da znas da se i meni svidja stil doticne dame...samo ne i ona marama na prvoj slicisurajaa wrote: Forum bi trebao biti razbibriga, posebno na ovakvim temama, ali je cudno kako na ovom topicu vjecito frcaju neke iskre
What to wear???
Moderator: anex
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3951 Re: What to wear???
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3952 Re: What to wear???
Juce sve nakrivo natakarene na temi o frizerima, danas ovdje, znala sam ja da ne moRe na dobro ha ima vise zena tu

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3953 Re: What to wear???
sutra ce na cipelama bit krvi do koljenaCholina_Lokica wrote:Juce sve nakrivo natakarene na temi o frizerima, danas ovdje, znala sam ja da ne moRe na dobro ha ima vise zena tu![]()
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3954 Re: What to wear???
znaci vidimo se tamo 
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3955 Re: What to wear???
Da vas cekam?

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3956 Re: What to wear???
cekaj.
ja odo rec u shu bi du da mi otkucaju 5-6 racuna za cizme od 300 maraka i sutra cu tamo postat racune
ja odo rec u shu bi du da mi otkucaju 5-6 racuna za cizme od 300 maraka i sutra cu tamo postat racune
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#3957 Re: What to wear???
Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3958 Re: What to wear???
gdje je racun?bez_ideje wrote:Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3960 Re: What to wear???
Ne znam vala, previse mi nesto trosis ovih dana.
Sta je s gladnima u africi? Nezbrinutim psima?
Nego, on topic nisam pojma imala da u harisu ima i meni "poznate" robe, meni se cinilo sve kina.Slijedeci put cu i ja da procunjam.
Nego, on topic nisam pojma imala da u harisu ima i meni "poznate" robe, meni se cinilo sve kina.Slijedeci put cu i ja da procunjam.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#3961 Re: What to wear???
Jesam vala......haljina 9,mami majicu uzela 3 + danas 4....16 KM heboteZelena Carapa wrote:Ne znam vala, previse mi nesto trosis ovih dana.Sta je s gladnima u africi? Nezbrinutim psima?
Nego, on topic nisam pojma imala da u harisu ima i meni "poznate" robe, meni se cinilo sve kina.Slijedeci put cu i ja da procunjam.
Al da se izvadim,ne placam tranvajske.......tabanam svaki dan ,i pijem kafu obicnu evo ima hefta dana
Ma ima i "poznate " robe....samo to nestane u vidu magle u sekundi...ja sam vidjela Mango,Lindex,danas Cotton...ona klasicna majica kratkih rukava uz tijelo 7 KM je...ima svih velicina.....al ja imam vec puno plavih stvari bilo bi mi viska fkt
evo je 12 Ojra
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/produ ... ts/81633/1
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3962 Re: What to wear???
Zelena Carapa wrote:gdje je racun?bez_ideje wrote:Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM
znam znam ja nasla 4 razlicite boje, predobre su...cijeli grad ce u isto hodati
-
surajaa
- Posts: 603
- Joined: 23/11/2006 16:07
#3963 Re: What to wear???
Mozda ne bi trebala ili bar nemoj iznositi to ovako javno, bit ces okarkaterisana kao i ja, postavljena u istu ravan sa ljubiteljicama cipela i haljina Imelde Marcos i Elene Causesku...Boze miliZelena Carapa wrote:da znas da se i meni svidja stil doticne dame...samo ne i ona marama na prvoj slicisurajaa wrote: Forum bi trebao biti razbibriga, posebno na ovakvim temama, ali je cudno kako na ovom topicu vjecito frcaju neke iskre
Ma djevojka je divna, moda je njen svijet, tu zaradjuje svoj novac, ali se ujedno i igra s njom, preplice i kombinuje razne stilove i super to radi. Novac joj je vjerni pratioc od rodjenja i koristi svoj background u potpunosti...Svaka ona koja moze isto, a kaze da ne bi, laze na kvadrat...
jos malo Dume, o ovom sam pricala kada sam napisala da se usudi nositi i neke pomalo vrecaste stvari, a spada u grupu niskih zena...



- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3964 Re: What to wear???
Hajmo ovako djevojko, zeno ili sta si vec.
"Forumski Atila bic boziji"
ima puno pravo da ti izbrise svaki post kojim unistavas temu.
I ako sam ga izbrisala valjda je jasno da krsi pravila, no ti se pravis pametna pa ga ponavljas.
Prvo, ako si kivna na ban koji si zaradila prije 2 mjeseca kada si homosexualce nazvala spodobama, pojavama, nemas razloga da budes, to je odraz tebe a ne administracije ovog foruma.
Drugo, ne petljaj se u stvari o kojima nemas pojma.
Trece, temu ovu kvariti neces. Mislim, mene apsolutno briga to sto ces ti malo da kakis o meni, ali neces je kvariti djevojkama drugim ni zenama.
Ako neces fino da ucestvujes u forumu, neces nikako. Forum je opstao bez mnogo vrijednijih clanova, opstat ce i bez tebe.
Tacka i kraj.
"Forumski Atila bic boziji"
I ako sam ga izbrisala valjda je jasno da krsi pravila, no ti se pravis pametna pa ga ponavljas.
Prvo, ako si kivna na ban koji si zaradila prije 2 mjeseca kada si homosexualce nazvala spodobama, pojavama, nemas razloga da budes, to je odraz tebe a ne administracije ovog foruma.
Drugo, ne petljaj se u stvari o kojima nemas pojma.
Trece, temu ovu kvariti neces. Mislim, mene apsolutno briga to sto ces ti malo da kakis o meni, ali neces je kvariti djevojkama drugim ni zenama.
Ako neces fino da ucestvujes u forumu, neces nikako. Forum je opstao bez mnogo vrijednijih clanova, opstat ce i bez tebe.
Tacka i kraj.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3965 Re: What to wear???
pa magma je na rubu propasti, a oni su zastupnici za arcadia grupu i edc kod nas...Gospoda Ministarka wrote:Cudi me onda da nam se tu nije otvorio TOP SHOP, Miss Selfridge ili nesto slicno...swirl wrote:Nije platezna moc zatvorila Sam Shop, nego nesposobnost menadzmenta, tj. vlasnika.Gospoda Ministarka wrote:Cinjenica da se u Titovoj zatvorio Esprit, i u tom prostoru otvorio AF, govori o nasoj plateznoj moci.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3966 Re: What to wear???
da magma je i nu jedinu prodavnicu kucnih stvari zatvorila
a tako je to u sa trebalo
a ovo sto neko rece ha je puno zena odmah cupanje kose - pa dovoljno da dvije pukne pms ode sve u vjetar
a znate kako kazu kada se zene puno druze usklade im se ciklusi ... i eto ti onda belaja
a tako je to u sa trebalo
a ovo sto neko rece ha je puno zena odmah cupanje kose - pa dovoljno da dvije pukne pms ode sve u vjetar
a znate kako kazu kada se zene puno druze usklade im se ciklusi ... i eto ti onda belaja
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3967 Re: What to wear???
molicu lijepo, meni pms prosao - ako hocete dokaz, obliznji DP nema vise nijednu crnu cokoladu na polici
nego, OT: meni uzasno fali dorothy perkins, a i u miss selfridge se moglo naci finih stvari za slobodno vrijeme...
nego, OT: meni uzasno fali dorothy perkins, a i u miss selfridge se moglo naci finih stvari za slobodno vrijeme...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3968 Re: What to wear???
miss selfridge je meni bio <3
sve je tak slatko bilo, a i fino se onih bodova na magma kartici znalo nakupiti, jednom sam "besplatno" uzela kaputic.
a mislim, i tako miss selfridge dostavlja kod nas a cijenama su mi uvijek jeftiniji bili na sajtu nego kod nas :S
sve je tak slatko bilo, a i fino se onih bodova na magma kartici znalo nakupiti, jednom sam "besplatno" uzela kaputic.
a mislim, i tako miss selfridge dostavlja kod nas a cijenama su mi uvijek jeftiniji bili na sajtu nego kod nas :S
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3969 Re: What to wear???
Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3970 Re: What to wear???
jel mora bit prava koza?radenska wrote:Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate
jel mislis na bikericu il obicnu koznu jaknu?
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3971 Re: What to wear???
Ma vala imam zelju da kupin koznu finu jaknu onu kao stepana da je znas, da je kozna

- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3972 Re: What to wear???
joj, vidjela sam dobrih u mexx-u. samo sto mene nervira sto su sve kratke..radenska wrote:Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3973 Re: What to wear???
joj, ne znam ja sta znaci to stepana 
jel trazis ovu

il ovu

il ovako nesto

il nesto skroz trece
jel trazis ovu
il ovu

il ovako nesto

il nesto skroz trece
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3974 Re: What to wear???
e jeste me sad zadeverale s Harisom 
a imam planova poslije posla do kraja sedmice, dabogda docekam subotu normalna
a imam planova poslije posla do kraja sedmice, dabogda docekam subotu normalna
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3975 Re: What to wear???
ma nesto ovako klasicno (i crno) da mi nije do pupka
ne bih da kupim pola jakne
http://www.pik.ba/artikal/1239764/zenska-kozna-jakna/
ove super izgledaju mogu uz sve, kolegica iz srednje je imala slicnu...
http://www.pik.ba/artikal/1239764/zenska-kozna-jakna/
ove super izgledaju mogu uz sve, kolegica iz srednje je imala slicnu...
