Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#3951 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja razumijem da svugdje ima seljakluka ali imas i izbora da izbjegnes seljakluk .. Kod nas nemas izbora imas jednu diskoteku koja radi poslije 00 i to je to ho's ne's ne moras :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3952 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Grad za penzionere. Zona sumraka.

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3953 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Daleko od toga da tvrdim da je sve super, gluho i daleko bilo :D ali vecinom se to "mrtvilo" o kojem se prica svodi na to da poslije 12 nemas gdje. Bio je Room 2 i nije bilo narodne muzike, pa se zatvori. Sad jel' to zbog raje ili Amelovih bubica, ko ce znat?
Ali cinjenica je da vecina raje koja ostaje poslije 12 stane u jednu diskoteku :-D

Sto se tice pravih alternativa imamo ponajbolje pozoriste u drzavi, dobro kino, muzej (ide li ikad iko :D ) itd...

Normalno da bih ja volio da imamo vise izbora, ali nije bas sve tako crno :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3954 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:Daleko od toga da tvrdim da je sve super, gluho i daleko bilo :D ali vecinom se to "mrtvilo" o kojem se prica svodi na to da poslije 12 nemas gdje. Bio je Room 2 i nije bilo narodne muzike, pa se zatvori. Sad jel' to zbog raje ili Amelovih bubica, ko ce znat?
Ali cinjenica je da vecina raje koja ostaje poslije 12 stane u jednu diskoteku :-D

Sto se tice pravih alternativa imamo ponajbolje pozoriste u drzavi, dobro kino, muzej (ide li ikad iko :D ) itd...

Normalno da bih ja volio da imamo vise izbora, ali nije bas sve tako crno :D
Koliko sam ja upratio, ne živiš u Zenici? Što nabra iz bajnog grada?

Ako niste upratili, živimo u 21. stoljeću. Nije dovoljno imati kino i muzej da bi grad bio grad.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3955 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nisam sigurno nabrao zbog izlazaka :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3956 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

To i jeste moja poenta. Grad je multidimenzionalno propao.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3957 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:To i jeste moja poenta. Grad je multidimenzionalno propao.
Ok, nismo se razumjeli. Ja sam govorio o izlascima, jer se na to odnosila prethodna diskusija. Sto se tice kompletnog stanja, svako normalan vidi da je situacija katastrofalna. :)


Bilo bi zanimljivo pitati Vitezane, Zavodovicane i ostale pobrojane sta misle o nocnom zivotu u svojim gradovima i kako im se cini zenicki? :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3958 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
Poenta tvoje price je?
User avatar
Oi
Posts: 747
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#3959 Re: Zeničani

Post by Oi »

meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3960 Re: Zeničani

Post by phillie »

Oi wrote:meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
Bravo.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3961 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Oi wrote:meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
:thumbup:
Odavno bolji i smisleniji post nije bio na forumu...
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3963 Re: Zeničani

Post by phillie »

Merlin, Oliver, Colic, Bijelo Dugme, Lunar...

Ma ima tih pjevaca, za svaciji ukus :D
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#3964 Re: Zeničani

Post by dog_killer »

_BataZiv_0809 wrote:
dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
Poenta tvoje price je?
To govori o mentalitetu ovog grada
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3965 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

dog_killer wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
Poenta tvoje price je?
To govori o mentalitetu ovog grada
Kao sto i ovaj tvoj zakljucak govori o tebi. :izet:
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#3966 Re: Odg: Zeničani

Post by plagijator1975 »

_BataZiv_0809 wrote:
dog_killer wrote:
_BataZiv_0809 wrote: Poenta tvoje price je?
To govori o mentalitetu ovog grada
Kao sto i ovaj tvoj zakljucak govori o tebi. :izet:
Ma stipu ga, frajer ima averziju prema Zenici.

Nije vrijedno rasprave!

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#3967 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: zenicko proljece imalo gostovanje borisa dezulovica i petra lucica...meni vala dosta :thumbup:
Noc kome i komore :D Bio sam prisutan, bila je prilicno popunjena mala sala. Malo sam bio razočaran odzivom mladih ljudi pošto sam stekao utisak da sam sa svoje 22 bio najmlađi. Boris i Predrag su majstori, definitivno noć za pamćenje, 2.5 sata se nisam prestao smijat. Nadam se da će bit sreće pa će nas opet posjetiti. :bih:
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#3968 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Inace mi nije draga firma, ali ovaj put ih moram zaista pohvaliti .
Rijetkost je ovo od njih, al jos jednom svaka im cast sto su nam produzili grijnu sezonu pa makar i ovim toplim rezimom, fakat je hladno napolju .
JP Grijanje :thumbup: , za sada :) .
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#3969 Re: Zeničani

Post by rekla-kazala »

Warashii wrote:Inace mi nije draga firma, ali ovaj put ih moram zaista pohvaliti .
Rijetkost je ovo od njih, al jos jednom svaka im cast sto su nam produzili grijnu sezonu pa makar i ovim toplim rezimom, fakat je hladno napolju .
JP Grijanje :thumbup: , za sada :) .
Sve je to do direktora izgleda.
Ove godine su i umanjenja računa kod kvarova bila najpoštenija do sada.
Istina zima je bila blaga pa su sigurno imali mnogo manji račun prema Mittal-u.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3970 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Što nam je sud ekspeditivan, zaplati šupak silovatelju Brtainu i nadam se da će i dalje da huči među ostalim zatvorskim tobdžijama.
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3971 Re: Zeničani

Post by zedo_m »

Ja opet mislim da je blaga kazna, mada u odnosu na to da je u periodu izvršenja bio maloljetnik i da se po zakonu, kada sam ga ja učio osobe do 21 god. smatraju stariji maloljetnici, visoka je kazna. Mada bi ja više volio da je uz to primjenjen i bugarski metod hemijske kastracije. A nesikiram se ja da će on biti nečije "mezimče" u KPD ako bude ležao u djelu za odrasle.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3972 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kazu da mu je mnogo gore da leži u maloljetnickom dijelu zatvora...tu se deru guzovi
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3973 Re: Zeničani

Post by Norm »

zedo_m wrote:Ja opet mislim da je blaga kazna, mada u odnosu na to da je u periodu izvršenja bio maloljetnik i da se po zakonu, kada sam ga ja učio osobe do 21 god. smatraju stariji maloljetnici, visoka je kazna. Mada bi ja više volio da je uz to primjenjen i bugarski metod hemijske kastracije. A nesikiram se ja da će on biti nečije "mezimče" u KPD ako bude ležao u djelu za odrasle.
Ne znam za vas ali ja se bojim za svoje djevojcice kada izadje...
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3975 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

kamen spoticanja wrote:Kazu da mu je mnogo gore da leži u maloljetnickom dijelu zatvora...tu se deru guzovi
U Brazilu silovatelja i ubicu jednogodisnjeg djeteta silovalo je preko 20 zatvorenika i dobio je isto nekoliko desetina uboda nozem. Pravda djelomicno zadovoljena.

Image
Post Reply