Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39426 Re: Liverpool FC
Kako su odigrali drugo poluvrijeme...
bravo bravo bravo
bravo bravo bravo
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39427 Re: Liverpool FC
Mane - 5
Firmino - 3
Salah - 1
Firmino - 3
Salah - 1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39428 Re: Liverpool FC
Liverpool - Newcastle 3:1
Mane 2x
Salah
Mane 2x
Salah
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#39429 Re: Liverpool FC
Mane 5
Bobby 3
Gini 1
Bobby 3
Gini 1
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#39430 Re: Liverpool FC
Mane 5b
Bobby/Fabinho 3b
Robo 1b
Flop: Ox
Bobby/Fabinho 3b
Robo 1b
Flop: Ox
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39431 Re: Liverpool FC
Mahane 5
Firmino 3
Salah 1
Flop Klopp - ekipa mu prejaka jbg, shamaraju s lakocom englesku sirotinju
Firmino 3
Salah 1
Flop Klopp - ekipa mu prejaka jbg, shamaraju s lakocom englesku sirotinju
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39432 Re: Liverpool FC
Mane
Firmino
Salah
Napoli
Firmino
Salah
Napoli
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#39433 Re: Liverpool FC
Mane
Bobby
Salah
Van Dijka i ne spominjemo vise, navikli se
Bobby
Salah
Van Dijka i ne spominjemo vise, navikli se
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39434 Re: Liverpool FC
Napadački trio danas izdominirao. Odavno njih trojica ovako sinhronizirano nisu igrali.
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#39435 Re: Liverpool FC
Ovo se ne zaustavlja. Mirni, sabrani, dominantni u svakom aspektu igre. Ukupno smo igrali dvadesetak minuta u višoj brzini a moglo je biti lako pet golova više u Dubravkinoj mreži. Baš milina, jedva čekam Chelsea koji će nam odgovarati stilom igre.
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39436 Re: Liverpool FC
Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#39437 Re: Liverpool FC
Evo gledat ćeš, i to kad prime prvi ...Mustang1 wrote:Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39438 Re: Liverpool FC
Šta jedan, dvaCharuga wrote:Evo gledat ćeš, i to kad prime prvi ...Mustang1 wrote:Da mi je vidjeti City kako se ponasa da ne zabiju rano
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#39439 Re: Liverpool FC
Tri
Zbog ovoga sam i spomenuo to, ne ulijevaju sigurnost nazad, samo su ranim golovima ubijali protivnike. Primili su sva tri gola nakon gresaka.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39440 Re: Liverpool FC
Nisu skinuli gaće ko većina ostalih izvan top 6, pritisli zadnju liniju i odmah se vide rezultati. Bravo Farke, bravo Norwich 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39441 Re: Liverpool FC
To je to, čuda se mogu desiti kad izađeš hrabro.zomri wrote:Nisu skinuli gaće ko većina ostalih izvan top 6, pritisli zadnju liniju i odmah se vide rezultati. Bravo Farke, bravo Norwich
Ali ne treba se puno zanositi, klizaćemo i mi
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39442 Re: Liverpool FC
Liverpool zasad djeluje sigurno. Povreeno imaju padove u igri, ali traju kratko i brzo nađu način kako da kreiraju šanse i daju gol. Žao mi što danas Robertsonu ne uđe u gol. I Trent je mogao zabiti (imam ga u fantasy ekipi
). No, srećom stavih Manea za kapitena a ne onog Citijevog žutalja. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39443 Re: Liverpool FC
Bobby 5 - budimo realni servirao je golove manetu na tacni. da nije ušao pitanje je da li bi ovo bila pobjeda.
Gini 3 - najbolja partija još od barce kući
Mane 1
Gini 3 - najbolja partija još od barce kući
Mane 1
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#39444 Re: Liverpool FC
MoRe, poduplaj @Amidzazomri wrote:Bobby 5 - budimo realni servirao je golove manetu na tacni. da nije ušao pitanje je da li bi ovo bila pobjeda.
Gini 3 - najbolja partija još od barce kući![]()
Mane 1
- no_sekirli
- Posts: 7005
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39446 Re: Liverpool FC
Prekrasna predstava danas, dominacija 93 minute.
Zao mi je Oxa, dobija dosta minuta, ali ne ide ga.
5 Mane, 3 Firmino, 1 Salah, flop Ox.
Nadam se da kod Divocka nije nista ozbiljno.
5 bodova plus, sviraj kraj sezone!
Zao mi je Oxa, dobija dosta minuta, ali ne ide ga.
5 Mane, 3 Firmino, 1 Salah, flop Ox.
Nadam se da kod Divocka nije nista ozbiljno.
5 bodova plus, sviraj kraj sezone!
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39447 Re: Liverpool FC
Ma Firmino već igrač sezone, ne znam šta se peglamo, bio bi i prošle sezone ali ona holandska ubleha i onaj egipatski kvarnjak ukradu svu pažnju gledalaca
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39449 Re: Liverpool FC
iako sam njegov najveći fan ne mislim da je prošle godine bio najbolji. ali da ove sezone šije sve i da je najbolji igrač lige - o da!!!Gandalf wrote:Ma Firmino već igrač sezone, ne znam šta se peglamo, bio bi i prošle sezone ali ona holandska ubleha i onaj egipatski kvarnjak ukradu svu pažnju gledalaca
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39450 Re: Liverpool FC
Ma nema zime naprijed ako održi ovakvu formu, jer od njega će Salah i Mane najviše profitirati.
