Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3926 Re: Liverpool FC

Post by muhafuca »

Jest ovaj Suarez truba :D :D :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#3927 Re: Liverpool FC

Post by Jokericious »

Suarez los. :lol: :lol: :lol:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3928 Re: Liverpool FC

Post by missko »

CollegeGunner wrote:Suarez los. :lol: :lol: :lol:
Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3929 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Sto nije Gerrard izveo slobodni udarac :shock:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3930 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Kolarov pravi cist penal pred sudijom al ovaj nista
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#3931 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

E levata braco moja mila ...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3932 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Od gotovog veresiju, ni United ovo ne bi prokocko. :D
Razbili ih ,Citi se nije s loptom sastavio i uvalio im 2 gola.
Ja nemam pojma sta je s Liverpulom, poderu prvaka i ne uzmu 3 boda neki ih aferimi stizu sto nas narod kaze.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#3933 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Koji nafakasi ovi Shitijevci ... nevjerovatno .
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#3934 Re: Liverpool FC

Post by Madrid »

City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se... :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#3935 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Madrid wrote:City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se... :D
United dobije...hahah
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3936 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Madrid wrote:City me podsjeca na United sa ovakvim utakmicama, gdje nista ne pokaze, a izvuku se... :D
tamam tako je danas bilo. bod sa anfileda je dobar vazda. vidim više unitedovaca nego ovih iz liverpoola na temi.. radi guza, radi.. neka, neka, tako i treba :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#3937 Re: Liverpool FC

Post by Jokericious »

missko wrote:
CollegeGunner wrote:Suarez los. :lol: :lol: :lol:
Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.
Suarez je igrac kojeg bi svaki trener rado imao u ekipi. Covjek trci neprestano i mnogo pomaze timu i u odbrani i napadu. Ti ako to ne kontas, sta ja mogu.

I da se razumijemo, nije Ibisevic, sto znaci da zna i fudbala igrati. :D
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#3938 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Ja u zivotu nisam vidjeo da u jednoj utakmici jedan tim primi dva gluplja gola nego danas :| ...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3939 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

CollegeGunner wrote:
missko wrote:
CollegeGunner wrote:Suarez los. :lol: :lol: :lol:
Ma odigro tekmu karijere, sto ga je iz slobodnjaka zavuko.
Suarez je igrac kojeg bi svaki trener rado imao u ekipi. Covjek trci neprestano i mnogo pomaze timu i u odbrani i napadu. Ti ako to ne kontas, sta ja mogu.

I da se razumijemo, nije Ibisevic, sto znaci da zna i fudbala igrati. :D
Timu ne pomaze sigurno! :wink: Ne znam koliko pratis utakmie Liverpoola voe i prosle godine, ja sam ih sigurno 80% pogledo i svima pomaze samo ne timu! Dzaba juznoamericki mentalitet ga cidni do qrca sebicnim!
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#3940 Re: Liverpool FC

Post by Jokericious »

BHF_Manijak wrote: Timu ne pomaze sigurno! :wink: Ne znam koliko pratis utakmie Liverpoola voe i prosle godine, ja sam ih sigurno 80% pogledo i svima pomaze samo ne timu! Dzaba juznoamericki mentalitet ga cidni do qrca sebicnim!
Jos samo reci da je Gomez bolji igrac. :D
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3941 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Suarez je igrač kojeg bih ja rado zamijenio da ga imam u ekipi... super za gledat, to driblinzi, to ovo-to ono.. al njegov posao je da daje golove i asistira po mogućnosti, a on urijetko i jedno, i drugo radi...

dobar slobodnjak danas, nema priče, al morat će on još pure dobro pojesti da opravda mišljenje navijača liverpola o njemu
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3942 Re: Liverpool FC

Post by missko »

PrtiBeeGee wrote:Ja u zivotu nisam vidjeo da u jednoj utakmici jedan tim primi dva gluplja gola nego danas :| ...
Primio United lani od Evertona 4 komada sve gluplji od glupljeg i jos zijanio titulu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3943 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Bring back King Kenny :oops:
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#3944 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

FUCKKKK!!! kako mi sjebase dan

Ps Suarez je odlican igrac, ono sto njemu treba je dobar partner u napadu... ili bar da on i Borini zamjene mjesta pa da igra vise na strani mislim da bi imao vise koristi tu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3945 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

CollegeGunner wrote:
BHF_Manijak wrote: Timu ne pomaze sigurno! :wink: Ne znam koliko pratis utakmie Liverpoola voe i prosle godine, ja sam ih sigurno 80% pogledo i svima pomaze samo ne timu! Dzaba juznoamericki mentalitet ga cidni do qrca sebicnim!
Jos samo reci da je Gomez bolji igrac. :D
'Bo te Gomez, nije mi rod! :mrgreen: :skoljka:

Ja bi Suareza volio na terminu u ekipi imati, ali da vodim kakvu ozbiljnu ekipu jok, nadam se da me sad kontas kako vidim tog igraca! :mrgreen: Za egzibicije, driblinge, entertaiment super je, ali kad treba ekipu pogurati, nekog proigrati, asistirati, to nece ni naopako, dakle odmah je stetan ekipi jer ju je sebi podredio a ne obrnuto! ;-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3946 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

jebeni baksuzluk :(
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3947 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

a šta je baskuzluk svega ti? što je škrtel pogriješio? veći je baksuzluk napraviti onakav "faul" kod suarezovog gola.
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#3948 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Ja, lakse je pogoditi iz onoh slobodnjaka nego iz one Tevezove pozicije :-) :-)
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3949 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Koolin1 wrote:Ja, lakse je pogoditi iz onoh slobodnjaka nego iz one Tevezove pozicije :-) :-)
niko ne kaže da je lakše nego pričamo o baksuzluku :D

nema fudbal veze sa baksuzlukom... ako pogodiš stativu ili loptu pošalješ 3 centa od gola, to nije baksuzluk već nisi dobro opucao jarane :D
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#3950 Re: Liverpool FC

Post by vejza00 »

baksuzluk je kad ti ne priznaju cist gol
Post Reply