Hayat
Moderator: anex
- Deeney
- Posts: 151
- Joined: 27/02/2009 21:49
#3926 Re: Hayat
Ma čiji god da je, kad počne skakutati po studiju ko komarac u onim uskim pantalonicama, dođe mi da zaplačem.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3927 Re: Hayat
jeste sin je direktora.
mimo toga, i meni je bas antipatican sa onim nekakvim glasicem i glupiranjem. fikret je tamo vrh i legenda.
mimo toga, i meni je bas antipatican sa onim nekakvim glasicem i glupiranjem. fikret je tamo vrh i legenda.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3928 Re: Hayat
Fakat ima odbojan glas, nekako, ispod skale, k'o da dreci. Svejedno, prva mu je sezona, ustelice se kao i Fikret. Meni licno, ni Fikret ni'e bio bolji dok se covjek ne ozeni, sad je dobar, zna sta ce reci i itekako smisleno prica za razliku od Ammara. 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3929 Re: Hayat
fikret je odron, tesko ga neko moze nadmasitikaranana wrote:jeste sin je direktora.
mimo toga, i meni je bas antipatican sa onim nekakvim glasicem i glupiranjem. fikret je tamo vrh i legenda.
neki dan sam malo gledala..i pametuje on nesto kandidatima, promasio ceo fudbal, oni iz zirija se samo gledaju i spustise glave, ali jok, Fikret se ufurao da je nakav muzicki strucnjak..mene sramota bilo gledat'
e zato mi je Amar (jel Amar) simpatican, nije vala gori od Fikreta
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3930 Re: Hayat
Ammar, sa dva M 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3931 Re: Hayat
fikret je prirodan, covjek iz naroda.
ovaj nekakav hinjast.
ovaj nekakav hinjast.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3932 Re: Hayat
malo previse je prirodan, da se ne izrazim bezobraznijekaranana wrote:fikret je prirodan, covjek iz naroda.
ovaj nekakav hinjast.
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3933 Re: Hayat
Ma mnogi ne gotive Fikreta, mozda i nije nesto, al brate mili kakvih ima, on je zlatan.
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#3935 Re: Hayat
Mnogo sam sretan kad na Hayatovom kanalu pise : Access respins, no signal
Tako je daleko kvalitetniji program, nego inace kad pustaju svoje Selme, Belme, zmbtove i ostala cpanja 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3936 Re: Hayat
Deeney wrote:Ma čiji god da je, kad počne skakutati po studiju ko komarac u onim uskim pantalonicama, dođe mi da zaplačem.
- libertyBiH
- Posts: 617
- Joined: 24/12/2004 06:14
#3937 Re: Hayat
Ovde u USA skim got sam pricao svi gotive Amara tako da momak ima stila i bit ce vrh sledecu sezonu....
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3938 Re: Hayat
A gotivi ti nas narod svakog, al ne znaci to da je dobar.On i ona Dalila, ako se ne varam tako se zove, su katastrofa.libertyBiH wrote:Ovde u USA skim got sam pricao svi gotive Amara tako da momak ima stila i bit ce vrh sledecu sezonu....
-
nova_korisnica
- Posts: 1207
- Joined: 19/09/2008 12:48
#3939 Re: Hayat
A inace je publika USA referentna po pitanju ukusa i neukusa?libertyBiH wrote:Ovde u USA skim got sam pricao svi gotive Amara tako da momak ima stila i bit ce vrh sledecu sezonu....
Nemam pojma o kome je rijec, niti gledam hayat...ali ovaj komentar mi je fakat
-
dragonz
- Posts: 2352
- Joined: 20/09/2008 13:12
#3940 Re: Hayat
gotivili ste i vizu za budućnost pa ti sad vidilibertyBiH wrote:Ovde u USA skim got sam pricao svi gotive Amara tako da momak ima stila i bit ce vrh sledecu sezonu....
- luckylaka
- Posts: 26227
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3941 Re: Hayat
Evo i ja sam u Usa i s kim god sam pricao kaze vece smece od Hayat- ne vidjeh i veceg papka od Fikreta,Igora i one sto se valja pokrevetu.P.S.Onu iz glam-blam jadnicu niko i ne spominje koliko je jadna jel M.VranjlibertyBiH wrote:Ovde u USA skim got sam pricao svi gotive Amara tako da momak ima stila i bit ce vrh sledecu sezonu....
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3942 Re: Hayat
a gdje je ona mala kratke crne kose i solidnih fonasi, sto je prosle godine u backstage-u bila?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3943 Re: Hayat
Gledala sam malo u petak
Jadna mi majka, ja onog voditelja ...Amar
pa razumijem da je emisija zabavnog karaktera ali ono je stvarno previse...neki plesovi, dobacivanja
Em sto je nepismen
Upadice kandidatima tipa
Štaš nam pjevat?
Sta ima kod tebe?
Kaze onoj Dalili, Ja ti donjeo kafu...
Ma grozno.
Apsolutno ne postoji drugi razlog zasto je on gdje jest osim taj sto je sin od tog direktora. Al dobro, kad vidis tog istog direktora, nista ne treba bit cudno.
Jadna mi majka, ja onog voditelja ...Amar
Em sto je nepismen
Upadice kandidatima tipa
Štaš nam pjevat?
Sta ima kod tebe?
Kaze onoj Dalili, Ja ti donjeo kafu...
Ma grozno.
Apsolutno ne postoji drugi razlog zasto je on gdje jest osim taj sto je sin od tog direktora. Al dobro, kad vidis tog istog direktora, nista ne treba bit cudno.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3944 Re: Hayat
slatka ona mala sto je dobila uvecanje grudi kod karabega. steta sto necemo vidjeti neke konkretnije slike rezultata prije i poslije operacije.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3945 Re: Hayat
ne znam cemu pljuvacina po Hayatu kao da su ostale televizije bolje 
- luckylaka
- Posts: 26227
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3946 Re: Hayat
Zato sto je ovo tema,,Hayat,,necu valjda ovdje raspravljati o Ftv,Tv1...plain vanilla wrote:ne znam cemu pljuvacina po Hayatu kao da su ostale televizije bolje
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3947 Re: Hayat
da, ovo je tema o hayatu koji nije nista gori od ostalih bh. televizijaluckylaka wrote:Zato sto je ovo tema,,Hayat,,necu valjda ovdje raspravljati o Ftv,Tv1...plain vanilla wrote:ne znam cemu pljuvacina po Hayatu kao da su ostale televizije bolje
ima gorih, koliko sam upratila, ali boljih nesto ni nema
ali hajd, svakom njegovo veselje
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3948 Re: Hayat
proruznjala se sejla. i postarala/ohabala pomalo.
garant joj je non stop kuhinja-sudoper-sporet. nema sa cocom labavo. sto si uzivala, uzivala si dok si se zabavljala.
garant joj je non stop kuhinja-sudoper-sporet. nema sa cocom labavo. sto si uzivala, uzivala si dok si se zabavljala.
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3949 Re: Hayat
ma nemoj mi reci.plain vanilla wrote:da, ovo je tema o hayatu koji nije nista gori od ostalih bh. televizijaluckylaka wrote:Zato sto je ovo tema,,Hayat,,necu valjda ovdje raspravljati o Ftv,Tv1...plain vanilla wrote:ne znam cemu pljuvacina po Hayatu kao da su ostale televizije bolje
ima gorih, koliko sam upratila, ali boljih nesto ni nema
ali hajd, svakom njegovo veselje
FTV,OBN< BHT< TV1, FACE< TVSA svi su daleko ispred hayata po prefesionalnosti./
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3950 Re: Hayat
Ko je taj? Gdje je to Sejla bila?karanana wrote:proruznjala se sejla. i postarala/ohabala pomalo.
garant joj je non stop kuhinja-sudoper-sporet. nema sa cocom labavo. sto si uzivala, uzivala si dok si se zabavljala.
