SDP

The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#39351 Re: SDP

Post by The BEN10 »

The BEN10 wrote:Za Mekic nije presao u SDA?
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/181 ... u_sda.html
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39352 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

kako je ovo sve jadno i bijedno
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#39353 Re: SDP

Post by dustaban »

pemanapemani wrote:Iako se nikako ne slažem sa potezima DF-a nakon izbora, ne mogu skriti oduševljenje kako je jedan "nesposobni, neelokventni i glupi" Komšić jednostavno rasturio "intelektualno i menadžerski superiornog" Lagumdžiju i ekipu oko njega. :D

Koliko se energije satralo da se pokaže kako je Komšić samo jedan u nizu onih kojih je Zlaja zgazio (Duraković, Lazović, Gojer, Pećanac, Skenderagić, Marković...), kad ono "tupson" iz nebodera u Hrasnom ih gospodski uništio. :lol:
Nemojte precerivati ni u kojem pravcu. Jednostavno su se stekle takve okolnosti da krah SDP-a nista nije moglo zaustaviti. Naravno tome je najvise kriv prvi covjek, ponajvise zato sto misli da on nije kriv.
Komsicev odlazak je samo zadnji u nizu odlazaka iz SDP-a. Kad se stvari posmatraju retroaktivno svima je jasno da je ta pukotina nastala odlaskom Durakovica i sa Komsicem je samo zavrsila svoje sirenje i izazvala lom.

A bogami nemojmo zanemariti ni nas i ovaj forum. Imam neki neodoljiv osjecaj da sam ovome sto se desava sa SDP-om vise doprinio ja nego Komsic!

:mrgreen:
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39354 Re: SDP

Post by pedeset »

Nije mi jasno kako još niko iz protivničkih stranačkih tabora nije poslao zahvalnicu Lagumdžiji i Hadžiću na nesebičnom doprinosu raspada SDP-a. Mislim da je to najmanje što mogu učiniti. :babinsin:
User avatar
vee-jay
Posts: 9850
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#39355 Re: SDP

Post by vee-jay »

dustaban wrote:
pemanapemani wrote:Iako se nikako ne slažem sa potezima DF-a nakon izbora, ne mogu skriti oduševljenje kako je jedan "nesposobni, neelokventni i glupi" Komšić jednostavno rasturio "intelektualno i menadžerski superiornog" Lagumdžiju i ekipu oko njega. :D

Koliko se energije satralo da se pokaže kako je Komšić samo jedan u nizu onih kojih je Zlaja zgazio (Duraković, Lazović, Gojer, Pećanac, Skenderagić, Marković...), kad ono "tupson" iz nebodera u Hrasnom ih gospodski uništio. :lol:
Nemojte precerivati ni u kojem pravcu. Jednostavno su se stekle takve okolnosti da krah SDP-a nista nije moglo zaustaviti. Naravno tome je najvise kriv prvi covjek, ponajvise zato sto misli da on nije kriv.
Komsicev odlazak je samo zadnji u nizu odlazaka iz SDP-a. Kad se stvari posmatraju retroaktivno svima je jasno da je ta pukotina nastala odlaskom Durakovica i sa Komsicem je samo zavrsila svoje sirenje i izazvala lom.

A bogami nemojmo zanemariti ni nas i ovaj forum. Imam neki neodoljiv osjecaj da sam ovome sto se desava sa SDP-om vise doprinio ja nego Komsic!

:mrgreen:
precjenjujes i sebe i forum. :wink:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#39356 Re: SDP

Post by dustaban »

vee-jay wrote:
dustaban wrote:
pemanapemani wrote:Iako se nikako ne slažem sa potezima DF-a nakon izbora, ne mogu skriti oduševljenje kako je jedan "nesposobni, neelokventni i glupi" Komšić jednostavno rasturio "intelektualno i menadžerski superiornog" Lagumdžiju i ekipu oko njega. :D
Koliko se energije satralo da se pokaže kako je Komšić samo jedan u nizu onih kojih je Zlaja zgazio (Duraković, Lazović, Gojer, Pećanac, Skenderagić, Marković...), kad ono "tupson" iz nebodera u Hrasnom ih gospodski uništio. :lol:
Nemojte precerivati ni u kojem pravcu. Jednostavno su se stekle takve okolnosti da krah SDP-a nista nije moglo zaustaviti. Naravno tome je najvise kriv prvi covjek, ponajvise zato sto misli da on nije kriv.
Komsicev odlazak je samo zadnji u nizu odlazaka iz SDP-a. Kad se stvari posmatraju retroaktivno svima je jasno da je ta pukotina nastala odlaskom Durakovica i sa Komsicem je samo zavrsila svoje sirenje i izazvala lom.
A bogami nemojmo zanemariti ni nas i ovaj forum. Imam neki neodoljiv osjecaj da sam ovome sto se desava sa SDP-om vise doprinio ja nego Komsic!
:mrgreen:
precjenjujes i sebe i forum. :wink:
Ner samo ja, izgleda da i MUP RS "precjenjuje" klix...!
:wink:
User avatar
vee-jay
Posts: 9850
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#39357 Re: SDP

Post by vee-jay »

dustaban wrote:
vee-jay wrote:
dustaban wrote: quote="pemanapemani"

Iako se nikako ne slažem sa potezima DF-a nakon izbora, ne mogu skriti oduševljenje kako je jedan "nesposobni, neelokventni i glupi" Komšić jednostavno rasturio "intelektualno i menadžerski superiornog" Lagumdžiju i ekipu oko njega. :D
Koliko se energije satralo da se pokaže kako je Komšić samo jedan u nizu onih kojih je Zlaja zgazio (Duraković, Lazović, Gojer, Pećanac, Skenderagić, Marković...), kad ono "tupson" iz nebodera u Hrasnom ih gospodski uništio. :lol:
/quote

Nemojte precerivati ni u kojem pravcu. Jednostavno su se stekle takve okolnosti da krah SDP-a nista nije moglo zaustaviti. Naravno tome je najvise kriv prvi covjek, ponajvise zato sto misli da on nije kriv.
Komsicev odlazak je samo zadnji u nizu odlazaka iz SDP-a. Kad se stvari posmatraju retroaktivno svima je jasno da je ta pukotina nastala odlaskom Durakovica i sa Komsicem je samo zavrsila svoje sirenje i izazvala lom.
A bogami nemojmo zanemariti ni nas i ovaj forum. Imam neki neodoljiv osjecaj da sam ovome sto se desava sa SDP-om vise doprinio ja nego Komsic!
:mrgreen:
precjenjujes i sebe i forum. :wink:
Ner samo ja, izgleda da i MUP RS "precjenjuje" klix...!
:wink:
izasao narod na ulice, eno tebe u trecem redu, peti sa desne strane

Image
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39358 Re: SDP

Post by skambrljo »

Zašto niko ne piše gdje će novu godinu dočekati Lagumdžija, Hadžić, Nikšić i kompanija? Mada mislim da Nikšić neće pretjerivati jer je još na funkciji pa da ne izaziva narod, dok bi Zlatko i Damir trebali trošiti ono što su godinama DEBELO NAHAPALI.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39359 Re: SDP

Post by skambrljo »

Evo jedan dobar vic za početak 2015:

Lagumdžijin sekretar obavještava svog šefa da su mu stigla tri gosta: Reiz, izaslanik međunarodnog monetarnog fonda i direktor svjetske banke.
-"Gospodine ministre, koga da uvedem prvog?"
-"Reiza", odgovori Zlatko, njega moram poljubiti samo u obraz. :lol: :lol: :lol: :kiss:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39360 Re: SDP

Post by johntra »

Zar se taj vic ne bi trebao odnositi na tvog ljubljenog Željkeca, on je sad vlast? mada, poznavajući njega, neće mu biti teško i naguziti se nekad...sve radi fotelja...
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#39361 Re: SDP

Post by drug_profi »

Vas dvojica cete se i potuci zbog druge dvojice - generalno supaka.
vic je primjenjiv na svakog politicara jos od kako nas je Marsal napustio.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39362 Re: SDP

Post by johntra »

Ma neću se potući, nego mi samo smiješno to da je samo Zlatko ili bilo ko drugi ljubio guzove strancima...ako ništa, SDP i Zlatko su jedini i skupili damu da odgovore nekim od tih stranaca...doduše, možda su zato i ovoliko zijanili na izborima... :D
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#39363 Re: SDP

Post by wolf07 »

johntra wrote:Ma neću se potući, nego mi samo smiješno to da je samo Zlatko ili bilo ko drugi ljubio guzove strancima...ako ništa, SDP i Zlatko su jedini i skupili damu da odgovore nekim od tih stranaca...doduše, možda su zato i ovoliko zijanili na izborima... :D
Nije tacno! Imas i ono gostovanje Generalnog sekretara NATO pakta Rasmusena kojeg je propisno naruzio Silajdzic pa sta, pojeo vuk magarca. Glupo je mjeriti uspjehe nasih politicara po tome koliko se ko kojem strancu zavukao u dupe i obrnuto, koliko se ko kojem strancu nagovorio. Eto Vucic se sjeba s nekim potezima tipa - tako ne moze da se razgovara samnom, Srbiju niko nece ucenjivati i sl. gluposti. Da mu neko zbog toga nije mozda vratio Kosovo? U odnosu prema stranim politicarima covjek ne zna da li su politicari regiona vise smijesni ili zalosni i kad im se uvlace u guzicu i kad ih kao nesto ruze.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39364 Re: SDP

Post by skambrljo »

Zlatko je jedino odgovorio Kukanjcu, to mu se mora priznati. Rekao je "Ja sam Zlatko Lagumdžija, ja sam slučajni prolaznik".

Šalu na stranu Lagumdžiju je pojelo to što je sujetan i narcisoidan, nije on nikada nikome ozbiljno odgovorio, pogotovo ne strancima.
A konstatacija da je izgubio izbore zbog toga što je "odgovorio strancima" mi je tragikomična. Izbore je izgubio zbog ogromnih pogrešaka, afera, lopovluka i sl. Ne lično njegovih (mada je i takvih bilo), nego je bio okružen ljudima koje nije smio pustiti ni da vode mjesnu zajednicu, a kamoli državu kao izborni pobjednici.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39365 Re: SDP

Post by johntra »

da si malo bolje pratio kampanju, vidio bi da jeste, a ne samo on, nego mnogi iz SDP-a...ali eto, vidjet ćemo kako će novi izborni pobjednici voditi državu...možda kao što su vodili turističke agencije?
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39366 Re: SDP

Post by pedeset »

I Bakir Hadžiomerović napušta titanik. Bezveze se izofirao ali eto, bar je došao pameti i koliko toliko izlazi čist. Još samo da ga i Zlaja napusti i gotovo. Ali Zlaja baš kao pravi kapetan čeka vodu do ušiju.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#39367 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

pedeset wrote:I Bakir Hadžiomerović napušta titanik. Bezveze se izofirao ali eto, bar je došao pameti i koliko toliko izlazi čist. Još samo da ga i Zlaja napusti i gotovo. Ali Zlaja baš kao pravi kapetan čeka vodu do ušiju.
da neće u DF?
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#39368 Re: SDP

Post by starii »

pedeset wrote:I Bakir Hadžiomerović napušta titanik. Bezveze se izofirao ali eto, bar je došao pameti i koliko toliko izlazi čist. Još samo da ga i Zlaja napusti i gotovo. Ali Zlaja baš kao pravi kapetan čeka vodu do ušiju.
pametnije mu je bilo da nije uzlazio u SDP a ovako ispao govno...
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#39369 Re: SDP

Post by dustaban »

skambrljo wrote:... Izbore je izgubio (Zlatko Lagumdzija) zbog ogromnih pogrešaka, afera, lopovluka i sl. Ne lično njegovih (mada je i takvih bilo), nego je bio okružen ljudima koje nije smio pustiti ni da vode mjesnu zajednicu, a kamoli državu kao izborni pobjednici.
Stvarno mi vise ide na racku ovo tepanje Lagumdziji zbog gresaka "koje nisu licno njegove".

Ako je postojala stranka koja je licno necija onda je to SDP. Nisu se lopine u toj stranci pojavile iza Lagumdzijinih ledja vec ih je on doveo, stvorio, vaspitao... tako sto je otjerao sve neistomisljenike.

Da on ima ikakve casti i obraza na sebe bi preuzeo cio poraz i k tome svemu bi trebao casno izvrsiti harakiri.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39370 Re: SDP

Post by suncica24 »

starii wrote:
pedeset wrote:I Bakir Hadžiomerović napušta titanik. Bezveze se izofirao ali eto, bar je došao pameti i koliko toliko izlazi čist. Još samo da ga i Zlaja napusti i gotovo. Ali Zlaja baš kao pravi kapetan čeka vodu do ušiju.
pametnije mu je bilo da nije uzlazio u SDP a ovako ispao govno...
Cuj cist.

Po meni je ligav koliko i oni koji su ga doveli, a onda i oni koji su mu lizali pozadinu kao velikom sdpovcu.
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#39371 Re: SDP

Post by dpjokala26 »

nit covjeka,nit novinara,nit politicara od njega. :eh:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#39372 Re: SDP

Post by It_is_a_Leclerc »

SDP svakim danom sve "čistija" stranka..
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#39373 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

Ne vjerujem da će ga zamijeniti neko bolji.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39374 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Još desetak hiljada ovakvih i mogla bi se ova stranka možda i malo pročistiti.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#39375 Re: SDP

Post by _Reds_ »

The BEN10 wrote:Za Mekic nije presao u SDA?
Od kud nas Mekic u klupama pored zastupnika SDP-a danas, ako je presao u SDA ??

Nista meni vise nije tu jasno.
Last edited by _Reds_ on 06/01/2015 17:20, edited 2 times in total.
Post Reply