Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3951 Re: Citroen All About
Danas sam prosao Lasvom bio tezi udes Mercedes E klasa i Citroen mislim C4 Tourer. Citroen je puno teze prosao jer je naletio na teze i vece auto. Bukvalno ga je Mercedes samljeo naprijed i odbacio u kanal. Ruzna slika sigurno je bilo povrijedjenih ali ono sto vidis na prvu puno veca ostecenja na Citroenu. Njemu su ostecenja i udubljenje prednjeg lijevog dijela totalna skroz do lijevih vrata poravnat hauba sva zguzvana .... a kod Mercedesa ni blizu, maska prednja dobro razvaljena naprijed hauba, ostatak auta citav vrata otvorena i vozac je normalno izasao.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3952 Re: Citroen All About
eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3953 Re: Citroen All About
Ma zagreban samo, jedva se vidi....Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
- Optimist
- Posts: 15517
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3954 Re: Citroen All About
Upravo pitao za ovaj udes na deugoj temi. Citroen je bio vise razvaljen naprijed...
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3955 Re: Citroen All About
Kad se vidi ovolika šteta na autu, a putnici prodju samo sa lakšim povredama, moze se vidjeti kako su nova vozila postala drasticno sigurnija.Optimist wrote:Upravo pitao za ovaj udes na deugoj temi. Citroen je bio vise razvaljen naprijed...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3956 Re: Citroen All About
Da je bilo starije vozilo svasta bi se desilo. A gdje si procitao da su lakse povrede ? Kako znas da su lakse ? Hitna je odvezla pod rotacijom povrijedjene dok smo cekali u zastoju. U onako ostecenom vozilu tesko da se moze proci samo sa laksim povredama...ne vidi se na slici Citroen najbolje ali uzivo je bas opako zdrobljen i udaren na vozacevu stranu...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3957 Re: Citroen All About
Jel ovo na onom pravcu iza nestro pumpe na Kaoniku prema Lašvi?
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3958 Re: Citroen All About
Upravo tu na pocetku pravca...prema Lasvi.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3959 Re: Citroen All About
Kolege su bile u blizini, tako im rekli ljudi koji su vidjeli udes.condy wrote:Da je bilo starije vozilo svasta bi se desilo. A gdje si procitao da su lakse povrede ? Kako znas da su lakse ? Hitna je odvezla pod rotacijom povrijedjene dok smo cekali u zastoju. U onako ostecenom vozilu tesko da se moze proci samo sa laksim povredama...ne vidi se na slici Citroen najbolje ali uzivo je bas opako zdrobljen i udaren na vozacevu stranu...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3960 Re: Citroen All About
Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kitakonektovan wrote:Ma zagreban samo, jedva se vidi....Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3961 Re: Citroen All About
amar1994 wrote:Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kitakonektovan wrote:Ma zagreban samo, jedva se vidi....Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037![]()
,a mercedes stijena,kamen ocam..
pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo![]()
![]()
Amare jazz ba, nema te danima?!
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3962 Re: Citroen All About
Iš'o mazit seke po planinama 
- Optimist
- Posts: 15517
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3963 Re: Citroen All About
Sa mazdom na zimskom setu cetvrta sezona. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3964 Re: Citroen All About
Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme 
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3965 Re: Citroen All About
Otresi noge od snijega kad ulazis da mi ne istruhne pod.Throttle wrote:Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3966 Re: Citroen All About
Propo ko kauckonektovan wrote:
Amare jazz ba, nema te danima?!
PS.nemam vise toliko vremena za forum jbga
Last edited by amar1994 on 22/12/2018 19:45, edited 1 time in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3967 Re: Citroen All About
Optimist wrote:Sa mazdom na zimskom setu cetvrta sezona.
NediM17 wrote:Otresi noge od snijega kad ulazis da mi ne istruhne pod.Throttle wrote:Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme![]()
![]()
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#3968 Re: Citroen All About
Kako se nema vremena za forum, ja na poslu pa uletim često. Na forumu je prava raja 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3969 Re: Citroen All About
+1Sodom1 wrote:Kako se nema vremena za forum, ja na poslu pa uletim često. Na forumu je prava raja
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3970 Re: Citroen All About
kakav je to posoSodom1 wrote:ja na poslu pa uletim često
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#3971 Re: Citroen All About
Hvala Allahu odlican ,amar1994 wrote:kakav je to posoSodom1 wrote:ja na poslu pa uletim često,imal mjesta da i ja dodjem..
Nacemo mjesta
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#3972 Re: Citroen All About
Malo kasnim ali ipak da priupitam - zna li se jesu li povrijedjeni iz Mercedesa ili Citroenaamar1994 wrote:Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kitakonektovan wrote:Ma zagreban samo, jedva se vidi....Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037![]()
,a mercedes stijena,kamen ocam..
pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo![]()
![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3973 Re: Citroen All About
braco mila jest onaj ds5 lijepo auto s vana, bas prelijepo, koja steta sto je unutra ruznjikav nekako a udoban ko sepet po svemu sudeci sto sam cito 
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#3974 Re: Citroen All About
Ja sam procitao mnog puta da Citroen inace ne valja nista kao auto.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3975 Re: Citroen All About
Iz citroenaMe_again wrote:
Malo kasnim ali ipak da priupitam - zna li se jesu li povrijedjeni iz Mercedesa ili Citroena
