jok eto ti gledasIndustrialyzer wrote:Gledas li ti ili onako lupas
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3951 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3952 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Rode moj srce moje , reci ti meni ako nisi gledao , poslacu ti ja linkove da ti vidis kako to izgleda
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3953 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Još jedna - predstava - Hame maNitoga... 
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3954 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
tako ti svojoj materi a ne meni.Industrialyzer wrote:Rode moj srce moje , reci ti meni ako nisi gledao , poslacu ti ja linkove da ti vidis kako to izgleda
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#3955 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
wow koja diskusija 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3956 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Klizavije nego u Budimpešti
.
Ljudi, ionako nas je malo na temi, ako nas pobanuju, bićemo -jako malobrojni-
Ljudi, ionako nas je malo na temi, ako nas pobanuju, bićemo -jako malobrojni-
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3957 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Simpatican je , uvijek on tako
valjda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3958 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kako je tim dozvolio Hamiltonu da stavi inter, a vjerovatno su znali da nece biti vece kise ... Mislim da to je veca krivica na timu nego na Hametu ...
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3959 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
a ti si pun argumenata, rijecnik ti je u nivou balinogIndustrialyzer wrote:Simpatican je , uvijek on takovaljda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3960 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sta,ko,pritisak
pa Bali i ne treba niko,on to sam odradi
Kloc
pa Bali i ne treba niko,on to sam odradi
Kloc
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3961 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
fukushima wrote:a ti si pun argumenata, rijecnik ti je u nivou balinogIndustrialyzer wrote:Simpatican je , uvijek on takovaljda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
Pecaj ribu Ahmete Šabo
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3962 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum
, Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku
. Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja
Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum
Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3963 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
nista dok se ovi ne vrate iz madjarske da nam prenesu utiske, a dedi se pokvario mjenjac pa morao da odustane
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3964 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Trka zanimljiva, Hamilton sve sto zaradi voznjom, plati na kazne.
Nije mi ga zao, zato sto je crnac. 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3965 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
problem na 5 i 6 brzinimentalist wrote:Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou![]()
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum, Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku
. Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja
Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
Hamdzu nije zeznula strategija vec sam kriv sto se je okrenuo(pritisak)
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3966 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali je poslije toga vratio prvu poziciju , izbor guma ga je kostao mnogo , onda poslije isao da se vrati na soft pa onda kazna kroz boks....simonese wrote:problem na 5 i 6 brzinimentalist wrote:Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou![]()
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum, Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku
. Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja
Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
Hamdzu nije zeznula strategija vec sam kriv sto se je okrenuo(pritisak)
- beco
- Posts: 5093
- Joined: 25/08/2004 14:22
#3967 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mora se priznati Hamo najbolji na pocetku, ali tesko covjek moze sloziti kompletnu utrku dobru, malo me podsjeca na ski skakace skoce prvu seriju 135m a onda podbace drugu seriju sa 100m. Zanimljivo opet je naletio na Allen McNish (sudija isti kao i u Monte Carlu), malo me Hamo iznenadio sa onim donatom na stazi ono mi je malo izforsiran potez trebao je znati bolje, jer onako nesto dugo nisam vidio, jeste da nista nije bilo, ali je imalo potencjala za belaja. Hamo je trazio intermidijet gume vec tada je pomalo poceo pucati.
Kako RB ima dobre takticare
, jer i ovaj put taktika je Vettelu donjela 2 mjesto isto kao i u Njemackoj 4.
Alonse izvlaci 110% iz onog Ferrarija sto donosi i greske kojih je danas bilo ipak previse.
Schumaher koliko sam ja na BBC cuo mjejac otisao.
Heidfeld i eksplozija bolida wow.
Da i prvo pojavljivanje Dacie Dustera kao marshall kola haha. Jao kako su samo opasno uvukli onaj Lotus Renault u pit Vettel se mislim dobro isprepadao kad ih je vidio
Kako RB ima dobre takticare
Alonse izvlaci 110% iz onog Ferrarija sto donosi i greske kojih je danas bilo ipak previse.
Schumaher koliko sam ja na BBC cuo mjejac otisao.
Heidfeld i eksplozija bolida wow.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3968 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Joj skontao sam i ja Dastera, a sve ne mogu da vjerujem očima, ma reko - ne ufuravaj se... o zemljo Indijo, čuj Dačija.
- beco
- Posts: 5093
- Joined: 25/08/2004 14:22
#3969 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja sam izbrojao 3 Dustera, bio je jedan crni pravo onako mocan iz daljine. Neprocjenjivo je da bolide koji kostaju milione i milione izvlaci jedan od najjeftinijih suvova na svijetu. 
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3970 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje 
- beco
- Posts: 5093
- Joined: 25/08/2004 14:22
#3971 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hajde koristenje Dustera ok. Ali onu metodu izvlacenja auta sa staze nikad nisam vidio, znaci stavili sajlu na Dustera i na bolid i onda jedan je marshall volanom upravljao bolid a drugi vozi Dustera. Pri samom kraju izvlacenja kada je Vettel izlazio iz boksa polu blokirali su mu put vidno je bilo kako je Vettel naglo ustranu skrenuo i on sam iznenaden. Obicno se bolid izvalci ili kranom ili onim traktorima viljuskarima.fukushima wrote:pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje
Sada u brosuru Dustera mogu staviti oficjelni izgurivac bolida sa staze. A da ne kazem koja ironija da su Reno izvlacili sa staze.
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3972 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
vidio sam, zamalo vetel da se zabije u njih. tegle ljudi po sred ceste onaj bolid ne moze se izaci iz boxabeco wrote:Hajde koristenje Dustera ok. Ali onu metodu izvlacenja auta sa staze nikad nisam vidio, znaci stavili sajlu na Dustera i na bolid i onda jedan je marshall volanom upravljao bolid a drugi vozi Dustera. Pri samom kraju izvlacenja kada je Vettel izlazio iz boksa polu blokirali su mu put vidno je bilo kako je Vettel naglo ustranu skrenuo i on sam iznenaden. Obicno se bolid izvalci ili kranom ili onim traktorima viljuskarima.fukushima wrote:pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje
Sada u brosuru Dustera mogu staviti oficjelni izgurivac bolida sa staze. A da ne kazem koja ironija da su Reno izvlacili sa staze.
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#3973 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
joj sumaheru se ne da nikako ove sezone evo gledam ovo smece od njegovog bolida se pokvarilo
ja guzice i govna od bolida
ja guzice i govna od bolida
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#3974 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
i da li mi nek omoze objasniti zasto je mercedes ovako los, 2 sec sporiji od ostalih strasno,ali nek osto se razumije fino
- J.P.Montoya
- Posts: 965
- Joined: 23/04/2003 00:00
- Contact:
#3975 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
eh iako se utisci nisu josh slegli...al moram za tri sata da picim za ohrid, evo ukratko izvjestaja s lica mjesta....utrka fenomenalna, zaista je uzivo gledanje sasvim drugaciji fazon od gledanja uz tv...brujanje motora je neprepričljivo...trka ko trka svi ste sve gledali...samo na licu mjesta se vidilo koliko McL je brzi a koliko RB za njima kaska pogotovo Weber...opsirniji izvjestaj od drugog člana ovog foruma, al ukratko ako se iko premisljao da ode, moje glas je definitivno ZA...
