Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#39451 Re: Liverpool FC

Post by Korovjev »

Malo igrača može ući u 40 minuti, ne dati gol, premda je napadač, i biti ladno proglašen igračem tekme. U ovoj se baš vidjela razlika u igri bez i sa njim. Kako odmah napad izgleda opasnije, a čini mi se i da se tim iskulira u smislu polako, pametno, provući će je Bobby negdje za ovu dvojicu ili nekog trećeg. Najbolje ljepilo tima koje sam ikad gledao. A nije samo to.
I još ću spomenuti Fabinja koji je po meni najbolji defanzivni vezni na svijetu trenutno.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39452 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Svašta smo Kloppu prigovarali, ljutili se na njega, zamjerili, usmjeravali. No, valjda je red da se jasno kaže da je napravio fantastičnu ekipu i da su svi (brojevima: svi) igrači napredovali. Uživanje ih je gledati.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10176
Joined: 31/03/2007 00:07

#39453 Re: Liverpool FC

Post by Bosanski_kralj »

Usporite ljudi sa hvalospjevima. Tek je početak sezone, ko zna kako se sve ovo može završiti.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#39454 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

King_Kenny wrote:Svašta smo Kloppu prigovarali, ljutili se na njega, zamjerili, usmjeravali. No, valjda je red da se jasno kaže da je napravio fantastičnu ekipu i da su svi (brojevima: svi) igrači napredovali. Uživanje ih je gledati.
Otkako je dosao, Liverpool samo napreduje...
Onaj ko je kritikovao, mislio je da se za sezonu dvije moze napraviti ovo sto je napravio do sada.

:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#39455 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Bosanski_kralj wrote:Usporite ljudi sa hvalospjevima. Tek je početak sezone, ko zna kako se sve ovo može završiti.
I cetiri utakmice u gostima.

Ako sve uzmu onda se vec moze govoriti o suverenom gigantizmu :P
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39456 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da, to je to što se tiče Anfielda do oktobra :mrgreen:
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#39457 Re: Liverpool FC

Post by Korovjev »

Razumijem da navijači Liverpoola zbog prijašnjih iskustava ne mogu skinut nogu sa kočnice i malo više uživati, ali ovaj Live je totalno druga priča u odnosu na kratke periode, rekao bih polusezone, pod Rodgersom i Benitezom kad se isto igrao super fudbal i ozbiljno ganjala titula. Ovdje se radi o najboljem timu na svijetu i to već skoro dvije sezone. Finiš prošle sezone je nešto što mogu samo vrhunski timovi, jer se tu više nije radilo toliko o kvaliteti, koliko o glavi, vjeri u sebe, trenera i suigrače. Dakle ne muda kako svi uporno tlape nego kvalitet, glava i timski duh.
Evo sad gledajte početak svi nešto mrljave, odmaraju ili su im povrijeđene zvijezde jedino Live igra odlično i prije i poslije reprezentativne pauze i kod kuće i na strani, bez obzira na povrede nekih od ključnih igrača.
Tako da kao što neko reče treba odati priznanje i Klopu i komplet timu.
A što je najbolje vidi se da ima još puno prostora za napredak i ne bih rekao da je ovaj tim dosegao vrhunac.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39458 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

REZULTATI GLASANJA - 14.09.2019

5. kolo EPL-a

Liverpool - Newcastle 3:1

Mane 2X
Salah

_______________________________________________

IGRAČ UTAKMICE

1. Sadio Mane - 50b


2. Roberto Firmino - 36b
3. Gini Wijnaldum - 7b
4. Mohamed Salah - 6b
5. Fabinho - 3b
6. Andy Robertson - 1b



UKUPNO

1. Sadio Mane - 5b
2. Roberto Firmino - 3b
3. Gini Wijnaldum - 1b

_______________________________________________

ALBERTO MORENO UTAKMICE

1. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b

UKUPNO

1. Alex Oxlade-Chamberlain - 1b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39459 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

UKUPNO STANJE NA TABELI

TOP:

1. Roberto Firmino - 22b

2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah - 8b
4. Virgil van Dijk / Joel Matip / Fabinho / Trent Alexander-Arnold - 3b
5. Adrian - 2b
6. Jordan Henderson / Andy Robertson / Gini Wijnaldum - 1b


_______________________________________________

ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Trent Alexander-Arnold / Gini Wijnaldum / Mohamed Salah - 3b
2. Alex Oxlade-Chamberlain - 2b
3. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian - 1b
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39460 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Dominacija :izet:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39461 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kont'o sam da ce pasti, ali svaka cast za otvaranje sezone. Sad prvi bas jak ispit - Chelsea u gostima.
To ako uzmu, eh onda je masina zahuktana ozbiljno.

Srecom City kiksa 2 vec dosad, nadam se da ce nastaviti u tom ritmu. :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39462 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:Kont'o sam da ce pasti, ali svaka cast za otvaranje sezone. Sad prvi bas jak ispit - Chelsea u gostima.
To ako uzmu, eh onda je masina zahuktana ozbiljno.

Srecom City kiksa 2 vec dosad, nadam se da ce nastaviti u tom ritmu. :mrgreen:
Ako im je onaj Celzi jak ispit onda neka i ne konkurisu za titulu.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#39463 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Pomalo djecaci, prvo Napoli.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39464 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Crni Gruja opet zabio :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39465 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

no_sekirli wrote:Pomalo djecaci, prvo Napoli.
:thumbup: :thumbup:
AmiĐa_Idriz wrote:Crni Gruja opet zabio :mrgreen:
je li šta skrivio usput? :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39466 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: je li šta skrivio usput? :mrgreen:
Pojma nemam al evo vidim da je dobio solidnu ocjenu za nastup :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39467 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa Napoli sutra :-)


Ja mislio u srijedu :mrgreen:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#39468 Re: Liverpool FC

Post by stakasa »

Korovjev wrote:Razumijem da navijači Liverpoola zbog prijašnjih iskustava ne mogu skinut nogu sa kočnice i malo više uživati, ali ovaj Live je totalno druga priča u odnosu na kratke periode, rekao bih polusezone, pod Rodgersom i Benitezom kad se isto igrao super fudbal i ozbiljno ganjala titula. Ovdje se radi o najboljem timu na svijetu i to već skoro dvije sezone. Finiš prošle sezone je nešto što mogu samo vrhunski timovi, jer se tu više nije radilo toliko o kvaliteti, koliko o glavi, vjeri u sebe, trenera i suigrače. Dakle ne muda kako svi uporno tlape nego kvalitet, glava i timski duh.
Evo sad gledajte početak svi nešto mrljave, odmaraju ili su im povrijeđene zvijezde jedino Live igra odlično i prije i poslije reprezentativne pauze i kod kuće i na strani, bez obzira na povrede nekih od ključnih igrača.
Tako da kao što neko reče treba odati priznanje i Klopu i komplet timu.
A što je najbolje vidi se da ima još puno prostora za napredak i ne bih rekao da je ovaj tim dosegao vrhunac.
Vrhunac leadershipa, svi vuku u istom smjeru. Trebaju mu dati sta zine i ostaviti ga deset godina, prestice Reala
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39469 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool will face Al Sadd, Hienghene Sport or CF Monterrey in the second semi-final of the FIFA Club World Cup.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39470 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Nakon visegodisnje sushe, trofeju se ne gleda u zube, svaki je vazhan i velik, trofej je trofej pa makar i onaj svjetskog klupskog prvaka
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39471 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Napoli molicu. To je most koji sada prelazimo.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39472 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Kad smo kod tekme s Napolijem; Dejo počinje? :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39474 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

King_Kenny wrote:Kad smo kod tekme s Napolijem; Dejo počinje? :mrgreen:
na klupi nadam se :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39475 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ima Dejo 90 minuta protiv Donsa u Liga Kupu iduće sedmice, dosta za ovaj mjesec :mrgreen:

Robertson nije trenirao danas ali je odletio za Napulj.
Post Reply