i mene ovo zanima ???fixer wrote:Koliko se otprilike krece cijena da se u mitexu ili negdje drugo napravi po mjeri sako (slim fit)? Okvirno me zanima cijena, te ako neko ima iskustva da preporuci gdje bi bilo najbolje.
Gdje u Sa......
- imam
- Posts: 350
- Joined: 06/09/2012 18:44
#3951 Re: Gdje u Sa......
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#3952 Re: Gdje u Sa......
zilla_ wrote: Ja u sportlajfu platio adidas duksericu 55KM na sniženju... spuštena sa 109KM na 89KM i još uračunali nekog popusta tako da je na kraju bila 55KM... U intersportu ista 129KM
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3953 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu prave one ovalne ramove za slike i ostalo? Treba mi ovo podhitno, ako neko zna gdje ovo izrađuju, neka me usreći. Hvala.
- slobodann
- Posts: 203
- Joined: 20/05/2012 10:32
#3955 Re: Materijal za odjelo
Imal tko da zna gdje u Sarajevo KUPITI NAJBOLJI MATERIJAL ZA ODJELO ???slobodann wrote:Nasao sam krojaca, jos samo da nadjem kvalitetan materijal...PipiDugaDevetka wrote:Teško je naći tekstil za muško odijelo, ali je još teze naći nekoga da ti sašije odijelo. Moj rahmetli babo je bio krojač i još pedesetih se ''prebacio'' u govornike, sindikaliste t.j. političare.
Mogu misliti kako je sada teško naći PRAVOG krojača.
Jedino, ako ti je neko od blize rodbine na nekim studijima u nekoj akademiji, pa se na umjetnički način bavi krojenjem i šivenjem.
Oprosti ako sam šta zasmetao svojim mišljenjem o ovome..
-
Dzenana88
- Posts: 22
- Joined: 11/09/2012 17:31
#3956 Re: Gdje u Sa......
U tiffany u robotu,60km,imaju kao podstavu ono fino debelo meko platno.....Kapri wrote:Gdje ima debelih zimskih dukserica sa kapuljacom i na kopcanje ali da nisu bas skupe?
Inače,u pitanju je H&M, L.O.G.G
Momak sebi jučer kupio,extr JE
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#3957 Re: Materijal za odjelo
Ne znam moze li ti pomoci, ali mislim da mi je neko spominjao da Granoff radi odijela po mjeri/narudzbislobodann wrote:Imal tko da zna gdje u Sarajevo KUPITI NAJBOLJI MATERIJAL ZA ODJELO ???slobodann wrote:Nasao sam krojaca, jos samo da nadjem kvalitetan materijal...PipiDugaDevetka wrote:Teško je naći tekstil za muško odijelo, ali je još teze naći nekoga da ti sašije odijelo. Moj rahmetli babo je bio krojač i još pedesetih se ''prebacio'' u govornike, sindikaliste t.j. političare.
Mogu misliti kako je sada teško naći PRAVOG krojača.
Jedino, ako ti je neko od blize rodbine na nekim studijima u nekoj akademiji, pa se na umjetnički način bavi krojenjem i šivenjem.
Oprosti ako sam šta zasmetao svojim mišljenjem o ovome..
- bogumila
- Posts: 1101
- Joined: 28/07/2012 23:38
#3958 Re: Gdje u Sa......
galerija paleta ili bilo koji uramljivac. imas na carsiji prije slatkog coseta s lijeve strane (ako ides od katedrale), ima i na kontra strani, kad bi krenuo duz pruge od bascarsije ka katedrali, ta bi ti bila s lijeve strane. paleta je kod vatrogasaca na skenderiji, tj kod meeting point kina.Sarajevo_Grad wrote:Gdje u Sarajevu prave one ovalne ramove za slike i ostalo? Treba mi ovo podhitno, ako neko zna gdje ovo izrađuju, neka me usreći. Hvala.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3959 Re: Gdje u Sa......
Hvala do neba, spasio si me. Svaka ti dala! 
- slobodann
- Posts: 203
- Joined: 20/05/2012 10:32
#3960 Re: Materijal za odjelo
Rade, ali traze 1.200 KM za odjelo - stim da je materijal obicni.Imal tko da zna gdje u Sarajevo KUPITI NAJBOLJI MATERIJAL ZA ODJELO ???
Ne znam moze li ti pomoci, ali mislim da mi je neko spominjao da Granoff radi odijela po mjeri/narudzbi
Najbolji moguci materijal za odjelo koji postoji (osim merino vune) je oko 200-250 EUR, ruke su kod privatnika oko 150 EUR, tako da je sve skupa cca 400 EUR.
Cuo sam da u Sa. ima negdje orginal vrhunskih materijala, ali ne znam gdje.
- BoliMeGlOva
- Posts: 45
- Joined: 24/09/2012 01:01
#3961 Re: Gdje u Sa......
Zna li netko đe raja najvise gubi lovu u Sarajevu?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3962 Re: Gdje u Sa......
u kladaramaBoliMeGlOva wrote:Zna li netko đe raja najvise gubi lovu u Sarajevu?
- BoliMeGlOva
- Posts: 45
- Joined: 24/09/2012 01:01
#3963 Re: Gdje u Sa......
Odrase kladare ramize mi.
- muhanata
- Posts: 702
- Joined: 09/11/2011 12:49
#3964 Re: Gdje u Sa......
ima egipatska prodavnica?
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#3965 Re: Gdje u Sa......
Nigdje koliko ja znammuhanata wrote:ima egipatska prodavnica?
- muhanata
- Posts: 702
- Joined: 09/11/2011 12:49
#3966 Re: Gdje u Sa......
Pih!Chustaa wrote:Nigdje koliko ja znammuhanata wrote:ima egipatska prodavnica?![]()
![]()
-
Mr.Penguin
- Posts: 3239
- Joined: 27/05/2011 20:46
#3967 Re: Gdje u Sa......
U Egiptu ali kod njih se zove samo prodavnica.muhanata wrote:ima egipatska prodavnica?
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#3968 Re: Gdje u Sa......
E, vjeruj mi da to htjedoh reci, ali reko da ne zajebavamMr.Penguin wrote:U Egiptu ali kod njih se zove samo prodavnica.muhanata wrote:ima egipatska prodavnica?
-
Mr.Penguin
- Posts: 3239
- Joined: 27/05/2011 20:46
#3969 Re: Gdje u Sa......
Ja sam morao, bilo je previše dobro namještenoChustaa wrote:E, vjeruj mi da to htjedoh reci, ali reko da ne zajebavamMr.Penguin wrote:U Egiptu ali kod njih se zove samo prodavnica.muhanata wrote:ima egipatska prodavnica?![]()
-
amina_bl
- Posts: 94
- Joined: 14/05/2012 17:21
#3970 Re: Gdje u Sa......
Gdje u SA mogu pronaći igru (karte) Uno?
To je ovo: http://www.pjesmicezadjecu.com/drustven ... e/uno.html
Hvala!
To je ovo: http://www.pjesmicezadjecu.com/drustven ... e/uno.html
Hvala!
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#3971 Re: Gdje u Sa......
U merkatoru na socijalnom zadnji put vidjela. Mada mislim da ima u svim ovim prodavnicama igracaka za djecu na odjelu gdje su one drustvene igre.amina_bl wrote:Gdje u SA mogu pronaći igru (karte) Uno?
To je ovo: http://www.pjesmicezadjecu.com/drustven ... e/uno.html
Hvala!
- muhanata
- Posts: 702
- Joined: 09/11/2011 12:49
#3972 Re: Gdje u Sa......
Vas dvojicaMr.Penguin wrote:Ja sam morao, bilo je previše dobro namještenoChustaa wrote:E, vjeruj mi da to htjedoh reci, ali reko da ne zajebavamMr.Penguin wrote: U Egiptu ali kod njih se zove samo prodavnica.![]()

Gdje ima kupiti arganovo ulje, osim makrovite?
- melbaa
- Posts: 4349
- Joined: 09/10/2008 15:33
- Location: tu negdje okolo
#3973 Re: Gdje u Sa......
jesi li nasao streljacki klub?bull21 wrote:...postoji streljački klub? Ako ko ide, može li malo uputiti u vezi termina, cijene i ostaloga. Hvala.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3974 Re: Gdje u Sa......
Imate na zetri streljanu i klubmelbaa wrote:jesi li nasao streljacki klub?bull21 wrote:...postoji streljački klub? Ako ko ide, može li malo uputiti u vezi termina, cijene i ostaloga. Hvala.
-
Nokija
- Posts: 1590
- Joined: 20/05/2012 14:46
#3975 Re: Materijal za odjelo
Ima jedna prodavnica, jos predratna, na pijaci Sirano, na desnoj strani. Ne znam vise kako se zove. Tu ima i krojac, predratnislobodann wrote:Imal tko da zna gdje u Sarajevo KUPITI NAJBOLJI MATERIJAL ZA ODJELO ???slobodann wrote:Nasao sam krojaca, jos samo da nadjem kvalitetan materijal...PipiDugaDevetka wrote:Teško je naći tekstil za muško odijelo, ali je još teze naći nekoga da ti sašije odijelo. Moj rahmetli babo je bio krojač i još pedesetih se ''prebacio'' u govornike, sindikaliste t.j. političare.
Mogu misliti kako je sada teško naći PRAVOG krojača.
Jedino, ako ti je neko od blize rodbine na nekim studijima u nekoj akademiji, pa se na umjetnički način bavi krojenjem i šivenjem.
Oprosti ako sam šta zasmetao svojim mišljenjem o ovome..
Onda ima kod hotel Evrope u onoj uskoj ulici gdje je bila knjizara Sahinpasic pa malo nize mala prodavnica ali solidan izbor.
I preko puta ekonomskog fakulteta je bila jako dobra, ne znam da li ima jos.
Materijali kvalitetni su jako skupi. Ako imas dobrog krojaca ne zali. Ako nemas, samo ces oplakati. U Sarajevu danas ima na zalost jako malo dobrih krojaca. I oni dobri su jako skupi.
Ako znas nekog dobrog javi adresu.
