English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3926 Re: English Premier League

Post by missko »

extraordinary wrote:Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
Ja pratim svaku tekmu ManU i igra je takva da ima jos mjesta napretku a liga je jaka kao i uvjek a ManU prodaje a nista ne kupuje od top igraca zadnjih godina Valesija i Nani su igraci na koje se Sir oslanja ali su povrijedzeni i opet kao takav je glavni konkurent za titulu zato sto je ManU nesto vise od obicnog kluba. Razumijem da raju frustria uspjesni ManU al frustrira i mene Barca pa sta cu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3927 Re: English Premier League

Post by missko »

Šibicar wrote:
extraordinary wrote:Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
Realno ManUtd je najviše puta od svih ostalih engleskih timova dobijao tekme u sudijskom vremenu ili sudijskim kradjama+betterman je njihov navijač=i'm just enjoying :mrgreen:
Ove sezone ManU izgubio bodove u 4 tekme u sudijskom vremenu.
sinkaspud
Posts: 278
Joined: 12/11/2010 17:45
Location: Manchester City

#3928 Re: English Premier League

Post by sinkaspud »

ja.neron wrote:
sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Perica Ognjenović - ako se uopšte sjećaš ko je momak

Fernando Redondo - dok je igrao u Milan-u

Owen Hargreaves - iako je odigrao više utakmica od redonda

Rivaldo - isto kao redondo

.............itd. :run:
240 hiljada funti sedmicno je ipak nenadjebivo!
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3929 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

missko wrote:
Šibicar wrote:
extraordinary wrote:Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
Realno ManUtd je najviše puta od svih ostalih engleskih timova dobijao tekme u sudijskom vremenu ili sudijskim kradjama+betterman je njihov navijač=i'm just enjoying :mrgreen:
Ove sezone ManU izgubio bodove u 4 tekme u sudijskom vremenu.
Nisam ciljao samo na ovu sezonu,općenito govorim. ;-)
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3930 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Golovi u sudijskom vremenu. :lol: Koja je razlika dati gol u 35. minuti i u 90. minuti? Je li to gol?

Sudijske krađe. :lol: To su preciznije sudijske greske. Iritiraju i potezu rasprave, ali rijetko je tu nesto vise osim sudijske greske. Tako je bilo i sinoc u Birminghamu. Nesposoban sudija.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3931 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Šta je ovo Wenger promijenio 8 igrača u odnosu na ponedjeljak? :shock: I odmah gube...
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3932 Re: English Premier League

Post by karanana »

sta je ovo, chelsea se u londonu brani ko zepa od boltona.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3933 Re: English Premier League

Post by 1946 »

ultima_palabra wrote:Šta je ovo Wenger promijenio 8 igrača u odnosu na ponedjeljak? :shock: I odmah gube...
Trznuše se...zabiše rumeni i onaj danski parmak
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3934 Re: English Premier League

Post by missko »

ultima_palabra wrote:Šta je ovo Wenger promijenio 8 igrača u odnosu na ponedjeljak? :shock: I odmah gube...
Rekoh ja da je Wenger dosta naucio od Sir AF i ide mu bolje nego ranije. ManU nije ima 100 tekmi izveo isti pocetni sastav 2 put za redom.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3935 Re: English Premier League

Post by Lakat Jebić »

ja.neron wrote:
sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Perica Ognjenović - ako se uopšte sjećaš ko je momak

Fernando Redondo - dok je igrao u Milan-u

Owen Hargreaves - iako je odigrao više utakmica od redonda

Rivaldo - isto kao redondo

.............itd. :run:
redondo se odrekao svojevremeno primanja koja su ga sljedovala, upravo jer nije igrao. gospodin il budala :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3936 Re: English Premier League

Post by cyprus »

1-0 jedva :roll:
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3937 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Ja stvarno ne znam sta je sudijama u ovom kolu. :lol:
sinkaspud
Posts: 278
Joined: 12/11/2010 17:45
Location: Manchester City

#3938 Re: English Premier League

Post by sinkaspud »

Jos jedna sudijska lakrdija.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3939 Re: English Premier League

Post by burek_in_space »

sinkaspud wrote:Jos jedna sudijska lakrdija.
Josh jedan remi parmaka Arsena. :wink:

Do sad sam ga tjerao u PM. Mislim da ce mi biti dovoljno da samo ode iz Arsenala. :oops:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3940 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

Ma jebo sudije, Arsenal nije ni zasluzio vise od boda. Gazio ih je Wigan prvih 25 minuta ko na treningu. Onda nekako utrpase ona 2 ali u drugom opet patnja. Losi do bola. Wenger izveo ekipu nidje veze. Znam da su oni umorni od tekme s Celzijem ali mora li se pola tima promjeniti? taktika lako cemo s ovim levatima. E hoces qrac. Jebem ti majku francusku, i tebi i Squillaciju sto si ga doveo.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#3941 Re: English Premier League

Post by BSn »

cyprus wrote:1-0 jedva :roll:
Pusti to, vidi ovo:

0:1 i to jedva. :roll:


Njih petorica u ofsajdu i jos se bune - a nigdje odbrane... A Roy s zamisljenom facom... :-)
Last edited by BSn on 29/12/2010 23:49, edited 3 times in total.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#3942 Re: English Premier League

Post by LSD »

Realno, Arsenal je ofirno zakinut za penal kad je igrac Wigana intervenisao rukom u živom zidu kod onog slobodnjaka Nasria...a odbrana je posebna prica,smotanijih stopera odavno nisam vidio...Wenger drži na klupi Nasria i Walcotta momke koji su u ekstra formi i nesto pred kraj ih ubacuje :roll: :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3943 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Ma i penal za Wigan je niđe veze :-) Kako god, vodstvo sa igračem više se ne smije ispuštati... ne kontam zašto je Wenger odmarao igrače, a imali su pauzu od 14 dana prije utakmice sa Chelseajem.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3944 Re: English Premier League

Post by todd_smith »

prije utakmice sa Boltonom, Chelsea imao 3 od 18 bodova :shock:
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#3945 Re: English Premier League

Post by vaučer »

I nakon svega, nakon tko zna kojeg poniženja u ovoj sezoni, onaj kreten Hodgson nakon utakmice krivi navijače.
Pa dokle više? Izgubiti na Anfieldu bez poštene prilike od ekipe koja je dosad osvojila 1 jebeni bod u gostima i kriviti navijače jer su napokon 'pukli'...Sramota, čovjek sramoti ime i tradiciju kluba.

Liverpool ne igra s dva reda od 4 na vrhu šesnaesterca Roy, to nije Liverpool, nikad nije bio.
Liverpool ne hrani svoje napadače izbijanjima golmana.
Ovog čovjeka treba amputirati hitno, ovo ne može dalje.

Gledam Liverpool oko dvadeset godina i ovo je dno dna, nikad Kop nije pjevao kao sinoć 'Hodgson for England', javno zazivajući smjenu, nikad. Ljudima je dosta, prekipilo, a kreten krivi navijače. :-)
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3946 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

You'll never walk alone.

Ne bih bas rekao. Sinoc sam vidio nesto drugo. Liverpool je stvarno sam. :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#3947 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Mislis Roy je sam.
Navijaci nisu nikad bili ovako ujedinjeni oko neceg, 99.99% mu zeli otkaz danas.
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3948 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Liverpool je s potrošenog Rafe prešao na mrtvog Hodgsona. Sad još fali da uzmu Allardyce-a pa da kao Newcastle ganjaju titulu iduće sezone, al u Championshipu.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#3949 Re: English Premier League

Post by Jack Be Nimble »

Volim ove glupe navijace Liverpula. Prvo im je nekako smetao Rafa, pa kao ako on ode bice bolje. Pa onda amerikanci. Pa sada Roy. Zasto je tako tesko svatiti da je tim postao prosjecan, pogotovo sa odlaskom Alonsa i Masherana.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#3950 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Jack Be Nimble wrote:Volim ove glupe navijace Liverpula. Prvo im je nekako smetao Rafa, pa kao ako on ode bice bolje. Pa onda amerikanci. Pa sada Roy. Zasto je tako tesko svatiti da je tim postao prosjecan, pogotovo sa odlaskom Alonsa i Masherana.
Navijačima nije smetao Benitez, Amerikanci su razlog zbog kojeg nema Alonsa i Mascherana (ili adekvatnih zamjena) a Royeva statistika (u koju kako vidim nisi upućen) govori sama za sebe.
Dakle lijepo se okreni i odjebi u dvokoraku.
Post Reply