Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
RtrnOfSalisbury wrote:u svezi toronta sam iznenadjen jer su prosle godine forumski strucnjaci najavljivali rebilding rebildovase se ljudi odma, samo fejkersima treba 10-15 godina (za plejof)
Citav post napisao da bi po 648. put pokazao dovitljivost zamijenivsi slovo L sa slovom F
Fejkersi su vrh kad vidiš NYK
Fejkersi zamal u PO odoše, da se Lebron oporavio 4 kola ranije who knows, možda čak do finala westa
Concord wrote:Kakve je qurceve srece tim za koji navijam, Toronto ce osvojiti titulu, Kawhi zadovoljan ostane gdje jeste, Durant skonta da je potreban timu, ostane gdje jeste. U medjuvremenu Kyrie potpise za Netse, AD potpise gdje god, a New Yorku jedna fina kita futrovana
Ja zato navijam za gsw iako ih realno ne mogu smisliti. Fino preokrenu i onda KD kaze im out najbolji sam kite ste bez mene + regrutuje kawhija, a na draftu uzmu moranta .
Kakvi mokri snovi jbt
E jebem te sudbino, pa dje bas ahilovu
Zna li neko je li na istoj nozi gdje je povrijedio lozu, ima li to kakvog uticaja, mozda nije bio dovoljno spreman, isforsirao da igra?
nije trebo igrat. a gs ga ubacio jer znaju da je potrosna roba jer nece potpisati za njih iduce godine.
ja sad mislim da ce ih i bez kd-a uzeti iduce dvije.
drake i sik na aparatima.