BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3926 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by quarterback »

:thumbup:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#3927 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nightvision »

Je li bh-telecom takodje domaci proizvod? :mrgreen: Nedavnim preslaganjem opcija ultra tarife pozive prema naj broju poskupili su za prakticno 200%. Pljacka pod pokroviteljstvom politike.
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#3928 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by BIONA »

Viber majka :D
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#3929 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by artime »

Je li nasi proizvode kreme za tijelo? Isto tako voljela bih od djevojaka cuti cime se kupaju :D od sampona, sapuna i kupki a da je nase.
User avatar
Eggsy
Posts: 6744
Joined: 04/03/2015 11:38

#3930 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Eggsy »

artime wrote:Je li nasi proizvode kreme za tijelo? Isto tako voljela bih od djevojaka cuti cime se kupaju :D od sampona, sapuna i kupki a da je nase.
http://tahirovic.ba/proizvodi/ :)
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#3931 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by artime »

Eggsy wrote:
artime wrote:Je li nasi proizvode kreme za tijelo? Isto tako voljela bih od djevojaka cuti cime se kupaju :D od sampona, sapuna i kupki a da je nase.
http://tahirovic.ba/proizvodi/ :)
:thumbup: vec cula za njih, nisam znala da su nasi :)
User avatar
Eggsy
Posts: 6744
Joined: 04/03/2015 11:38

#3932 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Eggsy »

@artime
ok su, samo munjeno nabrajaju sastav proizvoda. Navedu par sastojaka i zatim stave tri tačke, pa ti pogađaj :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3933 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

Image

Sasma solidan,a nije skup.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3934 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

Eggsy wrote:
artime wrote:Je li nasi proizvode kreme za tijelo? Isto tako voljela bih od djevojaka cuti cime se kupaju :D od sampona, sapuna i kupki a da je nase.
http://tahirovic.ba/proizvodi/ :)
Dobri su.
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#3935 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by artime »

Eggsy wrote:@artime
ok su, samo munjeno nabrajaju sastav proizvoda. Navedu par sastojaka i zatim stave tri tačke, pa ti pogađaj :lol:
e jbg :/, ja cesto uzimam na trgu alije kada bude sajam domacih proizvoda, upravu su tu. Koristila sam sapuna, ne znam tacno odakle. Jedna gospodja prodaje, fantasticni su. Imaju male od 4 i vece od 6. Meni su mogli biti tokom cijele godine, ne znam ni ja kako. Cesto se kupam majke mi :lol:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3936 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
Eggsy wrote:
artime wrote:Je li nasi proizvode kreme za tijelo? Isto tako voljela bih od djevojaka cuti cime se kupaju :D od sampona, sapuna i kupki a da je nase.
http://tahirovic.ba/proizvodi/ :)
Dobri su.
Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3937 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote: Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
Ja curokot. Namazem celavicu prije pranja da otvorim pore i sprijecim prekomjerno lucenje sebuuma. Dobar je.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3938 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
JanuaryJones wrote: Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
Ja curokot. Namazem celavicu prije pranja da otvorim pore i sprijecim prekomjerno lucenje sebuuma. Dobar je.
:thumbup: vidim doktorir'o si ove preparate za ćelu ;-)
edos27
Posts: 3
Joined: 12/07/2015 16:55

#3939 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by edos27 »

Namjravam proizvoditi termo rolne za fiskalne kase, pa me zanima da li neko zna da li mi se taj biznis može isplatiit, jel teško pronaći kupce, da li postoji velika konkurencija
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3940 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

edos27 wrote:Namjravam proizvoditi termo rolne za fiskalne kase, pa me zanima da li neko zna da li mi se taj biznis može isplatiit, jel teško pronaći kupce, da li postoji velika konkurencija
Ja uzimam od firme fenix konjic,ako mozes ponuditi istu ili jeftiniji cijenu sretno ti. Skuplje nema sta traziti na trzistu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3941 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote: :thumbup: vidim doktorir'o si ove preparate za ćelu ;-)
Nakon deset godina rata sa seborejom, mislim da mi minimalno pripada čin pukovnika :babinsin:
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#3942 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by TDK-90 »

Neki dan da kupim domaci sok, na polici posegnem za tetrapakom Hepok Mostar velika slova solidno pakovanje lijep proizvod , KAD sa strane pise proizvodi i puni Vino Zupa Arandjelovac Srbija.......
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3943 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by quarterback »

TDK-90 wrote:Neki dan da kupim domaci sok, na polici posegnem za tetrapakom Hepok Mostar velika slova solidno pakovanje lijep proizvod , KAD sa strane pise proizvodi i puni Vino Zupa Arandjelovac Srbija.......
hepok je vino zupa + amko komerc
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3944 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
JanuaryJones wrote: :thumbup: vidim doktorir'o si ove preparate za ćelu ;-)
Nakon deset godina rata sa seborejom, mislim da mi minimalno pripada čin pukovnika :babinsin:
Aye aye, sir!
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3945 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

TDK-90 wrote:Neki dan da kupim domaci sok, na polici posegnem za tetrapakom Hepok Mostar velika slova solidno pakovanje lijep proizvod , KAD sa strane pise proizvodi i puni Vino Zupa Arandjelovac Srbija.......
Hepokovi Sole Mio sokovi se prave baš u Mostaru. Ovi na kojim samo piše Hepok i vrsta soka su iz Srbije.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3946 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by channel10 »

Imate dobre gazirane domace sokove od Hercegovina vina. Neki dan sam kupio u Bingu od mandarine (zove se Fresh cini mi se) i kosta 1,50KM (1,5L).
User avatar
Eggsy
Posts: 6744
Joined: 04/03/2015 11:38

#3947 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Eggsy »

artime wrote:
Eggsy wrote:@artime
ok su, samo munjeno nabrajaju sastav proizvoda. Navedu par sastojaka i zatim stave tri tačke, pa ti pogađaj :lol:
e jbg :/, ja cesto uzimam na trgu alije kada bude sajam domacih proizvoda, upravu su tu. Koristila sam sapuna, ne znam tacno odakle. Jedna gospodja prodaje, fantasticni su. Imaju male od 4 i vece od 6. Meni su mogli biti tokom cijele godine, ne znam ni ja kako. Cesto se kupam majke mi :lol:
E probaj i ove Madhu sapune https://www.facebook.com/madhusapuni
User avatar
Eggsy
Posts: 6744
Joined: 04/03/2015 11:38

#3948 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Eggsy »

JanuaryJones wrote: Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
Dobri su im i šamponi. Faveda meni vragu ne valja, zaobilazim u širokom luku.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3949 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

Eggsy wrote:
JanuaryJones wrote: Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
Dobri su im i šamponi. Faveda meni vragu ne valja, zaobilazim u širokom luku.
Nisam Favedu probala, znam da je naša kompanija pa reko da spomenem ;) svakako ću uzet u obzir tvoje mišljenje.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#3950 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by zubi »

Eggsy wrote:
JanuaryJones wrote: Koristim tahirović kantarion gel, nije jeftin, sasvim je ok. Faveda ima kozmetike, biljnih preparata i tonika.
Dobri su im i šamponi. Faveda meni vragu ne valja, zaobilazim u širokom luku.
favedina krema neven+med je super... :thumbup:
Image
Post Reply