F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3951 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

Industrialyzer wrote:Gledas li ti ili onako lupas :?
jok eto ti gledas
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3952 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Rode moj srce moje , reci ti meni ako nisi gledao , poslacu ti ja linkove da ti vidis kako to izgleda
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3953 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Još jedna - predstava - Hame maNitoga... :mrgreen:
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3954 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

Industrialyzer wrote:Rode moj srce moje , reci ti meni ako nisi gledao , poslacu ti ja linkove da ti vidis kako to izgleda
tako ti svojoj materi a ne meni. :-)
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#3955 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mrgreen »

wow koja diskusija :-)
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3956 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Klizavije nego u Budimpešti :mrgreen: .
Ljudi, ionako nas je malo na temi, ako nas pobanuju, bićemo -jako malobrojni- :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3957 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Simpatican je , uvijek on tako :lol: valjda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3958 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Magarece_godine »

Kako je tim dozvolio Hamiltonu da stavi inter, a vjerovatno su znali da nece biti vece kise ... Mislim da to je veca krivica na timu nego na Hametu ...
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3959 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

Industrialyzer wrote:Simpatican je , uvijek on tako :lol: valjda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
a ti si pun argumenata, rijecnik ti je u nivou balinog :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3960 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by simonese »

sta,ko,pritisak
pa Bali i ne treba niko,on to sam odradi
Kloc :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3961 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

fukushima wrote:
Industrialyzer wrote:Simpatican je , uvijek on tako :lol: valjda ne zna sta ce drugo reci , pa ja
a ti si pun argumenata, rijecnik ti je u nivou balinog :lol:

Pecaj ribu Ahmete Šabo :-D
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3962 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou :roll:
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum :-D , Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku :) . Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja

Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3963 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

nista dok se ovi ne vrate iz madjarske da nam prenesu utiske, a dedi se pokvario mjenjac pa morao da odustane
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3964 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fosil »

Trka zanimljiva, Hamilton sve sto zaradi voznjom, plati na kazne. :D Nije mi ga zao, zato sto je crnac. :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3965 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by simonese »

mentalist wrote:Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou :roll:
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum :-D , Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku :) . Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja

Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
problem na 5 i 6 brzini
Hamdzu nije zeznula strategija vec sam kriv sto se je okrenuo(pritisak)
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3966 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

simonese wrote:
mentalist wrote:Koliko vidim, ovdje se odvija diskusija na nivou :roll:
Za divno cudo Hungaro danas bio zanimljiv. Da Hamdzu nisu zeznuli sa strategijom dosta bi zanimljiviji kraj bio, ovako Ferrariju dodje podijum :-D , Button ovjeri svoj jubilej a mr prst po svom starom obicaju podlegao pritisku :) . Massa pokazao koliko toliko na stazi u odnosu na prosle trke, imao je par dobrih preticanja

Zna li se sta bi sa Schumaherom. Jeli se ugasio bolid ili je neki kvar???
problem na 5 i 6 brzini
Hamdzu nije zeznula strategija vec sam kriv sto se je okrenuo(pritisak)
Ali je poslije toga vratio prvu poziciju , izbor guma ga je kostao mnogo , onda poslije isao da se vrati na soft pa onda kazna kroz boks....
User avatar
beco
Posts: 5093
Joined: 25/08/2004 14:22

#3967 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Mora se priznati Hamo najbolji na pocetku, ali tesko covjek moze sloziti kompletnu utrku dobru, malo me podsjeca na ski skakace skoce prvu seriju 135m a onda podbace drugu seriju sa 100m. Zanimljivo opet je naletio na Allen McNish (sudija isti kao i u Monte Carlu), malo me Hamo iznenadio sa onim donatom na stazi ono mi je malo izforsiran potez trebao je znati bolje, jer onako nesto dugo nisam vidio, jeste da nista nije bilo, ali je imalo potencjala za belaja. Hamo je trazio intermidijet gume vec tada je pomalo poceo pucati.

Kako RB ima dobre takticare :x , jer i ovaj put taktika je Vettelu donjela 2 mjesto isto kao i u Njemackoj 4.

Alonse izvlaci 110% iz onog Ferrarija sto donosi i greske kojih je danas bilo ipak previse. :sad:

Schumaher koliko sam ja na BBC cuo mjejac otisao.

Heidfeld i eksplozija bolida wow. :D Da i prvo pojavljivanje Dacie Dustera kao marshall kola haha. Jao kako su samo opasno uvukli onaj Lotus Renault u pit Vettel se mislim dobro isprepadao kad ih je vidio :-)
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3968 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Joj skontao sam i ja Dastera, a sve ne mogu da vjerujem očima, ma reko - ne ufuravaj se... o zemljo Indijo, čuj Dačija.
User avatar
beco
Posts: 5093
Joined: 25/08/2004 14:22

#3969 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Ja sam izbrojao 3 Dustera, bio je jedan crni pravo onako mocan iz daljine. Neprocjenjivo je da bolide koji kostaju milione i milione izvlaci jedan od najjeftinijih suvova na svijetu. :D
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3970 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje :lol:
User avatar
beco
Posts: 5093
Joined: 25/08/2004 14:22

#3971 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

fukushima wrote:pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje :lol:
Hajde koristenje Dustera ok. Ali onu metodu izvlacenja auta sa staze nikad nisam vidio, znaci stavili sajlu na Dustera i na bolid i onda jedan je marshall volanom upravljao bolid a drugi vozi Dustera. Pri samom kraju izvlacenja kada je Vettel izlazio iz boksa polu blokirali su mu put vidno je bilo kako je Vettel naglo ustranu skrenuo i on sam iznenaden. Obicno se bolid izvalci ili kranom ili onim traktorima viljuskarima.

Sada u brosuru Dustera mogu staviti oficjelni izgurivac bolida sa staze. A da ne kazem koja ironija da su Reno izvlacili sa staze.
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3972 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

beco wrote:
fukushima wrote:pa nece ih lamburdzini ili bugati izvlaciti, recesija, stedi se. nema se za hljeba pa daj sta das da se izvlace bolidi. mogli su i na guranje :lol:
Hajde koristenje Dustera ok. Ali onu metodu izvlacenja auta sa staze nikad nisam vidio, znaci stavili sajlu na Dustera i na bolid i onda jedan je marshall volanom upravljao bolid a drugi vozi Dustera. Pri samom kraju izvlacenja kada je Vettel izlazio iz boksa polu blokirali su mu put vidno je bilo kako je Vettel naglo ustranu skrenuo i on sam iznenaden. Obicno se bolid izvalci ili kranom ili onim traktorima viljuskarima.

Sada u brosuru Dustera mogu staviti oficjelni izgurivac bolida sa staze. A da ne kazem koja ironija da su Reno izvlacili sa staze.
vidio sam, zamalo vetel da se zabije u njih. tegle ljudi po sred ceste onaj bolid ne moze se izaci iz boxa :-)
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#3973 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

joj sumaheru se ne da nikako ove sezone evo gledam ovo smece od njegovog bolida se pokvarilo
ja guzice i govna od bolida
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#3974 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

i da li mi nek omoze objasniti zasto je mercedes ovako los, 2 sec sporiji od ostalih strasno,ali nek osto se razumije fino
User avatar
J.P.Montoya
Posts: 965
Joined: 23/04/2003 00:00
Contact:

#3975 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by J.P.Montoya »

eh iako se utisci nisu josh slegli...al moram za tri sata da picim za ohrid, evo ukratko izvjestaja s lica mjesta....utrka fenomenalna, zaista je uzivo gledanje sasvim drugaciji fazon od gledanja uz tv...brujanje motora je neprepričljivo...trka ko trka svi ste sve gledali...samo na licu mjesta se vidilo koliko McL je brzi a koliko RB za njima kaska pogotovo Weber...opsirniji izvjestaj od drugog člana ovog foruma, al ukratko ako se iko premisljao da ode, moje glas je definitivno ZA...
Post Reply