SDP

User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#39426 Re: SDP

Post by Liberalism »

skambrljo wrote:Španija ima Manola, a mi Nikšića. :lol:

http://www.klix.ba/sport/rukomet/bh-nav ... 50119141#4
Nemas ti Niksica, prije ce biti da imas samo prazan frizider i tonu frustracija kad pomislis da ti je SDP napravio krov nad glavom gdje sad zivis.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#39427 Re: SDP

Post by The BEN10 »

StupskaBitanga wrote:ili džamija kao što će biti pored apoteke socijalno
Ma gdje to? :shock:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39428 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

onaj prostor na L prekoputa elektroprivrede što gleda na taj objekat gdje je apoteka socijalno
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#39429 Re: SDP

Post by Hafis »

Mašala. Koja je to po redu?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39430 Re: SDP

Post by Banksy »

O tom prostoru se priča ima 20 godina ... Ne znam čiji potpis je presudio i kada ...
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39431 Re: SDP

Post by pedeset »

Sarjevo a i druge gradove su nam prilično uništili dopuštajući da se prave zgradurine za koje su oni dobro uzimali lovu. Ali ne kontam da li sadašnji SDP ima kapacitet za takvo nešto budući da ih je narod oduvao u oktobru. I da li njihovi direktori i ljudi na važnijim funkcijama mogu preživjeti nalet izbornih pobjednika. Isto tako se pitam da li se ti ljudi mogu spasiti prelaskom u pobjedničke stranke?
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#39432 Re: SDP

Post by Liberalism »

Gledam sinoc TV1,kaze Nikolina na racun SDP-a: samo je kod vas 5 od 17 trecina.

Zar nije :) nije samo u Bosni...

E svi ste bas nacisto prolupali.
User avatar
casica
Posts: 204
Joined: 20/10/2013 21:06

#39433 Re: SDP

Post by casica »

sad je trecina trinaestina
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39434 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

Banksy wrote:O tom prostoru se priča ima 20 godina ... Ne znam čiji potpis je presudio i kada ...
Željko K.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39435 Re: SDP

Post by Banksy »

Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#39436 Re: SDP

Post by breuer »

Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39437 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

breuer wrote:
Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
Dva su Robota u N.Sarajevu.
Željko, tajkunska desna ruka.
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#39438 Re: SDP

Post by Skijaš »

breuer wrote:
Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
Gdje je trebalo otvarati Robot ? Na Bradini ?
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#39439 Re: SDP

Post by cyprus »

Nisam baš upućen... Šta je problem sa Robotima?
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#39440 Re: SDP

Post by breuer »

Skijaš wrote:Gdje je trebalo otvarati Robot ? Na Bradini ?
Ma hajde :D
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39441 Re: SDP

Post by Adriatic »

VjecitiStudent wrote:
breuer wrote:
Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
Dva su Robota u N.Sarajevu.
Željko, tajkunska desna ruka.
Naš prepošteni Želja :lol:
Ne bi on ukrao nikad :-)
Na kraju će ispasti gori i od Damira.
Lopina na kvadrat.
Samo kad pogledamo ono čudo na mjestu Kina Kumrovec koje sada zjapi prazno :-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39442 Re: SDP

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
breuer wrote:
Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
Dva su Robota u N.Sarajevu.
Željko, tajkunska desna ruka.
Govorio si davno, dobro se sjećam, nisam vjerovala, moja greška, velika ...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39443 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

VjecitiStudent wrote:
breuer wrote:
Banksy wrote:Na kraju će se ispostaviti da je Željko Komšić unakazio Novo Sarajevo kako je to uradio Damir Hadžić Novom Gradu ... Pitanje je samo kome ispostaviti fakturu - Komšiću ili SDP-u?

Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..
Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?
Dva su Robota u N.Sarajevu.
Željko, tajkunska desna ruka.
jel ono njegovo auto vozi
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39444 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

cyprus wrote:Nisam baš upućen... Šta je problem sa Robotima?
propali
p.s Dok je Željko K. bio načelnik oni su osvanuli pa zbroji 2 i 2 kao i interinvestov neboder Kumrovec
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39445 Re: SDP

Post by Adriatic »

Komšić, Koldžo, Hasibović .....ekipa snova.
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#39446 Re: SDP

Post by Truba »

čitam neš na portalu klix

ovaj zlaja ispade neće biti problem jedino kad umre
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39447 Re: SDP

Post by johntra »

baš i ti vjeruješ svemu što pročitaš na klixu... :roll:
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#39448 Re: SDP

Post by Truba »

pa to je bilo :roll: :roll: :roll:
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39449 Re: SDP

Post by pedeset »

[/quote]Prostori koje je ŽK u svom mandatu dao Lagumdžijinom kumu Seji Hasiboviću (GP Butmir) - Kumrovec, Bristol, Arena, Socijalno, aktuelna Čengić Vila ..[/quote]

Pa ako će se biti iskrenim, i Željku i SDP. Ne treba se zaboraviti ni Robot u sred naselja na Hrasnom, čija je to zasluga?[/quote]

Dva su Robota u N.Sarajevu.
Željko, tajkunska desna ruka.[/quote]
Naš prepošteni Želja :lol:
Ne bi on ukrao nikad :-)
Na kraju će ispasti gori i od Damira.
Lopina na kvadrat.
Samo kad pogledamo ono čudo na mjestu Kina Kumrovec koje sada zjapi prazno :-)[/quote]


Nemoguće je nadmašiti Damira Hadžića kad je u pitanju uništavanje opštine. Ovaj ne da je uništio Novi Grad, nego ga je raz.....o skroz naskroz. Neće ljudi bar 20 godina glasati za SDP zbog njega. I naravno Zlaje.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39450 Re: SDP

Post by johntra »

čuj ovog vrijednog pregaoca i branioca DF-a... :lol:
šta je to Željko ostavio iza sebe u Novom Sarajevu i onda još upola mandata ode za BG i ostavi partiju na ledini sa traženjem kandidata koji će ga naslijediti? ostatak priče je poznat...
mada mislim da prvi Robot nije izgrađen za vrijeme njegovog mandata, nego dok je vlast bila SDA...ovaj drugi na Socijalnom ide na njegovu dušu...
Post Reply