati u ekipi.
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#39558 Re: English Premier League
Mislim da je potpis Williana pametna stvar. Potpis bilo kojeg fudbalera, pogotovo nekoga sa preko 30 godina, uvijek ima dvije strane. Aktivnu, ono što pokazuje na terenu, i onu pasivnu, onu bitniju, kroz ličnost, karakter i iskustvo,u ovom slučaju godine su samo jeftina kompenzacija za unaprjeđenje grupe kao cjeline. Lampard je nebrojeno puta isticao Willianove zasluge na konto percepcije i inteligencije mladih, prvenstveno Pulišića, jer fudbal je širi i duži od pukog trčanja i driblanja. Tu su i braća po idiolektu i dijalektu, Luiz, znaju se od osme godine, Martinelli, Soares, Pablo Mari, sprat više Edu Gašpar, dovodi se i Bruno Mazzioti. Zbog Covida Arsenal se riješio većine skauta, jer finansijski ovisi više nego i jedan drugi klub u PL od prodaje ulaznica, ali je zadržao skaute u Južnoj Americi. Willian sedam godina igra ovu ligu, uklapa se u Artetinu viziju fudbala, iako igra na desnoj strani opet je sposoban ubacivati se sa lijeve strane u sredinu, a kako Arsenalu nedostaje kreativnosti na sredini Willian može igrati i desetku po potrebi, sa njim se otvara veliki broj mogućnosti. Tako, ako mene pitate, za parama i godinama ne treba žaliti jer Willian će biti pozitivan primjer kako u svlačionici, tako i na terenu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39559 Re: English Premier League
Kakav show program u Arsenalu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39563 Re: English Premier League
Kako se taj odrzava na najvisoj sceni je najveca misterija EPL od njenog osnivanja 
Ps. Hajd bar je pokrio lijevu stranu
onaj Dubravka mu je nasljednik po toj slabosti
Ps. Hajd bar je pokrio lijevu stranu
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#39564 Re: English Premier League
Vidi Harta u Tottenhamu. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39565 Re: English Premier League
Ako nista bolji je od Adriana 5 puta
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39566 Re: English Premier League
Fascinantan vrat čovjek ima.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#39567 Re: English Premier League
Joe Vrat
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#39570 Re: English Premier League
Kaže komentar "Nadam se da je policija intervenisala, jer taj ne može ništa odbraniti"
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#39571 Re: English Premier League
Lajk
Hajmo iza rešetaka.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#39575 Re: English Premier League
Pokazuje tamo gdje ne treba.
Iza rešetaka pa neka igra sa ostalim zatvorenicima fudbala.
