La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3926 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

Vidim niko ne spominje ofirno suđenje sinoć? :mrgreen:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3927 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Ma dal je moguće :shock: Ja kontao to samo kod Reala se dešava. :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3928 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Velkoski wrote:Vidim niko ne spominje ofirno suđenje sinoć? :mrgreen:
Mislis, neopravdani crveni kartoni, penal i to :zoka:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3929 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3930 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Ne volim se petljati u ove rasprave, ali moram malo pošto je Index u pitanju ... :mrgreen:
Iako je susret, potpuno opravdano, završila s devet igrača, Enriqueova momčad je ta koja će na kraju fenomenalne uzvratne polufinalne utakmice Kupa kralja reći "hvala, gospodo suci".
Nigdje nema analize "potpuno opravdano" dodjeljenih crvenih kartona, ali su oni ipak "potpuno opravdani". Nigdje ne piše o penalu za Atletico, pa pretpostavljam da je i on 100% ispravna sudijska odluka.

Bolje da ste vi na portalu napravili analizu, više bi vama vjerovao, nego ovima sa Indexa. Ali da ne radi analizu znaš već ko ... 8-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3931 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne 8-)
Neki Pero i njegove sudije...tja :|
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3932 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

:thumbup: :lol:

Ma kakvi, više vremena želim odvojiti samo na domaći sport, ovo strano nije toliko interesantno :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3933 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Tomahawk11 wrote:Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne 8-)
Neki Pero i njegove sudije...tja :|
Iskreno, jebe mi se za njihove sudije ili suđenje, napisao sam post zbog teksta na Indexu. Nekakav (kvazi)novinar je odlučio da u naslovu napiše kako je sudija pomogao barsi, izvadio jedan detalj (poništen čist gol Atleticu) i to mu je dokaz da je sudija pomogao. Ostale detalje se nije potrudio analizirati, nego je samo napisao kako su kartoni ispravni, a penal ne spominje. Analiza za kurca ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3934 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Charuga wrote:
Tomahawk11 wrote:Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne 8-)
Neki Pero i njegove sudije...tja :|
Iskreno, jebe mi se za njihove sudije ili suđenje, napisao sam post zbog teksta na Indexu. Nekakav (kvazi)novinar je odlučio da u naslovu napiše kako je sudija pomogao barsi, izvadio jedan detalj (poništen čist gol Atleticu) i to mu je dokaz da je sudija pomogao. Ostale detalje se nije potrudio analizirati, nego je samo napisao kako su kartoni ispravni, a penal ne spominje. Analiza za kurca ...
Nije prvi put da je novinar pristrasan.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3935 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by sumirprimus »

zasluzen prolazak barce nad ovim ratarima.
kasapima.
nesto to vrela juznjacka simone krv.
pljuc.
deri misko.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3936 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Naravno, ni prvi ni posljednji.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3937 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Eto im Kup Kralja :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3938 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Kad skontas, trola i ovaj Pero.
Cuj kup Kralja Kataloncima :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#3939 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Vertig0 »

DonEmir wrote:Eto im Kup Kralja :lol: :lol:
sjecas li se kad je zadnji put real iz madrida uzeo ligu ili kup ? :lol: :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3940 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

'63. :?

Haj ba, nije tako davno bilo :D
Al zato dvije titule LP u zadnje tri godine :P

ligu '12., kup '14
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#3941 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Vertig0 »

Haj kup inekako, al i to dva trofeja u zadnjih 25 godina, evo sad gledam i ne vjerujem :shock:
A liga evo peta godina :D
E te dvije lige prvaka ih izvlace samo tako inace bi bas totalna katastrofa posljednjih desetak godina.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3942 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Da, slozio bih se da je ucinak Reala zadnjih 10-ak godina bez tih LP prilicno blijed :D
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3943 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Zato do 2004.5 u rangu Atletica i Athletica :mrgreen:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3944 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Vertig0 wrote:
DonEmir wrote:Eto im Kup Kralja :lol: :lol:
sjecas li se kad je zadnji put real iz madrida uzeo ligu ili kup ? :lol: :izet:
Nigdje veze sta bi trebalo da Real ima 50 :skoljka: LP jeli ono 92
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25528
Joined: 12/08/2013 12:51

#3945 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by insaneinthebrain »

vcrs pucaju kosti ko ledenice :cry: :run:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3946 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Da se hoce zubati pacov prebiti :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3947 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Koji show umjesto penala koji je cist sudija svira simuliranje i dijeli 2 kartona zbog prigovora igracima Malage :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3948 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

I ovaj crveni sad je komičan, bježi ba :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3949 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Nista bolje nije ni u Engleskoj :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3950 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

i treba mi 'vako kad se kladim na Špance :( :mrgreen:
Post Reply