Bila je stvar raspodjele prostora, malo mi je Kawhi djelovao nezainteresovano ali moguće da je pročitao da 3-4 lika udvajaju i utrajaju njeg i još nekog pa se opustio i prepustio ostaloj trojici da iskoriste višak prostora, Marc je prečesto i ofirno bio sam pred košem, Siakam je imao previše prostora da šeta, VanVleet je također imao jako puno prostora, Danny Green sam na šutu vječnost čitavu.
GSW kao da nema kondicije za onakvu dinamičnu odbranu punu trčanja, mislim da će u slj. utakmici spustit odbranu za 50% i pojačat energiju u napadu... Mislim da je blow out jedini način da ovdje dobiju seriju, taktiziranja im ovdje neće ići kao protiv Blazersa i Rocketsa gdje su imali protiv sebe one man team, ovi očito to nisu
