Ti austrougarski najbolje vracaju pare,top lokacija a daju se srediti kako stranci vole.Govorim ja starijem covjeku, reko 4 sprat je,nema lifta...Slovenac nakav,zajebant...Bas me cudi kaze da zgrada stara 100 godina u centru grada nema lift,ne mogu da vjerujem

Opusteno momak,zato sam i iznajmio ovaj stan.Zivim u takvom u ljubljani...Nista tu nije problem,ni spratnost,ni starost...Sve se uradi.Problem je cijena.Previse ljudi traze za stanove u koje treba uloziti 1000 km po m2... I obijeliti dok renoviras.Jako zahtjevno i trazi strucne i iskusne ljude.Pa haustori i sredjivanje,ne mozes ostaviti onakvim kakvi jesu....Nigdje pa ni ovde nije problem te stanove izdati i prodati za dobru cijenu ako su kvalitetno uradjeni.A to je belaj i kosta.Ja prvi kad sam uzeo,kad me tad srce nije opalilo nece nikad.Skino krov,ostali zidovi a haldijom maltano,ljulja se kad se naslonis na njega a dole ljudi ko u prici,dimnjak kriv a ima u njemu 8 metara,pod dignes ispod jedno 30 cm sute,pijeska,olovne cijevi,grede,estrih ne moze,veliki rasponi...Cini mi se da je 860 vreca sute izneseno sa 4 sprata...Pa onda lift montiran za spustanje.Jedno 10000 km za rusenje,iznosenje i odvoz placeno sigurno.A jos sam dosta uradio.Predinfarktno stanje dok dodjes do finih radova i namjestanja.A tek onda lete pare.Ne bi ga prodao nema para.A i nema razloga,kad se zavrsi kako treba,samo radi...Objavi i to je to.Najbolji je totalni les,top lokacija,ne prevelike kvadrature,jos bolje ako postoji mogucnost dobijanja dodatnih kvadrata folovima sa krovom ili na neki drugi nacin...Ali sve to kada nadjes ne smije kostati vise od 1500 do 2000 km po m2 .Ako vise platis a upustis se u kvalitetno renoviranje i namjestanje,ode to na 4000 po m2.Rusi smislen plan povrata investicije,pogotovo ako je jos kredit na duzi period,ako ne znas neke stvari sam uraditi i smisliti...Omca oko vrata.Nego trazi lesa za iole dobru cijenu.Kad kupis navuci odijelo,macolu ,majzlu i udri.Vreca za sutu jedno 300 za pocetak.Ogoli,srusi,plati ljude da odnesu to sve i onda sjedi u prazan prostor,otvori pivu,zapali,polijepi flastere po rukama...i crtaj...