Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#39451 Re: Liverpool FC
Malo igrača može ući u 40 minuti, ne dati gol, premda je napadač, i biti ladno proglašen igračem tekme. U ovoj se baš vidjela razlika u igri bez i sa njim. Kako odmah napad izgleda opasnije, a čini mi se i da se tim iskulira u smislu polako, pametno, provući će je Bobby negdje za ovu dvojicu ili nekog trećeg. Najbolje ljepilo tima koje sam ikad gledao. A nije samo to.
I još ću spomenuti Fabinja koji je po meni najbolji defanzivni vezni na svijetu trenutno.
I još ću spomenuti Fabinja koji je po meni najbolji defanzivni vezni na svijetu trenutno.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39452 Re: Liverpool FC
Svašta smo Kloppu prigovarali, ljutili se na njega, zamjerili, usmjeravali. No, valjda je red da se jasno kaže da je napravio fantastičnu ekipu i da su svi (brojevima: svi) igrači napredovali. Uživanje ih je gledati.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10176
- Joined: 31/03/2007 00:07
#39453 Re: Liverpool FC
Usporite ljudi sa hvalospjevima. Tek je početak sezone, ko zna kako se sve ovo može završiti.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#39454 Re: Liverpool FC
Otkako je dosao, Liverpool samo napreduje...King_Kenny wrote:Svašta smo Kloppu prigovarali, ljutili se na njega, zamjerili, usmjeravali. No, valjda je red da se jasno kaže da je napravio fantastičnu ekipu i da su svi (brojevima: svi) igrači napredovali. Uživanje ih je gledati.
Onaj ko je kritikovao, mislio je da se za sezonu dvije moze napraviti ovo sto je napravio do sada.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#39455 Re: Liverpool FC
I cetiri utakmice u gostima.Bosanski_kralj wrote:Usporite ljudi sa hvalospjevima. Tek je početak sezone, ko zna kako se sve ovo može završiti.
Ako sve uzmu onda se vec moze govoriti o suverenom gigantizmu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39456 Re: Liverpool FC
Da, to je to što se tiče Anfielda do oktobra 
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#39457 Re: Liverpool FC
Razumijem da navijači Liverpoola zbog prijašnjih iskustava ne mogu skinut nogu sa kočnice i malo više uživati, ali ovaj Live je totalno druga priča u odnosu na kratke periode, rekao bih polusezone, pod Rodgersom i Benitezom kad se isto igrao super fudbal i ozbiljno ganjala titula. Ovdje se radi o najboljem timu na svijetu i to već skoro dvije sezone. Finiš prošle sezone je nešto što mogu samo vrhunski timovi, jer se tu više nije radilo toliko o kvaliteti, koliko o glavi, vjeri u sebe, trenera i suigrače. Dakle ne muda kako svi uporno tlape nego kvalitet, glava i timski duh.
Evo sad gledajte početak svi nešto mrljave, odmaraju ili su im povrijeđene zvijezde jedino Live igra odlično i prije i poslije reprezentativne pauze i kod kuće i na strani, bez obzira na povrede nekih od ključnih igrača.
Tako da kao što neko reče treba odati priznanje i Klopu i komplet timu.
A što je najbolje vidi se da ima još puno prostora za napredak i ne bih rekao da je ovaj tim dosegao vrhunac.
Evo sad gledajte početak svi nešto mrljave, odmaraju ili su im povrijeđene zvijezde jedino Live igra odlično i prije i poslije reprezentativne pauze i kod kuće i na strani, bez obzira na povrede nekih od ključnih igrača.
Tako da kao što neko reče treba odati priznanje i Klopu i komplet timu.
A što je najbolje vidi se da ima još puno prostora za napredak i ne bih rekao da je ovaj tim dosegao vrhunac.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39458 Re: Liverpool FC
REZULTATI GLASANJA - 14.09.2019
5. kolo EPL-a
Liverpool - Newcastle 3:1
Mane 2X
Salah
_______________________________________________
IGRAČ UTAKMICE
1. Sadio Mane - 50b
2. Roberto Firmino - 36b
3. Gini Wijnaldum - 7b
4. Mohamed Salah - 6b
5. Fabinho - 3b
6. Andy Robertson - 1b
UKUPNO
1. Sadio Mane - 5b
2. Roberto Firmino - 3b
3. Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO UTAKMICE
1. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b
UKUPNO
1. Alex Oxlade-Chamberlain - 1b
5. kolo EPL-a
Liverpool - Newcastle 3:1
Mane 2X
Salah
_______________________________________________
IGRAČ UTAKMICE
1. Sadio Mane - 50b
2. Roberto Firmino - 36b
3. Gini Wijnaldum - 7b
4. Mohamed Salah - 6b
5. Fabinho - 3b
6. Andy Robertson - 1b
UKUPNO
1. Sadio Mane - 5b
2. Roberto Firmino - 3b
3. Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO UTAKMICE
1. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b
UKUPNO
1. Alex Oxlade-Chamberlain - 1b
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39459 Re: Liverpool FC
UKUPNO STANJE NA TABELI
TOP:
1. Roberto Firmino - 22b
2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah - 8b
4. Virgil van Dijk / Joel Matip / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
5. Adrian - 2b
6. Jordan Henderson / Andy Robertson / Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Trent Alexander-Arnold / Gini Wijnaldum / Mohamed Salah - 3b
2. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b
3. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian - 1b
TOP:
1. Roberto Firmino - 22b
2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah - 8b
4. Virgil van Dijk / Joel Matip / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
5. Adrian - 2b
6. Jordan Henderson / Andy Robertson / Gini Wijnaldum - 1b
_______________________________________________
ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Trent Alexander-Arnold / Gini Wijnaldum / Mohamed Salah - 3b
2. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b
3. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian - 1b
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39461 Re: Liverpool FC
Kont'o sam da ce pasti, ali svaka cast za otvaranje sezone. Sad prvi bas jak ispit - Chelsea u gostima.
To ako uzmu, eh onda je masina zahuktana ozbiljno.
Srecom City kiksa 2 vec dosad, nadam se da ce nastaviti u tom ritmu.
To ako uzmu, eh onda je masina zahuktana ozbiljno.
Srecom City kiksa 2 vec dosad, nadam se da ce nastaviti u tom ritmu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#39462 Re: Liverpool FC
Ako im je onaj Celzi jak ispit onda neka i ne konkurisu za titulu.BHF_Manijak wrote:Kont'o sam da ce pasti, ali svaka cast za otvaranje sezone. Sad prvi bas jak ispit - Chelsea u gostima.
To ako uzmu, eh onda je masina zahuktana ozbiljno.
Srecom City kiksa 2 vec dosad, nadam se da ce nastaviti u tom ritmu.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39463 Re: Liverpool FC
Pomalo djecaci, prvo Napoli.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39465 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote:Pomalo djecaci, prvo Napoli.
je li šta skrivio usput?AmiĐa_Idriz wrote:Crni Gruja opet zabio
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39466 Re: Liverpool FC
Pojma nemam al evo vidim da je dobio solidnu ocjenu za nastupzomri wrote: je li šta skrivio usput?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39467 Re: Liverpool FC
Pa Napoli sutra 
Ja mislio u srijedu
Ja mislio u srijedu
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#39468 Re: Liverpool FC
Vrhunac leadershipa, svi vuku u istom smjeru. Trebaju mu dati sta zine i ostaviti ga deset godina, prestice RealaKorovjev wrote:Razumijem da navijači Liverpoola zbog prijašnjih iskustava ne mogu skinut nogu sa kočnice i malo više uživati, ali ovaj Live je totalno druga priča u odnosu na kratke periode, rekao bih polusezone, pod Rodgersom i Benitezom kad se isto igrao super fudbal i ozbiljno ganjala titula. Ovdje se radi o najboljem timu na svijetu i to već skoro dvije sezone. Finiš prošle sezone je nešto što mogu samo vrhunski timovi, jer se tu više nije radilo toliko o kvaliteti, koliko o glavi, vjeri u sebe, trenera i suigrače. Dakle ne muda kako svi uporno tlape nego kvalitet, glava i timski duh.
Evo sad gledajte početak svi nešto mrljave, odmaraju ili su im povrijeđene zvijezde jedino Live igra odlično i prije i poslije reprezentativne pauze i kod kuće i na strani, bez obzira na povrede nekih od ključnih igrača.
Tako da kao što neko reče treba odati priznanje i Klopu i komplet timu.
A što je najbolje vidi se da ima još puno prostora za napredak i ne bih rekao da je ovaj tim dosegao vrhunac.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39469 Re: Liverpool FC
Liverpool will face Al Sadd, Hienghene Sport or CF Monterrey in the second semi-final of the FIFA Club World Cup.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39470 Re: Liverpool FC
Nakon visegodisnje sushe, trofeju se ne gleda u zube, svaki je vazhan i velik, trofej je trofej pa makar i onaj svjetskog klupskog prvaka
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39471 Re: Liverpool FC
Napoli molicu. To je most koji sada prelazimo.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39472 Re: Liverpool FC
Kad smo kod tekme s Napolijem; Dejo počinje? 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39474 Re: Liverpool FC
na klupi nadam seKing_Kenny wrote:Kad smo kod tekme s Napolijem; Dejo počinje?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39475 Re: Liverpool FC
Ima Dejo 90 minuta protiv Donsa u Liga Kupu iduće sedmice, dosta za ovaj mjesec 
Robertson nije trenirao danas ali je odletio za Napulj.
Robertson nije trenirao danas ali je odletio za Napulj.
