La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3926 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vidim niko ne spominje ofirno suđenje sinoć? 
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3927 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma dal je moguće
Ja kontao to samo kod Reala se dešava. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3928 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mislis, neopravdani crveni kartoni, penal i toVelkoski wrote:Vidim niko ne spominje ofirno suđenje sinoć?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3930 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne volim se petljati u ove rasprave, ali moram malo pošto je Index u pitanju ...
Bolje da ste vi na portalu napravili analizu, više bi vama vjerovao, nego ovima sa Indexa. Ali da ne radi analizu znaš već ko ...
Nigdje nema analize "potpuno opravdano" dodjeljenih crvenih kartona, ali su oni ipak "potpuno opravdani". Nigdje ne piše o penalu za Atletico, pa pretpostavljam da je i on 100% ispravna sudijska odluka.Iako je susret, potpuno opravdano, završila s devet igrača, Enriqueova momčad je ta koja će na kraju fenomenalne uzvratne polufinalne utakmice Kupa kralja reći "hvala, gospodo suci".
Bolje da ste vi na portalu napravili analizu, više bi vama vjerovao, nego ovima sa Indexa. Ali da ne radi analizu znaš već ko ...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3931 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne
Neki Pero i njegove sudije...tja
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne
Neki Pero i njegove sudije...tja
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3932 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma kakvi, više vremena želim odvojiti samo na domaći sport, ovo strano nije toliko interesantno
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3933 Re: Spanska liga ( Primera División )
Iskreno, jebe mi se za njihove sudije ili suđenje, napisao sam post zbog teksta na Indexu. Nekakav (kvazi)novinar je odlučio da u naslovu napiše kako je sudija pomogao barsi, izvadio jedan detalj (poništen čist gol Atleticu) i to mu je dokaz da je sudija pomogao. Ostale detalje se nije potrudio analizirati, nego je samo napisao kako su kartoni ispravni, a penal ne spominje. Analiza za kurca ...Tomahawk11 wrote:Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne![]()
Neki Pero i njegove sudije...tja
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3934 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije prvi put da je novinar pristrasan.Charuga wrote:Iskreno, jebe mi se za njihove sudije ili suđenje, napisao sam post zbog teksta na Indexu. Nekakav (kvazi)novinar je odlučio da u naslovu napiše kako je sudija pomogao barsi, izvadio jedan detalj (poništen čist gol Atleticu) i to mu je dokaz da je sudija pomogao. Ostale detalje se nije potrudio analizirati, nego je samo napisao kako su kartoni ispravni, a penal ne spominje. Analiza za kurca ...Tomahawk11 wrote:Nije uopste stvar (ne)opravdanosti ovog ili onog, penala, faula, ofsajda, gola....stvar je u tome da sudije grijese u korist/na stetu i jednih i drugih.
Nekad te greske puno kostaju, a nekom pomognu da dodje do trofeja.
Ja na to gledam kao na losu sudijsku organizaciju generalno u Spaniji, ali ima i onih koji bas i ne![]()
Neki Pero i njegove sudije...tja
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3935 Re: Spanska liga ( Primera División )
zasluzen prolazak barce nad ovim ratarima.
kasapima.
nesto to vrela juznjacka simone krv.
pljuc.
deri misko.
kasapima.
nesto to vrela juznjacka simone krv.
pljuc.
deri misko.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3936 Re: Spanska liga ( Primera División )
Naravno, ni prvi ni posljednji.
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3937 Re: Spanska liga ( Primera División )
Eto im Kup Kralja

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3938 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kad skontas, trola i ovaj Pero.
Cuj kup Kralja Kataloncima
Cuj kup Kralja Kataloncima
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3939 Re: Spanska liga ( Primera División )
sjecas li se kad je zadnji put real iz madrida uzeo ligu ili kup ?DonEmir wrote:Eto im Kup Kralja![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3940 Re: Spanska liga ( Primera División )
'63.
Haj ba, nije tako davno bilo
Al zato dvije titule LP u zadnje tri godine
ligu '12., kup '14
Haj ba, nije tako davno bilo
Al zato dvije titule LP u zadnje tri godine
ligu '12., kup '14
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3941 Re: Spanska liga ( Primera División )
Haj kup inekako, al i to dva trofeja u zadnjih 25 godina, evo sad gledam i ne vjerujem
A liga evo peta godina
E te dvije lige prvaka ih izvlace samo tako inace bi bas totalna katastrofa posljednjih desetak godina.
A liga evo peta godina
E te dvije lige prvaka ih izvlace samo tako inace bi bas totalna katastrofa posljednjih desetak godina.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3942 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da, slozio bih se da je ucinak Reala zadnjih 10-ak godina bez tih LP prilicno blijed 
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3943 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zato do 2004.5 u rangu Atletica i Athletica 
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3944 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nigdje veze sta bi trebalo da Real ima 50Vertig0 wrote:sjecas li se kad je zadnji put real iz madrida uzeo ligu ili kup ?DonEmir wrote:Eto im Kup Kralja![]()
![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25528
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3945 Re: Spanska liga ( Primera División )
vcrs pucaju kosti ko ledenice

- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3946 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da se hoce zubati pacov prebiti 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3947 Re: Spanska liga ( Primera División )
Koji show umjesto penala koji je cist sudija svira simuliranje i dijeli 2 kartona zbog prigovora igracima Malage 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3948 Re: Spanska liga ( Primera División )
I ovaj crveni sad je komičan, bježi ba 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3949 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nista bolje nije ni u Engleskoj 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3950 Re: Spanska liga ( Primera División )
i treba mi 'vako kad se kladim na Špance

