La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3951 Re: Spanska liga ( Primera División )
Joj cirkusa, i opet im ne valja pero ccc. Čovjek im daje penal da bude zanimljive. Ni bod zaslužili nisu.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#3952 Re: Spanska liga ( Primera División )
gol iz penala u 90. min
florentino perez ni ovaj vikend nije mirovao
florentino perez ni ovaj vikend nije mirovao
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#3953 Re: Spanska liga ( Primera División )
ŠiMšiši
Uzima ovo Barsa laganeze. Samo treba vratit hemiju u svlacionicu.
Uzima ovo Barsa laganeze. Samo treba vratit hemiju u svlacionicu.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3954 Re: Spanska liga ( Primera División )
OoOooo rukfas 2:0 
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3955 Re: Spanska liga ( Primera División )
Spanske sudije iz kola u kolo sviraju lose. Veceras Gil svira penal koji se rijetko kad svira, ako je bila ruka. I to u situaciji gdje skoro pa nema igraca Reala. Naravno na suprotnoj strani ga ne bi svirao sigurno.
Barcelona na ovom gostovanju nije dobila dva penala a Real je veceras prelako dobio penal pri rezultatu 2:1 za Villareal.
Barcelona na ovom gostovanju nije dobila dva penala a Real je veceras prelako dobio penal pri rezultatu 2:1 za Villareal.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3957 Re: Spanska liga ( Primera División )
Napisao sam davno - sudije ce ove sezone izgurati nogama i rukama Real do titule. Valjda je to ocito svima.Distortion wrote:Spanske sudije iz kola u kolo sviraju lose. Veceras Gil svira penal koji se rijetko kad svira, ako je bila ruka. I to u situaciji gdje skoro pa nema igraca Reala. Naravno na suprotnoj strani ga ne bi svirao sigurno.
Barcelona na ovom gostovanju nije dobila dva penala a Real je veceras prelako dobio penal pri rezultatu 2:1 za Villareal.
Jednostavno moraju uzeti titulu ove godine.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3958 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sve bi bilo super to sto pisete - da je sudija stvarno pogrijesio.
Ono je bio cist penal.
Ono je bio cist penal.
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3959 Re: Spanska liga ( Primera División )
Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3960 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ono je izgledalo kao da je prsima odigrao, a ne rukom. Uglavnom kako god, tekma je zavrsena i tri boda su upisana. Mogu se sad svi zaliti Nailovoj materi...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3961 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odavno to nisi s nama podijelioPoint. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu
Jesi li gledao utakmicu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3963 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prebacivo sa Intera i vamo. Taman prebacio kad se desila situacija. Ma smijesno.Tomahawk11 wrote:Odavno to nisi s nama podijelioPoint. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu![]()
Jesi li gledao utakmicu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3964 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije bio penal? InteresantnoPoint. wrote:Prebacivo sa Intera i vamo. Taman prebacio kad se desila situacija. Ma smijesno.Tomahawk11 wrote:Odavno to nisi s nama podijelioPoint. wrote:Fakat ne kontam navijanje za elitne klubove poput Reala, Bajerna itd. Kakav je gust tu kad ti sudija narikta pobjedu kad ti zagusti. I onda ti sve to branis kao ma bio je penal a znas da nije. Jebo elitu![]()
Jesi li gledao utakmicu?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3965 Re: Spanska liga ( Primera División )
@3gerardpique
Contra los mismos equipos. 8 puntos. 8 y tal. Los recortes son de prensa de Madrid por la duda.
Sve receno.Gerard Pique putem Twittera: "Protiv istih protivnika. Osam bodova. Isječci su iz madridskih novina."
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#3966 Re: Spanska liga ( Primera División )
jeboteLSD wrote:
@3gerardpique
Contra los mismos equipos. 8 puntos. 8 y tal. Los recortes son de prensa de Madrid por la duda.Sve receno.Gerard Pique putem Twittera: "Protiv istih protivnika. Osam bodova. Isječci su iz madridskih novina."
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3967 Re: Spanska liga ( Primera División )
Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3968 Re: Spanska liga ( Primera División )
To neka nova pravila u fudbalu, sta li.
No dobro, navuko sudija, lakse je tako
No dobro, navuko sudija, lakse je tako
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#3969 Re: Spanska liga ( Primera División )
vec i mala djeca znaju da su dvije najsmjesnije lige na dunjaluku La Liga i Bundes(Bayern)liga
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3970 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tesko da je smjesnija od propale Serije A.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#3971 Re: Spanska liga ( Primera División )
niste puno pisali o sudjenju u proslom kolu, i penalu u zadnjim minutama?Distortion wrote:Interesantno je da u trenutku kad je Bruno Soriano navodno igrao rukom, nikog od protivnickih igraca nije bilo blizu. Ja fakat nikog od igraca Reala nisam vidio da je isao na tu loptu![]()
Villareal ne moze da se pomiri sa ovim nikako jer ljudi niau zasluzili da izgube veceras. Nista ne moze promjeniti krajnji rezultat ali da se šilji Realu u ključnim momentima kao što je ovaj, (pogotovo ove sezone) to je očito.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#3972 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ako je onaj lik, iz one blizine, na haman odbijenu loptu, mogao onako brzo reagovati i namjerno igrati rukom kako bi lopti promijenio putanju, onda frajer ima reflekse k'o macka. Ljudskom mozgu treba sekunda da procesira uopste da se nesto desava i jos jedno sekunda da reaguje.
Ovdje mi se vise cini da ga lopta trznula i da je pokusao skloniti ruku (pa je igrao prvo i prsima, ako dobro vidim na usporenom).
Uglavnom, ako je pitanje moze li se svirati, moze. Sve sto sudija kaze da jeste, jeste, takva su pravila igre.
Ako je pitanje je li bio penal, onda je odgovor da ovo nije penal.
Ovdje mi se vise cini da ga lopta trznula i da je pokusao skloniti ruku (pa je igrao prvo i prsima, ako dobro vidim na usporenom).
Uglavnom, ako je pitanje moze li se svirati, moze. Sve sto sudija kaze da jeste, jeste, takva su pravila igre.
Ako je pitanje je li bio penal, onda je odgovor da ovo nije penal.
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3973 Re: Spanska liga ( Primera División )
Hajde igraj rukomet. Cist penal 
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#3974 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da, sad kad si stavio taj smiley, misljenje mi se naglo promijenilo.
Jedno je navijacki gledati, jedno je biti realan, ne moze oboje.
Jedno je navijacki gledati, jedno je biti realan, ne moze oboje.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3975 Re: Spanska liga ( Primera División )
Razlog zasto ja vise hamam i ne pisem ovde jer fakat likovi uglavnom veze nemaju o fudbalu a pisu li pisu...Kaze lik nije penal ako nije bilo namjere da igra rukom
Znaci stojis na liniji gola i lopta te napuca u ruku a ti nisi imao namjeru da to uradis i nije penal
Pravilo kaze svako igranje rukom u 16
metara je penal, do sudije je da procjeni situaciju...Veceras cist penal bio!!!
metara je penal, do sudije je da procjeni situaciju...Veceras cist penal bio!!!
