What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3951 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

surajaa wrote: Forum bi trebao biti razbibriga, posebno na ovakvim temama, ali je cudno kako na ovom topicu vjecito frcaju neke iskre :roll:
da znas da se i meni svidja stil doticne dame...samo ne i ona marama na prvoj slici ;)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3952 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

Juce sve nakrivo natakarene na temi o frizerima, danas ovdje, znala sam ja da ne moRe na dobro ha ima vise zena tu :mrgreen: :skoljka:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3953 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

Cholina_Lokica wrote:Juce sve nakrivo natakarene na temi o frizerima, danas ovdje, znala sam ja da ne moRe na dobro ha ima vise zena tu :mrgreen: :skoljka:
sutra ce na cipelama bit krvi do koljena :skoljka:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3954 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

znaci vidimo se tamo :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3955 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Da vas cekam? :oops: :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3956 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

cekaj. :wink:
ja odo rec u shu bi du da mi otkucaju 5-6 racuna za cizme od 300 maraka i sutra cu tamo postat racune 8-)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3957 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM :mrgreen:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3958 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

bez_ideje wrote:Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM :mrgreen:
gdje je racun?
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3959 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Jel mi to ne vjerujes :mrgreen:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3960 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Ne znam vala, previse mi nesto trosis ovih dana. :D Sta je s gladnima u africi? Nezbrinutim psima?

Nego, on topic nisam pojma imala da u harisu ima i meni "poznate" robe, meni se cinilo sve kina.Slijedeci put cu i ja da procunjam.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3961 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Zelena Carapa wrote:Ne znam vala, previse mi nesto trosis ovih dana. :D Sta je s gladnima u africi? Nezbrinutim psima?

Nego, on topic nisam pojma imala da u harisu ima i meni "poznate" robe, meni se cinilo sve kina.Slijedeci put cu i ja da procunjam.
Jesam vala......haljina 9,mami majicu uzela 3 + danas 4....16 KM hebote :shock:
Al da se izvadim,ne placam tranvajske.......tabanam svaki dan ,i pijem kafu obicnu evo ima hefta dana :oops:
Ma ima i "poznate " robe....samo to nestane u vidu magle u sekundi...ja sam vidjela Mango,Lindex,danas Cotton...ona klasicna majica kratkih rukava uz tijelo 7 KM je...ima svih velicina.....al ja imam vec puno plavih stvari bilo bi mi viska fkt
evo je 12 Ojra :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/produ ... ts/81633/1
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3962 Re: What to wear???

Post by radenska »

Zelena Carapa wrote:
bez_ideje wrote:Ko je pitao za haljinu-gore kod vijecnice Haris......duzina je meni do koljena ( ja sam 170 cm ) .....haljina je H&M-a
kupih jednu 2/4 rukava preslatku pamucnu danas za 4 KM :mrgreen:
gdje je racun?

znam znam ja nasla 4 razlicite boje, predobre su...cijeli grad ce u isto hodati :lol: :lol: :lol:
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#3963 Re: What to wear???

Post by surajaa »

Zelena Carapa wrote:
surajaa wrote: Forum bi trebao biti razbibriga, posebno na ovakvim temama, ali je cudno kako na ovom topicu vjecito frcaju neke iskre :roll:
da znas da se i meni svidja stil doticne dame...samo ne i ona marama na prvoj slici ;)
Mozda ne bi trebala ili bar nemoj iznositi to ovako javno, bit ces okarkaterisana kao i ja, postavljena u istu ravan sa ljubiteljicama cipela i haljina Imelde Marcos i Elene Causesku...Boze mili :-)

Ma djevojka je divna, moda je njen svijet, tu zaradjuje svoj novac, ali se ujedno i igra s njom, preplice i kombinuje razne stilove i super to radi. Novac joj je vjerni pratioc od rodjenja i koristi svoj background u potpunosti...Svaka ona koja moze isto, a kaze da ne bi, laze na kvadrat...

jos malo Dume, o ovom sam pricala kada sam napisala da se usudi nositi i neke pomalo vrecaste stvari, a spada u grupu niskih zena...

Image

Image

Image
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3964 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Hajmo ovako djevojko, zeno ili sta si vec.

"Forumski Atila bic boziji" :-) ima puno pravo da ti izbrise svaki post kojim unistavas temu.
I ako sam ga izbrisala valjda je jasno da krsi pravila, no ti se pravis pametna pa ga ponavljas.

Prvo, ako si kivna na ban koji si zaradila prije 2 mjeseca kada si homosexualce nazvala spodobama, pojavama, nemas razloga da budes, to je odraz tebe a ne administracije ovog foruma.
Drugo, ne petljaj se u stvari o kojima nemas pojma.
Trece, temu ovu kvariti neces. Mislim, mene apsolutno briga to sto ces ti malo da kakis o meni, ali neces je kvariti djevojkama drugim ni zenama.

Ako neces fino da ucestvujes u forumu, neces nikako. Forum je opstao bez mnogo vrijednijih clanova, opstat ce i bez tebe.

Tacka i kraj. :sax:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3965 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Gospoda Ministarka wrote:
swirl wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Cinjenica da se u Titovoj zatvorio Esprit, i u tom prostoru otvorio AF, govori o nasoj plateznoj moci.
Nije platezna moc zatvorila Sam Shop, nego nesposobnost menadzmenta, tj. vlasnika.
Cudi me onda da nam se tu nije otvorio TOP SHOP, Miss Selfridge ili nesto slicno...
pa magma je na rubu propasti, a oni su zastupnici za arcadia grupu i edc kod nas...
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3966 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

da magma je i nu jedinu prodavnicu kucnih stvari zatvorila :(
a tako je to u sa trebalo
:(


a ovo sto neko rece ha je puno zena odmah cupanje kose - pa dovoljno da dvije pukne pms ode sve u vjetar :P
a znate kako kazu kada se zene puno druze usklade im se ciklusi ... i eto ti onda belaja :)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3967 Re: What to wear???

Post by wewa »

molicu lijepo, meni pms prosao - ako hocete dokaz, obliznji DP nema vise nijednu crnu cokoladu na polici :oops: :D

nego, OT: meni uzasno fali dorothy perkins, a i u miss selfridge se moglo naci finih stvari za slobodno vrijeme...
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3968 Re: What to wear???

Post by alica.k »

miss selfridge je meni bio <3
sve je tak slatko bilo, a i fino se onih bodova na magma kartici znalo nakupiti, jednom sam "besplatno" uzela kaputic.

a mislim, i tako miss selfridge dostavlja kod nas a cijenama su mi uvijek jeftiniji bili na sajtu nego kod nas :S
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3969 Re: What to wear???

Post by radenska »

Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3970 Re: What to wear???

Post by alica.k »

radenska wrote:Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate :D
jel mora bit prava koza?
jel mislis na bikericu il obicnu koznu jaknu?
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3971 Re: What to wear???

Post by radenska »

Ma vala imam zelju da kupin koznu finu jaknu onu kao stepana da je znas, da je kozna :D :D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3972 Re: What to wear???

Post by wewa »

radenska wrote:Gdje cu kupiti koznu zensku jaknu i kolike su cjene ako znate :D
joj, vidjela sam dobrih u mexx-u. samo sto mene nervira sto su sve kratke..
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3973 Re: What to wear???

Post by alica.k »

joj, ne znam ja sta znaci to stepana :)

jel trazis ovu
Image

il ovu
Image
il ovako nesto
Image

il nesto skroz trece
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3974 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

e jeste me sad zadeverale s Harisom :D
a imam planova poslije posla do kraja sedmice, dabogda docekam subotu normalna :-)
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3975 Re: What to wear???

Post by radenska »

ma nesto ovako klasicno (i crno) da mi nije do pupka :D ne bih da kupim pola jakne

http://www.pik.ba/artikal/1239764/zenska-kozna-jakna/

ove super izgledaju mogu uz sve, kolegica iz srednje je imala slicnu...
Post Reply