Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3926 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by seln »

JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:

-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.

-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
Ima jos jedan:

dva jevrejska zanatlije na safariju. Suljaju se kroz visoku travu, kad odjednom neka zvijer skace za vrat Leviju.
- Aaah - prodere se zanatlija - Goldstajn, sta je to!!??
- nemam pojma - odgovara Goldstajn. -Ti si krznar.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3927 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

McMoy wrote:Bile dvije bebe u porodilištu:
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
:lol: :lol: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3928 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

McMoy wrote:U nekom kaficu jedna dama zanosnih oblina izasla je iz WC-a i sjela je za sank.
Nagnula se naprijed i privukla paznju barmena. On ju promotri znatizeljnim pogledom, a ona mu uzvrati jos dubljim naklonom izazivajuci ga da joj pridje blize. Barmen joj pridje skroz blizu unoseci joj se u lice: ona ispruzi ruku i dotaknu mu njezno bradu te posve polako uvuce mu prste u kosu i njeznim glasom zapita:
"Gospodine, da li ste vi vlasnik ovog bara?"
"Nisam gospodjo." - sada vec drhtavim glasom odgovori barmen i doda - "ali, mogu mu prenijeti vasu poruku ukoliko to zelite."
Zena nije dugo cekala. Spretno je presla kaziprstom preko mladicevih usana rasirivsi ih lagano, polaaako, skroz polako te vrlo vjesto stavi kaziprst izmedju mladicevih usana i poce se poigravati mladicevim jezikom i nepcem. Vrlo uzbudjen mladic nekako profrflja:
"Recite mi sto bih trebao poruciti ! gazdi?"
Dama ustuknu i doda: "Molim vas recite mu da u WC nema niti papira, niti sapuna niti ubrusa..."
Bljak :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3929 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Dotrcava malisan kod tate koji sjece drva u sumi...
- Tata, tata, baba (mamina mama) se objesila na tavanu!
- Dobro sine.
- Ali tata, baba se objesila...
Na to otac odlozi sjekiru, sjede na panj i postavi malisu u krilo.
- Vidi sine, da te tata nesto nauci:
Prvo posao pa tek onda zadovoljstvo. :D :roll:
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#3930 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pape »

Virus:
Image
Ja sam crnogorski virus. Usa sam u tvoj kompjuter, ali ... ne boj se, ... ne radim nista. :lol:
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#3931 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pape »

Eeee co`ce, a ... sto radis ti?

Image
User avatar
stachu
Posts: 4082
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#3932 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by stachu »

pape wrote:Eeee co`ce, a ... sto radis ti?

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oplakah...
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#3933 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PasHon1 »

stachu wrote:
pape wrote:Eeee co`ce, a ... sto radis ti?

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oplakah...
Pobili se Bosanac i Crnogorac.
Poslije pitaju crnogorca kako je bilo.
Kaže:
- "Njega odvukli ko psa-svezanog, a mene ko kralja-na nosilima."
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3934 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Kreso bosanac crnogorcu zenu i ovaj sazna
-glupi bosanca, radi moj poso.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3935 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Znate li kakva je razlika izmedju soje i vibratora?
Nikakva. I u jednom i u drugom slucaju je bez mesa.
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#3936 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by baustelac »

nije potrebno znanje jezika da se razumije o cemu se radi :D
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#3937 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kolega »

baustelac wrote:nije potrebno znanje jezika da se razumije o cemu se radi :D
uvijek sam se divio praktičnim rješenjima kod Njemaca :D
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#3938 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by wels »

User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3939 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Kako se zove žena od Bruce Leeja?
Brusilica :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3940 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

MALO LATINSKOG:

Kako se kaze prostitutka na Latinskom?
- Persona non gratis.
---------------------------------------
Kako se na latinskom kaze impotencija?
- Meni Vidi Visi. :roll:
User avatar
NEOPLAN
Posts: 1009
Joined: 02/05/2009 12:15

#3941 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by NEOPLAN »

Zenski zivot:

- Sa 16 lezi na krevetu i razmislja: "Joj Boze samo da mi majka ne sazna..."
- Sa 20 lezi na krevetu i razmislja: "Joj Boze samo da ne zatrudnim...."
- Sa 50 lezi na krevetu i razmislja: "Nema sta, ovaj plafon je zreo za kreciti...."

:D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3942 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Zasto pas lize svoja jaja?
- Zato sto moze. :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3943 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

:lol: :lol: McMoy :-) :lol: :thumbup: :lol:
rednailed
Posts: 81
Joined: 01/07/2009 10:12

#3944 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by rednailed »

sirocco wrote:Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
:-D :-D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3945 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

[qu?ote]sirocco je napisao/la:
Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.[/quote]


E vala, ne bi ni ja mog'o...!! :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3946 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Silovali babu na selu. Kada je došlo do suđenja, pitaju je:
- Kada je bilo najteže?
Na to baba odgovara:
- Bogami, kad mi digoše noge, a sve trunje iz opanaka u oči... :lol: :lol:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3947 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

mondo.bizzaro wrote:Kako se zove žena od Bruce Leeja?
Brusilica :lol:
A muzijak od muhe?
muharem

Muzijak od ose
osigurac
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3948 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

Sjede dva zemljotresa, jedan mali i jedan veliki.
Mali kaže - ja kad tresem, samo malo podrhtava zemlja, eventualno probudim nekog na desetom spratu solitera, a ti?
Veliki - Ja rušim solitere.
Mali - A zemlja, je l' puca zemlja?
Veliki - Rastvara se i guta sve pred sobom.
Mali - A talasi, ima li cunamija?
Veliki -Naravno, sve kidaju.
Mali - A žrtve, ima li žrtava?
Veliki - Koliko ti duša išće.
Mali - A na onoj skali, Rihterovoj, od 1 do 8 koliki si ti?
Veliki - Osam.
Mali - Na kurcu te nosam!
:mrgreen:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3949 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Istinit oglas!

Prodajem djeciju harmoniku. Cijena 50 KM.
Tel:123456
P.S. Ako vam se javi djeciji glasic - nista ne spominjite!!! :D :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3950 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Šibicar »

PasHon1 wrote:
Pobili se Bosanac i Crnogorac.
Poslije pitaju crnogorca kako je bilo.
Kaže:
- "Njega odvukli ko psa-svezanog, a mene ko kralja-na nosilima."
:lol: :lol: :lol: :thumbup:

Legli u krevet na počinak baba i deda i deda se počne
meškoljiti...nikako da se smiri.
Na to mu baba reče - Šta je deda šta se meškoljiš ja još mogu dići i raširiti noge.
Na to će deda - mogu i ja,ali ko će nas jebati?
Post Reply