Citroen All About

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3951 Re: Citroen All About

Post by condy »

Danas sam prosao Lasvom bio tezi udes Mercedes E klasa i Citroen mislim C4 Tourer. Citroen je puno teze prosao jer je naletio na teze i vece auto. Bukvalno ga je Mercedes samljeo naprijed i odbacio u kanal. Ruzna slika sigurno je bilo povrijedjenih ali ono sto vidis na prvu puno veca ostecenja na Citroenu. Njemu su ostecenja i udubljenje prednjeg lijevog dijela totalna skroz do lijevih vrata poravnat hauba sva zguzvana .... a kod Mercedesa ni blizu, maska prednja dobro razvaljena naprijed hauba, ostatak auta citav vrata otvorena i vozac je normalno izasao.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3952 Re: Citroen All About

Post by Throttle »

User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3953 Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
Ma zagreban samo, jedva se vidi....
User avatar
Optimist
Posts: 15517
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3954 Re: Citroen All About

Post by Optimist »

Upravo pitao za ovaj udes na deugoj temi. Citroen je bio vise razvaljen naprijed...
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3955 Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Optimist wrote:Upravo pitao za ovaj udes na deugoj temi. Citroen je bio vise razvaljen naprijed...
Kad se vidi ovolika šteta na autu, a putnici prodju samo sa lakšim povredama, moze se vidjeti kako su nova vozila postala drasticno sigurnija.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3956 Re: Citroen All About

Post by condy »

Da je bilo starije vozilo svasta bi se desilo. A gdje si procitao da su lakse povrede ? Kako znas da su lakse ? Hitna je odvezla pod rotacijom povrijedjene dok smo cekali u zastoju. U onako ostecenom vozilu tesko da se moze proci samo sa laksim povredama...ne vidi se na slici Citroen najbolje ali uzivo je bas opako zdrobljen i udaren na vozacevu stranu...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3957 Re: Citroen All About

Post by Throttle »

Jel ovo na onom pravcu iza nestro pumpe na Kaoniku prema Lašvi?
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3958 Re: Citroen All About

Post by condy »

Upravo tu na pocetku pravca...prema Lasvi.
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3959 Re: Citroen All About

Post by konektovan »

condy wrote:Da je bilo starije vozilo svasta bi se desilo. A gdje si procitao da su lakse povrede ? Kako znas da su lakse ? Hitna je odvezla pod rotacijom povrijedjene dok smo cekali u zastoju. U onako ostecenom vozilu tesko da se moze proci samo sa laksim povredama...ne vidi se na slici Citroen najbolje ali uzivo je bas opako zdrobljen i udaren na vozacevu stranu...
Kolege su bile u blizini, tako im rekli ljudi koji su vidjeli udes.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3960 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
Ma zagreban samo, jedva se vidi....
Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kita :lol: :lol: ,a mercedes stijena,kamen ocam..

pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo :kiss: :kiss: :kiss:
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3961 Re: Citroen All About

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:
Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
Ma zagreban samo, jedva se vidi....
Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kita :lol: :lol: ,a mercedes stijena,kamen ocam..

pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo :kiss: :kiss: :kiss:

Amare jazz ba, nema te danima?! :kiss:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3962 Re: Citroen All About

Post by Throttle »

Iš'o mazit seke po planinama :evil:
User avatar
Optimist
Posts: 15517
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3963 Re: Citroen All About

Post by Optimist »

Sa mazdom na zimskom setu cetvrta sezona. :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3964 Re: Citroen All About

Post by Throttle »

Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme :mrgreen:
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#3965 Re: Citroen All About

Post by NediM17 »

Throttle wrote:Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme :mrgreen:
Otresi noge od snijega kad ulazis da mi ne istruhne pod. :lol: :D :sax:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3966 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

konektovan wrote:

Amare jazz ba, nema te danima?! :kiss:
Propo ko kauc :lol: :lol:


PS.nemam vise toliko vremena za forum jbga :-) :D
Last edited by amar1994 on 22/12/2018 19:45, edited 1 time in total.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3967 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

Optimist wrote:Sa mazdom na zimskom setu cetvrta sezona. :lol:
NediM17 wrote:
Throttle wrote:Ka'e, pazi sad mala kad odledim šajbu na dugme :mrgreen:
Otresi noge od snijega kad ulazis da mi ne istruhne pod. :lol: :D :sax:
:kiss: :thumbup: :lol: :lol: :lol:

:sax:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#3968 Re: Citroen All About

Post by Sodom1 »

Kako se nema vremena za forum, ja na poslu pa uletim često. Na forumu je prava raja :thumbup:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3969 Re: Citroen All About

Post by Travnički Noćni Šetač »

Sodom1 wrote:Kako se nema vremena za forum, ja na poslu pa uletim često. Na forumu je prava raja :thumbup:
+1 :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3970 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

Sodom1 wrote:ja na poslu pa uletim često
kakav je to poso :D ,imal mjesta da i ja dodjem..
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#3971 Re: Citroen All About

Post by Sodom1 »

amar1994 wrote:
Sodom1 wrote:ja na poslu pa uletim često
kakav je to poso :D ,imal mjesta da i ja dodjem..
Hvala Allahu odlican , :D
Nacemo mjesta :D
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#3972 Re: Citroen All About

Post by Me_again »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:
Throttle wrote:eto ga, i mercedes je fasovao
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181222037
Ma zagreban samo, jedva se vidi....
Svi znaju brzine,ubrzanje i usporenje i jednog i drugog,sve fizicari izracunali i dali sud da je citroen kita :lol: :lol: ,a mercedes stijena,kamen ocam..

pola ne zna da je bolje da se raspadne prednji kraj do A stuba/za kroeša forumase A stuPa a ne noge ili tijelo :kiss: :kiss: :kiss:
Malo kasnim ali ipak da priupitam - zna li se jesu li povrijedjeni iz Mercedesa ili Citroena :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3973 Re: Citroen All About

Post by KB9 »

braco mila jest onaj ds5 lijepo auto s vana, bas prelijepo, koja steta sto je unutra ruznjikav nekako a udoban ko sepet po svemu sudeci sto sam cito :mrgreen:
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#3974 Re: Citroen All About

Post by Me_again »

Ja sam procitao mnog puta da Citroen inace ne valja nista kao auto.
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3975 Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Me_again wrote:
Malo kasnim ali ipak da priupitam - zna li se jesu li povrijedjeni iz Mercedesa ili Citroena :D
Iz citroena
Post Reply