Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3926 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

MOSALJOZE wrote:
drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Nema šanse Mevludin je u počasnoj lozi i samo prati Esade..Ako bude X :fazlija: :fazlija:
Ja se nadam da su dovoljno pametni da mevlinu raju drze na oku.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3927 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

drugi_profil wrote:
MOSALJOZE wrote:
drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Nema šanse Mevludin je u počasnoj lozi i samo prati Esade..Ako bude X :fazlija: :fazlija:
Ja se nadam da su dovoljno pametni da mevlinu raju drze na oku.
Koji smo mi baksuzi nesto ce se desit ,samo to nas moze shebat za brazil, nista drugo :lol:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3928 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Nema sanse.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3929 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Koga mislis "spustanje na zemlju"?
Da odigramo prijateljski x da sebe spustimo na zemlju? :-?
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#3930 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cindrlimindrli »

Haj sve, al sto politicki razlozi? To, ako ih nabusimo zamrzice nas? :lol:
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3931 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Vrijeme je da se lagano prestaje dolaziti na ovaj forum .. Toliko nebuloza na svakoj temi da ne povjerujes .. Ni na jednoj temi nema da se pise o toj temi nego o Bog zna cemu.. A da ne govorim o objektivnosti :D
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#3932 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mevkobass »

Mustang1 wrote:Vrijeme je da se lagano prestaje dolaziti na ovaj forum .. Toliko nebuloza na svakoj temi da ne povjerujes .. Ni na jednoj temi nema da se pise o toj temi nego o Bog zna cemu.. A da ne govorim o objektivnosti :D

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3933 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by fosil »

"Rekoh li ja" i "Kao sto sam rekao prije godinu dana". Eh, to su najjaci postovi. :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#3934 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by respo »

Infaze Studio wrote:
drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Koga mislis "spustanje na zemlju"?
Da odigramo prijateljski x da sebe spustimo na zemlju? :-?
ma ne nego da njih spustimo na zemlju
a mozda i da izgubimo mozda povuku svoje vojnike iz bih :D
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3935 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Ama zaje*avam se. Vjerujem da je X najrealniji jer je prijateljska izmedju dvije jake ekipe, i sa tim rezultatom svi zadovoljni, a navedeni razlozi su zajebancija.
Mada bi nama dobro doslo da se spustimo cvrsto na zemlju prije slovaka.
User avatar
Saraba
Posts: 340
Joined: 06/08/2013 02:15
Location: Tamna strana mjeseca

#3936 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Saraba »

drugi_profil wrote:
drugi_profil wrote:Prognoziram X na utakmicu sa USA. Politicki razlozi, spustanje na zemlju i sl.
Ama zaje*avam se. Vjerujem da je X najrealniji jer je prijateljska izmedju dvije jake ekipe, i sa tim rezultatom svi zadovoljni, a navedeni razlozi su zajebancija.
Mada bi nama dobro doslo da se spustimo cvrsto na zemlju prije slovaka.
Koga mislis "spustanje na zemlju"?
Da odigramo prijateljski x da sebe spustimo na zemlju? :-?
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3937 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

A je*o te. Pa napisao sam lijepo, ne znam sta nije jasno? :? :?
U prvom postu se zahebavam jer je to ugodan rezultat za obje ekipe pa kazem "politicki razlozi". Naravno da ce obje ekipe htjeti pobjediti, ali htjeti nije isto sto i moci.
Pa bi bilo dobro za nas da ne pobjedimo Amere da se malo uhavizamo jer brzo poletimo, ali ni da izgubimo da nam ne udje voda u usi.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3938 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

Mujdza otpada protiv Amerike.

Koga na taj bok? Ja bih odmah isprobao Bicakcica...
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3939 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by alphonse kauders »

zlajapravaraja wrote:Mujdza otpada protiv Amerike.

Koga na taj bok? Ja bih odmah isprobao Bicakcica...
Bičo je štoper, jedino Spahića da tu prebaci. Ali, najvjerovatnija varijanta je da će 'ajdučka junačina, Vršajević tu zaigrati.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3940 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

alphonse kauders wrote:
zlajapravaraja wrote:Mujdza otpada protiv Amerike.

Koga na taj bok? Ja bih odmah isprobao Bicakcica...
Bičo je štoper, jedino Spahića da tu prebaci. Ali, najvjerovatnija varijanta je da će 'ajdučka junačina, Vršajević tu zaigrati.
Image

:D
Nadam se preko 20 milja u srijedu, red je i da se kosevo de-sihiruje.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3941 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Vidimo karakteristican nacin izlaska iz busa jednog od najbrzi igraca Svijeta.

Image

Lijevu nogu baca metar od busa dok desnom grabi ubrzanje, to je nas Speed Demon.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#3942 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Vaš tim je 13. na svijetu, ima asove poput Edina Džeke, Vedada Ibiševića, Sejada Salihovića... Želim vidjeti kako će se moja selekcija ponijeti sa reprezentacijom svjetske klase kakva je Bosna i Hercegovina.
Kad Nijemac kaze kad je neko svjetska klasa :bih: :bih: :bih: :bih:
Adoxxx
Posts: 1170
Joined: 15/06/2012 21:52

#3943 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Adoxxx »

Dosadan si sa demonom jarane.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#3944 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Artest »

Mujdza i Dzeko su jedina dva igraca koja ne mozemo nadomjestiti igracima pribliznog kvaliteta. Daj boze da Vrsaj izdominira i pokaze da se moze racunat na njega, ali ako bude rupa, kao sto i jest, ocekujem da mu to bude oprostajna utakmica.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3945 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

DonVito wrote: Lijevu nogu baca metar od busa dok desnom grabi ubrzanje, to je nas Speed Demon.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Lider u regionu
Posts: 99
Joined: 12/08/2013 09:22
Location: na hajr

#3946 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Lider u regionu »

bELMIN_666 wrote:
alphonse kauders wrote:
zlajapravaraja wrote:Mujdza otpada protiv Amerike.

Koga na taj bok? Ja bih odmah isprobao Bicakcica...
Bičo je štoper, jedino Spahića da tu prebaci. Ali, najvjerovatnija varijanta je da će 'ajdučka junačina, Vršajević tu zaigrati.
Image

:D
Nadam se preko 20 milja u srijedu, red je i da se kosevo de-sihiruje.
:thumbup:
Svi se nadamo posebno dijaspora iz Amerike :mrgreen:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3947 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Korisničkoime »

Artest wrote:Mujdza i Dzeko su jedina dva igraca koja ne mozemo nadomjestiti igracima pribliznog kvaliteta. Daj boze da Vrsaj izdominira i pokaze da se moze racunat na njega, ali ako bude rupa, kao sto i jest, ocekujem da mu to bude oprostajna utakmica.
Begović, Spahić, Pjanić, Ibiševića i Džeku ne možeš nikako nadomjestiti jer trećeg napadača nemamo ni na najširem mogućem spisku. Ne bi puno računao sa tom oproštajnom iako slutim raspletu kakav si ti naveo.
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3948 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

zato kad bi Hajrovic i Kolasinac konacno zaigrali, imali Igrace (sa velikim I) i za napad i za odbranu narednu deceniju. Tu bi se lakse i kvalifikacije rjesavale sa boljim izborom. Nas zuti kartoni handre ko penali kad nemamo adekvatne zamjene za stopere i bekove. A i zamisli da imas na izbor Dzeko Ibisevic Hajrovic, iza njih Pjanic (da je srece bilo, bio bi i Halilovic). Ofanziva bi nam bila zastitni znak. Da ne mozemo primiti koliko mozemo zabiti.... :D
zdici1
Posts: 141
Joined: 28/09/2012 14:59

#3949 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zdici1 »

Bitno da BHRT danas prenosi atletiku iz Moskve, a mladu reprezentaciju u snimku.

:oops:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3950 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

zdici1 wrote:Bitno da BHRT danas prenosi atletiku iz Moskve, a mladu reprezentaciju u snimku.

:oops:
Jebala ih atletika
Post Reply