SDP

User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39301 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

suncica24 wrote:
KatarinaKosaca wrote:
lacrima wrote:Šuška se da je i Rusmir Šanko Mesihović prešao u DF trbuhom za pozicijom generalnog direktora KCUS-a. Također, prešli su i skoro svi SDP vijećnici u općini Centar, od kojih su neki Šankini ljudi neosporno. Također, Berilo i njegovi su već stara vijest.
Šta se dešava?
Dakle, još jednom će nas stići kletva "Da Bog da te Šanko liječio". Ipak, mislim, samo preko Seke mrtve u tu fotelju :D
A onda ce Sanko na Sekino mjesto :roll:
Ako nastave prebjeguljama iz SDP-a davati mjesta tipa Bećirević, a naročito Šanki DF glas onda su isti kao SDA. Onda neka se dobro nakradu i nauživaju u ove 4 godine, jer idući mandat neće dočekati. Oni su i dobili glasove da tako ne rade. Kombinatorike i kadrovisanje.
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#39302 Re: SDP

Post by muha_sa »

Pozdrav Kato :-D


sve ti je to u 5 dkg :-) dug je proces da se mentalni cip promjeni :-)
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39303 Re: SDP

Post by suncica24 »

Ako nastave prebjeguljama iz SDP-a davati mjesta tipa Bećirević, a naročito Šanki DF glas onda su isti kao SDA. Onda neka se dobro nakradu i nauživaju u ove 4 godine, jer idući mandat neće dočekati. Oni su i dobili glasove da tako ne rade. Kombinatorike i kadrovisanje.
Onaj...
Pa sad, ako bas mislis da tu postoji neka visa politika od kadrovske i "zaroni ruku u budzet dok mozes", bome... zabrinjava tvoja naivnost.

Al' eto... i ja jos vjerujem u Djeda Mraza :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39304 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

suncica24 wrote:Onaj...
Pa sad, ako bas mislis da tu postoji neka visa politika od kadrovske i "zaroni ruku u budzet dok mozes", bome... zabrinjava tvoja naivnost.

Al' eto... i ja jos vjerujem u Djeda Mraza :D
Naravno da mislim da još postoje pošteni ljudi i da postoje pristojne političke stranke. Kako ja, tako i ti znamo zemlju koja ima korupciju, ali ima i primjere da se to kažnjava, da se može drukčije i bolje. Neka bude samo kako je tamo, ništa više. I to nije Djed Mraz, nego Pirinejska realnost dokle Europa u punom smislu još nije ni stigla. Ne navodim primjer Novog Zelanda ili Norveške. Tako da odbijam prihvatiti kao aksiom da su svi ljudi lopovi i da je nemoguće pošteno.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39305 Re: SDP

Post by suncica24 »

KatarinaKosaca wrote:
suncica24 wrote:Onaj...
Pa sad, ako bas mislis da tu postoji neka visa politika od kadrovske i "zaroni ruku u budzet dok mozes", bome... zabrinjava tvoja naivnost.

Al' eto... i ja jos vjerujem u Djeda Mraza :D
Naravno da mislim da još postoje pošteni ljudi i da postoje pristojne političke stranke. Kako ja, tako i ti znamo zemlju koja ima korupciju, ali ima i primjere da se to kažnjava, da se može drukčije i bolje. Neka bude samo kako je tamo, ništa više. I to nije Djed Mraz, nego Pirinejska realnost dokle Europa u punom smislu još nije ni stigla. Ne navodim primjer Novog Zelanda ili Norveške. Tako da odbijam prihvatiti kao aksiom da su svi ljudi lopovi i da je nemoguće pošteno.
Ta zemlja ima sistem. I cak i kad sistem zakaze, ili zakaze njegovo provodjenje, ima ljude koji su navikli i traze da sistem funkcionise, pa stoga poguraju promjene koje su potrebne za ili njegovo provodjenje ili njegovu popravku.
Ova zemlja nema sistem. I u nedostatku sistema (jer ovaj koji postoji je tako nakaradno postavljen da ga ne mozemo zvati sistemom) ljudi se prilagodjavaju anarhiji i drustvu podzemlja. Gdje cak i oni kojim u uredjenom sistemu ne bi palo na pamet da naprave tu malu zavrzlamu, ovdje ce, jer tako je ili jedino moguce, ili lakse, ili jednostavno isplativije, napraviti je. Prepraviti uvjerenja, prilagoditi stavove, krenuti precicom, iskoristiti rupu, da bi prezivjeli u ovakvom drustvu.

Zato, kao i ti, izuzetno cijenim pristojne i postene ljude, dosljedne u svojim stavovima i uporne u svom poslu.
Samo sto na zalost, za razliku od tebe, takve ljude u politici vise ne vidim.

(doduse, mozda ima par ljudi na nekom lokalnom nivou, ali opet i tu se stalno pitam, da imaju vise prilika i vise moci, kakvi bi bili - jer sta moc i prilika rade od politicara sam vec vidjela)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39306 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

suncica24 wrote:Ta zemlja ima sistem. I cak i kad sistem zakaze, ili zakaze njegovo provodjenje, ima ljude koji su navikli i traze da sistem funkcionise, pa stoga poguraju promjene koje su potrebne za ili njegovo provodjenje ili njegovu popravku.
Ova zemlja nema sistem. I u nedostatku sistema (jer ovaj koji postoji je tako nakaradno postavljen da ga ne mozemo zvati sistemom) ljudi se prilagodjavaju anarhiji i drustvu podzemlja. Gdje cak i oni kojim u uredjenom sistemu ne bi palo na pamet da naprave tu malu zavrzlamu, ovdje ce, jer tako je ili jedino moguce, ili lakse, ili jednostavno isplativije, napraviti je. Prepraviti uvjerenja, prilagoditi stavove, krenuti precicom, iskoristiti rupu, da bi prezivjeli u ovakvom drustvu.

Zato, kao i ti, izuzetno cijenim pristojne i postene ljude, dosljedne u svojim stavovima i uporne u svom poslu.
Samo sto na zalost, za razliku od tebe, takve ljude u politici vise ne vidim.

(doduse, mozda ima par ljudi na nekom lokalnom nivou, ali opet i tu se stalno pitam, da imaju vise prilika i vise moci, kakvi bi bili - jer sta moc i prilika rade od politicara sam vec vidjela)
Nije prednost te zemlje samo sistem. NIkako nije samo sistem. Nego stvarno poimanje pravne države i nedozvoljavanje političarima da te prave budalom. Pretpostavljam da nisi tamo bila za 11.M da jesi, odlično bi znala o čemu govorim. Ali, nije tema ta zemlja, nego tvoja konstatacija da je "zabrinjavajuća moja naivnost ako mislim da može drukčije nego ruka u džep", a meni je, vidiš, zabrinjavajuće da netko misli da nema poštenih ljudi, jer je to znak da bi i sam istom mantrom vladao da ima priliku i da svijet gleda isključivo kroz materijalno i krađu. E, to jeste zabrinjavajuće. Ja nikada neću prestati vjerovati da ima poštenih ljudi, da se može drukčije, ja nikada neću slegnuti ramenima da je tako i drukčije ne može,jer ovo je zemlja u kojoj živim zato što je volim, a ne zato što moram i ne gledam svijet isključivo i samo kao zbir materijalnih dobara kojih je samo ukrasti.. Za neke naivno, za neke moralno, zavisi...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39307 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

muha_sa wrote:Pozdrav Kato :-D


sve ti je to u 5 dkg :-) dug je proces da se mentalni cip promjeni :-)
:kiss: Neka dočekaju naša djeca, bar da nešto počnemo.. Ima tu i do medija, puno, jako puno.
moke_31
Posts: 1984
Joined: 18/05/2011 14:54

#39308 Re: SDP

Post by moke_31 »

Nego kad je službeni pokop SDP-a?

I da, hoćemo li im HALALITI?

NEĆEMO, naravno :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39309 Re: SDP

Post by suncica24 »

KatarinaKosaca wrote:
suncica24 wrote:Ta zemlja ima sistem. I cak i kad sistem zakaze, ili zakaze njegovo provodjenje, ima ljude koji su navikli i traze da sistem funkcionise, pa stoga poguraju promjene koje su potrebne za ili njegovo provodjenje ili njegovu popravku.
Ova zemlja nema sistem. I u nedostatku sistema (jer ovaj koji postoji je tako nakaradno postavljen da ga ne mozemo zvati sistemom) ljudi se prilagodjavaju anarhiji i drustvu podzemlja. Gdje cak i oni kojim u uredjenom sistemu ne bi palo na pamet da naprave tu malu zavrzlamu, ovdje ce, jer tako je ili jedino moguce, ili lakse, ili jednostavno isplativije, napraviti je. Prepraviti uvjerenja, prilagoditi stavove, krenuti precicom, iskoristiti rupu, da bi prezivjeli u ovakvom drustvu.

Zato, kao i ti, izuzetno cijenim pristojne i postene ljude, dosljedne u svojim stavovima i uporne u svom poslu.
Samo sto na zalost, za razliku od tebe, takve ljude u politici vise ne vidim.

(doduse, mozda ima par ljudi na nekom lokalnom nivou, ali opet i tu se stalno pitam, da imaju vise prilika i vise moci, kakvi bi bili - jer sta moc i prilika rade od politicara sam vec vidjela)
Nije prednost te zemlje samo sistem. NIkako nije samo sistem. Nego stvarno poimanje pravne države i nedozvoljavanje političarima da te prave budalom. Pretpostavljam da nisi tamo bila za 11.M da jesi, odlično bi znala o čemu govorim. Ali, nije tema ta zemlja, nego tvoja konstatacija da je "zabrinjavajuća moja naivnost ako mislim da može drukčije nego ruka u džep", a meni je, vidiš, zabrinjavajuće da netko misli da nema poštenih ljudi, jer je to znak da bi i sam istom mantrom vladao da ima priliku i da svijet gleda isključivo kroz materijalno i krađu. E, to jeste zabrinjavajuće. Ja nikada neću prestati vjerovati da ima poštenih ljudi, da se može drukčije, ja nikada neću slegnuti ramenima da je tako i drukčije ne može,jer ovo je zemlja u kojoj živim zato što je volim, a ne zato što moram i ne gledam svijet isključivo i samo kao zbir materijalnih dobara kojih je samo ukrasti.. Za neke naivno, za neke moralno, zavisi...
Vidis, jesam bila.
Ali sam upratila i kako se nakon toga sve odvija (npr i da vidim ovo najnovije donosenje zakona koje ogranicava upravo manifestacije poput M11 koje imaju za cilj "to push" gradjanska prava kao i formulisanje odgovora na takva ogranicenja - da li kroz formu Podemos ili druge forme gradjanskog aktivizma).

A sto se tice lopova i prilike, u bh okolnostima, bila bih jako zahvalna da mi navedes imena politicara koji nije iskvarila prilika. Ali da su jos u politici, jer onih par sto ih ja znam, sto se mogu nabrojati na prste jedne ruke, pobjegli su od nje glavom bez obzira.
I to bas iz razloga suprotnom od tvoje konstatacije da ljudi kao ja, ili oni, da imaju priliku bi vladali istom mantrom, vec stoga sto nisu zeljeli zivjeti sa tim svjetonazorom.

(I, PS: Zaista nema potrebe da svaki put u konverzaciji samnom nabijas svoj patriotizam na nos. Jer, znas, zvuci pomalo ocajno sto ga moras nabijati na nos da bi se uvjerila u svoj izbor).
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39310 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

suncica24 wrote:Vidis, jesam bila.
Ali sam upratila i kako se nakon toga sve odvija (npr i da vidim ovo najnovije donosenje zakona koje ogranicava upravo manifestacije poput M11 koje imaju za cilj "to push" gradjanska prava kao i formulisanje odgovora na takva ogranicenja - da li kroz formu Podemos ili druge forme gradjanskog aktivizma).

A sto se tice lopova i prilike, u bh okolnostima, bila bih jako zahvalna da mi navedes imena politicara koji nije iskvarila prilika. Ali da su jos u politici, jer onih par sto ih ja znam, sto se mogu nabrojati na prste jedne ruke, pobjegli su od nje glavom bez obzira.
I to bas iz razloga suprotnom od tvoje konstatacije da ljudi kao ja, ili oni, da imaju priliku bi vladali istom mantrom, vec stoga sto nisu zeljeli zivjeti sa tim svjetonazorom.

(I, PS: Zaista nema potrebe da svaki put u konverzaciji samnom nabijas svoj patriotizam na nos. Jer, znas, zvuci pomalo ocajno sto ga moras nabijati na nos da bi se uvjerila u svoj izbor).
Uz dužno poštovanje, ako si tamo još od 2004, onda o BIH malo znaš, jer je to zemlja koja nema satelitsku, ni kablovsku, zatvorena zemlja, samo svoja, tako da o BIH prilikama i nisi baš kompetentna suditi. Ali, hajdemo reći da jesi. I nemam ja ovdje namjeru da temu SDP pretvorim u temu o Španiji, samo sam navela primjer 11M (koji nema veze sa tvojom refleksijom) a to je da su izbori bili sljedeći vikend, a PP kažnjen radi laži. Dakle, tu se nije radilo o sistemu nego svijesti ljudi..
A ako ja ne mogu, ili slabo ko može navesti koga nije iskvarila politika, ne znači da nema. Prvo si rekla da je naivno vjerovati da ima poštena čovjeka u BIH, onda sad kažeš možda ima, li u politici nema, sad daj ime. I idući put budi oprezna kad za nekoga daješ dijagnozu da "zabrinjava", jer vjeruje u ono elementarno , a to je da se ne bude lopov, jer tako samo o sebi kažeš... i ne baš lijepo, da ne kažem preocupante :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39311 Re: SDP

Post by suncica24 »

KatarinaKosaca wrote:
suncica24 wrote:Vidis, jesam bila.
Ali sam upratila i kako se nakon toga sve odvija (npr i da vidim ovo najnovije donosenje zakona koje ogranicava upravo manifestacije poput M11 koje imaju za cilj "to push" gradjanska prava kao i formulisanje odgovora na takva ogranicenja - da li kroz formu Podemos ili druge forme gradjanskog aktivizma).

A sto se tice lopova i prilike, u bh okolnostima, bila bih jako zahvalna da mi navedes imena politicara koji nije iskvarila prilika. Ali da su jos u politici, jer onih par sto ih ja znam, sto se mogu nabrojati na prste jedne ruke, pobjegli su od nje glavom bez obzira.
I to bas iz razloga suprotnom od tvoje konstatacije da ljudi kao ja, ili oni, da imaju priliku bi vladali istom mantrom, vec stoga sto nisu zeljeli zivjeti sa tim svjetonazorom.

(I, PS: Zaista nema potrebe da svaki put u konverzaciji samnom nabijas svoj patriotizam na nos. Jer, znas, zvuci pomalo ocajno sto ga moras nabijati na nos da bi se uvjerila u svoj izbor).
Uz dužno poštovanje, ako si tamo još od 2004, onda o BIH malo znaš, jer je to zemlja koja nema satelitsku, ni kablovsku, zatvorena zemlja, samo svoja, tako da o BIH prilikama i nisi baš kompetentna suditi. Ali, hajdemo reći da jesi. I nemam ja ovdje namjeru da temu SDP pretvorim u temu o Španiji, samo sam navela primjer 11M (koji nema veze sa tvojom refleksijom) a to je da su izbori bili sljedeći vikend, a PP kažnjen radi laži. Dakle, tu se nije radilo o sistemu nego svijesti ljudi..
A ako ja ne mogu, ili slabo ko može navesti koga nije iskvarila politika, ne znači da nema. Prvo si rekla da je naivno vjerovati da ima poštena čovjeka u BIH, onda sad kažeš možda ima, li u politici nema, sad daj ime. I idući put budi oprezna kad za nekoga daješ dijagnozu da "zabrinjava", jer vjeruje u ono elementarno , a to je da se ne bude lopov, jer tako samo o sebi kažeš... i ne baš lijepo, da ne kažem preocupante :D
Draga Katarina,

Za pocetak, nisam u Spaniji od 2004.
A za kraj, dovoljno sam zivota protracila na politiku u BiH (prakticno i neprakticno), ili pak dovoljno sam zivjela bh uslove na svim nivoima, da mi se moze tako lako, kao sto to npr. ti cinis, oduzeti pravo da se bavim Bosnom. I Hercegovinom.

Jer, kad ti vec rijeci promicu, pa moram da se citiram:
Zato, kao i ti, izuzetno cijenim pristojne i postene ljude, dosljedne u svojim stavovima i uporne u svom poslu.
Samo sto na zalost, za razliku od tebe, takve ljude u politici vise ne vidim.
zbog tih ljudi u koje i kojima vjerujem, jos uvijek svim silama, svog prava se ne odricem.

Cestit Bozic & O&O
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39312 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

suncica24 wrote:zbog tih ljudi u koje i kojima vjerujem, jos uvijek svim silama, svog prava se ne odricem.

Cestit Bozic & O&O
Ovo je ok, normalna konstatacija, koja se potpuno razlikuje od one na koju sam reagirala. Naravno da samo primitivci i divljaci gledaju sve na svijetu isključivo kroz materijalno, a sitne duše kroz šićar i korist. Utoliko me iznenadila tvoja reakcija (vjerojatno se radilo o nespretno sročenoj refleksiji) , jer nas baš od divljaka i primitivaca i razlikuje to što imamo takav odnos, a i vjeru da nismo usamljeni u tom i takvom stavu.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#39313 Re: SDP

Post by zunazu »

Dobra vijest za SDP! :bih:
Predrag Kurteš, ministar unutrašnjih poslova te Rusmir Mesihović, ministar zdravstva FBiH novi su članovi DF-a.

Na ovakav potez Kurteš i Mesihović su se odlučili nakon što prije desetak dana nisu izabrani u Glavni odbor SDP-a.
Što više ovakvog šljama pređe Komšiću to zdraviji SDP.
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39314 Re: SDP

Post by pedeset »

zunazu wrote:Dobra vijest za SDP! :bih:
Predrag Kurteš, ministar unutrašnjih poslova te Rusmir Mesihović, ministar zdravstva FBiH novi su članovi DF-a.

Na ovakav potez Kurteš i Mesihović su se odlučili nakon što prije desetak dana nisu izabrani u Glavni odbor SDP-a.
Što više ovakvog šljama pređe Komšiću to zdraviji SDP.
Bojim se ja da je najveći šljam upravo ostao u SDP-u. Komšić je sebi probrao. Još da i Denis pređe pa da ovo privodimo kraju.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#39315 Re: SDP

Post by zunazu »

pedeset wrote:Bojim se ja da je najveći šljam upravo ostao u SDP-u. Komšić je sebi probrao. Još da i Denis pređe pa da ovo privodimo kraju.
Komšić je sam po sebi šljam, a ako su mu pojačanje Berilo, Kurteš i Šanko onda nema sumnje da će brzo propasti. :izet:
User avatar
Objektivitet
Posts: 175
Joined: 17/07/2014 15:48

#39316 Re: SDP

Post by Objektivitet »

Upravo su iz DF-a demantirali navode o prelasku Kurteša i Mesihovića :)
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#39317 Re: SDP

Post by zunazu »

Objektivitet wrote:Upravo su iz DF-a demantirali navode o prelasku Kurteša i Mesihovića :)
To je taj Komšićev kontinuitet u politici - hoću, neću, možda hoću, možda ipak ne, da li piškiti ili kakiti...

Prevodi svoje jarane al se boji da mu članstvo ne je3e kevu.

Biće to prva stranka koja je imala samo jedan mandat u svojoj kratkoj istoriji.
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39318 Re: SDP

Post by pedeset »

Komšić je njih izdominirao, Lagumdžiji i Hadžiću je pokazao šta znači biti lider. Eh drugo je sad to što ga neki ne vole pa ne vide objektivno neke stvari. Čovjek otišao iz SDP-a i odveo 80% birača + novi ljudi.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39319 Re: SDP

Post by johntra »

malo je 80 posto, odveo je 1000 posto... :lol:
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#39320 Re: SDP

Post by shibonja »

SDP-ovce imaju dvije opcije,prebjeci i nadati se uhljebljenju,ili ostati i nadati se uhljebljenju,simple as that :D
Pa sad kom obojci, kom opanci ,kako li vec kazu komsije sa istoka :lol:
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#39321 Re: SDP

Post by shibonja »

almir90 wrote:Jest lijepo što ne moram Zloćka gledati svaki dnevnik na TV-u.... Eeeeee Zlaya, otiš'o si, a sarmu prob'o nisi.

Probo je on i sarmu,i biftek,i skampe ,i kavijar,a sad nema vise ,a stomak naviko :D
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39322 Re: SDP

Post by pedeset »

johntra wrote:malo je 80 posto, odveo je 1000 posto... :lol:
Dobro, kako hoćeš. Može bit da ih je Željko odveo, a može se tumačiti da su ih otjerali Lagumdžija i Hadžić. Pa sad vidi šta je od to dvoje. :zoka:
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#39323 Re: SDP

Post by dpjokala26 »

zunazu wrote:Dobra vijest za SDP! :bih:
Predrag Kurteš, ministar unutrašnjih poslova te Rusmir Mesihović, ministar zdravstva FBiH novi su članovi DF-a.

Na ovakav potez Kurteš i Mesihović su se odlučili nakon što prije desetak dana nisu izabrani u Glavni odbor SDP-a.
Što više ovakvog šljama pređe Komšiću to zdraviji SDP.
šljam se odliva u DF.evidentno. sad se vidi ko bi prodao mater radi karijere i ministarskih fotelja. :eh:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#39324 Re: SDP

Post by johntra »

pedeset wrote:
johntra wrote:malo je 80 posto, odveo je 1000 posto... :lol:
Dobro, kako hoćeš. Može bit da ih je Željko odveo, a može se tumačiti da su ih otjerali Lagumdžija i Hadžić. Pa sad vidi šta je od to dvoje. :zoka:
neću ja ništa, samo malo smanji ribu, a i ostali komotno...doduše, prelazi sav kvalitetan kadar... :D
User avatar
Helena2014
Posts: 1191
Joined: 22/09/2014 11:08

#39325 Re: SDP

Post by Helena2014 »

Image

Nakon isteka mandata, sada već bivši poslanici u Skupštini KS Nedžad Fazlija i Faruk Efendić iz SDP-a podnijeli su zahtjev da im se u narednih 12 mjeseci isplaćuje takozvani bijeli hljeb, odnosno plaće u 2015. godini, iako neće ništa raditi.
Post Reply