Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39501 Re: Liverpool FC
Pa kad se ovo Alisson oporavio 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#39502 Re: Liverpool FC
Nebo i zemlja sa utakmicom prošle sezone. Salah-Koulibaly kakvi dueli

- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39504 Re: Liverpool FC
I koliko je ono Napoli trazio za Koulibalya? 80-90 miliona eura? Van Dijk onda vrijedi 160!
Mislim daleko da je los igrac, ali Virgil je jedna dimenzija vise najmanje.
Fin vezni red, ima finih sansi, mogu ovo uzeti i onda su rahat. Pretpostavljam da ce protiv ostale dvije ekipe u grupi uzeti maksimum.
Mislim daleko da je los igrac, ali Virgil je jedna dimenzija vise najmanje.
Fin vezni red, ima finih sansi, mogu ovo uzeti i onda su rahat. Pretpostavljam da ce protiv ostale dvije ekipe u grupi uzeti maksimum.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39505 Re: Liverpool FC
Krenuh isto napisati.AmiĐa_Idriz wrote:Fabinho fantazija.
Dobra tekma generalno. Napoli kvalitetan.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#39506 Re: Liverpool FC
Napalili su se napolitanci da ih opet uzmu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39507 Re: Liverpool FC
Dobra utakmica, samo volio bi da malo više koncentracije imaju u završnici.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39508 Re: Liverpool FC
Kakav intenzitet, ne sjećam se kad smo zadnji put ovoliko trčali!
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39509 Re: Liverpool FC
Fabino, i Tito i partija u jednom.
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39510 Re: Liverpool FC
Fabinho dojkim ti ga!!!
Pohvale dosad i za zadnju liniju, stopere posebno. Matip i Virgil - neurekli se!
Pohvale dosad i za zadnju liniju, stopere posebno. Matip i Virgil - neurekli se!
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#39511 Re: Liverpool FC
Da nema ovakvog ritma ubio bi se od dosade...
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39513 Re: Liverpool FC
E kako komplikuju naprijed za nepovjerovat. Ali hajde kontam uci ce ili proci ce jedna...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39514 Re: Liverpool FC
Pratitel rezultat druge tekme? 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39515 Re: Liverpool FC
pratimoAmiĐa_Idriz wrote:Pratitel rezultat druge tekme?
jeben salzburg pra'o. ima tamo radi jedan dobar taktičar, rene maric sa spielverlagerunga. nimalo ne čude ovi rezultati
mogli bi nam oni biti zvezda ove sezone
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39516 Re: Liverpool FC
RB brutalan.AmiĐa_Idriz wrote:Pratitel rezultat druge tekme?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39517 Re: Liverpool FC
Imaju onog Halanda, malac nije normalan, ne završava tekmu ispod 3 - 4 gola. Evo sad na poluvremenu het trik. Možda ste čuli ovog ljeta na SP-u za mlade da je jedan momak zabio 9 golova na jednoj tekmi...e to je on 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39518 Re: Liverpool FC
Fabinhova možda i najbolja utakmica u Liverpoolu. Matip i Virgil standardni, bekovi dosta oprezniji, ne idu toliko naprijed.
U napadu je falilo koncentracije ali u suštini dobro, da nema Kalidoua natrpali bi koji.
Žestok tempo, ne bi se začudio da namjerno malo ubije Klopp tempo, valja misliti i na Chelsea.
U napadu je falilo koncentracije ali u suštini dobro, da nema Kalidoua natrpali bi koji.
Žestok tempo, ne bi se začudio da namjerno malo ubije Klopp tempo, valja misliti i na Chelsea.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39519 Re: Liverpool FC
Najbolje Trentova defanzivna partija.
Adrian...

Adrian...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39522 Re: Liverpool FC
Adriane dođi da ti cokim preko tola 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39523 Re: Liverpool FC
Mamuran nam Bobby večeras hamanzomri wrote:Adriane dođi da ti cokim preko tola
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39524 Re: Liverpool FC
Bravo Mane za dodavanje, ali trebao si pucati
Bobbyju pritisak 200/50

Bobbyju pritisak 200/50
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39525 Re: Liverpool FC
Ova dvojica i kad hoce da izgleda na terenu kao da saradjuju - useru. Jebite se obojica. 
