Ovo je tek predpranje, SDP treba u tri vode oprati...VjecitiStudent wrote:Još desetak hiljada ovakvih i mogla bi se ova stranka možda i malo pročistiti.
SDP
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#39376 Re: SDP
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#39377 Re: SDP
ono kad se uhljebljeniku ne ispune očekivanjaPrivatni razlozi: Bakir Hadžiomerović napustio SDP
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#39378 Re: SDP
Očekujem ga u DF-u jer to je stranka koja slijedi prave principe, principe u kojima se i on lično prepoznaoJoseMujica wrote:ono kad se uhljebljeniku ne ispune očekivanjaPrivatni razlozi: Bakir Hadžiomerović napustio SDP
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#39379 Re: SDP
Puu, ode a ni sarmu prob'o nije.
...ili su skupa posudjena odijela.
...ili su skupa posudjena odijela.
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#39380 Re: SDP
Ode "senzacionalno",kako je i doso,a u DF ovakvi ni primirisat nemogu 
- al_akhisari
- Posts: 1887
- Joined: 25/07/2008 10:28
#39381 Re: SDP
...još se ne mogu načuditi odluci da g.bakir h. bude kandidat sdp-a za člana predsjedništva na prošlim izborima; to je jednostavno djelovalo totalno i potpuno amaterski i neozbiljno od ozbiljne partije; ukoliko se pokaže tačnim info da je dotičnu napustio partiju, to će biti još jedan dokaz o neozbiljnosti sdp-a; da se razumijemo, nemam nikakve iluzije o sposobnostima g.bakira i uopće ne mislim da je sdp izgubio išta njegovim odlaskom, baš naprotiv,...cijela ova saga zaista je obična šarada i cirkus
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#39382 Re: SDP

odlazi nam zlaJA odlazi nam zlaJA odlazi nam zlaJA ooodlazi i Bakir sad za njiiiiimmmm
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#39383 Re: SDP
''Privatni razlozi'' su prozaični, materijalne prirode.
Šifra: Ostanak na platnoj listi
Šifra: Ostanak na platnoj listi
FTV pisao Nikšiću: "Pomozite da se Hadžiomerović skine s platne liste FTV-a i da vrati posuđene sakoe!"
02. 01. 2015.
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH uputio je Otvoreno pismo predsjedniku SDP-a, Nerminu Nikšiću, u kome ga mole i pozivaju da napokon razriješi radno-pravni status Bakira Hadžiomerovića, novog člana Glavnog odbora SDP-a, koji godinama ne radi ali prima plaću na FTV-u.
Poštovani,
obraćamo Vam se sa iskrenom željom i molbom da na početku Vašega mandata na mjestu predsjednika SDP-a BiH načinite pravedan potez, kojim biste ispravili dosadašnje brutalno narušavanje temeljnih demokratskih načela direktno kreiranih od strane minulog kandidata SDP-a iz reda Bošnjaka za člana Predsjedništva BiH g. Bakira Hadžiomerovića, a koji je danas, eto, i svježi novoizabrani član Glavnog odbora političke stranke kojoj ste na čelu. Naime, svojim već višegodišnjim radnim i neradnim angažmanom u političkoj stranci i istovremeno u Javnom servisu BiH, minuli SDP-ov kandidat za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka g. Hadžiomerović nanosi svakodnevno nemjerljive štete ugledu Javnoga servisa BiH, ali i ukupnom ugledu SDP-a kao demokratske stranke.
U Vas se stoga, dragi gospodine Nikšiću, uzdamo da možda možete, kao danas najodgovornija osoba u SDP-u, objasniti članu Glavnog odbora SDP-a i minulom kandidatu SDP-a za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, g. Bakiru Hadžiomeroviću, da je u najmanju ruku neprirodno uzimati svakomjesečno novac za uredničku poziciju na Javnom servisu, i to novac od redovitih platiša RTV pristojbe, a pri tom se već mjesecima i pravno i javno politički angažirati, i to u najvišem političko-stranačkom tijelu.
Nas, zarad nekadašnje kolegijalnosti, a pošteno govoreći, najiskrenije raduju rezultati koje je Hadžiomerović postigao tijekom svog političkog angažmana i uvjereni smo da bez Hadžiomerovića, kao prvog lica Vaše kampanje na prošlim izborima, vjerojatno ni rezultati izbora za SDP ne bi bili ovakvi kakvi jesu. Ali, s tim je Vaša odgovornost i veća da sutrašnjem možebit' perspektivnom kadru Vaše stranačke politike najdobronamjernije i gotovo očinski istumačite osnovna načela političkoga djelovanja i njihovu potpunu nespojivost sa žurnalizmom u bilo kojem Javnom servisu, pa tako i u RTV Federacije BiH.
Napominjemo kako smo g. Hadžiomeroviću već prije nekoliko mjeseci uputili pismo u kojem predlažemo da na sastanku s Poslovodnim odborom RTV Federacije BiH kroz dogovor riješi svoj status te konačno prestane s već višegodišnjim, nezarađenim, nemoralnim, neprirodnim i nezasluženim uzimanjem novca od građana koji plaćaju RTV pristojbu, jer on, ustvari, istovremeno svoj profesionalni angažman praktično realizira u politici, i još fotografirajući se, ironično, baš u sakoima posuđenim i nikada razduženim od RTV Federacije BiH. Ali, avaj, Hadžiomerović je i tada i poslije odbio da uopće razgovara sa predstavnicima poslodavca RTV Federacije BiH, nastavivši spokojno uzimati nezarađeni novac i dalje nemilice se pojavljivati u javnoservisnim sakoima u spotovima i javnim nastupima SDP-a i na svojim profilima na društvenim mrežama.
Mi smo, stoga, prinuđeni obratiti se Vama, kao danas vrhovnom autoritetu stranke u kojoj je g. Hadžiomerović ostvario politički angažman, i zamoliti Vas i kao pravnika i kao predsjednika da Hadžiomerovića poučite pravnim načelima političkog i žurnalističkog kodeksa, jer je do sada pojedine političare upravo nepoznavanje pravnih procedura i pravnih načela odvelo u „žurbu“, a nakon toga i političku anonimnost.
Mišljenja smo, i opet ponavljamo, kako je moralan čin da zaposlenik koji se već kandidirao na političku poziciju, kao što je član Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, te se učlanio u političku partiju i izabran je u Glavni odbor te partije, samoinicijativno zatraži da odstupi s novinarsko-uredničke pozicije u Javnom servisu RTV Federacije BiH.
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH -
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#39384 Re: SDP
Banksy wrote:''Privatni razlozi'' su prozaični, materijalne prirode.
Šifra: Ostanak na platnoj listi
FTV pisao Nikšiću: "Pomozite da se Hadžiomerović skine s platne liste FTV-a i da vrati posuđene sakoe!"
02. 01. 2015.
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH uputio je Otvoreno pismo predsjedniku SDP-a, Nerminu Nikšiću, u kome ga mole i pozivaju da napokon razriješi radno-pravni status Bakira Hadžiomerovića, novog člana Glavnog odbora SDP-a, koji godinama ne radi ali prima plaću na FTV-u.
Poštovani,
obraćamo Vam se sa iskrenom željom i molbom da na početku Vašega mandata na mjestu predsjednika SDP-a BiH načinite pravedan potez, kojim biste ispravili dosadašnje brutalno narušavanje temeljnih demokratskih načela direktno kreiranih od strane minulog kandidata SDP-a iz reda Bošnjaka za člana Predsjedništva BiH g. Bakira Hadžiomerovića, a koji je danas, eto, i svježi novoizabrani član Glavnog odbora političke stranke kojoj ste na čelu. Naime, svojim već višegodišnjim radnim i neradnim angažmanom u političkoj stranci i istovremeno u Javnom servisu BiH, minuli SDP-ov kandidat za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka g. Hadžiomerović nanosi svakodnevno nemjerljive štete ugledu Javnoga servisa BiH, ali i ukupnom ugledu SDP-a kao demokratske stranke.
U Vas se stoga, dragi gospodine Nikšiću, uzdamo da možda možete, kao danas najodgovornija osoba u SDP-u, objasniti članu Glavnog odbora SDP-a i minulom kandidatu SDP-a za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, g. Bakiru Hadžiomeroviću, da je u najmanju ruku neprirodno uzimati svakomjesečno novac za uredničku poziciju na Javnom servisu, i to novac od redovitih platiša RTV pristojbe, a pri tom se već mjesecima i pravno i javno politički angažirati, i to u najvišem političko-stranačkom tijelu.
Nas, zarad nekadašnje kolegijalnosti, a pošteno govoreći, najiskrenije raduju rezultati koje je Hadžiomerović postigao tijekom svog političkog angažmana i uvjereni smo da bez Hadžiomerovića, kao prvog lica Vaše kampanje na prošlim izborima, vjerojatno ni rezultati izbora za SDP ne bi bili ovakvi kakvi jesu. Ali, s tim je Vaša odgovornost i veća da sutrašnjem možebit' perspektivnom kadru Vaše stranačke politike najdobronamjernije i gotovo očinski istumačite osnovna načela političkoga djelovanja i njihovu potpunu nespojivost sa žurnalizmom u bilo kojem Javnom servisu, pa tako i u RTV Federacije BiH.
Napominjemo kako smo g. Hadžiomeroviću već prije nekoliko mjeseci uputili pismo u kojem predlažemo da na sastanku s Poslovodnim odborom RTV Federacije BiH kroz dogovor riješi svoj status te konačno prestane s već višegodišnjim, nezarađenim, nemoralnim, neprirodnim i nezasluženim uzimanjem novca od građana koji plaćaju RTV pristojbu, jer on, ustvari, istovremeno svoj profesionalni angažman praktično realizira u politici, i još fotografirajući se, ironično, baš u sakoima posuđenim i nikada razduženim od RTV Federacije BiH. Ali, avaj, Hadžiomerović je i tada i poslije odbio da uopće razgovara sa predstavnicima poslodavca RTV Federacije BiH, nastavivši spokojno uzimati nezarađeni novac i dalje nemilice se pojavljivati u javnoservisnim sakoima u spotovima i javnim nastupima SDP-a i na svojim profilima na društvenim mrežama.
Mi smo, stoga, prinuđeni obratiti se Vama, kao danas vrhovnom autoritetu stranke u kojoj je g. Hadžiomerović ostvario politički angažman, i zamoliti Vas i kao pravnika i kao predsjednika da Hadžiomerovića poučite pravnim načelima političkog i žurnalističkog kodeksa, jer je do sada pojedine političare upravo nepoznavanje pravnih procedura i pravnih načela odvelo u „žurbu“, a nakon toga i političku anonimnost.
Mišljenja smo, i opet ponavljamo, kako je moralan čin da zaposlenik koji se već kandidirao na političku poziciju, kao što je član Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, te se učlanio u političku partiju i izabran je u Glavni odbor te partije, samoinicijativno zatraži da odstupi s novinarsko-uredničke pozicije u Javnom servisu RTV Federacije BiH.
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH -
"privatni" "patriotski" itd.
za nadati se da ga nabiju nogom iz onog sivog doma kojeg spodobe poput njega i napravile sivim
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#39385 Re: SDP
Odlazak Hadžiomerovića je nešto korisno za SDP... Samo bi bilo korisnije da se nije sam iščlanio, nego da je šutnut...
Pad SDP-a je započeo upravo sa frapantnom uređivačkom politikom FTV-a sa kraja 2010. i početka 2011. godine...
Pad SDP-a je započeo upravo sa frapantnom uređivačkom politikom FTV-a sa kraja 2010. i početka 2011. godine...
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#39386 Re: SDP
Sad ocekujemo da propjeva propali novinar,politicar i muzicar,o razlozima napustanja ljohnute stranke DJJ
Vidim da ga i kolege sa federalne nemogu ochima smislit zbog uzimanja para bez ikakvog rada!
Sta mislite gdje ce Mr. Senzacionalno zavrsiti?
Vidim da ga i kolege sa federalne nemogu ochima smislit zbog uzimanja para bez ikakvog rada!
Sta mislite gdje ce Mr. Senzacionalno zavrsiti?
- Helena2014
- Posts: 1191
- Joined: 22/09/2014 11:08
#39387 Re: SDP
Hadžiomerović: Tačno je da sam napustio SDP
Bakir Hadžiomerović dao je ostavku na mjesto u Glavnom odboru SDP, te zatražio ispisnicu iz ove stranke, saznaje naš list.
Hadžiomerović je inače, bio SDP - ov kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH na oktobarskim izborima.
On je potvrdio za “Avaz” ovu informaciju, ali nije želio govoriti o razlozima napuštanja SDP-a.
- Tačno je da sam podnio ostavku na članstvo i zatražio da me razriješe dužnosti u Glavnom odboru SDP-a. Samim tim ja više nisam član ove stranke. Zatražio sam i ispisnicu. Želim im sve i najbolje i neka se i dalje bore za ideju socijaldemokratije - rekao je Hadžiomerović.
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#39388 Re: SDP
Nadam se u P.M!!! E, tu mu je i mjesto! Danas mi je SDP drazi nego juce, ko zna, mozda to jednog dana bude prihvatljiva opcija, al' sto rece @dustaban treba to u 3 vode oprat!shibonja wrote:Sad ocekujemo da propjeva propali novinar,politicar i muzicar,o razlozima napustanja ljohnute stranke DJJ![]()
Vidim da ga i kolege sa federalne nemogu ochima smislit zbog uzimanja para bez ikakvog rada!
Sta mislite gdje ce Mr. Senzacionalno zavrsiti?
- Truba
- Posts: 93781
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#39389 Re: SDP
možda je bolest 
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#39390 Re: SDP
Puno prije je taj pad započeo, ovo sa FTV-om 2010. je bio samo jedan od simptoma.cyprus wrote:Odlazak Hadžiomerovića je nešto korisno za SDP... Samo bi bilo korisnije da se nije sam iščlanio, nego da je šutnut...
Pad SDP-a je započeo upravo sa frapantnom uređivačkom politikom FTV-a sa kraja 2010. i početka 2011. godine...
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#39391 Re: SDP
Neće biti, biće prije da mu se se malčice oslobođeno članstvo svega nagovorilo.Black swan wrote:možda je bolest
-
homar
- Posts: 1486
- Joined: 16/06/2008 17:07
#39392 Re: SDP
Kompletan vrh SDP-a je obolio od nepotizma i korupcije. Bakir je otišao jer mu se više isplati da bude na "bijelom hljebu" na FTV, nego da zanosi .uda Nikšiću.
I poslije Zlatka - Zlatko!
I poslije Bakira - Bakir!
U SDP-u će ostati samo klika koja muze državu ili stranačku sisu, odnosno dok ne proćerdaju ono što je ostalo od imovine.
I poslije Zlatka - Zlatko!
I poslije Bakira - Bakir!
U SDP-u će ostati samo klika koja muze državu ili stranačku sisu, odnosno dok ne proćerdaju ono što je ostalo od imovine.
- Helena2014
- Posts: 1191
- Joined: 22/09/2014 11:08
#39394 Re: SDP
Black swan wrote:možda je bolest

FTV pisao Nikšiću: "Pomozite da se Hadžiomerović skine s platne liste FTV-a i da vrati posuđene sakoe!"
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH uputio je Otvoreno pismo predsjedniku SDP-a, Nerminu Nikšiću, u kome ga mole i pozivaju da napokon razriješi radno-pravni status Bakira Hadžiomerovića, novog člana Glavnog odbora SDP-a, koji godinama ne radi ali prima plaću na FTV-u.
Pismo u cijelosti
Poštovani,
obraćamo Vam se sa iskrenom željom i molbom da na početku Vašega mandata na mjestu predsjednika SDP-a BiH načinite pravedan potez, kojim biste ispravili dosadašnje brutalno narušavanje temeljnih demokratskih načela direktno kreiranih od strane minulog kandidata SDP-a iz reda Bošnjaka za člana Predsjedništva BiH g. Bakira Hadžiomerovića, a koji je danas, eto, i svježi novoizabrani član Glavnog odbora političke stranke kojoj ste na čelu. Naime, svojim već višegodišnjim radnim i neradnim angažmanom u političkoj stranci i istovremeno u Javnom servisu BiH, minuli SDP-ov kandidat za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka g. Hadžiomerović nanosi svakodnevno nemjerljive štete ugledu Javnoga servisa BiH, ali i ukupnom ugledu SDP-a kao demokratske stranke.
U Vas se stoga, dragi gospodine Nikšiću, uzdamo da možda možete, kao danas najodgovornija osoba u SDP-u, objasniti članu Glavnog odbora SDP-a i minulom kandidatu SDP-a za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, g. Bakiru Hadžiomeroviću, da je u najmanju ruku neprirodno uzimati svakomjesečno novac za uredničku poziciju na Javnom servisu, i to novac od redovitih platiša RTV pristojbe, a pri tom se već mjesecima i pravno i javno politički angažirati, i to u najvišem političko-stranačkom tijelu.
Nas, zarad nekadašnje kolegijalnosti, a pošteno govoreći, najiskrenije raduju rezultati koje je Hadžiomerović postigao tijekom svog političkog angažmana i uvjereni smo da bez Hadžiomerovića, kao prvog lica Vaše kampanje na prošlim izborima, vjerojatno ni rezultati izbora za SDP ne bi bili ovakvi kakvi jesu. Ali, s tim je Vaša odgovornost i veća da sutrašnjem možebit' perspektivnom kadru Vaše stranačke politike najdobronamjernije i gotovo očinski istumačite osnovna načela političkoga djelovanja i njihovu potpunu nespojivost sa žurnalizmom u bilo kojem Javnom servisu, pa tako i u RTV Federacije BiH.
Napominjemo kako smo g. Hadžiomeroviću već prije nekoliko mjeseci uputili pismo u kojem predlažemo da na sastanku s Poslovodnim odborom RTV Federacije BiH kroz dogovor riješi svoj status te konačno prestane s već višegodišnjim, nezarađenim, nemoralnim, neprirodnim i nezasluženim uzimanjem novca od građana koji plaćaju RTV pristojbu, jer on, ustvari, istovremeno svoj profesionalni angažman praktično realizira u politici, i još fotografirajući se, ironično, baš u sakoima posuđenim i nikada razduženim od RTV Federacije BiH. Ali, avaj, Hadžiomerović je i tada i poslije odbio da uopće razgovara sa predstavnicima poslodavca RTV Federacije BiH, nastavivši spokojno uzimati nezarađeni novac i dalje nemilice se pojavljivati u javnoservisnim sakoima u spotovima i javnim nastupima SDP-a i na svojim profilima na društvenim mrežama.
Mi smo, stoga, prinuđeni obratiti se Vama, kao danas vrhovnom autoritetu stranke u kojoj je g. Hadžiomerović ostvario politički angažman, i zamoliti Vas i kao pravnika i kao predsjednika da Hadžiomerovića poučite pravnim načelima političkog i žurnalističkog kodeksa, jer je do sada pojedine političare upravo nepoznavanje pravnih procedura i pravnih načela odvelo u „žurbu“, a nakon toga i političku anonimnost.
Mišljenja smo, i opet ponavljamo, kako je moralan čin da zaposlenik koji se već kandidirao na političku poziciju, kao što je član Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka, te se učlanio u političku partiju i izabran je u Glavni odbor te partije, samoinicijativno zatraži da odstupi s novinarsko-uredničke pozicije u Javnom servisu RTV Federacije BiH.
Poslovodni odbor Radio-televizije Federacije BiH
- See more at: http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i- ... iLiGl.dpuf
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#39395 Re: SDP
Ne znam na kakav pad ti misliš, ali ja mislim na pad popularnosti... Obzirom da je vrhunac popularnosti SDP-a bio u oktobru 2010. godine, ne znam kako je pad mogao početi prije togaVjecitiStudent wrote:Puno prije je taj pad započeo, ovo sa FTV-om 2010. je bio samo jedan od simptoma.cyprus wrote:Odlazak Hadžiomerovića je nešto korisno za SDP... Samo bi bilo korisnije da se nije sam iščlanio, nego da je šutnut...
Pad SDP-a je započeo upravo sa frapantnom uređivačkom politikom FTV-a sa kraja 2010. i početka 2011. godine...
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#39396 Re: SDP
Pa i vrapci na grani znaju da je Bakir napustio SDP zbog novca, tj. plaće koju prima za nerad na FTV. Čim su se sa FTV oglasili prema SDP-u, odnosno predsjedniku Nikšiću da im pomogne da se isti skine sa platne liste FTV, jer je stranački angažovan, odmah sam Bakir reagovao i umjesto ostavke na FTV i prekida radnog odnosa, napustio je SDP. Ko bi se odrekao plaće od 2 milje i kusur KM za čisti nerad. Samo kod nas ima da se nepojavljuješ nikad na poslu i primaš ogromne novce za to. Da imaju mozga na FTV davnih dana bi mu raskinuli ugovor, jer isti ne dolazi na posao.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#39397 Re: SDP
Odavno nisam vidio ljepše upakovan šuk.Nas, zarad nekadašnje kolegijalnosti, a pošteno govoreći, najiskrenije raduju rezultati koje je Hadžiomerović postigao tijekom svog političkog angažmana i uvjereni smo da bez Hadžiomerovića, kao prvog lica Vaše kampanje na prošlim izborima, vjerojatno ni rezultati izbora za SDP ne bi bili ovakvi kakvi jesu.
Moj naklon autoru ove rečenice. Moglo je pismenije ali sadržina je dovoljno dobra da progledamo kroz prste formi.
- zunazu
- Posts: 1429
- Joined: 02/11/2014 11:20
#39398 Re: SDP
Hadžiomerović je u svakom svom poslu bio uspješan. Prostor za veći uspjeh na izborima mu je uskratila stranka i njeni loši dani. Da je bio kandidat 2010. sigurno bi prošao bolje. Mada ni broj glasova 2014. svakako nije mali. No, nije to ni bitno. Bitno je da čovjek bude zdrav i neka mu je sretno, jer ja ću ga uvijek pamtiti kao dobrog novinara, solidnog muzičara i boljeg čovjeka i profesionalca od svih koji su mu radili o glavi, gdje se ubrajaju antipatična Duška Jurišić, Avdo av-av Avdić, Džemal nekakav Šabić i ostala SDA-Budimir kompanija bez časti i obraza.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#39399 Re: SDP
I ja mu želim da bude zdrav i neka mu je sretno. Ali samo pod uslovom da nije ni blizu javnoj kasi. Eto, ne mislim da tražim puno, neka pokrene biznis, ili neka se zaposli u nekoj privatnoj firmi, ili neka živi od muzike, kažeš da mu je to išlo od ruke, neka radi šta hoće ali samo da nije u nekoj javnoj firmi i parazitiranjem kao što je to danas slučaj. Lik je odvratan, karakterna nula i mislim da je malo ljigavaca takvog kalibra, ali eto neka se skine društvu sa sise, neka na oltaru domovini žrtvuje ono što svaki mjesec zavrne i od njega dosta.zunazu wrote:Hadžiomerović je u svakom svom poslu bio uspješan. Prostor za veći uspjeh na izborima mu je uskratila stranka i njeni loši dani. Da je bio kandidat 2010. sigurno bi prošao bolje. Mada ni broj glasova 2014. svakako nije mali. No, nije to ni bitno. Bitno je da čovjek bude zdrav i neka mu je sretno, jer ja ću ga uvijek pamtiti kao dobrog novinara, solidnog muzičara i boljeg čovjeka i profesionalca od svih koji su mu radili o glavi, gdje se ubrajaju antipatična Duška Jurišić, Avdo av-av Avdić, Džemal nekakav Šabić i ostala SDA-Budimir kompanija bez časti i obraza.
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#39400 Re: SDP
Rijetko vidjena gnjida, kad se samo sjetim njegovih moralnih pridika. To govno podhitno treba dobiti radne zadatke u svojoj firmi pa ako mu se radi nek zaradi platu, ako mu se ne radi - avlija!Skijaš wrote:I ja mu želim da bude zdrav i neka mu je sretno. Ali samo pod uslovom da nije ni blizu javnoj kasi. Eto, ne mislim da tražim puno, neka pokrene biznis, ili neka se zaposli u nekoj privatnoj firmi, ili neka živi od muzike, kažeš da mu je to išlo od ruke, neka radi šta hoće ali samo da nije u nekoj javnoj firmi i parazitiranjem kao što je to danas slučaj. Lik je odvratan, karakterna nula i mislim da je malo ljigavaca takvog kalibra, ali eto neka se skine društvu sa sise, neka na oltaru domovini žrtvuje ono što svaki mjesec zavrne i od njega dosta.zunazu wrote:Hadžiomerović je u svakom svom poslu bio uspješan. Prostor za veći uspjeh na izborima mu je uskratila stranka i njeni loši dani. Da je bio kandidat 2010. sigurno bi prošao bolje. Mada ni broj glasova 2014. svakako nije mali. No, nije to ni bitno. Bitno je da čovjek bude zdrav i neka mu je sretno, jer ja ću ga uvijek pamtiti kao dobrog novinara, solidnog muzičara i boljeg čovjeka i profesionalca od svih koji su mu radili o glavi, gdje se ubrajaju antipatična Duška Jurišić, Avdo av-av Avdić, Džemal nekakav Šabić i ostala SDA-Budimir kompanija bez časti i obraza.
