Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3951 Re: Zeničani
Ja razumijem da svugdje ima seljakluka ali imas i izbora da izbjegnes seljakluk .. Kod nas nemas izbora imas jednu diskoteku koja radi poslije 00 i to je to ho's ne's ne moras 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3952 Re: Zeničani
Grad za penzionere. Zona sumraka.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3953 Re: Zeničani
Daleko od toga da tvrdim da je sve super, gluho i daleko bilo
ali vecinom se to "mrtvilo" o kojem se prica svodi na to da poslije 12 nemas gdje. Bio je Room 2 i nije bilo narodne muzike, pa se zatvori. Sad jel' to zbog raje ili Amelovih bubica, ko ce znat?
Ali cinjenica je da vecina raje koja ostaje poslije 12 stane u jednu diskoteku
Sto se tice pravih alternativa imamo ponajbolje pozoriste u drzavi, dobro kino, muzej (ide li ikad iko
) itd...
Normalno da bih ja volio da imamo vise izbora, ali nije bas sve tako crno
Ali cinjenica je da vecina raje koja ostaje poslije 12 stane u jednu diskoteku
Sto se tice pravih alternativa imamo ponajbolje pozoriste u drzavi, dobro kino, muzej (ide li ikad iko
Normalno da bih ja volio da imamo vise izbora, ali nije bas sve tako crno
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3954 Re: Zeničani
Koliko sam ja upratio, ne živiš u Zenici? Što nabra iz bajnog grada?_BataZiv_0809 wrote:Daleko od toga da tvrdim da je sve super, gluho i daleko biloali vecinom se to "mrtvilo" o kojem se prica svodi na to da poslije 12 nemas gdje. Bio je Room 2 i nije bilo narodne muzike, pa se zatvori. Sad jel' to zbog raje ili Amelovih bubica, ko ce znat?
Ali cinjenica je da vecina raje koja ostaje poslije 12 stane u jednu diskoteku![]()
Sto se tice pravih alternativa imamo ponajbolje pozoriste u drzavi, dobro kino, muzej (ide li ikad iko) itd...
Normalno da bih ja volio da imamo vise izbora, ali nije bas sve tako crno
Ako niste upratili, živimo u 21. stoljeću. Nije dovoljno imati kino i muzej da bi grad bio grad.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3955 Re: Zeničani
Nisam sigurno nabrao zbog izlazaka 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3956 Re: Zeničani
To i jeste moja poenta. Grad je multidimenzionalno propao.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3957 Re: Zeničani
Ok, nismo se razumjeli. Ja sam govorio o izlascima, jer se na to odnosila prethodna diskusija. Sto se tice kompletnog stanja, svako normalan vidi da je situacija katastrofalna.ExNihilo wrote:To i jeste moja poenta. Grad je multidimenzionalno propao.
Bilo bi zanimljivo pitati Vitezane, Zavodovicane i ostale pobrojane sta misle o nocnom zivotu u svojim gradovima i kako im se cini zenicki?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3958 Re: Zeničani
Poenta tvoje price je?dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
- Oi
- Posts: 747
- Joined: 23/07/2006 15:03
- Location: tajna lokacija
#3959 Re: Zeničani
meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3960 Re: Zeničani
Bravo.Oi wrote:meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3961 Re: Zeničani
Oi wrote:meni je drago sto se zbog toga i takvih ide u zavidovice i sl.
Odavno bolji i smisleniji post nije bio na forumu...
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3963 Re: Zeničani
Merlin, Oliver, Colic, Bijelo Dugme, Lunar...
Ma ima tih pjevaca, za svaciji ukus
Ma ima tih pjevaca, za svaciji ukus
- dog_killer
- Posts: 326
- Joined: 05/02/2014 22:56
#3964 Re: Zeničani
To govori o mentalitetu ovog grada_BataZiv_0809 wrote:Poenta tvoje price je?dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3965 Re: Zeničani
Kao sto i ovaj tvoj zakljucak govori o tebi.dog_killer wrote:To govori o mentalitetu ovog grada_BataZiv_0809 wrote:Poenta tvoje price je?dog_killer wrote:pa vidis kakav je mentalitet u ze?
idu u zavidovice na slusaju janu i ćanu
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#3966 Re: Odg: Zeničani
Ma stipu ga, frajer ima averziju prema Zenici._BataZiv_0809 wrote:Kao sto i ovaj tvoj zakljucak govori o tebi.dog_killer wrote:To govori o mentalitetu ovog grada_BataZiv_0809 wrote: Poenta tvoje price je?
Nije vrijedno rasprave!
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#3967 Re: Zeničani
Noc kome i komorekamen spoticanja wrote: zenicko proljece imalo gostovanje borisa dezulovica i petra lucica...meni vala dosta
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#3968 Re: Zeničani
Inace mi nije draga firma, ali ovaj put ih moram zaista pohvaliti .
Rijetkost je ovo od njih, al jos jednom svaka im cast sto su nam produzili grijnu sezonu pa makar i ovim toplim rezimom, fakat je hladno napolju .
JP Grijanje
, za sada
.
Rijetkost je ovo od njih, al jos jednom svaka im cast sto su nam produzili grijnu sezonu pa makar i ovim toplim rezimom, fakat je hladno napolju .
JP Grijanje
-
rekla-kazala
- Posts: 1308
- Joined: 19/10/2013 16:50
#3969 Re: Zeničani
Sve je to do direktora izgleda.Warashii wrote:Inace mi nije draga firma, ali ovaj put ih moram zaista pohvaliti .
Rijetkost je ovo od njih, al jos jednom svaka im cast sto su nam produzili grijnu sezonu pa makar i ovim toplim rezimom, fakat je hladno napolju .
JP Grijanje, za sada
.
Ove godine su i umanjenja računa kod kvarova bila najpoštenija do sada.
Istina zima je bila blaga pa su sigurno imali mnogo manji račun prema Mittal-u.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3970 Re: Zeničani
Što nam je sud ekspeditivan, zaplati šupak silovatelju Brtainu i nadam se da će i dalje da huči među ostalim zatvorskim tobdžijama.
- zedo_m
- Posts: 303
- Joined: 07/09/2011 16:21
- Location: Smog city
#3971 Re: Zeničani
Ja opet mislim da je blaga kazna, mada u odnosu na to da je u periodu izvršenja bio maloljetnik i da se po zakonu, kada sam ga ja učio osobe do 21 god. smatraju stariji maloljetnici, visoka je kazna. Mada bi ja više volio da je uz to primjenjen i bugarski metod hemijske kastracije. A nesikiram se ja da će on biti nečije "mezimče" u KPD ako bude ležao u djelu za odrasle.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3972 Re: Zeničani
Kazu da mu je mnogo gore da leži u maloljetnickom dijelu zatvora...tu se deru guzovi
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3973 Re: Zeničani
Ne znam za vas ali ja se bojim za svoje djevojcice kada izadje...zedo_m wrote:Ja opet mislim da je blaga kazna, mada u odnosu na to da je u periodu izvršenja bio maloljetnik i da se po zakonu, kada sam ga ja učio osobe do 21 god. smatraju stariji maloljetnici, visoka je kazna. Mada bi ja više volio da je uz to primjenjen i bugarski metod hemijske kastracije. A nesikiram se ja da će on biti nečije "mezimče" u KPD ako bude ležao u djelu za odrasle.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#3975 Re: Zeničani
U Brazilu silovatelja i ubicu jednogodisnjeg djeteta silovalo je preko 20 zatvorenika i dobio je isto nekoliko desetina uboda nozem. Pravda djelomicno zadovoljena.kamen spoticanja wrote:Kazu da mu je mnogo gore da leži u maloljetnickom dijelu zatvora...tu se deru guzovi

