Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3951 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

.
Last edited by shambho on 18/04/2011 00:23, edited 1 time in total.
Edo_77
Posts: 63
Joined: 22/04/2008 12:52

#3952 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Edo_77 »



:lol: :lol: :lol:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3953 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Šibicar »

Kaže učiteljica učenicima da kažu neku poslovicu u kojoj se spominju životinje.
Javi se Marica - Vuk dlaku mijenja,ali ćud nikad.
Bravo odgovori učiteljica.
Javi se Jurica - Gdje mačke nema,miševi kolo vode.
Odlično Jurice.
Javlja se Perica - Ničija nije do zore gorila. :D
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3954 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

[quote="McMoy"]MALO LATINSKOG:

Kako se kaze prostitutka na Latinskom?
- Persona non gratis.

:lol: :lol: :lol:
User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#3955 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by anonimni clan »

Oženio se Mujo. Prva bračna noć . Završi se i to. Uzela mlada teku i
olovku pa nešto piše.
Pita Mujo: Šta to pišeš ?
Ocjenjujem te. Sad si dobio 2!

Mujo sutradan zapeo k'o sivonja i kada je ona uzela teku, pogleda joj
preko ramena da vidi koju je ocjenu dobio.
Sjeb´o se. Samo 3. Utučen.

E, nećeš !! Uze tene, trenerku, pa trčanje. Vrelo Bosne. Sutra
Trebević. Tegovi. Trčanje. Tako mjesec dana. Spremio se k´o Tarzan.
Kad se dokop´o Fate, satima je nije puštao - izlizali se od ševe.
Čista petica !

Sutra Mujo ne prilazi Fati. Ni prekosutra. Ni za mjesec dana. Dva mjeseca.
Mujo, šta je, bolan ? Kad ćemo opet ?
Bježi, ba Fato, neću da kvarim zaključnu ocjenu !
qay
Posts: 112
Joined: 28/05/2008 16:42

#3956 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by qay »




:mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3957 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

anonimni clan wrote:Oženio se Mujo. Prva bračna noć . Završi se i to. Uzela mlada teku i
olovku pa nešto piše.
Pita Mujo: Šta to pišeš ?
Ocjenjujem te. Sad si dobio 2!

Mujo sutradan zapeo k'o sivonja i kada je ona uzela teku, pogleda joj
preko ramena da vidi koju je ocjenu dobio.
Sjeb´o se. Samo 3. Utučen.

E, nećeš !! Uze tene, trenerku, pa trčanje. Vrelo Bosne. Sutra
Trebević. Tegovi. Trčanje. Tako mjesec dana. Spremio se k´o Tarzan.
Kad se dokop´o Fate, satima je nije puštao - izlizali se od ševe.
Čista petica !

Sutra Mujo ne prilazi Fati. Ni prekosutra. Ni za mjesec dana. Dva mjeseca.
Mujo, šta je, bolan ? Kad ćemo opet ?
Bježi, ba Fato, neću da kvarim zaključnu ocjenu !
:lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3958 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza. :roll: :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3959 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

McMoy wrote:Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza. :roll: :D
:shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nexo
Posts: 464
Joined: 26/07/2006 14:16

#3960 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by nexo »

PalaSa Marsa wrote:
McMoy wrote:Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza. :roll: :D
:shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jako smijesno, samo da je jos pravilno napisano!
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3961 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

U cemu je fol nexo?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3962 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

PalaSa Marsa wrote:U cemu je fol nexo?
ne da na mater :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3963 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Chmoljo wrote:
PalaSa Marsa wrote:U cemu je fol nexo?
ne da na mater :D
Ama to je samo vic. :D Nema lozione ovdje, ovdje se samo smije :D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3964 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Nemoj da ko pomisli da ja ne volim svoju punicu!? :mrgreen: :skoljka:

Za promjenu:
Šta radi žena kada njen muž hoće da skoči kroz prozor?
Da mu da ponese smeće. :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3965 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Vidim da nece niko, pa moram ja ponovo! :razz:
Nemojte mi zamjeriti ako je neki od viceva vec bio na forumu.
............................................................................

Sastale se tri prijateljice i pričaju o svom seksualnom životu.
Prva se hvali da toga ima preko glave, a druga kaže da toga ima kad god ona zaželi.
Treća, sva tužna kaže da je i zaboravila kako to izgleda.
Ove dvije je savjetovaše, da pokvari nešto oko vodointalacija, da zovne
vodointalatera te ga ponudi pivom, tvrdeći da ce imati dobar seks.
Ona to i učini. Pokvari neku pipu namjerno, zovne vodoinstalatera
i ovaj poce raditi oko pipe. Onda ga ona ponudi pivom, on pristane i kada
mu donese pivu, prije nego što poče piti stavi nekoliko kapi u
dlan, istrlja dlan o dlan i provuče kroz svoju kosu i nastavi raditi. Nakon
izvjesnog vremena ženska ga ponovo ponudi pivom, on pristade te opet učini isto kao
i prvi put. Kada je to vidjela,ona ga upita zasto to radi.
Vodoinstalater joj reče:"Kad pomislim da te treba *ebati, kosa mi se digne na glavi". :D :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3966 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

Doktorice, imam erekciju 24 sata na dan. Što mi možete dati? - Stan, hranu i 500 eura mjesečno!
User avatar
Atlant
Posts: 108
Joined: 31/03/2009 15:50

#3967 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Atlant »

sjedi djecak na trafici,
nailazi drot: ''Halo mali, jel ti kuci tako na trafici sjedis!?'' :D



prolazi avion cura, a neki klosar joj dobaci: ''Mala sta mislis da mi ga malo popusis!?'',
na to ce drot: ''E ako ti ga ja popusim!!!'' :mrgreen:
kmosst
Posts: 184
Joined: 22/01/2009 07:30

#3968 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kmosst »

Image
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#3969 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Bosanac sa dna kace »

kmosst wrote:Image
u cemu je ođe fazon?
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#3970 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by baustelac »

Bosanac sa dna kace wrote: u cemu je ođe fazon?
Mazlum cojk
kmosst
Posts: 184
Joined: 22/01/2009 07:30

#3971 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kmosst »

...Mazlum pjeva u kaficu Skandal...e jebi ga...
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3972 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Moskva i metro :mrgreen:
Image
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3973 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

:mrgreen:
Haj' sve, kalaš i baloni, modni stilovi i gužve, ali šta ona maca radi gdje joj nije mjesto?! :mrgreen:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3974 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Valjda se grije :lol:
Ali nije mi sve stalo (iz nekog razloga :roll: ).....kada klikneš na sliku ima još :mrgreen:
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#3975 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kolega »

Halleluhwah wrote::mrgreen:
Haj' sve, kalaš i baloni, modni stilovi i gužve, ali šta ona maca radi gdje joj nije mjesto?! :mrgreen:
ma nije ono prava maca :D
Post Reply