NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#39451 Re: NBA - National Basketball Association
Curry 0-8 u zadnjih 20 sekundi u playoff utakmicama 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#39452 Re: NBA - National Basketball Association
dobra sezona. drago mi je za ovakav svrsetak. vidilo se tokom sezone da je gs ranjiv. jos kad ukljucis ove povrede....mislim da su one kljucne bile. bez povreda, gs bi uzeo i ovu titulu. ali tako je to, i povrede su sastavni dio igre i strategije.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#39453 Re: NBA - National Basketball Association
opet su sve šanse da će oni i iduće sezone biti među favoritima. ni blizu kao ove tri minule godine, ali u top 2-3 tima ako im se baš sve ne izjalovi. i niko neće mirne duše moći reći da je bolji od njih ako nekome baš sve najbolje varijante za novi super tim ne prođu...
- Tony Soprano
- Posts: 1058
- Joined: 21/01/2015 00:35
- Location: Bada Bing
#39454 Re: NBA - National Basketball Association
Tesko, jer i ako izbore playoff krenut ce sa 6., 7. mjesta. Lakersi do kraja iduce godine.

- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#39455 Re: NBA - National Basketball Association
pa neka krenu. ako klay bude u redu ja ne bih nipošto potcjenjivao trojku koja je ipak uzela titulu i najbolji omjer u regularnoj sezoni i prije duranta. niti će neko lako složiti očito bolju.
surovo zvuči, ali ne treba biti sujeveran, mi nemamo ništa s tim - njima bi veći problem bio da klay ode negdje drugo nego što je povreda...on je idealan igrač da nekoga ko već ima dvije zvijezde gurne na sami vrh, jer ne melja previše loptu i igra dobru odbranu, a već je među boljim šuterima svih vremena.
surovo zvuči, ali ne treba biti sujeveran, mi nemamo ništa s tim - njima bi veći problem bio da klay ode negdje drugo nego što je povreda...on je idealan igrač da nekoga ko već ima dvije zvijezde gurne na sami vrh, jer ne melja previše loptu i igra dobru odbranu, a već je među boljim šuterima svih vremena.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#39456 Re: NBA - National Basketball Association
pa je li i draymond free agent?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#39457 Re: NBA - National Basketball Association
sljedeće ljeto.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#39458 Re: NBA - National Basketball Association
amerikanci vole namišljati kvazi rekorde i podatke, ali ovo je fakat zanimljivo - niko na rosteru raptorsa nije izabran u "lutriji". kawhi je najviši pick - petnaesti.
https://therookiewire.usatoday.com/2019 ... i-leonard/
da je mene neko pitao napamet prije deset minuta, bez razmišljanja bi rekao da to ne može biti. eto čak da zaboravimo i zanemarimo da su šampioni. koja je čisto statistički vjerovatnoća da u ekipi nema nekoga ko je bio viši pick od petnaestog?
https://therookiewire.usatoday.com/2019 ... i-leonard/
da je mene neko pitao napamet prije deset minuta, bez razmišljanja bi rekao da to ne može biti. eto čak da zaboravimo i zanemarimo da su šampioni. koja je čisto statistički vjerovatnoća da u ekipi nema nekoga ko je bio viši pick od petnaestog?
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#39460 Re: NBA - National Basketball Association
Green u prvom safu slavi a u odlucujucem trenutku je zestoko pogrijesio i omogucio Stephu da baci tricu.
Da je usla zijanili bi i zadnju i nista od Kawhijevog MVPja.
Da je usla zijanili bi i zadnju i nista od Kawhijevog MVPja.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#39461 Re: NBA - National Basketball Association
ništa kako je iguodala pogriješio. baci loptu u klupu warriorsa 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#39462 Re: NBA - National Basketball Association
Danas mi neko reče "nikad mi nije bilo ovoliko žao što jači team izgubi", misleći na povrede i jbg ne znam šta da mislim na to... Ostat će mrlja o ovoj ogromnoj osakaćenosti...
Na kraju kad rekoše trebalo im je 6 gejmova da pobjede Currya je strašna realnost...
Na kraju kad rekoše trebalo im je 6 gejmova da pobjede Currya je strašna realnost...
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#39463 Re: NBA - National Basketball Association
A kad je GSW gazio preko osakacenih timova do titule tad je bilo uredu? Bokte koji dupli standardi
Ovu glupost za Currya ne bi komentarisao. Curry je znaci igrao sam a pored njega su bili panjevi koji se zovu Thomson, Green, Igoudala, Cousins.
Mogu samo reci da mi nikad nije bilo DRAZE da je jaci tim izgubio, prvenstveno zbog Greena i njegove argonacije, pa onda zbog arogancije i napuhanosti citavog tima i podcjenivackog stava. Hvalili se kako ce prosetati playoffom ove godine, kad se Durant povrijedio bila prica ne treba nam Durant uopste ko ga jebe mi smo velika trojka, poslije hej cekajte dok se vrati Durant, sad je izvlakusa izgubili smo jer je Durant bio povrijedjen.
Kad su imali score 73-9 poceli su ih ljudi stavljati iznad Jordanovih Bullsa govoreci kako su dinastija svih vremena, pa onda izgubise 3-1 vodstvo u finalu i jedan Toronto im popisa threepeat. Dinastija qrca mog, sa 3-2 omjerom u finalima.
Svaka cast Torontu, ne moze im se cestitati dovoljno. Ovoliko drago mi nije bilo od kako je Dallas uzeo titulu Miamiu.
Ovu glupost za Currya ne bi komentarisao. Curry je znaci igrao sam a pored njega su bili panjevi koji se zovu Thomson, Green, Igoudala, Cousins.
Mogu samo reci da mi nikad nije bilo DRAZE da je jaci tim izgubio, prvenstveno zbog Greena i njegove argonacije, pa onda zbog arogancije i napuhanosti citavog tima i podcjenivackog stava. Hvalili se kako ce prosetati playoffom ove godine, kad se Durant povrijedio bila prica ne treba nam Durant uopste ko ga jebe mi smo velika trojka, poslije hej cekajte dok se vrati Durant, sad je izvlakusa izgubili smo jer je Durant bio povrijedjen.
Kad su imali score 73-9 poceli su ih ljudi stavljati iznad Jordanovih Bullsa govoreci kako su dinastija svih vremena, pa onda izgubise 3-1 vodstvo u finalu i jedan Toronto im popisa threepeat. Dinastija qrca mog, sa 3-2 omjerom u finalima.
Svaka cast Torontu, ne moze im se cestitati dovoljno. Ovoliko drago mi nije bilo od kako je Dallas uzeo titulu Miamiu.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#39464 Re: NBA - National Basketball Association
Da se razumijemo Lebron i Cavsi bi prije srusili Bullse nego GSW... I GSW jeste najveca kategorija NBA dinastija, i medju najboljim timovim ikad, sa najboljim suterom ikad...
Ne volim ih i Kawhi fan sam al ima se GSW s cim kurcit itekako, nema im ko sta reci. I Kobe se kurcio i Jordan se kurcio, Lebron samoprozvani king james se kurci vec makar 13 godina...
Sta fali Curryu tu? Nista, na mjestu mu svaka.
Ne volim ih i Kawhi fan sam al ima se GSW s cim kurcit itekako, nema im ko sta reci. I Kobe se kurcio i Jordan se kurcio, Lebron samoprozvani king james se kurci vec makar 13 godina...
Sta fali Curryu tu? Nista, na mjestu mu svaka.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#39465 Re: NBA - National Basketball Association
Ako Irving ode u Lakerse, Kawhi u Clipperse i uz GSW standardno dobar eto već tri favorita sljedeće godine.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#39467 Re: NBA - National Basketball Association
vidim irving valjda blizu prelaska u netse,zar im treba jos jedan play,imaju russella,dinwiddiea
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#39468 Re: NBA - National Basketball Association
pa ode rasel
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#39469 Re: NBA - National Basketball Association
Velkoski wrote:pa ode rasel
e to nisam znao
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#39470 Re: NBA - National Basketball Association
AD u Lakersima , Ingram, Lonzo u Pelicane sa draft picks
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#39471 Re: NBA - National Basketball Association
Ja kako vidjo Lonzo, Ingram, Hart, 4th pick sadasnjeg drafta i jos 2 first round picka... To je jako puno za jednog igraca, nije za pohvaleRob_Atl wrote:AD u Lakersima , Ingram, Lonzo u Pelicane sa draft picks
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39472 Re: NBA - National Basketball Association
Na kraju ce ko u filmovima popunjavati ekipu sa tribina uz Jamesa i Davisa
I jel sad ovo znaci da ce Davis biti u Space Jam 2?
I jel sad ovo znaci da ce Davis biti u Space Jam 2?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#39473 Re: NBA - National Basketball Association
Kako puno, zar young core Lakersa nije bio obična karina prije tri mjeseca?
Čekamo trećeg
Čekamo trećeg
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#39474 Re: NBA - National Basketball Association
Pa bolje su sad lakersi prosli nego prije 3-4 mjeseca kad je propao trejd.
I kuzmu su davali tad ako se ne varam. A on im je najbolji od ovih mladih
I kuzmu su davali tad ako se ne varam. A on im je najbolji od ovih mladih
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#39475 Re: NBA - National Basketball Association
Tad su dva klauna vodila pregovore svakako 

