ado_7 wrote:kindlas wrote:![]()
Pa navalio zato sto mi se svidio jedan stan tu ali ne volim zohare pa ne bih da se za*ebem
Ali i to sto raja prica po mahali kako ima zohara treba uzeti s rezervom, jer se tako pricalo i za ovu zgradu gdje sam sad a ja u 7 godina nisam nijednog vidio.
Da nije samo rekla kazala....Zivio u ovakvom stanu, ulaz prvi od nagibove buregdzinice, sprat zadnji, stan od 90 i kusur kvadrata (tj isti kao sto ti gledas)....
Ima zohara...provjereno![]()
![]()
![]()
Nije ti bas drago kad ih vidis, i ima ih puno, nije bas po jedan, dva ponekad....vec se desi kad udjes u kupatilo, njih 10...
To je vec kvalitetna informacija, ne zelim uopste da vidim nijednog ako vec toliko platim stan, cudi me da se ne moze to rijesiti. Imam poznanika koji je rijesio problem sa zoharima tako sto je zvao nekog lika sa pik oglasa, platio 100KM i zohari nestali. Ali pretpostavljam da je to moguce samo ako ih nema u citavoj zgradi, inace ce se vratiti kad tad.

