La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3951 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Joj cirkusa, i opet im ne valja pero ccc. Čovjek im daje penal da bude zanimljive. Ni bod zaslužili nisu.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#3952 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SSemir »

gol iz penala u 90. min :lol: :lol:
florentino perez ni ovaj vikend nije mirovao
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#3953 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Artest »

ŠiMšiši :thumbup:


Uzima ovo Barsa laganeze. Samo treba vratit hemiju u svlacionicu.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3954 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

OoOooo rukfas 2:0 :D
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#3955 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Spanske sudije iz kola u kolo sviraju lose. Veceras Gil svira penal koji se rijetko kad svira, ako je bila ruka. I to u situaciji gdje skoro pa nema igraca Reala. Naravno na suprotnoj strani ga ne bi svirao sigurno.
Barcelona na ovom gostovanju nije dobila dva penala a Real je veceras prelako dobio penal pri rezultatu 2:1 za Villareal.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3956 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ma ja :mrgreen:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3957 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Distortion wrote:Spanske sudije iz kola u kolo sviraju lose. Veceras Gil svira penal koji se rijetko kad svira, ako je bila ruka. I to u situaciji gdje skoro pa nema igraca Reala. Naravno na suprotnoj strani ga ne bi svirao sigurno.
Barcelona na ovom gostovanju nije dobila dva penala a Real je veceras prelako dobio penal pri rezultatu 2:1 za Villareal.
Napisao sam davno - sudije ce ove sezone izgurati nogama i rukama Real do titule. Valjda je to ocito svima.
Jednostavno moraju uzeti titulu ove godine.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3958 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Sve bi bilo super to sto pisete - da je sudija stvarno pogrijesio.
Ono je bio cist penal.
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3959 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3960 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Ono je izgledalo kao da je prsima odigrao, a ne rukom. Uglavnom kako god, tekma je zavrsena i tri boda su upisana. Mogu se sad svi zaliti Nailovoj materi...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3961 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
Odavno to nisi s nama podijelio :mrgreen:
Jesi li gledao utakmicu?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3962 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3963 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
Odavno to nisi s nama podijelio :mrgreen:
Jesi li gledao utakmicu?
Prebacivo sa Intera i vamo. Taman prebacio kad se desila situacija. Ma smijesno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3964 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
Odavno to nisi s nama podijelio :mrgreen:
Jesi li gledao utakmicu?
Prebacivo sa Intera i vamo. Taman prebacio kad se desila situacija. Ma smijesno.
Nije bio penal? Interesantno :)
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3965 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Image
‏@3gerardpique

Contra los mismos equipos. 8 puntos. 8 y tal. Los recortes son de prensa de Madrid por la duda.
Gerard Pique putem Twittera: "Protiv istih protivnika. Osam bodova. Isječci su iz madridskih novina."
Sve receno.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#3966 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by lakilaka »

LSD wrote:Image
‏@3gerardpique

Contra los mismos equipos. 8 puntos. 8 y tal. Los recortes son de prensa de Madrid por la duda.
Gerard Pique putem Twittera: "Protiv istih protivnika. Osam bodova. Isječci su iz madridskih novina."
Sve receno.
jebote
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#3967 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu :roll:
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3968 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

To neka nova pravila u fudbalu, sta li.
No dobro, navuko sudija, lakse je tako :thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3969 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Romanista 101% »

vec i mala djeca znaju da su dvije najsmjesnije lige na dunjaluku La Liga i Bundes(Bayern)liga
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3970 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Tesko da je smjesnija od propale Serije A.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#3971 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SSemir »

Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu :roll:
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
niste puno pisali o sudjenju u proslom kolu, i penalu u zadnjim minutama? :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#3972 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by darius_maximus »

Ako je onaj lik, iz one blizine, na haman odbijenu loptu, mogao onako brzo reagovati i namjerno igrati rukom kako bi lopti promijenio putanju, onda frajer ima reflekse k'o macka. Ljudskom mozgu treba sekunda da procesira uopste da se nesto desava i jos jedno sekunda da reaguje.
Ovdje mi se vise cini da ga lopta trznula i da je pokusao skloniti ruku (pa je igrao prvo i prsima, ako dobro vidim na usporenom).

Uglavnom, ako je pitanje moze li se svirati, moze. Sve sto sudija kaze da jeste, jeste, takva su pravila igre.
Ako je pitanje je li bio penal, onda je odgovor da ovo nije penal. :)
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3973 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Hajde igraj rukomet. Cist penal :thumbup:
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#3974 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by darius_maximus »

Da, sad kad si stavio taj smiley, misljenje mi se naglo promijenilo.
Jedno je navijacki gledati, jedno je biti realan, ne moze oboje.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#3975 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Melbourne_Australia »

Razlog zasto ja vise hamam i ne pisem ovde jer fakat likovi uglavnom veze nemaju o fudbalu a pisu li pisu...Kaze lik nije penal ako nije bilo namjere da igra rukom :lol: Znaci stojis na liniji gola i lopta te napuca u ruku a ti nisi imao namjeru da to uradis i nije penal :lol: Pravilo kaze svako igranje rukom u 16
metara je penal, do sudije je da procjeni situaciju...Veceras cist penal bio!!!
Post Reply