Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3952 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gotove, bacaj 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3953 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
crno je to, monca...nema njima raspada. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3955 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Razumijem tu vjecnu zelju bogatuna da se izdvoje od mase siromaha ali ovdje nema nista orginalno, da ne kazem estetski privlacno.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3956 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
meni su ove adidas clouds & moon pravo lijepe 
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3957 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pfff, nisu nešto, a, vala, ne bih za tene dao više od pet hiljada maraka( i to samo ako su crne), pa me ubijte.
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#3958 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
neb ovo obukao na sebe da mi plaćaju
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3959 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzeo za granapa......
38 KM cijena online sport reality

38 KM cijena online sport reality

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3960 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zasto ne. Ima ih par zbilja dobrih, jednostavno vidis kako drze stopalo.Russki wrote:neb ovo obukao na sebe da mi plaćaju
No, da vrijede toliko $$$ je previse.
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#3961 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
em skupo, em ruznomoonca wrote:Zasto ne. Ima ih par zbilja dobrih, jednostavno vidis kako drze stopalo.Russki wrote:neb ovo obukao na sebe da mi plaćaju
No, da vrijede toliko $$$ je previse.
no hajde, to je samo moje misljenje
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3962 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa te patike kupuju reperi i tako ti americki selebritiji...njima je to ko nama kupiti kiflu 
one jedne 18000 dolara hahah
one jedne 18000 dolara hahah
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83422
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3963 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
konektovan wrote:Uzeo za granapa......![]()
38 KM cijena online sport reality
Lotto
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3964 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lagane, udobne, jeftine,...._BataZiv_0809 wrote:konektovan wrote:Uzeo za granapa......![]()
38 KM cijena online sport reality
Lotto
-
fare_mo
- Posts: 33
- Joined: 16/09/2015 10:41
#3965 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Treba li neki promo kod unijeti za 20% tokom prve kupovine na sportreality ili ide automatski ?
Rijeseno
Rijeseno
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3966 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vriste LJETO!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3967 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Preseravanje.moonca wrote:Zasto ne. Ima ih par zbilja dobrih, jednostavno vidis kako drze stopalo.Russki wrote:neb ovo obukao na sebe da mi plaćaju
No, da vrijede toliko $$$ je previse.
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3968 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Napokon i ti da ubodes jedne super patike, Lajk.KB9 wrote:
vriste LJETO!
Ne znam gdje si uzeo, ali u outletu sport vision na stupu, ima ih u više boja, odlican model.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3969 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jos nisam uzeo al planiram od iduce plate i to bukvalno ovakve, mogu se obuc uz doslovno svekonektovan wrote:Napokon i ti da ubodes jedne super patike, Lajk.KB9 wrote:
vriste LJETO!![]()
![]()
Ne znam gdje si uzeo, ali u outletu sport vision na stupu, ima ih u više boja, odlican model.
- Pauza
- Posts: 779
- Joined: 03/06/2016 11:00
#3970 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hajmo preporuka sa Sport visiona ili Sport Reality-ja za najudobnije za šetnju... koji model, koji đon... 
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3971 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
https://www.sportvision.ba/patike/10262838-cl-lthrPauza wrote:Hajmo preporuka sa Sport visiona ili Sport Reality-ja za najudobnije za šetnju... koji model, koji đon...
eto ti skroz fina a jeftina opcija za setnju, nivo-dva iznad po udobnosti trazi daleko vise para
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3972 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas boost modeli. Asics gel lyte modeli.Pauza wrote:Hajmo preporuka sa Sport visiona ili Sport Reality-ja za najudobnije za šetnju... koji model, koji đon...
Mada, posto nema nekog bas izbora gore navedenih, mozes ganjati Nike zoom modele, ima odlicnih
Last edited by N.N. on 13/06/2018 19:52, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3973 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pauza wrote:Hajmo preporuka sa Sport visiona ili Sport Reality-ja za najudobnije za šetnju... koji model, koji đon...

Ove su trenutno na akciji u sportvisionu u outletu, 89 KM, ova boja. Jako udobne i lagane. Najbokje da odes na luce mjesta, i da vidiš sta ti odgovara.
- Pauza
- Posts: 779
- Joined: 03/06/2016 11:00
#3974 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila 
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3975 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisi naveo, je li hoces sportsku ili casual varijantu. Ako si voljan dati puno para, nike air huarache su nesto najbolje za udobnost.Pauza wrote:Od ovih Boost modela samo ovaj ko da mi je donekle ok https://www.sportvision.ba/patike/52807 ... ht-boost-2 OVe Reebok gore su dobre ali bih nešto sa boljim đonom.. jbga valja da nose dosta kila
