Zato uvijek ima love za manifestaciju "Moj Ivane" na Kupresu. Bolje to nego neka nagrada sa brabonjista u LA, Veneciji, Berlinu...dječak sa šibicama wrote: ↑26/06/2026 12:50 Tanovic Jasmila Vuletic Pjer i ostali ne laju zbog sela... oni su stovrili kult, sektu, probranih rezisera koji sinmaju (cesto) smeca od filmova cisto da nesto rade, a pare se slijegale od drzave.
Fin poso, nikakve odgovornosti, snimaj bilo sta eto radis, koga briga za gledanost zaradu u kinima, kapnuce koja nagrada sa nekog festivala u Brabonjistu, a lova sigurna.
E onda im je Trojka ukinula te povlastice, i naravno, gdje ce suza neg na oko.
Sta se sve nece procitati.
