Imas dva modela poklopaca
Poklopci za dugo
2K0 941 627
1T0 941 627
poklopac za kratko lijevo
1T0 941 607
2K0 941 607
Poklopac kratko desno
1T0 941 608
2K0 941 608
Moze se nabaviti
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Ma.bjezim od.dizela...pun k mogucih sranja sa svakim... Ipak.su to autq stara 15godina.
SDI za ove pare ne mogu naci...skuplji.su ocigledno.black_adrian wrote: ↑08/01/2022 19:08 Izvikana priča.
Šta to ima otić SDI-u a da ne može benzincu?
Nije ni taj benzinac otporan, besmrtan, itd.
Nema turbine, zamajca, problematičnih dizni, DPF, itd.
Ja ti kazem i tvrdim, kurton od ovlastenih...nek garantuje za ruke da nece nesto slomit pokvarit, samo kod nas nece da rade, seronje...530i wrote: ↑08/01/2022 09:40Neće ljudi da odgovaraju za moguće probleme, sasvim razumljivo.Evolution_IV wrote: ↑07/01/2022 22:14 Ovlastenih i govana![]()
Kakve veze ima dio sa rukama i radom? Ja im donio nov ventilator kabine i ljudi zamijenili, nit su pitali odakle nit ista![]()
![]()
Valjda ti cijena dovoljno govori sta je kvalitetno.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 19:43 SDI za ove pare ne mogu naci...skuplji.su ocigledno.
Edit
Uklonio.sam cijenu... Samo.Caddy izbacuje sdi
Ili starije ibize i golfove sa preko 250k na satu
Vidis sta sam napisao. Uklonim.cijenu, nema ih uopste. Samo CAddy ...pokoji golf i ibiza , ali staro, 2000 i sa 250k na satu itd.Optimist wrote: ↑08/01/2022 21:12Valjda ti cijena dovoljno govori sta je kvalitetno.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 19:43 SDI za ove pare ne mogu naci...skuplji.su ocigledno.
Edit
Uklonio.sam cijenu... Samo.Caddy izbacuje sdi
Ili starije ibize i golfove sa preko 250k na satu
Od onakvog Pola ne trebas dalje traziti.
Taj motor ima lanac na jednoj strani mislim od valvetronica, a ovo podsjeca na buku lancaReglan wrote: ↑08/01/2022 21:15 https://usaupload.com/5FQn/IMG_0325.MOV
Sta bi moglo biti, passat 6 2.0 tfsi
Pa neki konkretan argument nije napisan, realno.black_adrian wrote: ↑08/01/2022 21:21 E jebi ga sad drug, postaviš pitanje je li bolje dizel il benzin, čovjek ti kaže svoje mišljenje i onda ga ubjeđuješ kako nije tako nego drugačije. Pa uzmi benzin i eto, šta god mi pisali svakako ćeš ga uzet.
Ejs.
Svi SDI prodati i otisli za balkan.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:15Vidis sta sam napisao. Uklonim.cijenu, nema ih uopste. Samo CAddy ...pokoji golf i ibiza , ali staro, 2000 i sa 250k na satu itd.
Dizeli su skuplji jer su ekonomicniji, skuplji za proizvesti i sto duze traju. Necu ga vozit 500 000 pa da mi je bitno da traje....a ako nadjem ovu Yaris sa 74kw, bice dobro jer je bolja.
Ima i Sandero.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:30Ejs.
Istina je da je vjerovatno kenjav.... 900 i kusur kubika![]()
Pokusavam opciju 1300ccm i 74kw da nadjem....
Ali.eto vozao sam Pola od 51kw, meni je ok za voznje na posao. Sta bi da sam citavog.vozio![]()
Pa Bgm...bukvalno nista novije od 2002 ne izbaci. A znam da je nepoderiv....pa dosta ovih sto obucavaju su imali SDI...to.ti dovoljno govoriOptimist wrote: ↑08/01/2022 21:30Svi SDI prodati i otisli za balkan.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:15
Vidis sta sam napisao. Uklonim.cijenu, nema ih uopste. Samo CAddy ...pokoji golf i ibiza , ali staro, 2000 i sa 250k na satu itd.
Dizeli su skuplji jer su ekonomicniji, skuplji za proizvesti i sto duze traju. Necu ga vozit 500 000 pa da mi je bitno da traje....a ako nadjem ovu Yaris sa 74kw, bice dobro jer je bolja.![]()
Ako bas tipujes ja Yarisa, onda obavezno trazi sa jacim motorom.
Ne znam zasto ne pogledas i druge opcije, Clio, P206, Corsa i sl.
Joj ovo jucer nadjoh ahahah.Optimist wrote: ↑08/01/2022 21:31Ima i Sandero.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:30
Ejs.
Istina je da je vjerovatno kenjav.... 900 i kusur kubika![]()
Pokusavam opciju 1300ccm i 74kw da nadjem....
Ali.eto vozao sam Pola od 51kw, meni je ok za voznje na posao. Sta bi da sam citavog.vozio![]()
Kupit ces najmladjeg za najmanje para od svih nabrojanih.
Obavezno 0.9 tce
Odlican. Bez podsmjehivanja, i najbolja opcija od svih.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:36
Joj ovo jucer nadjoh ahahah.
https://m.mobile.de/auto-inserat/dacia- ... 59&type=ad
Onda kupi malo jačeg benzinca i problem riješen.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:30Ejs.
Istina je da je vjerovatno kenjav.... 900 i kusur kubika![]()
Pokusavam opciju 1300ccm i 74kw da nadjem....
Ali.eto vozao sam Pola od 51kw, meni je ok za voznje na posao. Sta bi da sam citavog.vozio![]()
Ne valja, nije SDILaplace wrote: ↑08/01/2022 22:05Onda kupi malo jačeg benzinca i problem riješen.skafiskafsnjak wrote: ↑08/01/2022 21:30
Ejs.
Istina je da je vjerovatno kenjav.... 900 i kusur kubika![]()
Pokusavam opciju 1300ccm i 74kw da nadjem....
Ali.eto vozao sam Pola od 51kw, meni je ok za voznje na posao. Sta bi da sam citavog.vozio![]()
https://www.olx.ba/artikal/45832240/por ... llnovoreg/