SDP

Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#39401 Re: SDP

Post by Iker C »

Kad mislite platiti dnevnice posmatračima?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#39402 Re: SDP

Post by JThomas »

Skijaš wrote:
zunazu wrote:Hadžiomerović je u svakom svom poslu bio uspješan. Prostor za veći uspjeh na izborima mu je uskratila stranka i njeni loši dani. Da je bio kandidat 2010. sigurno bi prošao bolje. Mada ni broj glasova 2014. svakako nije mali. No, nije to ni bitno. Bitno je da čovjek bude zdrav i neka mu je sretno, jer ja ću ga uvijek pamtiti kao dobrog novinara, solidnog muzičara i boljeg čovjeka i profesionalca od svih koji su mu radili o glavi, gdje se ubrajaju antipatična Duška Jurišić, Avdo av-av Avdić, Džemal nekakav Šabić i ostala SDA-Budimir kompanija bez časti i obraza.
I ja mu želim da bude zdrav i neka mu je sretno. Ali samo pod uslovom da nije ni blizu javnoj kasi. Eto, ne mislim da tražim puno, neka pokrene biznis, ili neka se zaposli u nekoj privatnoj firmi, ili neka živi od muzike, kažeš da mu je to išlo od ruke, neka radi šta hoće ali samo da nije u nekoj javnoj firmi i parazitiranjem kao što je to danas slučaj. Lik je odvratan, karakterna nula i mislim da je malo ljigavaca takvog kalibra, ali eto neka se skine društvu sa sise, neka na oltaru domovini žrtvuje ono što svaki mjesec zavrne i od njega dosta.
ne da tražiš puno, nego nemoguće. ništa svima njima mimo budžetske sise nije išlo od ruke, niti će.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#39403 Re: SDP

Post by Better Man »

Bakir Hadžiomerović kreten i ljiga od čovjeka koji na račun nas poreskih obveznika prima 2 milje i kusur KM za nerad na FTV. Treba lijepo to na biro, pa nek traži posao.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39404 Re: SDP

Post by skambrljo »

Šta je sa Zlajom i kompanijom, uhvatila se prašina u prostorijama. Gdje su da barem razbace jednu tenisa on i Hadžić?
Šta je sa Hamdijom kad izlazi? :P
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39405 Re: SDP

Post by Banksy »

skambrljo wrote:
Šta je sa Zlajom i kompanijom, uhvatila se prašina u prostorijama. Gdje su da barem razbace jednu tenisa on i Hadžić?
Šta je sa Hamdijom kad izlazi? :P
Na pravom mjestu:

Lagumdžija učestvovao u Maršu jedinstva u Parizu
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... a-u-parizu

:thumbup:


Članovi Predsjedništva BiH Ivanić, Izetbegović i Komšić, iako pozvani od strane Francuske ambasade u Sarajevu, u Parizu se nisu pojavili.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#39406 Re: SDP

Post by biske »

Banksy wrote:
skambrljo wrote:
Šta je sa Zlajom i kompanijom, uhvatila se prašina u prostorijama. Gdje su da barem razbace jednu tenisa on i Hadžić?
Šta je sa Hamdijom kad izlazi? :P
Na pravom mjestu:

Lagumdžija učestvovao u Maršu jedinstva u Parizu
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... a-u-parizu

:thumbup:


Članovi Predsjedništva BiH Ivanić, Izetbegović i Komšić, iako pozvani od strane Francuske ambasade u Sarajevu, u Parizu se nisu pojavili.
Pa valjda Čović... :roll:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39407 Re: SDP

Post by Banksy »

biske wrote:
Banksy wrote:
skambrljo wrote:
Šta je sa Zlajom i kompanijom, uhvatila se prašina u prostorijama. Gdje su da barem razbace jednu tenisa on i Hadžić?
Šta je sa Hamdijom kad izlazi? :P
Na pravom mjestu:

Lagumdžija učestvovao u Maršu jedinstva u Parizu
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... a-u-parizu

:thumbup:


Članovi Predsjedništva BiH Ivanić, Izetbegović i Komšić, iako pozvani od strane Francuske ambasade u Sarajevu, u Parizu se nisu pojavili.
Pa valjda Čović... :roll:
Greška, navika ... :mrgreen:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39408 Re: SDP

Post by fosna2014 »

8 godina je ucinilo svoje. :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39409 Re: SDP

Post by Banksy »

Upravo tako ... :D
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#39410 Re: SDP

Post by wolf07 »

Nemojte, kako stvari stoje, po Dodiku Covic je vise srpski clan Predsjednistva BiH nego Ivanic!
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#39411 Re: SDP

Post by The BEN10 »

Iker C wrote:Kad mislite platiti dnevnice posmatračima?
:lol: :evil:
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39412 Re: SDP

Post by pedeset »

The BEN10 wrote:
Iker C wrote:Kad mislite platiti dnevnice posmatračima?
:lol: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Žao mi ljudi, ali stvarno mi smiješno. Pa SDP je i izgubio izbore zbog varanja naroda, a ovi se još nadaju dnevnicama.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#39413 Re: SDP

Post by wolf07 »

Treba govna na sud! To sto su ljudi radili za njih nema veze s rezultatima izbora. Kud ces boljeg dokaza da SVE stranke, bez izuzetka, svoje racune placaju nasim, budzetskim sredstvima. To bi bilo isto kao kad bi sad neko prestao placati struju jer je izbore izgubila SDP. Mada, kad uzmes u obzir koji je mentalni sklop vecine tih tipova koji su radili za SDP ovo mu dodje kao neka vrsta injekcije otrjeznjenja.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#39414 Re: SDP

Post by Admir_1984 »

ajd što nisu platili, al ima li iko tamo imalo obraza pa da se obrati nekim saopštenjem, pa da se izvine raji, kaže im biće do septembra, do septembra, a ne ovako šutiti i nadati se da će jedan član jedan glas sve promjeniti. da imaju obraza kao što nemaju ovi što su 4 godine sjedili po parlamentima, a sjedit će još 4 godine mogli su sami skupiti za par mjeseci 40-50 milja pa da se isplati raji, a ovako sjede tamo zahvaljujući tim istim glasovima, zalijepe se za neke izjave iz susjednih republika pa nešto progovore i ono socialdemokratija je u modi :roll:

mogu samo pomisliti šta se para trošilo ili se još uvijek troši u i oko centrale, u i oko raznih foruma :run:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39415 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

skambrljo wrote:Šta je sa Zlajom i kompanijom, uhvatila se prašina u prostorijama. Gdje su da barem razbace jednu tenisa on i Hadžić?
Šta je sa Hamdijom kad izlazi? :P
Sinoć na N1
https://www.youtube.com/watch?v=2troUSv_5_o#t=19
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#39416 Re: SDP

Post by Admir_1984 »

wolf07 wrote:Treba govna na sud! To sto su ljudi radili za njih nema veze s rezultatima izbora. Kud ces boljeg dokaza da SVE stranke, bez izuzetka, svoje racune placaju nasim, budzetskim sredstvima. To bi bilo isto kao kad bi sad neko prestao placati struju jer je izbore izgubila SDP. Mada, kad uzmes u obzir koji je mentalni sklop vecine tih tipova koji su radili za SDP ovo mu dodje kao neka vrsta injekcije otrjeznjenja.
pa valjda su trebala finansijska sredstva za posmatrače biti obezbjeđena i prije izbora, a ne čekati rezultate i vidjeti hoće li se i kada platiti. Ako sredstava nije bilo nisi trebao ni ljude zvati i sve ok
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#39417 Re: SDP

Post by wolf07 »

Admir_1984 wrote:
wolf07 wrote:Treba govna na sud! To sto su ljudi radili za njih nema veze s rezultatima izbora. Kud ces boljeg dokaza da SVE stranke, bez izuzetka, svoje racune placaju nasim, budzetskim sredstvima. To bi bilo isto kao kad bi sad neko prestao placati struju jer je izbore izgubila SDP. Mada, kad uzmes u obzir koji je mentalni sklop vecine tih tipova koji su radili za SDP ovo mu dodje kao neka vrsta injekcije otrjeznjenja.
pa valjda su trebala finansijska sredstva za posmatrače biti obezbjeđena i prije izbora, a ne čekati rezultate i vidjeti hoće li se i kada platiti. Ako sredstava nije bilo nisi trebao ni ljude zvati i sve ok
Upravo to i ja tvrdim, samo malo pazljivije procitaj moj prethodni post!
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39418 Re: SDP

Post by skambrljo »

Kaže Lagumdžija sinoć na N1 ovako:

"Bolje je da neko ko je kriv izbjegne kaznu, jedan kriv, da ne kažem i više krivih, nego da jedan nevin bude kažnjen."

To je tačno, ali u SDP-u nema greške, tamo su redom krivi Zlatko Lagumdžija, Damir Hadžić, Hamdija Lipovača....
Koga god izvuku nisu pogriješili! :kiselavoda:
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39419 Re: SDP

Post by skambrljo »

Zbogom Zlatko zauvijek, Damir nek te prati
ako ti je išta sveto partiju nam vrati,
bio si u prolazu, predugo si ost’o
prevario narod, omražen si post’o


Damir Hadžić Nole, prvi reket stranke
radosnim korakom pjevuši do banke,
svaki svoj potpis pretvorio u franke,
sad se pravi švabo, ne reče ni Danke.

Drugarica Lidija, Zlajina štrumpfeta
zbog velikog garda bila je brzopleta,
od velikog šefa uvijek bila voljena,
Jovnka Broz nije joj do koljena.

Nikšić Nermin tarzo nije bio loš
sve dok ga u Zlajin ne strpaše koš,
ako bude mudar još mu nije kasno
treba lupit od sto i sve reći glasno

Baš ko što je Komšo, pukao mu film
složio ga Zlaji čuli su se jecaji,
a onda i stranci odveo birače
plače Zlatko, zovite trubače.

U stranci se znoje a nije od gripe,
po gradu se priča strahuju od SIPE,
čuli smo za reket, Adilovo blago,
vratit će vam Željko sve milo za drago.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39420 Re: SDP

Post by skambrljo »

Ispade mali Džumhur. Vidjeli bi oni da je Damir Hadžić otišo tamo, bio bi rame uz rame sa Đokovićem, hahahaahahah
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39421 Re: SDP

Post by skambrljo »

Španija ima Manola, a mi Nikšića. :lol:

http://www.klix.ba/sport/rukomet/bh-nav ... 50119141#4
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39422 Re: SDP

Post by johntra »

skambrljo, pozdravio te Sifet Podžić.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39423 Re: SDP

Post by skambrljo »

Pozdravi i ti njega.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39424 Re: SDP

Post by Adriatic »

Izgleda da urbicidu u Sarajevu nema kraja.
SDP-SDA osovina nastavlja sa gradnjom objekata bukvalno na glavama ljudi.
Najnoviji primjer je gradnja zgrade na Čengić Vili.
I pored one neboderčine u neposrednoj blizini koja zvrji prazna a za koju je dozvolu Ljuljanku Palcu dao Željko Komšić, sad se otkriva da naš pošteni Želja ima još aferima iz tog perioda.
Gdje oni stadoše tu nastavlja osovina Koldžo-Hasibović.
Talovi su vječni.
Pripazite se, možda i vama osvane zgrada ispred prozora. 8)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39425 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

ili džamija kao što će biti pored apoteke socijalno
Post Reply