Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
shambho
- Posts: 989
- Joined: 30/04/2009 23:18
#3951 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
.
Last edited by shambho on 18/04/2011 00:23, edited 1 time in total.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3953 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kaže učiteljica učenicima da kažu neku poslovicu u kojoj se spominju životinje.
Javi se Marica - Vuk dlaku mijenja,ali ćud nikad.
Bravo odgovori učiteljica.
Javi se Jurica - Gdje mačke nema,miševi kolo vode.
Odlično Jurice.
Javlja se Perica - Ničija nije do zore gorila.
Javi se Marica - Vuk dlaku mijenja,ali ćud nikad.
Bravo odgovori učiteljica.
Javi se Jurica - Gdje mačke nema,miševi kolo vode.
Odlično Jurice.
Javlja se Perica - Ničija nije do zore gorila.
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3954 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
[quote="McMoy"]MALO LATINSKOG:
Kako se kaze prostitutka na Latinskom?
- Persona non gratis.

Kako se kaze prostitutka na Latinskom?
- Persona non gratis.
- anonimni clan
- Posts: 1793
- Joined: 25/05/2008 12:10
- Location: pod suncem tudjeg neba
#3955 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Oženio se Mujo. Prva bračna noć . Završi se i to. Uzela mlada teku i
olovku pa nešto piše.
Pita Mujo: Šta to pišeš ?
Ocjenjujem te. Sad si dobio 2!
Mujo sutradan zapeo k'o sivonja i kada je ona uzela teku, pogleda joj
preko ramena da vidi koju je ocjenu dobio.
Sjeb´o se. Samo 3. Utučen.
E, nećeš !! Uze tene, trenerku, pa trčanje. Vrelo Bosne. Sutra
Trebević. Tegovi. Trčanje. Tako mjesec dana. Spremio se k´o Tarzan.
Kad se dokop´o Fate, satima je nije puštao - izlizali se od ševe.
Čista petica !
Sutra Mujo ne prilazi Fati. Ni prekosutra. Ni za mjesec dana. Dva mjeseca.
Mujo, šta je, bolan ? Kad ćemo opet ?
Bježi, ba Fato, neću da kvarim zaključnu ocjenu !
olovku pa nešto piše.
Pita Mujo: Šta to pišeš ?
Ocjenjujem te. Sad si dobio 2!
Mujo sutradan zapeo k'o sivonja i kada je ona uzela teku, pogleda joj
preko ramena da vidi koju je ocjenu dobio.
Sjeb´o se. Samo 3. Utučen.
E, nećeš !! Uze tene, trenerku, pa trčanje. Vrelo Bosne. Sutra
Trebević. Tegovi. Trčanje. Tako mjesec dana. Spremio se k´o Tarzan.
Kad se dokop´o Fate, satima je nije puštao - izlizali se od ševe.
Čista petica !
Sutra Mujo ne prilazi Fati. Ni prekosutra. Ni za mjesec dana. Dva mjeseca.
Mujo, šta je, bolan ? Kad ćemo opet ?
Bježi, ba Fato, neću da kvarim zaključnu ocjenu !
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3957 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
anonimni clan wrote:Oženio se Mujo. Prva bračna noć . Završi se i to. Uzela mlada teku i
olovku pa nešto piše.
Pita Mujo: Šta to pišeš ?
Ocjenjujem te. Sad si dobio 2!
Mujo sutradan zapeo k'o sivonja i kada je ona uzela teku, pogleda joj
preko ramena da vidi koju je ocjenu dobio.
Sjeb´o se. Samo 3. Utučen.
E, nećeš !! Uze tene, trenerku, pa trčanje. Vrelo Bosne. Sutra
Trebević. Tegovi. Trčanje. Tako mjesec dana. Spremio se k´o Tarzan.
Kad se dokop´o Fate, satima je nije puštao - izlizali se od ševe.
Čista petica !
Sutra Mujo ne prilazi Fati. Ni prekosutra. Ni za mjesec dana. Dva mjeseca.
Mujo, šta je, bolan ? Kad ćemo opet ?
Bježi, ba Fato, neću da kvarim zaključnu ocjenu !
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3958 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza.

- Puničina proteza.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3959 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza.![]()
- nexo
- Posts: 464
- Joined: 26/07/2006 14:16
#3960 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
PalaSa Marsa wrote:McMoy wrote:Danju laje, a noću pliva. Što je to?
- Puničina proteza.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jako smijesno, samo da je jos pravilno napisano!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3961 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
U cemu je fol nexo?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3962 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
ne da na materPalaSa Marsa wrote:U cemu je fol nexo?
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3963 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ama to je samo vic.Chmoljo wrote:ne da na materPalaSa Marsa wrote:U cemu je fol nexo?
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3964 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nemoj da ko pomisli da ja ne volim svoju punicu!?
Za promjenu:
Šta radi žena kada njen muž hoće da skoči kroz prozor?
Da mu da ponese smeće.
Za promjenu:
Šta radi žena kada njen muž hoće da skoči kroz prozor?
Da mu da ponese smeće.
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3965 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Vidim da nece niko, pa moram ja ponovo!
Nemojte mi zamjeriti ako je neki od viceva vec bio na forumu.
............................................................................
Sastale se tri prijateljice i pričaju o svom seksualnom životu.
Prva se hvali da toga ima preko glave, a druga kaže da toga ima kad god ona zaželi.
Treća, sva tužna kaže da je i zaboravila kako to izgleda.
Ove dvije je savjetovaše, da pokvari nešto oko vodointalacija, da zovne
vodointalatera te ga ponudi pivom, tvrdeći da ce imati dobar seks.
Ona to i učini. Pokvari neku pipu namjerno, zovne vodoinstalatera
i ovaj poce raditi oko pipe. Onda ga ona ponudi pivom, on pristane i kada
mu donese pivu, prije nego što poče piti stavi nekoliko kapi u
dlan, istrlja dlan o dlan i provuče kroz svoju kosu i nastavi raditi. Nakon
izvjesnog vremena ženska ga ponovo ponudi pivom, on pristade te opet učini isto kao
i prvi put. Kada je to vidjela,ona ga upita zasto to radi.
Vodoinstalater joj reče:"Kad pomislim da te treba *ebati, kosa mi se digne na glavi".

Nemojte mi zamjeriti ako je neki od viceva vec bio na forumu.
............................................................................
Sastale se tri prijateljice i pričaju o svom seksualnom životu.
Prva se hvali da toga ima preko glave, a druga kaže da toga ima kad god ona zaželi.
Treća, sva tužna kaže da je i zaboravila kako to izgleda.
Ove dvije je savjetovaše, da pokvari nešto oko vodointalacija, da zovne
vodointalatera te ga ponudi pivom, tvrdeći da ce imati dobar seks.
Ona to i učini. Pokvari neku pipu namjerno, zovne vodoinstalatera
i ovaj poce raditi oko pipe. Onda ga ona ponudi pivom, on pristane i kada
mu donese pivu, prije nego što poče piti stavi nekoliko kapi u
dlan, istrlja dlan o dlan i provuče kroz svoju kosu i nastavi raditi. Nakon
izvjesnog vremena ženska ga ponovo ponudi pivom, on pristade te opet učini isto kao
i prvi put. Kada je to vidjela,ona ga upita zasto to radi.
Vodoinstalater joj reče:"Kad pomislim da te treba *ebati, kosa mi se digne na glavi".
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3966 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Doktorice, imam erekciju 24 sata na dan. Što mi možete dati? - Stan, hranu i 500 eura mjesečno!
- Atlant
- Posts: 108
- Joined: 31/03/2009 15:50
#3967 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sjedi djecak na trafici,
nailazi drot: ''Halo mali, jel ti kuci tako na trafici sjedis!?''
prolazi avion cura, a neki klosar joj dobaci: ''Mala sta mislis da mi ga malo popusis!?'',
na to ce drot: ''E ako ti ga ja popusim!!!''
nailazi drot: ''Halo mali, jel ti kuci tako na trafici sjedis!?''
prolazi avion cura, a neki klosar joj dobaci: ''Mala sta mislis da mi ga malo popusis!?'',
na to ce drot: ''E ako ti ga ja popusim!!!''
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#3969 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
u cemu je ođe fazon?kmosst wrote:
- baustelac
- Posts: 1401
- Joined: 16/07/2005 09:05
- Location: AC-DE
#3970 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mazlum cojkBosanac sa dna kace wrote: u cemu je ođe fazon?
-
kmosst
- Posts: 184
- Joined: 22/01/2009 07:30
#3971 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
...Mazlum pjeva u kaficu Skandal...e jebi ga...
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- Halleluhwah
- Posts: 973
- Joined: 28/08/2009 17:01
- Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen
#3973 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Haj' sve, kalaš i baloni, modni stilovi i gužve, ali šta ona maca radi gdje joj nije mjesto?!
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3974 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Valjda se grije
Ali nije mi sve stalo (iz nekog razloga
).....kada klikneš na sliku ima još 
Ali nije mi sve stalo (iz nekog razloga
- kolega
- Posts: 15517
- Joined: 06/07/2006 11:28
- Location: kraj potoka bistre vode
#3975 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
ma nije ono prava macaHalleluhwah wrote:
Haj' sve, kalaš i baloni, modni stilovi i gužve, ali šta ona maca radi gdje joj nije mjesto?!


