Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#3926 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Oi wrote:
Eborg wrote:A Huso haman zivi u istoj zgradi.
ja čuo huso uhvatio burekovića :D


nije istina,samo dojavio policiji
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3927 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

Huso - heroj, a ne zločinac! :D
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3928 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Jel` se to Boga vam kod gradonacelnika ne kljuca haustor, pa ulazi kako ko hoce ? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3929 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Zenicani sretan nam 12. april :bih:

P.S. Cuj soHu dojavio muriji, zvuci ko vic :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#3930 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Oi wrote:
Eborg wrote:A Huso haman zivi u istoj zgradi.
ja čuo huso uhvatio burekovića :D


nije istina,samo dojavio policiji
Pa ja, ko će koga ako neće svoj svoga.

btw
Image

:lol: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29915
Joined: 29/12/2010 17:31

#3931 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja ne mogu da vjerujem da je covjek pobjegao policiji i sakrio se u centru grada :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3932 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Kako li je uspio sa lisicama, u plavom zatvoreničkom odijelu, doći od Crkvica do Londže a da ga niko ne skuži? I još se osloboditi lisica. :-)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3933 Re: Zeničani

Post by channel10 »

.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3934 Re: Zeničani

Post by Eborg »

N.N. wrote:Jel` se to Boga vam kod gradonacelnika ne kljuca haustor, pa ulazi kako ko hoce ? :D
Imam poznanika u toj zgradi. Haman su im fakat stavili nova vrata ali ne i zajednicku bravu. Samo u Bosni.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3935 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Pa majke mi nije ni cudo, obzirom da je u ovoj drzavi pozeljno radno mjesto sudskog policajca i zatvorskog cuvara. Kakvih su sve bolida naprimali, mene cudi kako vec pola KPD nije pobjeglo. I skontas oni duplo vece plate nego profesori u srednjoj skoli, beneficirani staz, da ti pamet stane. Isto vojska. Majke mi kad vidim ko je sve u vojsci, mislim da nas San Marino moze okupirat :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#3936 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Zenicani sretan nam 12. april :bih:

P.S. Cuj soHu dojavio muriji, zvuci ko vic :D


pa zezo sam se,kakva dojava
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3937 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Zenicani sretan nam 12. april :bih:

P.S. Cuj soHu dojavio muriji, zvuci ko vic :D


pa zezo sam se,kakva dojava
Sta ja znam, sve je moguce, a ti mi djelujes dobro obavijesten o desavanjima unutar MUP-a :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#3938 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Zenicani sretan nam 12. april :bih:

P.S. Cuj soHu dojavio muriji, zvuci ko vic :D


pa zezo sam se,kakva dojava
Sta ja znam, sve je moguce, a ti mi djelujes dobro obavijesten o desavanjima unutar MUP-a :D


na godišnjem sam,prije toga na bolovanju tako da nemam pojma šta se dešava
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3939 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta ja znam, ne pise ti to na avataru :D Nego salu na stranu, da je on fkt dojavio vec bih mogao zamisliti naslove u Nasoj Rijeci, hrabri nacelnik spasio svoje gradjane i tako to :) Nesto slicno ko sto je L.S. napisala o Ezi Arnautovicu. Supermerni covjek bi rekao.
DZONPI
Posts: 1146
Joined: 03/05/2009 14:19

#3940 Re: Zeničani

Post by DZONPI »

Zenicani jedno pitanje.imam jednog havera iz Zenice stari Zenicanin i kaze meni imas kakav stan u sarajvu kad dodjem na godisnji.Reko nemam haveru ni sam a ne za tebe.reko sto ce ti imas ti stan u Zenici kaze nema tamo ama bas nista interesantno vise bi volio provest godisnji u Sarajvu.jel to fakat tako da je grad mrtav ili ovaj malo pretjeruje.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3941 Re: Zeničani

Post by Casual's »

DZONPI wrote:Zenicani jedno pitanje.imam jednog havera iz Zenice stari Zenicanin i kaze meni imas kakav stan u sarajvu kad dodjem na godisnji.Reko nemam haveru ni sam a ne za tebe.reko sto ce ti imas ti stan u Zenici kaze nema tamo ama bas nista interesantno vise bi volio provest godisnji u Sarajvu.jel to fakat tako da je grad mrtav ili ovaj malo pretjeruje.
Ne pretjeruje,grad je mrtav što se dešavanja tice.Lunar je prvi event u ovoj godini organizovan :roll:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3942 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Zavisi sta je kome interesantno - sport, pozoriste, kino, pub, narodnjaci itd. Nekome je dobro i u Prijedoru i Kalesiji.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3943 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Grad ko grad nije mrtav, ali je razumljivo da neko trazi promjenu okruzenja za godisnji odmor. A ako je Lunar jedini event ove godine, bas se pitam u koju kategoriju spada npr. gostovanje barda Radeta Serbedzije u BNP? :D ali opet sto neko vec rece, sve zavisi sta je kome interesantno, ha ya :)
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#3944 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Zenica ili 50 nijansi sive :D
Mustang1
Posts: 29915
Joined: 29/12/2010 17:31

#3945 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Sta je lunar ? :D Je'l to ono nesto u Areni sto je bilo ? :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3946 Re: Zeničani

Post by phillie »

Mustang1 wrote:Sta je lunar ? :D Je'l to ono nesto u Areni sto je bilo ? :D
ma izvidjaci :D :D :D :D :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3947 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Grad ko grad nije mrtav, ali je razumljivo da neko trazi promjenu okruzenja za godisnji odmor. A ako je Lunar jedini event ove godine, bas se pitam u koju kategoriju spada npr. gostovanje barda Radeta Serbedzije u BNP? :D ali opet sto neko vec rece, sve zavisi sta je kome interesantno, ha ya :)
zenicko proljece imalo gostovanje borisa dezulovica i petra lucica...meni vala dosta :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#3948 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Grad ko grad nije mrtav, ali je razumljivo da neko trazi promjenu okruzenja za godisnji odmor. A ako je Lunar jedini event ove godine, bas se pitam u koju kategoriju spada npr. gostovanje barda Radeta Serbedzije u BNP? :D ali opet sto neko vec rece, sve zavisi sta je kome interesantno, ha ya :)
zenicko proljece imalo gostovanje borisa dezulovica i petra lucica...meni vala dosta :thumbup:


valjda predraga lucića
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3949 Re: Zeničani

Post by Casual's »

To što se dešava u pozorištu je za mali broj ljudi,i rijetko ko uspije nabaviti kartu (ja sam imao želju slušati Massima,ali..nije bilo).Događaja za mlađe definitivno nema,nikakvih,govorim bar o ovim 'urbanijim',za raju koja ne sluša Cece,Mice i Drage..po tom pitanju grad je zaista mrtav...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3950 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Grad ko grad nije mrtav, ali je razumljivo da neko trazi promjenu okruzenja za godisnji odmor. A ako je Lunar jedini event ove godine, bas se pitam u koju kategoriju spada npr. gostovanje barda Radeta Serbedzije u BNP? :D ali opet sto neko vec rece, sve zavisi sta je kome interesantno, ha ya :)
zenicko proljece imalo gostovanje borisa dezulovica i petra lucica...meni vala dosta :thumbup:


valjda predraga lucića
Predrag svakako...tipfeler
Mada je bilo sjajno...kakva cista inteligencija kroz balkanski jad i cemer
Ali nažalost sala nije bila puna
Post Reply