Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39426 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Kako su odigrali drugo poluvrijeme...

bravo bravo bravo
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39427 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mane - 5
Firmino - 3
Salah - 1
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39428 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool - Newcastle 3:1

Mane 2x
Salah

1. Pobjeda Liverpoola

- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:

1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b

Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:

FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b

*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39429 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mane 5
Bobby 3
Gini 1
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#39430 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Mane 5b
Bobby/Fabinho 3b
Robo 1b

Flop: Ox
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39431 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Mahane 5

Firmino 3

Salah 1


Flop Klopp - ekipa mu prejaka jbg, shamaraju s lakocom englesku sirotinju :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39432 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mane
Firmino
Salah

Napoli :arrow:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#39433 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Mane
Bobby
Salah

Van Dijka i ne spominjemo vise, navikli se :-)
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39434 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Napadački trio danas izdominirao. Odavno njih trojica ovako sinhronizirano nisu igrali.
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#39435 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ovo se ne zaustavlja. Mirni, sabrani, dominantni u svakom aspektu igre. Ukupno smo igrali dvadesetak minuta u višoj brzini a moglo je biti lako pet golova više u Dubravkinoj mreži. Baš milina, jedva čekam Chelsea koji će nam odgovarati stilom igre.
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#39436 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#39437 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Mustang1 wrote:Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano :D
Evo gledat ćeš, i to kad prime prvi ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39438 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Charuga wrote:
Mustang1 wrote:Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano :D
Evo gledat ćeš, i to kad prime prvi ...
Šta jedan, dva :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#39439 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Tri :D Zbog ovoga sam i spomenuo to, ne ulijevaju sigurnost nazad, samo su ranim golovima ubijali protivnike. Primili su sva tri gola nakon gresaka.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39440 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nisu skinuli gaće ko većina ostalih izvan top 6, pritisli zadnju liniju i odmah se vide rezultati. Bravo Farke, bravo Norwich :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39441 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Nisu skinuli gaće ko većina ostalih izvan top 6, pritisli zadnju liniju i odmah se vide rezultati. Bravo Farke, bravo Norwich :thumbup:
To je to, čuda se mogu desiti kad izađeš hrabro.

Ali ne treba se puno zanositi, klizaćemo i mi :mrgreen: al fino je sa psihološke strane, uostalom znaju kako su ubrljali prošle sezone. Slično bilo.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#39442 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Liverpool zasad djeluje sigurno. Povreeno imaju padove u igri, ali traju kratko i brzo nađu način kako da kreiraju šanse i daju gol. Žao mi što danas Robertsonu ne uđe u gol. I Trent je mogao zabiti (imam ga u fantasy ekipi :D ). No, srećom stavih Manea za kapitena a ne onog Citijevog žutalja. :izet:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39443 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Bobby 5 - budimo realni servirao je golove manetu na tacni. da nije ušao pitanje je da li bi ovo bila pobjeda.
Gini 3 - najbolja partija još od barce kući :izet:
Mane 1
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#39444 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

zomri wrote:Bobby 5 - budimo realni servirao je golove manetu na tacni. da nije ušao pitanje je da li bi ovo bila pobjeda.
Gini 3 - najbolja partija još od barce kući :izet:
Mane 1
MoRe, poduplaj @Amidza :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39445 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Uteftereno :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7005
Joined: 02/10/2013 18:36

#39446 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Prekrasna predstava danas, dominacija 93 minute.
Zao mi je Oxa, dobija dosta minuta, ali ne ide ga.

5 Mane, 3 Firmino, 1 Salah, flop Ox.

Nadam se da kod Divocka nije nista ozbiljno.
5 bodova plus, sviraj kraj sezone!
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39447 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ma Firmino već igrač sezone, ne znam šta se peglamo, bio bi i prošle sezone ali ona holandska ubleha i onaj egipatski kvarnjak ukradu svu pažnju gledalaca
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#39448 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Bobby 5
Mane 3
Salah 1
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39449 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gandalf wrote:Ma Firmino već igrač sezone, ne znam šta se peglamo, bio bi i prošle sezone ali ona holandska ubleha i onaj egipatski kvarnjak ukradu svu pažnju gledalaca
iako sam njegov najveći fan ne mislim da je prošle godine bio najbolji. ali da ove sezone šije sve i da je najbolji igrač lige - o da!!!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39450 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nema zime naprijed ako održi ovakvu formu, jer od njega će Salah i Mane najviše profitirati.
Post Reply