Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3928 Re: Liverpool FC
Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.CollegeGunner wrote:Suarez los.![]()
![]()
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3929 Re: Liverpool FC
Sto nije Gerrard izveo slobodni udarac 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3930 Re: Liverpool FC
Kolarov pravi cist penal pred sudijom al ovaj nista
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3931 Re: Liverpool FC
E levata braco moja mila ...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3932 Re: Liverpool FC
Od gotovog veresiju, ni United ovo ne bi prokocko.
Razbili ih ,Citi se nije s loptom sastavio i uvalio im 2 gola.
Ja nemam pojma sta je s Liverpulom, poderu prvaka i ne uzmu 3 boda neki ih aferimi stizu sto nas narod kaze.
Razbili ih ,Citi se nije s loptom sastavio i uvalio im 2 gola.
Ja nemam pojma sta je s Liverpulom, poderu prvaka i ne uzmu 3 boda neki ih aferimi stizu sto nas narod kaze.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3933 Re: Liverpool FC
Koji nafakasi ovi Shitijevci ... nevjerovatno .
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#3934 Re: Liverpool FC
City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se... 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3935 Re: Liverpool FC
United dobije...hahahMadrid wrote:City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se...
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3936 Re: Liverpool FC
tamam tako je danas bilo. bod sa anfileda je dobar vazda. vidim više unitedovaca nego ovih iz liverpoola na temi.. radi guza, radi.. neka, neka, tako i trebaMadrid wrote:City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se...
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3937 Re: Liverpool FC
Suarez je igrac kojeg bi svaki trener rado imao u ekipi. Covjek trci neprestano i mnogo pomaze timu i u odbrani i napadu. Ti ako to ne kontas, sta ja mogu.missko wrote:Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.CollegeGunner wrote:Suarez los.![]()
![]()
I da se razumijemo, nije Ibisevic, sto znaci da zna i fudbala igrati.
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#3938 Re: Liverpool FC
Ja u zivotu nisam vidjeo da u jednoj utakmici jedan tim primi dva gluplja gola nego danas
...
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3939 Re: Liverpool FC
Timu ne pomaze sigurno!CollegeGunner wrote:Suarez je igrac kojeg bi svaki trener rado imao u ekipi. Covjek trci neprestano i mnogo pomaze timu i u odbrani i napadu. Ti ako to ne kontas, sta ja mogu.missko wrote:Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.CollegeGunner wrote:Suarez los.![]()
![]()
I da se razumijemo, nije Ibisevic, sto znaci da zna i fudbala igrati.
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3940 Re: Liverpool FC
Jos samo reci da je Gomez bolji igrac.BHF_Manijak wrote: Timu ne pomaze sigurno!Ne znam koliko pratis utakmie Liverpoola voe i prosle godine, ja sam ih sigurno 80% pogledo i svima pomaze samo ne timu! Dzaba juznoamericki mentalitet ga cidni do qrca sebicnim!
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3941 Re: Liverpool FC
Suarez je igrač kojeg bih ja rado zamijenio da ga imam u ekipi... super za gledat, to driblinzi, to ovo-to ono.. al njegov posao je da daje golove i asistira po mogućnosti, a on urijetko i jedno, i drugo radi...
dobar slobodnjak danas, nema priče, al morat će on još pure dobro pojesti da opravda mišljenje navijača liverpola o njemu
dobar slobodnjak danas, nema priče, al morat će on još pure dobro pojesti da opravda mišljenje navijača liverpola o njemu
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3942 Re: Liverpool FC
Primio United lani od Evertona 4 komada sve gluplji od glupljeg i jos zijanio titulu.PrtiBeeGee wrote:Ja u zivotu nisam vidjeo da u jednoj utakmici jedan tim primi dva gluplja gola nego danas...
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3943 Re: Liverpool FC
Bring back King Kenny 
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#3944 Re: Liverpool FC
FUCKKKK!!! kako mi sjebase dan
Ps Suarez je odlican igrac, ono sto njemu treba je dobar partner u napadu... ili bar da on i Borini zamjene mjesta pa da igra vise na strani mislim da bi imao vise koristi tu
Ps Suarez je odlican igrac, ono sto njemu treba je dobar partner u napadu... ili bar da on i Borini zamjene mjesta pa da igra vise na strani mislim da bi imao vise koristi tu
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3945 Re: Liverpool FC
'Bo te Gomez, nije mi rod!CollegeGunner wrote:Jos samo reci da je Gomez bolji igrac.BHF_Manijak wrote: Timu ne pomaze sigurno!Ne znam koliko pratis utakmie Liverpoola voe i prosle godine, ja sam ih sigurno 80% pogledo i svima pomaze samo ne timu! Dzaba juznoamericki mentalitet ga cidni do qrca sebicnim!
Ja bi Suareza volio na terminu u ekipi imati, ali da vodim kakvu ozbiljnu ekipu jok, nadam se da me sad kontas kako vidim tog igraca!
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#3946 Re: Liverpool FC
jebeni baksuzluk 
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3947 Re: Liverpool FC
a šta je baskuzluk svega ti? što je škrtel pogriješio? veći je baksuzluk napraviti onakav "faul" kod suarezovog gola.
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#3948 Re: Liverpool FC
Ja, lakse je pogoditi iz onoh slobodnjaka nego iz one Tevezove pozicije

- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3949 Re: Liverpool FC
niko ne kaže da je lakše nego pričamo o baksuzlukuKoolin1 wrote:Ja, lakse je pogoditi iz onoh slobodnjaka nego iz one Tevezove pozicije![]()
nema fudbal veze sa baksuzlukom... ako pogodiš stativu ili loptu pošalješ 3 centa od gola, to nije baksuzluk već nisi dobro opucao jarane
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#3950 Re: Liverpool FC
baksuzluk je kad ti ne priznaju cist gol
